Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

poruka: 14.366
|
čitano: 6.095.416
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
New_One_2011 kaže...

Je li netko probao staviti novi ICS 4.0.3 (Poljski)? Da li sve radi?

 Evo ja ti mogu reć što te zanima stavio i iveć 24 h se igram na njemu... savršen je, onaj od o2 uk ima malo problema .. al ovaj ništ, sve je fluidno i savršeno glatko...

Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 23:13 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Novi CM9 nightly (direct link)

 

^^

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

skinuto i upravo se stavlja bez wipe ofcourse  :) 

 

edit : obozavam touch cwm na cm9ki FTW

Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 23:54 (4mal).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...

skinuto i upravo se stavlja bez wipe ofcourse  :) 

jedino ne zaboravi Siyaha pre-flashati (ako bude trebalo)

 

btw. touch ti je od Siyaha {#}

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.4.2012 23:57 (sudy_freak).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Radi i lock screen? :-)

16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

nisam znao {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
New_One_2011 kaže...

Radi i lock screen? :-)

ako mislis na ono klizanje da 

13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
New_One_2011 kaže...

Radi i lock screen? :-)

U kojem smislu?
Što ti nije radilo? 

4mal kaže...

nisam znao {#}

Da. CM pakuje CWM V5.0.5.4 (ako se ne varam), a Siyah je dodatno moddana V5.5.0.4

Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...

trenutno sam na konbinaciji 

 

off CM9 2.4 bulid + 3.0 Siyah Rc2 + LP4 koji zapravo LPS

 

 That's XXLPS which XWLP4 comes with. 

 

sa XDA foruma

 

edit: evo igram se sa ovom konbinacijom i kaj se mene tice to je napokon to sad jeli to radi kernela novog modema neznam... od svih konbinacija kone sam isprobao u zadnjih  2tj ova je najbolje... ;) 

 

edit : off CM9 3.4bulid {#}

 

ajmo ovako brz je kao off GB 2.3.5 BOKI u ovih 10ak minuta kaj ga isprobavam , quadrant 4000 soma nije lose al moze to i bolje jer stock + rc2 daju vec sada oko 4500 npr LP4 konbinacija...

 

eto tako cemo nadogradjivat dok ne dojde po meni best of the best konbinacija

 

CM9 stable + LP4 + Siyah stable 3.0 {#}

 

dosta za dns FLSHanja , sutra nastavljamo ! ...

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 0:25 (4mal).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
4mal kaže...
New_One_2011 kaže...

Radi i lock screen? :-)

ako mislis na ono klizanje da 

Meni ne radi niti s ovim ROM-om.. :-(

 

Opet nazad na 2.3.6.

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

POozdrav ljudi, potrebna mi je pomoć...

 

Htio sam zamjeniti stock rom i staviti najnoviju verziju lite'ninga (skinio sam njega i oxygen da vidim koji mi više odgovara). Instalirao sam Rom manager i htio napraviti back-up ali je nešto štekalo pa sam odmah krenio u rootanje. Mobitel je bio povezan preko USB kablela. Wipe-ao sam sve i preko Odina htio instalirati lite'ning datoteku ali sam zaboravio prebaciti datoteku na mobitel i od tamo je pokrenuti, ostala je na računalu (ja sam mislio da će on to sam povući) i naravno da instalacija nije uspjela.

 

Problem nastaje jer mi se sada mobitel preko USB-a više ne prepoznaje (valjda zbog wipe-anja) tako da preko računala ne mogu pristupiti mobitelu i prebaciti datoteku potrebnu za rootanje. Istina, računalo napravi zvuk kada priključim mobitel ali nikako ne mogu doći do datoteka. Neznam šta da radim. Back-up nisam napravio, pretpostavljam da povratka više nema? Imate vi kakvih ideja? {#}

 

Po ovim sam uputama radio http://z13.invisionfree.com/Litening/index.php?showtopic=28 .

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 9:42 (deno2406).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Ima 2 tjedna kako sam stavio CM9 i stvarno sve radi perfektno.
Ali...
Jedan jedini problem koji mi sad već počinje kidat živce... a to je da se u jednom trenutku nakon nekorištenja mobitela recimo 15ak min prebaci sa wirelessa na podatkovni promet (ali je wireless i dalje kao uključen).
Ovo nije pravilo da se svaki put događa nego recimo 2, 3 puta dnevno.
I da odmah isključim probleme sa wireless mrežom... tu sve radi normalno.
Uglavnom... svaki put kad se to dogodi ugasim i upalim wireless i opet sve radi kako treba.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
deno2406 kaže...

POozdrav ljudi, potrebna mi je pomoć...

 

Htio sam zamjeniti stock rom i staviti najnoviju verziju lite'ninga (skinio sam njega i oxygen da vidim koji mi više odgovara). Instalirao sam Rom manager i htio napraviti back-up ali je nešto štekalo pa sam odmah krenio u rootanje. Mobitel je bio povezan preko USB kablela. Wipe-ao sam sve i preko Odina htio instalirati lite'ning datoteku ali sam zaboravio prebaciti datoteku na mobitel i od tamo je pokrenuti, ostala je na računalu (ja sam mislio da će on to sam povući) i naravno da instalacija nije uspjela.

 

Problem nastaje jer mi se sada mobitel preko USB-a više ne prepoznaje (valjda zbog wipe-anja) tako da preko računala ne mogu pristupiti mobitelu i prebaciti datoteku potrebnu za rootanje. Istina, računalo napravi zvuk kada priključim mobitel ali nikako ne mogu doći do datoteka. Neznam šta da radim. Back-up nisam napravio, pretpostavljam da povratka više nema? Imate vi kakvih ideja? {#}

 

Po ovim sam uputama radio http://z13.invisionfree.com/Litening/index.php?showtopic=28 .

Cek imas recovery?

Ako imaš, onda u mount and storage mountaš USB i eto.

 

Ili uđeš u Download mode i spojis na PC i Odin ce ga prepoznat. 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Mitsuoka kaže...
deno2406 kaže...

POozdrav ljudi, potrebna mi je pomoć...

 

Htio sam zamjeniti stock rom i staviti najnoviju verziju lite'ninga (skinio sam njega i oxygen da vidim koji mi više odgovara). Instalirao sam Rom manager i htio napraviti back-up ali je nešto štekalo pa sam odmah krenio u rootanje. Mobitel je bio povezan preko USB kablela. Wipe-ao sam sve i preko Odina htio instalirati lite'ning datoteku ali sam zaboravio prebaciti datoteku na mobitel i od tamo je pokrenuti, ostala je na računalu (ja sam mislio da će on to sam povući) i naravno da instalacija nije uspjela.

 

Problem nastaje jer mi se sada mobitel preko USB-a više ne prepoznaje (valjda zbog wipe-anja) tako da preko računala ne mogu pristupiti mobitelu i prebaciti datoteku potrebnu za rootanje. Istina, računalo napravi zvuk kada priključim mobitel ali nikako ne mogu doći do datoteka. Neznam šta da radim. Back-up nisam napravio, pretpostavljam da povratka više nema? Imate vi kakvih ideja? {#}

 

Po ovim sam uputama radio http://z13.invisionfree.com/Litening/index.php?showtopic=28 .

Cek imas recovery?

Ako imaš, onda u mount and storage mountaš USB i eto.

 

Ili uđeš u Download mode i spojis na PC i Odin ce ga prepoznat. 

Da, dok si ti pisao ušao sam u downloading mod i probao i uspjelo je. Samo sam spojio na usb i sve je sam napravio. Neznam zašto jučer nije thjelo, mučio sam se cijeli dan. Hvala ti svejedno!

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Naišo sam na jedan problem s nightlyima. Nakon kaj sam ga stavio ostao sam bez mobilnog neta, a u O Telefonu pod Statuis mobilne breže piše da nije povezan :s. Inače sam na VIPu. Ako mi netko može pomoć, molim vas :D

twitter @IvanBandic
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Cudno!

Kada flasham neki ROM, npr sluzbeni ICS, pa zatim CF-Root-SGS2 i nakon toga pri ulasku u recovery mode, cujem nekakvo pucketanje iz aparata, pravilnih razmaka od mozda pola sekunde izmedju svakog otkucaja-pucketanja (to se cuje sve dok ima onaj zuti trokutic do momenta ulaska u recovery i tad prestane). Zasto to?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Uključi podatkovni promet i prebaci se na 3G.

Btw. jedini problem s CM9 koji imam je sa satom, lol.
Ako se slažeš, ne košta te ništa TU. Ako sam ti uz to pomogao, neka ti ne bude mrsko stisnuti i HVALA! ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
sudy_freak kaže...
Uključi podatkovni promet i prebaci se na 3G.

Btw. jedini problem s CM9 koji imam je sa satom, lol.

primjetio sam da npr. sarajevo pise +2 zona, a zapravo je +1, dok zagreba nema nigdje :D

Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 14:31 (Rasho).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
+2 ti je zbog ljetnog racunanja vremena, a zagreba nikad nije ni bilo (barem na mojim mobitelima :-D)
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Koju tipkovnicu koristite/preporučate i zašto?
šumski put je bio ravan.
13 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

Pozdrav svima

 

Evo i mene k vama,prešao s Desire-a 

Mobitel je root-an odmah čim je stigao doma jer sam ga trebao otključati,hvala Bogu to je sve dobro prošlo,iako sam se prvi put susretao sa Odinom

Flashao sam CM i imam pitanje. Jel normalno da je Android OS na 60-tak posto?

 

@ManBearPig 

Upiši si APN postavke za svoju mrežu,tako sam i ja morao kad sam flashao

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dudo986 kaže...

Pozdrav svima

 

Evo i mene k vama,prešao s Desire-a 

Mobitel je root-an odmah čim je stigao doma jer sam ga trebao otključati,hvala Bogu to je sve dobro prošlo,iako sam se prvi put susretao sa Odinom

Flashao sam CM i imam pitanje. Jel normalno da je Android OS na 60-tak posto?

 

@ManBearPig 

Upiši si APN postavke za svoju mrežu,tako sam i ja morao kad sam flashao

meni je prije isto znalo biti oko 55%.. mislim da je to oke, trenutno mi je 22%.. stavis si jos siyah rc2 kernel i mislim da ce biti bolje ;)

 

edit: iskljucis gps, wifi, bluetooth, mobile network, stavis auto svjetilnu, ugasis 3G i jos sto sta i opast ce, jer se sve to vezano za android os..

Visit Us @ KoDeX Clan www.kodex-team.eu
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 15:31 (Rasho).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

eo samo javljam da nemas jedini ovaj "problem". 

nazalost pojma nemam sta je

 

edit: ovo je u vezi onog pucketanja

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 15:34 (linq11).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dreammaker kaže...
Koju tipkovnicu koristite/preporučate i zašto?

 Meni najbolja Smart Keyboard Pro. Jako dobro riješeno pisanje ČŽŠ,.:;123?=@....., mogučnost prilagodbe visine tipki, zvua, jačine vibra....

Od svih koje sam isprobao, a bilo ih je puno, ta mi je daleko najbolja.

16 godina
offline
Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava

meni je na 9% sa svim gore iskljucenim.

.

Poruka je uređivana zadnji put sri 4.4.2012 16:57 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
mkm kaže...
dreammaker kaže...
Koju tipkovnicu koristite/preporučate i zašto?

 Meni najbolja Smart Keyboard Pro. Jako dobro riješeno pisanje ČŽŠ,.:;123?=@....., mogučnost prilagodbe visine tipki, zvua, jačine vibra....

Od svih koje sam isprobao, a bilo ih je puno, ta mi je daleko najbolja.

ja sam isto isprobao skoro sve i definitivno preporuka za Smart Keyboard

jeremija
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
dudo986 kaže...
. Jel normalno da je Android OS na 60-tak posto?

 

 

Pa ne bas

 

 

Gods are fragile things; they may be killed by a whiff of science or a dose of common sense. – Chapman Cohen
15 godina
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
Ma i ja sam na Smart keyboardu al sam mislio da ima nešto bolje. Ova mi je dosadila ;)
šumski put je bio ravan.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy S2 i9100 - Rasprava
linq11 kaže...

eo samo javljam da nemas jedini ovaj "problem". 

nazalost pojma nemam sta je

 

edit: ovo je u vezi onog pucketanja

Znaci i kod tebe to ima... Pretpostavit je da drugi ovdje nemaju toga. Iskreno, malo me zabrinjava.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice