WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.794.429
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
bik kaže...
DommY kaže...
bik kaže...

6 glupavih igrica više ne vrijedi mjenjanja regije i mogucih posljedica koje se s tim mogu desiti i nije nikako preporuka za novog korisnika. (čovjek kaže da mu je dosta rootanja namještanja i igranja s mobom)

Kad sam rekao da sve postavi na HR mislio sam prvenstveno na Microsoft account jer je on povezan sa svim mogucim računima i servisima za WP8 kao i Windows8/aplikacije za PC i druga regija ga može dovest do neželjenih problema i rezultata, prvenstveno u plačanju aplikacija, korištenja regionalno vezanih do izbacivanja rezultata iz određenje regije pri pretraživanju neta koje su regionalno vezane, kalendara.. zato regiju na HR a kasnije ako se želi igrati neka isprobava druge markete iako nema nikakvih korisnijih aplikacija u drugima.

Možeš li ti preporucit neku koje kod nas nema?

Nebi se slozio, recimo u marketu od nokie imas nokia drive i jos puno dobrih programa od nokie tako da..

 

Koji je to market od Nokie? ti ocito misliš na rootan phone, pa onda hackiraš market jer imaš omniu? (nije bilo o tome govora)

Nokia aplikacije uredno imaš kod nas free ali samo na nokiama, prebacivanjem regije neces dobiti nokia aplikacije. (bar koliko sam ja upoznat, možda Zimbabve ima)

 

Aplikacije možeš kupovat kreditnom karticom; american,mastercard,visa , sve ti piše ako si uredno otvoriš microsoft račun (sa postavkom regije: HRVATSKA!) i popuniš detalje o plačanju.

Možeš resetirat mob, kupljene aplikacije ti ostaju na tvom MS računu, kad ga ponovo upišeš u mob moci ces ih besplatno skinit jer si ih vec platio jel.

Vidio sam ima tih par Youtube downloadera ako nisam niti jedan probao, progooglaj naci ces.

 

Da, na rootan phone...samo sam htio rec da ima korisnih aplikacija u drugim marketima, npr sad imam ljepo nokia drive na omnii jer je hackana, a na ovom htcu 8s kad ga dobim necu imat eto..:)

 

aha, hvala na info:)

ma trazio sam ja to puno vremena dok nisam odustao jer sam probao svakakve apove, stvar je takva da kad s nekim utube downloaderom skines neku pjesmu, ta pjesma ne ide 

tamo u music+videos nego je mozes samo pokrenuti/preslusat u toj aplikaciji s kojom si je skinuo...a ja trazim nes bas da ide u music+videos..

Windows Phone 7 FTW
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

appove možeš kupovat i paypallom, doduše ako su vam regionalne postavke na hrv onda je moguće da bude problema sa time (paypall)... ja koristim UK account, već dosta dugo. nije mi se dalo ope sve mijenjat zbog hrvatskog marketa koji može samo biti gori. a i zbog xbox-a imam UK acc. 

ako nekome te regionalne postavke niš ne znače nek si slobodno stavi drugi market jer je izbor puuuuno veći.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

kupio sam Htc 8s,ali neznam kako ga upalit. prvi put kad sam ga upalio,doslo mi je nesto i kliknuo sam accept,i od onda dalje kad idem mi dode da se nemoze spojit na internet. šta bi trebao napravit?

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Jesi stavio karticu? Ako jesi, jel imaš neki data plan? Tj. podatkovni promet. Mislim da se ne možeš spojit na prvu na WLAN, nego tek kad sve podesiš.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

Da bi koristio private marketplace za crackane aplikacije jel moram otključat w8 na mobu ili mogu slobodno koristit

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
WP8 - Općenito

Ima kakvih informacija da li će biti T9 za hrvatski jezik? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito
Pozdrav, Da li potoji aplikacija za Moj Vip za WP8? Ima jedna ali je za srpski Vip pa ne znam hoće li raditi.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Ja sam tražio ali nisam pronašao.. Odnosno, pronašao sam samo tu srpsku, nisam isprobao radi li. Ako probaš, javi.

Winter is coming...
12 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

se moze stavit da se dobije obavjest na mobitel kad ti netko pošalje poruku na fejsu,ali da ne trebaš bit cijelo vrijeme bit online? ili da bude makar pokazan onaj mobitel pokraj tvog imena na chatu

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Linkaj facebook račun sa mobom(ako već nisi) i unutar poruka stavi status na nevidljiv.

Winter is coming...
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.1.2013 17:37 (kratos091).
12 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
kratos091 kaže...

Linkaj facebook račun sa mobom(ako već nisi) i unutar poruka stavi status na nevidljiv.

jesam,ali onda mi ne dolazi obavjest da mi je dosla poruka

14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Mislio sam da to funkcionira.. Nezz, radilo je iz dace aplikacije do updatea, sad više ne radi ali je zato app stabilnija i brža..

Winter is coming...
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

kako ste zadovoljni s telefonom sad kad su se dojmovi malo slegli? ja sam extra zadovoljan jer sam znao što kupujem. ali ipak me ubija u pojam taj fakin skype :/

baterija mi je fenomenalna, app koje mi trebaju sam si sve našao a ogroman plus mi je skydrive (imam 27gb), pošto sama memorija telefona nije proširiva ovo mi je idealno za slike tj albume i eventulano neke pdf-e...

cordas, rođo, jesi riješio što sa mobitelom?

xbox smartglass je od prevelike pomoći ali samo pri tipkanju poruka, xbox music pass mi je takodjer fenomenalan (imam pretplatu), divno se sve to nadopunjuje...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

Kako se spojit na XBOX music sa mobom, da skida covere?

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

kako ste zadovoljni s telefonom sad kad su se dojmovi malo slegli? ja sam extra zadovoljan jer sam znao što kupujem. ali ipak me ubija u pojam taj fakin skype :/

baterija mi je fenomenalna, app koje mi trebaju sam si sve našao a ogroman plus mi je skydrive (imam 27gb), pošto sama memorija telefona nije proširiva ovo mi je idealno za slike tj albume i eventulano neke pdf-e...

cordas, rođo, jesi riješio što sa mobitelom?

xbox smartglass je od prevelike pomoći ali samo pri tipkanju poruka, xbox music pass mi je takodjer fenomenalan (imam pretplatu), divno se sve to nadopunjuje...

Dali ti se na skydrive uplodaju slike u orginalnom formatu ili ih kao u WP7 kompresira na manju rezu?

Pitam  jer možda od paška uzmem 8x.

15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Mitsuoka kaže...

Kako se spojit na XBOX music sa mobom, da skida covere?

imaš u opcijama ili ima jedan app (mpatool) sa stora koji to lijepo updjeta covere, ili artista kojem fali cover nađer u markeru i pokreneš tj malo ga streamneš i onda bi trebalo updejtat sliku.

amater_2 kaže...

Dali ti se na skydrive uplodaju slike u orginalnom formatu ili ih kao u WP7 kompresira na manju rezu?

Pitam  jer možda od paška uzmem 8x.

možeš birat u opcijam originalne veličine ili malo smanjene... uzmi od njega, em ga znam privatno em je picajzla i pošten. je da je android freak ali jbg...

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

imaš u opcijama ili ima jedan app (mpatool) sa stora koji to lijepo updjeta covere, ili artista kojem fali cover nađer u markeru i pokreneš tj malo ga streamneš i onda bi trebalo updejtat sliku.

Hmmm, u opcijama ne mogu ništa nać, već tražio, aj probam s ovim pa javim.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

nemaš ovo? 

e, jedan must have app, wpcentral-ov oficijalni app za vijesti i forum. ima free (ništa bitno nije ograničeno) i paid verzija. odlično za pratit vijesti iz wp svijeta

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

kako ste zadovoljni s telefonom sad kad su se dojmovi malo slegli? ja sam extra zadovoljan jer sam znao što kupujem. ali ipak me ubija u pojam taj fakin skype :/

baterija mi je fenomenalna, app koje mi trebaju sam si sve našao a ogroman plus mi je skydrive (imam 27gb), pošto sama memorija telefona nije proširiva ovo mi je idealno za slike tj albume i eventulano neke pdf-e...

cordas, rođo, jesi riješio što sa mobitelom?

xbox smartglass je od prevelike pomoći ali samo pri tipkanju poruka, xbox music pass mi je takodjer fenomenalan (imam pretplatu), divno se sve to nadopunjuje...

Ma nisam, vratio sam ga na tvorničke postavke i to je jednim dijelom poboljšalo trajanje baterije (za 20-ak %), ali i dalje nije baš kao tebi recimo. Kad bih nosio u VIP, izgubio bih sigurno tjedan-dva mobitel dok oni utvrde kvar, tako da mi se ne isplati to.

Što se tiče mobitela općenito, ja sam i dalje zadovoljan jer WP ima više manje sve što mi treba. Nisam zadovoljan s kamerom, na SGS3 je bila puunoo bolja, pogotovo u low light uvjetima. Nisam zadovoljan što se aplikacije na updateaju dovoljno često (Facebook, Viber, Whatsapp, IMDB). Viber je na istom mjestu gdje je bio i prije godinu i pol kad sam prodao Omniu 7. Iako sam ga zamijenio Whatsapp-om koji dobro radi, ali isto se slabo updatea (vidim da na Android mobitele svako malo izađe update).

Skydrive je stvarno super, slike se odmah uploadaju na njega. Sve u svemu, zadovoljan {#}

 

Why so serious?
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito
skank666 kaže...

nemaš ovo? 

e, jedan must have app, wpcentral-ov oficijalni app za vijesti i forum. ima free (ništa bitno nije ograničeno) i paid verzija. odlično za pratit vijesti iz wp svijeta

 Eto, imam ovo i to je to... 

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

čudno... baš čudno.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

Pa zato i pitam {#}

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito
Mitsuoka kaže...

Pa zato i pitam {#}

 di ti je acc regan? cro ili svijet?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
14 godina
neaktivan
offline
Re: WP8 - Općenito

CRO

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito

mislim da je to razlog. to ne radi kod nas. ajde, zbog drugih, ako ti se da... napravi normalni acc ;D na usa ili uk pa vidi onda ako je sve ok.

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Poruka je uređivana zadnji put sri 9.1.2013 18:26 (skank666).
13 godina
neaktivan
offline
WP8 - Općenito

kako na wifi mrežu upisati ip adresu i dns itd? To mi treba za firmu a ne mogu naći tu opciju.....

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: WP8 - Općenito

ako u postavkama wifija kliknes na mrežu kojoj hočeš pristupit ništa se događa? ne otvori ti dodatne opcije? 

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

jel vam radi skype? ako da, kako? jučer sam ga instalirao da vidim di je i kako je i neko vrijeme je bilo OK (doduše, nisam nikog zvao ali bateriju nije sisao ali se je rušio pri resumingu) i danas ujutro odem vidjet koliko je sati kad ono ode 25% baterije u manje od 2 sata. reko odje8i i izbrisao ga ali mi vrag nije dao mira i resetirao mob i ponovno ga instalirao ali tad mi nije dao ni da se loginam... reko je8i se!

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
WP8 - Općenito

dajte vi sa HRV acc, jel imate isti problem ko mitsouka? a vi sam "normalnim" acc jel imate omogučen xbox music?

Would you look at me now? Can you tell I'm a man? With these scars on my wrists To prove I'll try again Try to die again, try to live through this night Try to die again.....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: WP8 - Općenito

Omgućen je ali ne sinkronizira mi covere...

Winter is coming...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice