[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

poruka: 982
|
čitano: 275.900
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Jumperrr kaže...

Pozdrav, ovako imam galaxy 3 iz tele2 i sad ja bi na njega stavio clean stock 2.1 rom od tele 2. ima li mozda netko link za to? el na sammobileu imaju samo 2.2, a ja bi stavio bas stock stock koji dolazi sa mobom. a može i ako neko možda zna koji je najbolji 2.1 stock pa da mi da link za njega. hvala

Stavi 2.2 JPU, najbolji od stockova, 2.1 sucka

:D
11 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...

Nemoras. Samo skini verziju 9.3 piše ti na xda stranici njegovoj kod 9.3-ice. Nikakav kernel. Stock ti znaci sve ono sto je on stavio da je ostavljeno. Samo skini setcpu ako zelis stavi lagfree do 1000mhz.

evo pokušavam instalirati al mi odin traži .ops file, a njega nisam dobio u zip-u  od 9.3, samo .tar za one package file..

može pomoč

 

a battery colabration sam probao al nije dao nikakve rezultate

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
xDISORDERx kaže...
cecenac kaže...

Nemoras. Samo skini verziju 9.3 piše ti na xda stranici njegovoj kod 9.3-ice. Nikakav kernel. Stock ti znaci sve ono sto je on stavio da je ostavljeno. Samo skini setcpu ako zelis stavi lagfree do 1000mhz.

evo pokušavam instalirati al mi odin traži .ops file, a njega nisam dobio u zip-u  od 9.3, samo .tar za one package file..

može pomoč

 

a battery colabration sam probao al nije dao nikakve rezultate

Ako si odin skinuo ops file bi trebao biti u njagovom folderu

:D
11 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
xDISORDERx kaže...
cecenac kaže...

Nemoras. Samo skini verziju 9.3 piše ti na xda stranici njegovoj kod 9.3-ice. Nikakav kernel. Stock ti znaci sve ono sto je on stavio da je ostavljeno. Samo skini setcpu ako zelis stavi lagfree do 1000mhz.

evo pokušavam instalirati al mi odin traži .ops file, a njega nisam dobio u zip-u  od 9.3, samo .tar za one package file..

može pomoč

 

a battery colabration sam probao al nije dao nikakve rezultate

Ako si odin skinuo ops file bi trebao biti u njagovom folderu

istina, taj odin sam još skinio kad sam kryilosa instalirao pa sam mislio da je taj .ops file baš samo za kyrilosa..

11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Pozdrav ekipi,nova sam na forumu ali vas pratim vec jako dugo,uz pomoć vas sam uspjela na svoj galaxy 3 preko kiesa staviti froyu,i nakon tog se javio problem sa live wallpaperima...vec je neko pisao o tome,skinula sam terminal emulator,i busybox koji me trazio za njega,i opet kad ukucam u terminal "su" pa enter,on mi kaze "not found"...napominjem da sam stavke koje idu na sd karticu preko kompa stavila direkt na sd karticu,ni u kakav folder,i ja ga vidim u datotekama u mobu,ali mi terminal ne prepoznaje...sta da ucinim?Jako bih te wallpapere,postoji li neki drugi nacin?..Hvala unaprijed!!

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

Pozdrav ekipi,nova sam na forumu ali vas pratim vec jako dugo,uz pomoć vas sam uspjela na svoj galaxy 3 preko kiesa staviti froyu,i nakon tog se javio problem sa live wallpaperima...vec je neko pisao o tome,skinula sam terminal emulator,i busybox koji me trazio za njega,i opet kad ukucam u terminal "su" pa enter,on mi kaze "not found"...napominjem da sam stavke koje idu na sd karticu preko kompa stavila direkt na sd karticu,ni u kakav folder,i ja ga vidim u datotekama u mobu,ali mi terminal ne prepoznaje...sta da ucinim?Jako bih te wallpapere,postoji li neki drugi nacin?..Hvala unaprijed!!

Prvo trebas napraviti root.

Inace ne Live wallpaperi ti trose dosta baterije, a i usporavaju mobitel.

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

Pozdrav ekipi,nova sam na forumu ali vas pratim vec jako dugo,uz pomoć vas sam uspjela na svoj galaxy 3 preko kiesa staviti froyu,i nakon tog se javio problem sa live wallpaperima...vec je neko pisao o tome,skinula sam terminal emulator,i busybox koji me trazio za njega,i opet kad ukucam u terminal "su" pa enter,on mi kaze "not found"...napominjem da sam stavke koje idu na sd karticu preko kompa stavila direkt na sd karticu,ni u kakav folder,i ja ga vidim u datotekama u mobu,ali mi terminal ne prepoznaje...sta da ucinim?Jako bih te wallpapere,postoji li neki drugi nacin?..Hvala unaprijed!!

Iako nisam iz prve znao kako pomoc, istrazio sam samo da ti pomognem: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1146317

 

Dobrodošla na forum {#} 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Napravila sam root preko Kiesa.
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Znaci mob je rootan..brzi je i sve..ima puno stvari koje na 2.1 nisam imala...imam i ikonicu superusera..ali kad udjem u neke stavke pod recimo root explorer,i zelim otvoriti npr. mnt file,kaze mi da za otvaranje tog filea mob treba root...a rootan je!Stoput sam provjerila.Kasnije cu vas upitati i za ROMove detaljno ali sad me zanimaju ti prokleti wallpaperi :(
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kad udjem uu root explorer pise mi mounted as r/o..kako to promjeniti?
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...
Kad udjem uu root explorer pise mi mounted as r/o..kako to promjeniti?

Provjeri jesi li dobro rootala sa ovom aplikacijom: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.joeykrim.rootcheck&hl=en

 

Btw piše da si iz Umaga {#}. Imali bi tako lijepu dječicu {#}

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

evo skinem pa javim sta ce biti...btw.jesam iz umaga...cemu taj komentar? :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

evo skinem pa javim sta ce biti...btw.jesam iz umaga...cemu taj komentar? :)

Pa ja sam iz Splita, a veza na daljinu je jednostavno preteška za održavat, sorry :(.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

kaze :"sorry!This device does not have proper root access"...jao,a sta sad :(

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
Btw piše da si iz Umaga {#}. Imali bi tako lijepu dječicu {#}

Premlad si za nju. Ja bolje odgovaram. 80-to godište:)

Ako ova moja vidi poruku mogla bi bit sušna godina.

Kraljikica kaže...

kaze :"sorry!This device does not have proper root access"...jao,a sta sad :(

Ponovno ga rootaj. Očito nešto nije u redu. Skini onaj Shortfuse i slijedi upute.

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

kaze :"sorry!This device does not have proper root access"...jao,a sta sad :(

Pretpostavljam da ovo "..jao, a sta sad :(" odnosi na moje: "Pa ja sam iz Splita, a veza na daljinu je jednostavno preteška za održavat, sorry :(."

 

Nema veze, nać ćeš ti boljega.

 

a šta se tiče rootanja, još jednom prođi ovaj postupak, negdi si zeznila :/

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
F1-IVO kaže...

Premlad si za nju. Ja bolje odgovaram. 80-to godište:)

Ako ova moja vidi poruku mogla bi bit sušna godina.

Bjež tamo starac, ja sam skučen i slobodan, prava prilika. Nemam traktor, al kupit ćemo ja i ona {#}

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

ma ljudi rootan je preko kiesa!

sta sad prvo trebam?preko kiesa ga unrootat ili?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

ma ljudi rootan je preko kiesa!

sta sad prvo trebam?preko kiesa ga unrootat ili?

Nisi ga rootala preko kies-a, to je službeni samsungov program, digla si verziju androida na službenu 2.2 nadogradnju, pa ne bi ti na samsung kies stavili root :). Trebaš rootat po postupku koji sam ti linkao u postu poviše.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

ma ljudi rootan je preko kiesa!

sta sad prvo trebam?preko kiesa ga unrootat ili?

Taj Kies sam jednom koristio ali otkad se s njim može rootat?

World Championships: 7, GP started: 308, GP wins: 91, Podium finishes: 155, Pole positions: 68, Fastest laps: 77, Points: 1,566
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

ok...ali da li prije rootanja trebam sta napraviti? ili odmah rootam tim postupkom?ne zelim nest sj... :)

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

ok...ali da li prije rootanja trebam sta napraviti? ili odmah rootam tim postupkom?ne zelim nest sj... :)

Ma nećeš ništa zeznit samo pratikorake sa prve stranice, ako ti je nešto nejasno pitaj. Nemoraš ništa radit prije roota. Inače, koliko ti je star uređaj, nemoj mi reć da si ga tek sad kupila, jer je on davno prestao biti dobra kupnja :/. 

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
Kraljikica kaže...

ok...ali da li prije rootanja trebam sta napraviti? ili odmah rootam tim postupkom?ne zelim nest sj... :)

Ma nećeš ništa zeznit samo pratikorake sa prve stranice, ako ti je nešto nejasno pitaj. Nemoraš ništa radit prije roota. Inače, koliko ti je star uređaj, nemoj mi reć da si ga tek sad kupila, jer je on davno prestao biti dobra kupnja :/. 

ne...imam ga vec dvije godine....ako di zapnem,ja cu pitati :) ali mislim da cu to obavljati sutra dopodne,valjda ce netko od vas biti online..

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

ne...imam ga vec dvije godine....ako di zapnem,ja cu pitati :) ali mislim da cu to obavljati sutra dopodne,valjda ce netko od vas biti online..

Bit ću ja vjerojatno (ma sigurno zapravo :) ).

 

Btw F1-IVO nemoj mi sad dat karton zbog offtopičarenja vidiš da se ovde kemija događa.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
Kraljikica kaže...

ne...imam ga vec dvije godine....ako di zapnem,ja cu pitati :) ali mislim da cu to obavljati sutra dopodne,valjda ce netko od vas biti online..

Bit ću ja vjerojatno (ma sigurno zapravo :) ).

 

Btw F1-IVO nemoj mi sad dat karton zbog offtopičarenja vidiš da se ovde kemija događa.

Ako bas hoces,i kad me vuces za jezik,udana sam {#} drugo,onda to sutra obavimo (rootanje,jel) {#}{#}

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...

Ako bas hoces,i kad me vuces za jezik,udana sam {#} drugo,onda to sutra obavimo (rootanje,jel) {#}{#}

Nema veze što si udana, obavićemo to sutra {#}

 

Ma nemoj se ljutit, rijetko se dogodi na forumu da dođe zgodna teta (ipak je ovo IT forum jeli), pa se mi dečki volimo malo šalit. P.S. Nadam se da dragi nije mrga.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
Kraljikica kaže...

Ako bas hoces,i kad me vuces za jezik,udana sam {#} drugo,onda to sutra obavimo (rootanje,jel) {#}{#}

Nema veze što si udana, obavićemo to sutra {#}

 

Ma nemoj se ljutit, rijetko se dogodi na forumu da dođe zgodna teta (ipak je ovo IT forum jeli), pa se mi dečki volimo malo šalit. P.S. Nadam se da dragi nije mrga.

ma ne...ni malo za divno cudo...razumijem vas...ko da ste u vojsci :) pardon adminu za offtopic,mi se onda vidimo tu sutra {#}

11 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

http://www.fileserve.com/file/hW26htd

taj link vise ne vazi

imam superoneclick 1.7.....moze li s tim? {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.2.2013 22:50 (Kraljikica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
Kraljikica kaže...
Znaci mob je rootan..brzi je i sve..ima puno stvari koje na 2.1 nisam imala...imam i ikonicu superusera..ali kad udjem u neke stavke pod recimo root explorer,i zelim otvoriti npr. mnt file,kaze mi da za otvaranje tog filea mob treba root...a rootan je!Stoput sam provjerila.Kasnije cu vas upitati i za ROMove detaljno ali sad me zanimaju ti prokleti wallpaperi :(

Mozda ti je onda bolje staviti samo novi ROM(Custom ROM) jer oni sadrze vec u sebi live wallpapere.

Kraljikica kaže...

http://www.fileserve.com/file/hW26htd

taj link vise ne vazi

imam superoneclick 1.7.....moze li s tim? {#}

Evo link:

http://www.mediafire.com/?bycock7rum7ocn0

:D
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

rootat cu...jel mob mora bit pun?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice