Nadosnimavanje na medij

poruka: 7
|
čitano: 1.528
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Nadosnimavanje na medij

zanima me kako se može nadosnimiti sadržaj an medij(CD ili DVD) na kojem već postoji sadržaj. naprimjer, ostalo mi je joj gigabajt i po na nekim DVD-ovima i sad bih na njih zapržio DIVX-e al neznam kako pomoč!!??

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Nadosnimavanje na medij
pfliper kaže...

zanima me kako se može nadosnimiti sadržaj an medij(CD ili DVD) na kojem već postoji sadržaj. naprimjer, ostalo mi je joj gigabajt i po na nekim DVD-ovima i sad bih na njih zapržio DIVX-e al neznam kako pomoč!!??

 Probaj sa Ashampoo-om.On može nadograđivat CD-e.
Hakiranje je umjetnost a ne zločin.
15 godina
neaktivan
offline
Nadosnimavanje na medij

Što koristiš za snimanje i da li si odabrao prilikom snimanja na taj medij da ga finalizira ili nisi sve to ovisi da li ćeš ga moći nadopuniti.

Area-51 m15x
Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2009 20:34 (Razer_Copperhead).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Nadosnimavanje na medij

Ako se ne radi o rewritable mediju onda mozes nadosnimat samo file onolike velicine kolko ti je ostalo na disku kojeg si naprzio. Koliko ja znam to se moze samo na medijima oznake +R. Stari podaci bi se trebali obrisat, tj. nece vise biti dostupni nakon nadosnimavanja. Neka me netko ispravi ako sam pogrijesio.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadosnimavanje na medij

trenutno koristim neru 6 i zna li tko kako mogu uključiti opciju dodatnog nasnimavanja?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadosnimavanje na medij
pfliper kaže...

trenutno koristim neru 6 i zna li tko kako mogu uključiti opciju dodatnog nasnimavanja?

Misliš na Multisession Disc?
Jednostavno odaberi Start Multisession Disc u Neri prilikom prženja i moći ćeš pržiti i drugi put, naravno ako ostane prostora na mediju. A kad budeš pržio drugi put samo odaberi Continue multisession i to je to.
Uzalud je čitati, ako ništa ne naučiš ništa iz tog što si pročitao... http://www.kozul.comuv.com/forum/
15 godina
neaktivan
offline
RE: Nadosnimavanje na medij

hvala jako puno sad sve radi normalno. mogu nadosnimiti kako sam i mislio. nema više upropaštenih DVD-a zbog 10-ak megabajta

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice