- Help - USB spajanje

poruka: 13
|
čitano: 3.766
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
- Help - USB spajanje

Da li je ikako moguce spojiti 3 Web kamere preko USB HUB-a na 20m s 4 x 5m USB kablovima koji imaju ugrađeni repeater ??

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
- Help - USB spajanje

to planiras napravit neki nadzor u kuci ili.....moras prvo nac neki prog koji ce ti ucitat te sve web camere....

usput kad smo kod teme imam jedno pitanje mogu li ja svoj se k800i koristiti kao web cam

Ivan
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: - Help - USB spajanje

nula bodova, mislim da ti usb ne može napajati na 20 m, mislim da je maksimala neka 4 do 6 metara

15 godina
neaktivan
offline
RE: - Help - USB spajanje

- mislim postavit kamere na kucu kako bi mogao projecirat slike mjesta na svoj postojeci info site o mjestu (www.luski-portal.com) ... najveci su mi prob kablovi ostalo je razradjeno, od programa koji ce mi projecirat sliku na server do montaze kamera u kuciste, s pripadajucom opremom.

 

- Za projeciranje slike s mobitela na PC nisam cuo, tj. nisam se još susretao s tom problematikom tako da ne mogu pomoći.

15 godina
neaktivan
offline
RE: - Help - USB spajanje
livadasb kaže...

nula bodova, mislim da ti usb ne može napajati na 20 m, mislim da je maksimala neka 4 do 6 metara

 

 

- U Chipoteci su mi preporucili kabel s repeterom tj. da je s njime ulazni i izlazni signal isti, te da ga je moguce spajati - nadovezati za iste, al ipak ne zelim potrosit novac u vjetar

 
15 godina
neaktivan
offline
RE: - Help - USB spajanje
lfrlan kaže...

- mislim postavit kamere na kucu kako bi mogao projecirat slike mjesta na svoj postojeci info site o mjestu (www.luski-portal.com) ... najveci su mi prob kablovi ostalo je razradjeno, od programa koji ce mi projecirat sliku na server do montaze kamera u kuciste, s pripadajucom opremom.

 

- Za projeciranje slike s mobitela na PC nisam cuo, tj. nisam se još susretao s tom problematikom tako da ne mogu pomoći.

 Mislim da ti je puno jednostavnije kupit neki set camera za nadzor ali tad budi spreman dati para.....
a ne se z******** s tim sranjima
Ivan
15 godina
protjeran
offline
RE: - Help - USB spajanje

a da razmisliš o nabavci bežićnih kamera, možda te na kraju košta isto a imaš daleko manje zajevancije

15 godina
neaktivan
offline
- Help - USB spajanje

... Molim pomoc Bug-ovaca ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
protjeran
offline
RE: - Help - USB spajanje

ha ha,

 

pa nisu bugovci ovce, pa da tražiš pomoć bug-ovaca

 

koliko bi te koštao taj cijeli projekt, bacim oko na net, pa ti javim možda ima šta jeftinije, a jednostavnije

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 14:08 (livadasb).
16 godina
offline
RE: - Help - USB spajanje
ivan_1995 kaže...

to planiras napravit neki nadzor u kuci ili.....moras prvo nac neki prog koji ce ti ucitat te sve web camere....

usput kad smo kod teme imam jedno pitanje mogu li ja svoj se k800i koristiti kao web cam

 možeš. Ima program za to, ali se plaća. Sad se ne mogu sjetiti imena, ali da se lako naći preko googla
iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
neaktivan
offline
RE: - Help - USB spajanje
denix kaže...
ivan_1995 kaže...

to planiras napravit neki nadzor u kuci ili.....moras prvo nac neki prog koji ce ti ucitat te sve web camere....

usput kad smo kod teme imam jedno pitanje mogu li ja svoj se k800i koristiti kao web cam

 možeš. Ima program za to, ali se plaća. Sad se ne mogu sjetiti imena, ali da se lako naći preko googla
 u kojem smislu mislis placa se......licenca ili....pa najobicniji klinac zna otic na youtube i upisati npr..windows vista cd key
Ivan
16 godina
offline
RE: - Help - USB spajanje
ivan_1995 kaže...
denix kaže...
ivan_1995 kaže...

to planiras napravit neki nadzor u kuci ili.....moras prvo nac neki prog koji ce ti ucitat te sve web camere....

usput kad smo kod teme imam jedno pitanje mogu li ja svoj se k800i koristiti kao web cam

 možeš. Ima program za to, ali se plaća. Sad se ne mogu sjetiti imena, ali da se lako naći preko googla
 u kojem smislu mislis placa se......licenca ili....pa najobicniji klinac zna otic na youtube i upisati npr..windows vista cd key
 moraš ga kupiti da ti radi, jer bez plačanja možeš kupiti samo trial (ako je kako drugačije, javite mi na pm)

http://www.warelex.com/products/webcam/

http://www.pocketpicks.co.uk/latest/index.php/2006/12/04/mobiola-turn-your-mobile-phone-into-a-webcam/

http://www.ringtones2world.com/softwares/display.php?startcount=10&model=Nokia

 

ispričavam se autoru teme na offtopicu Šutim

iskoristi današnji dan, što manje se uzdaj u sutražnji
15 godina
neaktivan
offline
- Help - USB spajanje

Isprika prihvacena ;)

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice