Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.452
|
čitano: 2.507.244
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Rasho kaže...
HAKOSUKA
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Imaš ih po svim živim webshopovima za tu lovu.
Nekako mi ne vuku da su to Pistonke III.
Više mi vuku na youth edition
robimarko@gmail.com
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trebale bi biti original..

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Bacelj kaže...

 Original bi mogle biti, ali to su colorful edition sluške...nemoj misliti da su to piston 3 iako izgledom podsjećaju na njih, po ničemu se nemogu usporediti.

With the first link, the chain is forged. The first speech censured, the first thought forbidden, the first freedom denied, chains us all irrevocably.
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.12.2015 23:45 (XXX-Man).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
XXX-Man kaže...
Bacelj kaže...

 Original bi mogle biti, ali to su colorful edition sluške...nemoj misliti da su to piston 3 iako izgledom podsjećaju na njih, po ničemu se nemogu usporediti.

 hvala na odgovoru. imam piston 2.1 mislim da je verzija. mislio sam da su ovo 3, ali ako nisu, onda nista.. :)

HAKOSUKA
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stjepanj

 

Koliko vidim to nije K proc.

| ORIGIN: CR0_VandaL | STEAM: vandalzd | uPlay: vandalzd | R* Club: vandal_zd | RaceNET: VandaLzd | RSI: vandalpr
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
VandaL.pr! kaže...

Stjepanj

 

Koliko vidim to nije K proc.

 Koliko znam slovo K je bilo! mozda je prepravio u meduvremenu! no svejedno!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
VandaL.pr! kaže...

Stjepanj

 

Koliko vidim to nije K proc.

 bio je, pa je prodan te je oglašivač prenamjenio oglas u non k. Ako ne vjerujes pogledaj link pa ces u imenu linka vidjet da je bio 4790k

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 10:49 (Tony1999).
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Eto za 1800kn sad dobijete i7 4790 na 4ghz jel ikome treba ista jace? no bitno da je VandaL.pr! roknuo td!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 10:55 (Stjepanj).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
XXX-Man kaže...
Bacelj kaže...

 Original bi mogle biti, ali to su colorful edition sluške...nemoj misliti da su to piston 3 iako izgledom podsjećaju na njih, po ničemu se nemogu usporediti.

 

Ne znam što su svi zapeli za Pistons-ice pored Knowledge Zenith(KZ) slušalica npr. ...

 

Evo neke od provjerenijih...

 

KZ ED2 iliti Special Edition:

http://www.aliexpress.com/store/product/KZ-ED2-professional-in-ear-headphones-Metal-heavy-bass-sound-quality-Music-headphones/1158387_2037487670.html

 

KZ ED3:

http://www.aliexpress.com/store/product/Aquapel-KZ-ED3-Metal-Headphone-Ear-Headphones-Bass-Headset-Phone-Headset-Music-Earphone-Headset-HIFI-Headphones/1158387_32284776774.html

 

KZ DT5:

http://www.aliexpress.com/item/KZ-DT5-Dual-Driver-Ultra-Bass-Metal-High-End-Stereo-Earphones-HiFi-Headphones/32331276401.html?spm=2114.01020208.3.1.JKCHUM&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_3_79_78_77_82_80_62_81_61,searchweb201560_8

 

KZ ATE:

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-Arrival-Original-KZ-ATE-3-5mm-in-ear-Earphones-HIFI-Metal-Stereo-Earphones-Super/32491945046.html

 

 

KZ ED2 i ED3 su jedne od starijih modela i vjerujem najprodavanije pa i najhvaljenije...

 

ED2 su jače na basu i nešto teže zbog punijeg metala, ED3 odlične allaround sluše i lakše od ED2, ako to nekom išta znači...

 

Na stranu ED2 i ED3, svako malo izlaze novi modeli...

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala kolega iznad. Iskreno, 1. put cujem za te sluske (nije da opcenito i pratim slusalice), al izgledaju ko nesto kvalitetno!

Nego, zar nije alliexpres poznat po raznoraznim kopijama.. Jesu sigurno ovo orginalne slusalice?

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa nisam čuo za kopije KZ-a a i pazio sam da su ok trgovine...

 

Nisu toliko razvikani a i cijene originala su stvarno smiješne tako da ne vjerujem da ima toga...

 

 

Da citiram neke osnove o njima:

 

--- "KZ je kratica za Knowledge Zenith, ime slabo poznato na zapadu ali ni u domovini nije nešto previše razglašeno. Predstavlja vrlo dobar izbor u najnižem cjenovnom razredu. Tvrtku su stvorila dvojica inženjera – prvi je radio na razvoju Sennheiser IE slušalica a drugi na Sennheiser CX i PX seriji."

 

 

--- "A lot of the shell designs are based on other iems in the market (Audio Technica, Sennheiser, V-Moda), but the use their own materials, drivers, OFC cords..etc, and they don't try to pass them off as knock offs. Each have Knowledge Zenith logos and distinct features separating them from the designs they are based on."

 

 

--- "It has been awhile since the last time I reviewed a pair of headphones in sub $20 price range that made me go WOW! right out of the box. When it comes to budget headphones, the first thing people notice is a low price, then maybe some cool design details, and at the end you make a polite comment with "for this price it sounds good". The first pair of budget headphones that broke a ground for me with a sound that was good for real came from Xiaomi (Pistons 2). Now raising the bar to a whole new level with an even lower price, with a unique build quality and design, and with a sound tuning that is excellent - two latest releases from Knowledge Zenith (KZ): ED9 and ATE.

I don't have too much experience with their other models, except for ED Special Edition (EDSE) which also impressed me with their premium quality build, cable design, and a smooth balanced sound signature with an enhanced low end. I didn't know what to expect from ED9 and ATE models, but considering a similar cable and an equally unique design I figured it worth a shot to check it out.

 

...

 

Conclusion.

I don’t know what to say… A sub $20 pair of IEMs with inline remote and quality cable shouldn’t look and sound that good :) Period! Between ED9 with gold and bronze filters and ATE you have 3 distinct sound signatures going from neutral revealing sound of ED9 w/bronze to a warmer and smoother ED9 w/gold and into a balanced bass slammer with a clear and detailed sound of ATE. And even with both of these headphones combined you are still paying less than some of the other giant killers I reviewed in the past. Ok, you have to be realistic that ATE has a plasticy build and ED9 might be a bit heavy to stay in your ears as you move around. Also, I’m not suggesting they are the best headphones I ever heard or can go head-to-head with some top hybrid or multi-BA driver designs. You have to be realistic. But their price/performance ratio punches WAY above any other competition in a similar price range. And considering their price, I would even consider getting a few pairs to keep as a replacement if one breaks. These one definitely get my high recommendation, especially ATE which I’m really enjoying right now."

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 15:30 (Chriss).
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Pistonke na alliexpresu idu za ispod 4$, a sve kopije - los zvuk, kvaliteta izrade itd.. A isto nije da je i orginal puno skuplji...
Tako da bi uzeo sve s oprezom s alliexpresaa.
Iako ove imaju sta si linkao dobar feedback, pa su vjerojatno orginal!
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naravno, uvijek treba paziti, gledati provjerene prodavače, baciti oko na komentare,...

 

 

btw. Imaju više modela s izmjenjivim filterima koji mijenjaju, ako mogu tako reći osobnost samih slušalica, ovisno o tome želite li više basa ili ne,...

 

Kao npr. ove Spartacus-ice(iliti GR) na slikama...

 

 

 

E da, ako vas je baš strah aliexpressa, imate i na gearbest-u za nešto višu cijenu:

 

http://m.gearbest.com/kz-_gear/

 

 

 

 

.

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2015 16:02 (Chriss).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Chriss kaže...
XXX-Man kaže...
Bacelj kaže...

 Original bi mogle biti, ali to su colorful edition sluške...nemoj misliti da su to piston 3 iako izgledom podsjećaju na njih, po ničemu se nemogu usporediti.

 

Ne znam što su svi zapeli za Pistons-ice pored Knowledge Zenith(KZ) slušalica npr. ...

 

Evo neke od provjerenijih...

 

KZ ED2 iliti Special Edition:

http://www.aliexpress.com/store/product/KZ-ED2-professional-in-ear-headphones-Metal-heavy-bass-sound-quality-Music-headphones/1158387_2037487670.html

 

KZ ED3:

http://www.aliexpress.com/store/product/Aquapel-KZ-ED3-Metal-Headphone-Ear-Headphones-Bass-Headset-Phone-Headset-Music-Earphone-Headset-HIFI-Headphones/1158387_32284776774.html

 

KZ DT5:

http://www.aliexpress.com/item/KZ-DT5-Dual-Driver-Ultra-Bass-Metal-High-End-Stereo-Earphones-HiFi-Headphones/32331276401.html?spm=2114.01020208.3.1.JKCHUM&ws_ab_test=searchweb201556_2,searchweb201644_3_79_78_77_82_80_62_81_61,searchweb201560_8

 

KZ ATE:

http://www.aliexpress.com/item/2015-New-Arrival-Original-KZ-ATE-3-5mm-in-ear-Earphones-HIFI-Metal-Stereo-Earphones-Super/32491945046.html

 

 

KZ ED2 i ED3 su jedne od starijih modela i vjerujem najprodavanije pa i najhvaljenije...

 

ED2 su jače na basu i nešto teže zbog punijeg metala, ED3 odlične allaround sluše i lakše od ED2, ako to nekom išta znači...

 

Na stranu ED2 i ED3, svako malo izlaze novi modeli...

 

Vlasnik sam ovog modela:

 

http://www.aliexpress.com/item/kz-ed-Special-Edition-Ear-Headphones-HIFI-headset-music-headset-phone-headset-bass-headphone-free-shipping/1987244299.html

 

te sam kupio i ovaj model za poklon:

 

http://www.aliexpress.com/item/New-Listing-Special-headset-ear-headphones-bass-headset-phone-headset-kz-ed3/2044254124.html

 

Sve što imam reći je da su za te novce slušalice odlične, no računajte na igranje sa equalizerima za potpun doživljaj i najkvalitetniju reprodukciju.

Jedina mana tih slušalica je masa, jer stvarno su teške i znaju ispadati iz uha, bez obzira što dođu sa različitim gumama za uho (više veličina)

 

Iskreno, nisam uspoređivao sa xiaomi pistonsima ali za tu cijenu je teško naći manu. Naravno, postoje slušalice za 200+ kuna koje vjerojatno imaju kvalitetniji zvuk no to više nije realna usporedba.

Za cijenu jedne kvalitetne pizze dobiju se jako dobre sluške

 

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koliko vam se cini ovaj legit,nitko nije baba Vanga znam.

Nazovem tipa jer bi uzeo  sigurno,prvo se cudi kao sto ga sam  nazvao tako brzo,a stavio prije pola sata.

Mislim u sebi koji k.,sto te dira sto sam te odmah nazvao,ali ajde,stavio si cijenu 10-15 % ispod svakog webshopa i onda se cudis ???

Pitam jel moze poslati uzeo bi sigurno,kao pricekao bi,ne zna uopce jel bi prodavao,pa cekaj jel ti mene *ebes ili sta,sta prodajes ili pazaris ili eto za*ebavas ljude da te zivkaju ???


Ne bi slao pouzecem,tj.nije siguran,ne svida mu se bas,ma da,evo uplatim ti  1050 kn na racun ipak se znamo deset godina,ono stari smo jarani.

 

 

Uglavnom bio bi oprezan,nikakve uplate prethodne na racun,jedan jedini oglas,neverificiran broj,zavlacenje i neodlucnost.

 

http://www.njuskalo.hr/procesori/i5-4460-povoljno-oglas-17659164

Poruka je uređivana zadnji put čet 31.12.2015 11:17 (doky01akablava).
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

280x s njuške nema garanciju, pitao sam čovjeka, vjv ju budem uzeo samo čekam da mi još sutra sve javi

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...

CORSAIR HX850W Professional Platinum - 750 kn, ovo bi trebao biti model koji koristi Seasonic platformu, model koji je za Corsair radio CWT je novi u dućanu cca. 1500 kn. KLIK.

******************************************************************************************************************************************* 

Čini mi se da HX serija nije imala Seasonic platformu iznad 650 W tako da je i ovo CWT-ova platforma. Samo je sada pitanje je li to stvarno napajanje kao na slici i opisu (recenzija) ili je nešto novija verzija (recenzija). Kao što se može vidjeti recenzija prve verzije je iz 2009. god., a druga iz 2012. god. tako da treba provjeriti koliko je zapravo "novo" to napajanje.

Druga verzija je ipak poželjnija zbog toga što ima Gold efikasnost (vs Silver) i ima polupasivan načina rada ventilatora koji je vjerojatno i kvalitetniji od onog u prvoj verziji. Oba imaju kuglične ležajeve, ali novija verz. ima Ong Hua (može se naći u novim Seasonic modelima) s manjom potrošnjom (0,5 A), a starija verzija ima Yate Loon (0,7 A).

 

Napajanja su solidna, tj. imaju japanske kondenz. i dobru regulaciju napona tako da vjerujem da su dobar izbor za tu cijenu. Jedini problem je što ne vjerujem da je napajanje novijeg datuma i makar bilo nekorišteno, degradacija komponenti se događa i tijekom skladištenja tako da je stanje napajanja upitno.

13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kiwi_91 kaže...

Hvala na ispravci.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

Core i5 6400 niti ne vrijedi vise, nasljednik najeftinijeg i5 4440...za te pare se nadu i5 4690!

 

 Ne mogu se složiti s ovom tvrdnjom. Koliko vidim, najjeftiniji i5 6400 je u centru za 1.590Kn te preko 1.6K Kn u drugim dućanima i ipak je novija generacija od haswella. Smatram da nov i nikad raspakiran kakav prodaje kolega vrijedi 15% manje od cijene najjeftinijeg novog, dakle 1.350Kn u ovom trenutku svakako.

 NHF, samo iznosim svoje mišljenje.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

pa ne vrijedi jer ima jacih za iste novce...dao sam primjer! 3,3ghz vs 3,9! kakve veze ima koji koliko kosta, obicni 4690 kosta najeftiniji 2000kn(cak i K model)... ako cemo po hrpi novaca vrijednovati cpu!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.1.2016 14:10 (Stjepanj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

pa ne vrijedi jer ima jacih za iste novce...

 Ima jačih za iste novce, ali su rabljeni dok ovaj nije nikad. Netko će reći svejedno, ali realno i nije svejedno. Kvalifikacija stvari mora dobiti na značaju kad nije nikad nimalo rabljena. Na to sam se referirao.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Inače procesori krepavaju i kvare se kao grafičke,koliko ima izmucenih i5 2500k na tko zna kojim naponima i frenkvencijama pa opet promijene 4-5 vlasnika i još su u optoku od ne znam 2012.

Suma summarum,procesori nemaju tendenciju kvarenja kao grafičke pa radije uzeti jači i sa manje garancije nego novi,imho.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
doky01akablava kaže...
Inače procesori krepavaju i kvare se kao grafičke,koliko ima izmucenih i5 2500k na tko zna kojim naponima i frenkvencijama pa opet promijene 4-5 vlasnika i još su u optoku od ne znam 2012.

Suma summarum,procesori nemaju tendenciju kvarenja kao grafičke pa radije uzeti jači i sa manje garancije nego novi,imho.

 Opet vam ponavljam, poštujem takav stav, ali se s njim ne mogu složiti. Meni definitivno ne bi bilo svejedno, u situaciji kada mogu dobiti neki rabljeni i tko zna kako i koliko korišteni proc (jeftinije) i ganz novi, nikad korišteni (skuplje), izabrati bilo koji od ta dva. Uvijek bih dodao koju Kn i išao na nikad korišteni. Kao uostalom i ništa drugo rabljeno u životu, to ne može biti isto kako novo. 

 EOD od mene.

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Caesar et Brutus

 

Kolega u potpunosti se slažem s vašom konstatacijom,npr može se nać za tu lovu i stariji i7 koji pomete uzuđ i poprijeko ovaj i5 ali to ne znači da ovaj novi toliko ne vrijedi!!

AUDIOFIL
Moj PC  
2 2 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ironlion taj oglas stoji vec mjesecima...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije nikakav scam, prodavač je maksimalno pouzdan i pošten. 

Ovom forumu kronično nedostaje Vlada koji je uvijek podizao atmosferu nasmijavanjem i uveseljavanjem sviju svojim slikovitoživopisnojedinstvenim postovima.
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@Valentin - 730 kuna za 7850 sa 1 Gb rama je sve samo ne dobra ponuda.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Checola kaže...

@Valentin - 730 kuna za 7850 sa 1 Gb rama je sve samo ne dobra ponuda.

Kako za koga, svatko tko kupuje i zna posao bez problema ovo može sniziti na cca. 600 kn.

http://www.bug.hr/forum/board/opcenito-o-ict-biznisu/17.aspx?sort=act
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Valentin17 kaže...

Kako za koga, svatko tko kupuje i zna posao bez problema ovo može sniziti na cca. 600 kn.

 Prošle zime prodao Sapphirku 7850 1GB za 500kn frendu. Cijena 500-600kn je sasvim ok za 7850 seriju.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice