Samsung Galaxy update

poruka: 38
|
čitano: 14.254
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Pozdrav, jel zna netko di ima objasnjeno sve u detalje kako stavit novi firmware za Samsung Galaxy? Hocu ga updejtat na 1.6 Donut al neznam kako i nigdje nisam nasao di ima upute.

Baterija mi traje 1 dan,spor je,sporo se pali,kamera se sporo pokrece i nema zoom...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Shta nitko nema taj mobitel i da ga je updejto?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

eto ja imam taj mobitel=) updejtan na firmware i7500XXIK4... i na njega je puknut GALAXO HERO mode s temom glasdroid=) (vidi sliku)

naime ja sam zadovoljan mobom i na jednoj taljanskoj stranici govore da če uskoro izać android 2.0.1(ali naravno skurena verzija) modana od strane jednog čovjeka koji je napravil i galaxohero itd itd.... ustvari galaxyhero ti produlji vjek trajanja baterije, malo ti podesi mob, na bolje, :-) moja preporuka za instalirat ako nemaš na ovaj mob...

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.2.2010 15:21 (worm18).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Nemam taj mod,ajd budi tako ljubazan pa mi link daj da skinem to i jos upute ukratko

hvala

Ja ga neznam uopce updejtat tako da.... :(

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.2.2010 12:48 (Chamilitary).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

http://android.hdblog.it/category/samsung/i7500/

 

eto... sajt ti je taljanski.... al postove kako se instalira imaš i na engleskom..... a uvijek je tu dobar google translator

 

tu maloprošvrljaš.... ima više tih romova pa koji ti se svidi tog instaliraš....

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

"Installing Recovery Image And Galexo ROM's

With the phone plugged in via USB and the phone off go to command prompt by typing in cmd in search or run box in windows and cd to the tools directory then

Type: fastboot flash recovery recovery.img
It will say... < Waiting for device >
Long-press the two Call buttons on the phone and you will see it load in fast boot and confirm file transfer was successful."

 

Ovo ne kuzim i nece mi u cmd nikako,valjda krivo nesto kucam

Evo pa ako kuzis a vjerujem da kuish xD pa mi pomogni jer stvarno hocu taj rom

Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.2.2010 20:57 (Chamilitary).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Evo mobitel updejtan i instaliran rom,super radi i izgleda,hvala crve!

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

uspio si=) e sorrr kaj nisam odgovaral nije me bilo na netu=)

ma ako bilo kaj drugo trebaš sam pitaj... maturilral sam na androidu=)

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

gubi li se garancija flešanjem nekog room-a?

usput ako neko zna zašto mi new pc studio ne prepoznaje mob...uređaj nije podržan.

dva puta instalirao drivere i pc studio i ništa.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

Naravno da se gubi=)

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

imam problem,flashao sam room glaxohero 1.1,recovery image 1.1

radio po tutorijalu sa android foruma sve je dobro prošlo ali sad mi nakon restarta stalno več satima stoji boot screen.

provao sam wipe factory reset i ništa.

proban staviti mob u download mode(volume down+ ok+power)ali ne mogu

mogu jedino nakon što izvadim bateriju kombinacijom tipaka volume down +call+end call uči u recovery mode.

molio bi pomoč bilo kakvu.

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

same problem=)

 

e ovako care:-D stisneš volume down  pa call tipku pa tipku za prekid poziva     

pričekaš kratko te dok bude pisalo recovery mode u gornjem desnom kutu počni lupat po tipku iznad calla

 

 

to ti je ona crtica s sterelicom=)

 

 

nakon nekog vremena dok skužiš da je primilo tipku=) jednostavno pustiš da odradi svoje=)

 

javi rezultat

 

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

sredio sam stvar,imao sam  problema jer je ovo prvi put da flasham rom na androidu...adb push i cmd mi je bio problem jer nisam mogao napraviti restore g.apps,sve je ok sad,hvala.

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Samsung Galaxy update
Moze ukratko spec, moba?
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

Specifikacije moba imaš po netu na tone

15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

dupli post

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 22:42 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

jel mi moze neko objasnit kak cu updateat mob jer mu je baterija katastrofa.. step-by-step? I na koju verziju ga je najbolje upadetat??

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
Poruka je uređivana zadnji put sri 10.3.2010 22:42 (Fićo_CoD 5).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

kolko ti baterija traje=)

 

ja sam trenutno na android 1.6,  I7500XXJB2

 

baterija 2-3 dana s dosta wifia, i dosta razgovora, te hrpa poruka=)

 

planiram stavit galaxo mod, neda mi se, al bude ovaj tjedan,  jer s njim bi mogel dobit pol dana il dan=)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update
worm18 kaže...

kolko ti baterija traje=)

 

ja sam trenutno na android 1.6,  I7500XXJB2

 

baterija 2-3 dana s dosta wifia, i dosta razgovora, te hrpa poruka=)

 

planiram stavit galaxo mod, neda mi se, al bude ovaj tjedan,  jer s njim bi mogel dobit pol dana il dan=)

1 dan Sramim se imas kakav jednostavan tutorial? i da.. mozes mi objasnit sta je galaxo.. da li je neka tema ili?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
offline
Samsung Galaxy update

pozz ljudi,imam problem,kad me neko zove tj kad pricam na mob necujem nist,kad pustim glazbu isto,kad stavim slusalice onda cujem normalno.

jel znate rijesenje?

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update
pesac kaže...

imam problem,flashao sam room glaxohero 1.1,recovery image 1.1

radio po tutorijalu sa android foruma sve je dobro prošlo ali sad mi nakon restarta stalno več satima stoji boot screen.

provao sam wipe factory reset i ništa.

proban staviti mob u download mode(volume down+ ok+power)ali ne mogu

mogu jedino nakon što izvadim bateriju kombinacijom tipaka volume down +call+end call uči u recovery mode.

molio bi pomoč bilo kakvu.

hvala

moze li mi netko objasniti kako cu stavit mob u download mode.. probam pritisnut to al ne ide.. nema nikakvog znaka. sta uopce treba pisati nakon sto to pritisnem?

Klikni HVALA, tvoj jedan klik meni puno znači!
14 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update

galakso ti je skuhani rom, znači neko je napravil rom i instaliral=)

imaš dve vrste, galaxo ti nema temu v sebi a galaxohero ti ima temu od htc heroa,

 

e, u tom romu il modu su ti napravljene svakakve prepravke, naprimjer uklonjena tipka za kameru pa baterija duže drži, sređena memorija:-) i tak... lepši radni takt:-) i drugi bugovi su otklonjeni

 

bum napisal kratki tutorijal kak sam ja to al malo se strpite:-)

14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Da li mozes da stavis link odakle moze da skine taj galaxo....?

hvala unapred :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Oce li neko bit ljubazan pa da mi objasni kako da instaliram verziju 1.6,ali korak po korak?unaprijed zahvalan

vm
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

eee posto vidim da ovdje se prica o androidu,od kupnje iPhone sam odusto pa sada gledam HTC Hero ili Legend,trazim lijepu cijunu itd...al me najvise interesuje na Herou,gdje god gledam review pise da je 1.6 software,a nigdje nisam nasao da ga testiraju sa novim,a bilo je cak i reviewa iz ove godine.Pa da pitam,jeli moguce normalno updateovat ko na nokia telofonima sw na Herou

I got my weed from the west,my pills form the east....Young Money
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Oce li mi neko pomoci,kako da instaliram verziju 1.6....?

vm
 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Samsung Galaxy update
Nyxem kaže...

eee posto vidim da ovdje se prica o androidu,od kupnje iPhone sam odusto pa sada gledam HTC Hero ili Legend,trazim lijepu cijunu itd...al me najvise interesuje na Herou,gdje god gledam review pise da je 1.6 software,a nigdje nisam nasao da ga testiraju sa novim,a bilo je cak i reviewa iz ove godine.Pa da pitam,jeli moguce normalno updateovat ko na nokia telofonima sw na Herou

bolji ti je legend.. veca rezolucija, noviji  sry sad vidim da im je ista rezolucija... al ljepsi je legend

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.4.2010 13:45 (ATi FaN).
14 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy update

Zna li neko ,gde se moze skinuti ova verzija 2.1 za i7500 galaxy.Bitno je da se moze instalirati,evo na you tube ima.

vm
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Samsung Galaxy update
slavonac89 kaže...

pozz ljudi,imam problem,kad me neko zove tj kad pricam na mob necujem nist,kad pustim glazbu isto,kad stavim slusalice onda cujem normalno.

jel znate rijesenje?

moguce je da ti je zvucnik otisao ili da si prckao po postavkama iako neznas.

Stara japanska: ako pas laje, nije dovoljno kuhan.
16 godina
offline
RE: Samsung Galaxy update
Chamilitary kaže...

Pozdrav, jel zna netko di ima objasnjeno sve u detalje kako stavit novi firmware za Samsung Galaxy? Hocu ga updejtat na 1.6 Donut al neznam kako i nigdje nisam nasao di ima upute.

Baterija mi traje 1 dan,spor je,sporo se pali,kamera se sporo pokrece i nema zoom...

Evo stranica za update v1.5 na v1.6 korak po korak ( http://gadgets.apnafundaz.com/2010/03/update-samsung-galaxy-gt-i7500-to-android-1-6-step-by-step/)

Samo procitaj i slijedi upute i nema beda. Napravio neki dan i stvarno radi i sve je ok.

 

Ps.

Morat ces napravit "Factory reset" tj. povratak na pocetne postavke telefona, a to znaci brisanje aplikacija, acounta...

 

GOOD LUCK

Muškarci od svojeg donjeg rublja i od žena žele isto: malo podrške i malo slobode.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice