WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.767.815
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Zasto ga nisam kupio? Imam 950XL, L1020, L650 i to mi je dovoljno,

uz Symbiana N808.

 

Ista stvar i kad na flohmarktu naletim na dobre N64, SNES i NES igre

koje vec imam u kolekciji, a cijena bude po 1-2€, a vrijede bar 10€,

i ne kupim ih - zato sto ih ostavim za nekog drugog, tko ih

nema, a imat ce puno zabave s njim.

 

Baba i ja jos uvjek obozavamo igrati Mario Party i Mario Kart 64.

Kart je cesta igra, dok Party veoma rijetko vidis na flohmarktu.

 

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Mario+Party+3+PAL&_osacat=0&_from=R40&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.XMario+Party+3+PAL+ninteno+64.TRS0&_nkw=Mario+Party+3+PAL+ninteno+64&_sacat=0

 

Znam da mogu prodati Mario Party za bar 50-60€ na eBayu, al necu

kupit nesto sto vec imam, pa da cekam da poraste potraznja i preprodam,

nego sam sretniji kad netko naleti, pa se doma zabavlja sa obitelji i rodbinom.

 

Isto vrijedi i za takav mobitel - za 70€ se moze kupiti samo nekakav budget android,

dok je ovo ipak Flagship, zapakiran, sa 2 godine jamstva. Kome uleti u sake,

bit ce zadovoljan.

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj, možeš ti pisati i romane o tome al nekima i dalje neće biti jasno...
 
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Da,mi smo im cak prijateljski i htljeli pomoci i objasniti ali dzabe
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Volim Nokiu, od prvog moba ih preferiram!Pozdrav s Nokie 930, sve je divno i krasno.

 

Ali, baterija nije uopce nije nesto, a i mob se voli zagrijati. Sad sto je kome bitno...

coffe,coffe,coffe.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...
....

 

Isto vrijedi i za takav mobitel - za 70€ se moze kupiti samo nekakav budget android,

dok je ovo ipak Flagship, zapakiran, sa 2 godine jamstva. Kome uleti u sake,

bit ce zadovoljan.

 Flagship u w10m svijetu... Van tog svijeta ga nece niko sto ti i cijena govori.... Da se otimaju za njega ne bi bila ta cijena...

Želje i mašta su jedno ali realnost je nešto drugo....

A i teško biti flagship kad novih telefona nema.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Sa hejterima se si nekad mogao i prepucavati,ovo je jad i bijeda
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Sa hejterima se si nekad mogao i prepucavati,ovo je jad i bijeda

Demantuj me ;)

Umjesto cmizdrenja iznenadi me i napisi on topic nesto potkrijepljeno činjenicama ;)

Samo kuku mama diro čiko... ;)

Flagship? Samo medju vama trojicom ;)

Novi mobiteli? Koji?

70 EUR i stoji na polici? Očigledno se kupci otimaju a trgovci zgrću pare pa ga daju po ogromnoj marži ;) Ipak je to flagship... Niko neće S8 i IP7 svi hoce ovaj flagship....

Ili se rješavaju smeća da ne zauzima prostor....

10 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Nije se smeća lako riješiti ipak ima i godina

ništa mi se neda
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 23:12 (nicky.sl).
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Vise mi nisu ni smijesni hejteri(turent)sve jadnije i jadnije
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Vise mi nisu ni smijesni hejteri(turent)sve jadnije i jadnije

 Znači opet ništa on topic ;)

A dobro i ovo napisati je preveliki napor očigledno ;)

Jadno je da sam ja napisao više on topic postova ovdje nego ti na cijelom forumu ;) Al ok.... Ja sam jadan što pišem o temi a ti nisi jer samo znas napisati hejter i jadno ;)

 

Evo malo genijalnih on topic postova genijalca Uragan ;

 

Vise mi nisu ni smijesni hejteri(turent)sve jadnije i jadnije
Sa hejterima se si nekad mogao i prepucavati,ovo je jad i bijeda
Da,mi smo im cak prijateljski i htljeli pomoci i objasniti ali dzabe
Da,sad kad velis i i meni se cini da je edge brzi ali nisam htio to napisati zbog hejtera
Zanimljivo je da se hejteri na ovoj temi izmjenjuju,svakom dosadi,neko se sali ili koznakaj ali jadnik je do smrti neumoran i usput gladi svoj mobitel i lije suze
Bogat vokabular prepun vrijednih informacija i sve redom on topic ;)
Odo radit treba zaradit tih 70 EUR za flagship ;) Ili da prodam svoj mob i kupim 5 i još ostane za dobar ručak ;) Hmmmmmmmmmmm....

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 12.5.2017 23:19 (Torent).
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...
uragan kaže...
Sa hejterima se si nekad mogao i prepucavati,ovo je jad i bijeda

Demantuj me ;)

Umjesto cmizdrenja iznenadi me i napisi on topic nesto potkrijepljeno činjenicama ;)

Samo kuku mama diro čiko... ;)

Flagship? Samo medju vama trojicom ;)

Novi mobiteli? Koji?

70 EUR i stoji na polici? Očigledno se kupci otimaju a trgovci zgrću pare pa ga daju po ogromnoj marži ;) Ipak je to flagship... Niko neće S8 i IP7 svi hoce ovaj flagship....

Ili se rješavaju smeća da ne zauzima prostor....

 Nisam dugo vidio gori pravopis.

 

Kad vec spominjes S8 i IP7, zar nije kretenizam/retardacija dati 7500 kuna na galaxy S8 nakon sto se prije godinu dana za 7500 kuna kupio S7? Isto i za ajfon.

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Torent kaže...

Flagship?

Ipak je to flagship...  svi hoce ovaj flagship....

.

 

Cestitam, naucili ste novu rijec.

 

Inace, ne postoji "torent". Postoji "Torrent" - sto kod nas znaci "potok" ili "skupina potoka".

 

S obzirom da si naucio par novih rijeci, fino posaljes moderatorima da ti lektiraju nadimak,

da ne ispadas skroz nepismen (makar ti to previse nece pomoci).

Poruka je uređivana zadnji put sub 13.5.2017 0:29 (Čitatelj).
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
passat kaže...
Torent kaže...
uragan kaže...
Sa hejterima se si nekad mogao i prepucavati,ovo je jad i bijeda

Demantuj me ;)

Umjesto cmizdrenja iznenadi me i napisi on topic nesto potkrijepljeno činjenicama ;)

Samo kuku mama diro čiko... ;)

Flagship? Samo medju vama trojicom ;)

Novi mobiteli? Koji?

70 EUR i stoji na polici? Očigledno se kupci otimaju a trgovci zgrću pare pa ga daju po ogromnoj marži ;) Ipak je to flagship... Niko neće S8 i IP7 svi hoce ovaj flagship....

Ili se rješavaju smeća da ne zauzima prostor....

 Nisam dugo vidio gori pravopis.

 

Kad vec spominjes S8 i IP7, zar nije kretenizam/retardacija dati 7500 kuna na galaxy S8 nakon sto se prije godinu dana za 7500 kuna kupio S7? Isto i za ajfon.

 

Za Galaxy se slažem zato što on za 2 godine je zaostao uređaj, dok iPhone je brz jednako sad i za 4 godine uz konstantu podršku.

 

Za WP uređaje i nisku cijenu to je otužno, pa čak onaj galaxy core se prodaje za te novce, a to je neupotrebljiv uređaj.

8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
I bolje se prodaje od lumia 😂
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Galaxy S7 Edge za Lumia 950 XL Dual SIM

Na povratku iz Dalmacije zamoljen sam od poznanika da obavijestim vlasnike Lumia koji bi se mijenjali za malo korišteni Galaxy, da se jave s PM (pa cu ja to prenijeti poznaniku).
 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

i nitko neće Galaxy S7 Edge ! ?
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
No pa napisi ponudu na njuskalo a ne u temi koju cita troje ljudi...
What could possibly go wrong?
 
0 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Pa nije niko lud da mjenja wp za tamo neki android koji te špiunira 24/7, LOOOOL

ja nebi mjenjao svoju lumiju ni da mi ponude ajfon 7, galaxy s8 i huawej p10 zajedno, pa nisam luud. Ili možda i bi, rasprodam ih i kupim lumije cijelom selu pa da vide ljudi sta je savrsen mobtel :) 

Savrsenstvo jednostavno nema cijenu jer to je wp, čisto savrsenstvo, o moći sustava da ne pričam  

 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

Stigao mi je mob sa servisa, instalirao sam 10-ku i sad mi ne radi blic, niti u kameri niti kao svjetiljka, probao sam par aplikacija, soft reset, hard reset i ništa. Jel to problem softvera ili su mi u servisu nekaj zeznuli?

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
nije problem softvera
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Mozda ga nisu spojili. Vrati na WP8, i tada nebi trebalo raditi, moras ga onda vratiti natrag u servis.

12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Nekad i ja znam imati taj problem na Desetki. Lumia 640XL 3G DS

Probaj HR uraditi.

14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Trenutno skidam update za Lumiu 535 Anniversary Update sa oznakom 14393.1198. Vidjet ćemo što su sve ispolirali, radilo je i do sada savršeno. Ne mogu za stalno prijeći na Creators Update jer imam problem da mi se povremeno ugasi ekran i ne mogu ga upaliti iako i pozadini OS radi. Problem postoji kod gomile ljudi pa se nadam da će ga MS riješiti, iako Lumia 535 više nije podržana.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uss kaže...

Trenutno skidam update za Lumiu 535 Anniversary Update sa oznakom 14393.1198. Vidjet ćemo što su sve ispolirali, radilo je i do sada savršeno. Ne mogu za stalno prijeći na Creators Update jer imam problem da mi se povremeno ugasi ekran i ne mogu ga upaliti iako i pozadini OS radi. Problem postoji kod gomile ljudi pa se nadam da će ga MS riješiti, iako Lumia 535 više nije podržana.

 Čudna definicija savršenosti ;)

Sad razumijem kad kažete da radi savršeno ;)

14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Daj čitaj pažljivo. Anniversary Update 14393 radi savršeno jer već skoro godinu se polira i dobio je gomilu ažuriranja. Sada je stigao još jedan koji možda ispravlja neke minorne propuste koje i ne znam da postoje. Novi Creators Update sam probao i vratio se na AU jer neki modeli imaju problem sa gašenjem ekrana. Jbg. teško mi objasnit nešto što i ne koristiš pa je sad pitanje znače li ti nešto ovi brojevi i nazivi.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

U pravu si. Teško mi je objasniti da neko smatra da mobitel radi savršeno osim da se nekad ugasi ekran bez razloga. Meni se to nikad nije desilo ali ni u ludilu ne bih niti jedan mobitel tj njegov rad nazvao savršenim. Očigledno u w10m svijetu savrpeno znači da radi kako bilo i uglavnom....

 

Čitam ja vrlo pažljivo.

Čitaj ti šta si napisao. Prvo Anniversary Update 14393 radi savršeno iako je iza njega došla ispravka grešaka.  Nakon toga radi savršeno osim što se gasi ekran.

 

Ne znače mi ništa brojevi i nazivi ako se ekran gasi. Šta tebi znače brojevi koje ne vidiš na ugašenom ekranu?

 

https://hr.wiktionary.org/wiki/savr%C5%A1en

 

(1.1) Kojijebeznedostataka; perfektan.

 

Definicija riječi savršen u hrvatskom jeziku. A i svim ostalim jezicima.

14 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Uporan si momče. Moram priznati da vremenom počinjem da te gotivim . Ne znam zašto to radiš ali nastavi, možda dočekaš da se Windows Mobile jednom ugasi pa nam svima natrljaš nos. Do tada nastavi da prosipaš žuč.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
2 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Iskace na svaku ko iz pastete...
 
2 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uss kaže...

Uporan si momče. Moram priznati da vremenom počinjem da te gotivim . Ne znam zašto to radiš ali nastavi, možda dočekaš da se Windows Mobile jednom ugasi pa nam svima natrljaš nos. Do tada nastavi da prosipaš žuč.

 Ja sam uporan? Jbg čekam da se nešto iskodira pa čitam ove dječije maštarije i izjave moj tata veći od tvog ;)

 Savršeno koje ima puno grešaka ;) Godinu dana poliranja i onda se gasi ekran ;) Smiješno je da jedino W10M korisnici pričaju kako je sve savršeno a jedino vi imate takve glupost tipa gašenje ekrana zbrka sa kontaktima i sl .... Koga ubjeđujete da je nešto savršeno? Samog sebe? ccccc

Meni ste urnebesno zabavni sa tim dječijim izjavama ;)

E da i  izjava kako niko normalan ne bi mijenjao svoj w10m za S8 i IP7 ;) Hehehehe A flagship se prodaje po 70 EUR i stoji na polici ;)

 

davor333 kaže...
Iskace na svaku ko iz pastete...

 Blokiraj me ;)

13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Jesam vec odavno, i na kompu ne vidim tvoje komentare ;) ali rijetko koristim komp...
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice