Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala zaključana tema

poruka: 305
|
čitano: 142.835
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Ako se radi o tom Bekić Bojanu, ovdje je netko postao podatke, uključujuči broj telefona i adresu. Sad, koliko su ti podaci ispravni (ako se uopće radi o istoj osobi), ne znam.

Najbolje da pokretač teme provjeri usporedi broj telefona osober sa kojom je razgovarao sa brojem na gore linkanom forumu.

 

Sretno u vraćanju novca. Usput, jesi li siguran da ti prodavač na niti jedan način nije dao do znanja da se radi o starijoj generaciji iPhonea?

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

ja sta kod kupujem preko 1000kn a da je sa oglasnika idem vidjet i osobno isprobat tako da nema zajeba... ako je mobitel zapakiran kazem covjeku da ga otvori i ako sve radi kupujem i to je kraj price  ako je rabljeno provjerim na licu mjesta sve sto se moze i gotovo...

 

@ random

 

Pa ako je prodavao iphone 4 onda je prodavao to nije iphone 2g ili classic ili kako se vec zove :-)

My Life Is A Very Serious Game...
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 18:56 (CroVandal).
13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...

ja sta kod kupujem preko 1000kn a da je sa oglasnika idem vidjet i osobno isprobat tako da nema zajeba... ako je mobitel zapakiran kazem covjeku da ga otvori i ako sve radi kupujem i to je kraj price  ako je rabljeno provjerim na licu mjesta sve sto se moze i gotovo...

Ja još preko njuškala nisam ništa kupio,jedino sam prodao jednom čovjeku iz našica neku kantu,samo kučište za 20 kuna,dosta mi je bilo,kaže kupac da je dobro kučište ništa mu nenedostaje.

Mrzim slagati konfee...
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Lazoooo kaže...
CroVandal kaže...

ja sta kod kupujem preko 1000kn a da je sa oglasnika idem vidjet i osobno isprobat tako da nema zajeba... ako je mobitel zapakiran kazem covjeku da ga otvori i ako sve radi kupujem i to je kraj price  ako je rabljeno provjerim na licu mjesta sve sto se moze i gotovo...

Ja još preko njuškala nisam ništa kupio,jedino sam prodao jednom čovjeku iz našica neku kantu,samo kučište za 20 kuna,dosta mi je bilo,kaže kupac da je dobro kučište ništa mu nenedostaje.

Ja preko ljeta isao kupit laptop nazovem lika jel ide za 2000kn kaze ide mogu sutra doci probat!? moze! PRODANO!!! :-)

My Life Is A Very Serious Game...
13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...

Ja preko ljeta isao kupit laptop nazovem lika jel ide za 2000kn kaze ide mogu sutra doci probat!? moze! PRODANO!!! :-)

Vidim bio si sretan kao nova godina,a ja opet ništa nisam kupovao preko njuškala i tih sranja,brat mi je kupio preko njuškala samo neki lcd monitor od 200 kuna,to je bilo sve,drugo ništa više

Mrzim slagati konfee...
15 godina
odjavljen
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Najbolje je kada je sve to na oci. I sto se tice prodavaca i kupca... I jos isprobati. Ufffff. Jedino, ako kupac inzistira da nije potrebna proba.

Znam da sam jednome prodao jednom HDD koji mu je na moje oci pao na zemlju.

Naravno da vise nije radio (doduse, kako je sam rekao budi se tu i tamo i to je sve), ali da ja to nisam vidio mogao me prozvati varalicom (ako se radi o takvoj osobi).

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Tu se radi o prevari i bilo bi dobro to prijaviti policiji. Policiji u istrazi (uz sudski nalog) nije problem provjeriti podatke o primatelju novca, a vjerojatno postoji i backup oglasa (mada ti podaci mogu biti i obično jesu lažirani). Problem će biti dokazati da se radi o prevari. Kako dokazati da je u paketu bio neispravan mob. Možda jedino da postoje svjedoci otvaranja paketa.

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Zato ja općenito kada stavljam oglase stavim i naglasim "primopredaja samo zagreb, s poštom se neću zezat". I nikada mi nije palo na pamet slati nešto poštom ili primati.

Samo primopredaja, samo Zagreb.

aka ReaverTVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
dedaa kaže...

Zato ja općenito kada stavljam oglase stavim i naglasim "primopredaja samo zagreb, s poštom se neću zezat". I nikada mi nije palo na pamet slati nešto poštom ili primati.

Samo primopredaja, samo Zagreb.

da ali za manje stvari se neisplati...potrosim na put vise nego me dode predmet :-)

ali za vece naravno da ide primopredaja i pice usput {#}

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Inače...ne treba mu osobna za preuzimanje love.

Mene nikad nisu tražili ništa osim potpisa.

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

ako nerade po zakonu netreba mene trazi prilikom uzimanja love i paketa...

My Life Is A Very Serious Game...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
CroVandal kaže...
dedaa kaže...

Zato ja općenito kada stavljam oglase stavim i naglasim "primopredaja samo zagreb, s poštom se neću zezat". I nikada mi nije palo na pamet slati nešto poštom ili primati.

Samo primopredaja, samo Zagreb.

da ali za manje stvari se neisplati...potrosim na put vise nego me dode predmet :-)

ali za vece naravno da ide primopredaja i pice usput {#}

 Pa boze moj, postoji tramvaj, autobus, bic. Ma da nebi jos na pice isao s neznancima, uzmi i teraj(pare ili robu){#}

aka ReaverTVZ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Micek kaže...

Tu se radi o prevari i bilo bi dobro to prijaviti policiji. Policiji u istrazi (uz sudski nalog) nije problem provjeriti podatke o primatelju novca, a vjerojatno postoji i backup oglasa (mada ti podaci mogu biti i obično jesu lažirani). Problem će biti dokazati da se radi o prevari. Kako dokazati da je u paketu bio neispravan mob. Možda jedino da postoje svjedoci otvaranja paketa.

Ako su ostali otisci prstiju tog prevaranta na mobitelu, onda nije problem dokazati. Baš zato treba na policiju.

14 godina
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Da ali vecinom ja sam taj koji ceka nekog tako da vec sjedim negdje na picu kad se nalazimo lakse mi je reci dodi u taj kafic u toj ulici i bog ako ce ostat popit pice dobro dosao ako nece njegov problem :-)

My Life Is A Very Serious Game...
16 godina
offline
RE: Prevaren POMOĆ
0000 kaže...

Bok, neznam u koju bih kategoriju stavio ovu temu pa bih vas molio pomoć ovdje

 

Evo ovako, prijatelj mi je u subotu naišao na oglas na njuskalu za iphone 4 za 2500 kn. U oglasu je stalo da nije niti korišten i da ima račun i garanciju u tmobile

Nazvao je tog lika i sav sretan dogovorio kupnju. Lik je obećavao da je sve ispravno i da nije nikakav lažan oglas, čak mu je i poslao i slike na mail i sve se činilo ok.

Pošto mi prijatelj živi u šibeniku a taj s oglasa u osijeku (navodno) dogovorili su dostavu hp expresom i plaćanje prilikom preuzimanja.

 

Danas je paket stigao, ali prijatelj je ujutro radio tako da je ostavio novce ocu da ih da poštaru ako donese paket. Tako je i bilo... Maloprije kad se vratio s posla otvori paket i pronađe u njemu pokvareni iphone 2 cijeli izrazbijan i uopće se ne može upaliti

Ime pošiljatelja na paketu je žensko, a u oglasu je pričao s muškom osobom koji se navodno zvao mario. Cijelo popodne ga pokušajemo dobiti na mob da mu yebemo mater ali je uvijek isključeno

 

Molim vas ako tko zna kako da dođemo do ove osobe. Pretpostavljam da po imenu pošiljatelja ne možemo jer je ime najvjerojatnije izmišljeno

Može li se ikako saznati adresa na koju novci trebaju stići, je li mogao i nju lažirati, hoće li mu tražiti osobnu kad bude preuzimao pare pa da se tako dozna tko je???

 

Išli smo na poštu ali oni nam ne žele dati nikakve informacije, govore mu da je kupovao na vlastitu odgovornost...

 

MOLIM VAS ako tko ima kakav savjet da kaže, jer onda jedino šta preostaje je otići na policiju (ako oni uopće mogu šta napraviti)

Stari, kada će preuzimati lovu morat će dati osobnu, 100% i ne moraš o tome brinuti, ta osoba napisana kao pošiljatelj postoji jer mora preuzeti lovu.

 

Nazovi HP express odjel reklamacija, objasni situaciju i zatraži da blokiraju slanje love. Nakon toga na policiju. S obzirom da je prevara iznad 1000 kn moraju se pozabaviti time, bez obzira što si kupovao preko oglasnika.

Ne uči me, ne govori mi, o svemu znam sve - bez pameti!
13 godina
protjeran
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
Za slanje HP ekspresom i primanje novaca (na posiljku napises svoju adresu i na tu istu ti postar donese pare) ne treba osbna iskaznica!Koja je adresa te zenske,koja je adresa pisala na paketu na tu adresu su dosel pare..Provjeri adresu zovi na kucni broj???
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Koja je to bijeda od čovjeka! Gade mi se takvi ljudi. Ja sam slao svoje komponente ljudima HP-expresom da dobiju odmah drugi dan, i još ih zovem da vidim jel sve u redu i da se nije nešto oštetilo u transportu...

Valjda je danas lakše biti lopov nego pošten čovjek.

Svakako odi na policiju, reci sve u detalje,nisi prvi ni zadnji koji je naišao na lopova.

Moj PC  
14 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

mOJ PRIJATELJU ŽAO MI JE DA JE TO TAKO JA SAM PREKO NJUŠKALA TRGOVAO 7 PUTA ALI UVIJEK DA SE NAĐEMO NA POLA PUTA I DA VIDIM ROBU U PAR NAVRATA KAD SAM TO TRAŽIO ODMAH SU PREKIDALI RAZGOVOR I GOTOVO,ZATO PAZI ŠTA RADIŠ A ZA VJEROVANJE MOJ KUM IMA UZREČICU,ODKAD SAM SEBE UHVATIO U LAŽI VIŠE NIKOM NE VJERUJEM.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Evo ovako... Maloprije smo se vratili s policije i s pošte. Na pošti nam nisu htjeli davati nikakve podatke gdje novci odlaze (na koju adresu i kome) jer kako oni kažu to nije po zakonu. Pitali smo i za osobnu, prilikom slanja paketa može mu tražiti osobnu ali i ne mora. Adresa i podaci pošiljatelja ne moraju biti isti kao i adresa na koju će novci doći tako da nam podaci o stvarnom pošiljatelju padaju u vodu... Na paketu stoji da ga je poslala Ivana Maslimović. Jedini način da se dobiju podaci gdje novac odlazi je uz nalog policije.

 

Onda smo otišli na policiju. Prvo smo čekali skoro sat vrimena da nas uopće prime da s nekim porazgovaramo, a onda čim smo spomenuli njuškalo taj detektiv ili šta već je se nasmijao. Rekao nam je da šta se tiče njih oni tu navjerojatnije neće napraviti ništa jer kupovina preko oglasnika je na vlastitu odgovornost. Možemo jedino podignuti privatnu tužbu protiv osobe koja je paket poslala i ako sud zatraži da oni to naprave tek onda će oni to i istražiti. Učinio nam je uslugu i provjerio ime koje je bilo na paketu (Ivana Maslimović) i kako smo očekivali nikakvih podataka o toj osobi oni nemaju... Tako da i teorija o privatnoj tužbi pada u vodu i ni policija neće napraviti ništa jer nema nikakve materijalne dokaze kao ni mi, šta znači da niti tu glupu tužbu ne možemo podignuti na osnovu ničega

 

Oglasa na njuškalu više nema a nick mu je bio bez smisla koliko se sjećam, samo slova i brojevi bezveze. Broj mobitela iz oglasnika koji i dalje pokušajemo dobiti je isključen

 

Prijatelj mi radi za jadne 2800 kn, izdvoji 2500 (od kojih sam mu ja posudio 1000 kn, ali nebitno) za iphone 4 i odrekne se mjesec dana izlazaka a na kraju dobije iphone 2 koji izgleda kao da je pao s desetog kata i koji uopće ne radi i NITKO NIŠTA NE MOŽE!!!!!

 

Eto toliko o našoj yebeno pravnoj i zakonskoj državi... Stvarno sam razočaran

Moj PC  
26 0 hvala 19
16 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

stvarno steta sta ti se to desilo,ja sam uglavnom prodavao preko njuskala opremu za komp i sad mi oglas tamo,oko 14 prodanih artikala imam uglavnom djelove svoga kompa i nikad problema a da ih je i bilo priznao bih i povrat robe ali to je nemoguce kad sve super ispravno prodajem,nadam se da ces rijesit problem,sretno.

darkness is my friend
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 19:34 (ljubo2mad).
13 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Ako je trebao biti iphone 4, a dobio si nešto što ne odgovara traženom, svrstava se pod prevara i krađa!

 

Treba prijaviti policiji, na pošti imaju tvoj potpis, i kome ide tvoj novac za koji si platio 2500 Kn...........

 

Dakle sve će se lako pronaći i ustanoviti............. Samo prijavi prije da novac ne podignu........ Da blokiraju tih 2500, tj. da ne mogu podignuti taj novac.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Ako je iz blizu Osijeka, moguće da je to Željko Bjelić (googlaj), ja i moj prijatelj smo imali iskustva s njim :)

 

EDIT: Daj mi broj moba njegovog, da vidim jel isti ko moj :P

Video meliora proboque deteriora sequor
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.1.2011 19:38 (APazinjan).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
0000 kaže...

Evo ovako... Maloprije smo se vratili s policije i s pošte. Na pošti nam nisu htjeli davati nikakve podatke gdje novci odlaze (na koju adresu i kome) jer kako oni kažu to nije po zakonu. Pitali smo i za osobnu, prilikom slanja paketa može mu tražiti osobnu ali i ne mora. Adresa i podaci pošiljatelja ne moraju biti isti kao i adresa na koju će novci doći tako da nam podaci o stvarnom pošiljatelju padaju u vodu... Na paketu stoji da ga je poslala Ivana Maslimović. Jedini način da se dobiju podaci gdje novac odlazi je uz nalog policije.

 

Onda smo otišli na policiju. Prvo smo čekali skoro sat vrimena da nas uopće prime da s nekim porazgovaramo, a onda čim smo spomenuli njuškalo taj detektiv ili šta već je se nasmijao. Rekao nam je da šta se tiče njih oni tu navjerojatnije neće napraviti ništa jer kupovina preko oglasnika je na vlastitu odgovornost. Možemo jedino podignuti privatnu tužbu protiv osobe koja je paket poslala i ako sud zatraži da oni to naprave tek onda će oni to i istražiti. Učinio nam je uslugu i provjerio ime koje je bilo na paketu (Ivana Maslimović) i kako smo očekivali nikakvih podataka o toj osobi oni nemaju... Tako da i teorija o privatnoj tužbi pada u vodu i ni policija neće napraviti ništa jer nema nikakve materijalne dokaze kao ni mi, šta znači da niti tu glupu tužbu ne možemo podignuti na osnovu ničega

 

Oglasa na njuškalu više nema a nick mu je bio bez smisla koliko se sjećam, samo slova i brojevi bezveze. Broj mobitela iz oglasnika koji i dalje pokušajemo dobiti je isključen

 

Prijatelj mi radi za jadne 2800 kn, izdvoji 2500 (od kojih sam mu ja posudio 1000 kn, ali nebitno) za iphone 4 i odrekne se mjesec dana izlazaka a na kraju dobije iphone 2 koji izgleda kao da je pao s desetog kata i koji uopće ne radi i NITKO NIŠTA NE MOŽE!!!!!

 

Eto toliko o našoj yebeno pravnoj i zakonskoj državi... Stvarno sam razočaran

Eee da mi sad dođe iscipelario bi ga i nagurao taj iphone 2 ili šta već u šu*** !

You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will live as one .......
13 godina
protjeran
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Eto još samo da rečem da ćemo ujutro pokušati blokirati novac da ga prijo ne podigne

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Nažalost, djelom ste si i sami krivi. Nitko vas nije tjerao da na slijepo kupujete. Znate i sami kakvo đubre zna bit naš narod, na kraju krajeva takvi i vode ovu našu lijepu demokraciju.

A iskreno, ne znam nikoga tko s plaćom od 2800 kuna nema prioriteta pored iphona 4, koji je jedan od najboljih telefona na tržištu.

"Yesterday is a history, tommorow a mistery, but today is a gift. Thats why it's called present"
Moj PC  
10 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
0000 kaže...

Onda smo otišli na policiju. Prvo smo čekali skoro sat vrimena da nas uopće prime da s nekim porazgovaramo, a onda čim smo spomenuli njuškalo taj detektiv ili šta već je se nasmijao. Rekao nam je da šta se tiče njih oni tu navjerojatnije neće napraviti ništa jer kupovina preko oglasnika je na vlastitu odgovornost. Možemo jedino podignuti privatnu tužbu protiv osobe koja je paket poslala i ako sud zatraži da oni to naprave tek onda će oni to i istražiti. Učinio nam je uslugu i provjerio ime koje je bilo na paketu (Ivana Maslimović) i kako smo očekivali nikakvih podataka o toj osobi oni nemaju... Tako da i teorija o privatnoj tužbi pada u vodu i ni policija neće napraviti ništa jer nema nikakve materijalne dokaze kao ni mi, šta znači da niti tu glupu tužbu ne možemo podignuti na osnovu ničega

 

Mozes ti dignuti tuzbu protiv nepoznate osobe... Samo sto bi cijeli postupak trajao i kostao. Kostalo bi te kao 10-tak tih iphone-a.
Na kraju bi opet morao dignuti novu tuzbu za nadoknadu novonastalih troskova. Pa bi onda... K tome, ako on zgubidani i nema nista na sebi mozes borbene pjevati.
Daleko efikasnije rjesenje je platiti 'batinase' da mu izvuku pare + zaradu batinasima, a ako nema da mu polome oba koljena da se opameti.

 

13 godina
protjeran
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
FlyBoy kaže...

Nažalost, djelom ste si i sami krivi. Nitko vas nije tjerao da na slijepo kupujete. Znate i sami kakvo đubre zna bit naš narod, na kraju krajeva takvi i vode ovu našu lijepu demokraciju.

A iskreno, ne znam nikoga tko s plaćom od 2800 kuna nema prioriteta pored iphona 4, koji je jedan od najboljih telefona na tržištu.

Znam da ima i drugih prioriteta ali on zadnja tri miseca gleda svaku kunu da bi skupio barem za polovni i na kraju ga je skupo platio

13 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

S policijom neces apsolutno nista postici. A i da se policija potrudi, da uspije naci tog frajera i da dodje do nekakvog sudskog postupka vjerojatno bi samo popusio jer bi to bila njegova ric protiv tvoje. Nemaš nikakav valjani dokaz da frajer nije stvarno poslao taj mobitel pa da ti ga je frend zaminija sa tom kantom. Svako tako može reci nisi mi poslao to sto san narucija i bla,bla. Kuzis sto ocu reci?!

Neznam probajte nesto priko poste izkemijat, u svakom slucaju sritno.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala
0000 kaže...

Evo ovako... Maloprije smo se vratili s policije i s pošte. Na pošti nam nisu htjeli davati nikakve podatke gdje novci odlaze (na koju adresu i kome) jer kako oni kažu to nije po zakonu. Pitali smo i za osobnu, prilikom slanja paketa može mu tražiti osobnu ali i ne mora. Adresa i podaci pošiljatelja ne moraju biti isti kao i adresa na koju će novci doći tako da nam podaci o stvarnom pošiljatelju padaju u vodu... Na paketu stoji da ga je poslala Ivana Maslimović. Jedini način da se dobiju podaci gdje novac odlazi je uz nalog policije.

 

Onda smo otišli na policiju. Prvo smo čekali skoro sat vrimena da nas uopće prime da s nekim porazgovaramo, a onda čim smo spomenuli njuškalo taj detektiv ili šta već je se nasmijao. Rekao nam je da šta se tiče njih oni tu navjerojatnije neće napraviti ništa jer kupovina preko oglasnika je na vlastitu odgovornost. Možemo jedino podignuti privatnu tužbu protiv osobe koja je paket poslala i ako sud zatraži da oni to naprave tek onda će oni to i istražiti. Učinio nam je uslugu i provjerio ime koje je bilo na paketu (Ivana Maslimović) i kako smo očekivali nikakvih podataka o toj osobi oni nemaju... Tako da i teorija o privatnoj tužbi pada u vodu i ni policija neće napraviti ništa jer nema nikakve materijalne dokaze kao ni mi, šta znači da niti tu glupu tužbu ne možemo podignuti na osnovu ničega

 

Oglasa na njuškalu više nema a nick mu je bio bez smisla koliko se sjećam, samo slova i brojevi bezveze. Broj mobitela iz oglasnika koji i dalje pokušajemo dobiti je isključen

 

Prijatelj mi radi za jadne 2800 kn, izdvoji 2500 (od kojih sam mu ja posudio 1000 kn, ali nebitno) za iphone 4 i odrekne se mjesec dana izlazaka a na kraju dobije iphone 2 koji izgleda kao da je pao s desetog kata i koji uopće ne radi i NITKO NIŠTA NE MOŽE!!!!!

 

Eto toliko o našoj yebeno pravnoj i zakonskoj državi... Stvarno sam razočaran

  Oprosti ali ovako je u svakoj državi...

 

na kupcu je da se zastiti, ili da kao ebay napravi neku zastitu za kupca...

 

 

To što se njemu dogodilo... it sucks...

 

A da pokrenete tuzbu i da pokrenete proces... trebali bi 2 - 3 puta 2500 kn...

 

In Control... MNOGE države imaju mafiju. Ali u Hrvatskoj mafija ima državu...
14 godina
neaktivan
offline
Prevaren pri kupnji iPhonea preko njuskala

Tak bi bilo koja budala mogla reći da prodaje iPhone, poslati flašicu zraka za 3000k kuna, i nikom niš, neko zaradi 2990kn( Krastavci=10kn)... sram me države u kojoj živim...

In vino veritas, in rakia pizdaria__(Ako svijetli zeleno, ne znači da sam tu)--- http://valid.canardpc.com/show_oc.php?id=1380237
Moj PC  
10 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice