Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.429
|
čitano: 2.462.000
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako je usb 2.0, fakat ga nebi uzeo ni sa ga daju džabe. Spore brzine prebacivanja mi živce vade.

Nije sve u sarkazmu, ima nešto i u podjebavanju..
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Silent horror1992 kaže...

Boktemazo navalili svi na stick od 19kn koji i ne vrijedi više od 19kn

 hehe a jesi me nasmijao  i ja bas gledam ko da se dijeli neki performance stick al ajd moze posluzit za nabacat mp3ice u autu pa nek stoji ukopcan 

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni kao sistemašu nikad dosta stickova 

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
plavi08 kaže...

Meni kao sistemašu nikad dosta stickova 

 Znam kako ti je :)

Želite zaraditi dok kupujete preko interneta? Registrirajte se. http://bit.ly/mcashback
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
plavi08 kaže...

 

Opravit će ubrzo, stiže novi šleper sandisk blejdova, zaposlenici lopatama istovaraju stickove, ovako nešto nije viđeno, uskoro opširnije u narednim vijestima.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zaželite dobrodošlicu natrag stranici.

Ajm beeekk Ajm beeekk
Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sam je gumb za dodavanje u košaru "propal"  

 

Radi, prošla mi narudžba

 

EDIT2:

 

Rasprodana vikend akcija - USB stick za 19 kn!

Zbog iznimno velike potražnje i broja narudžbi, trenutno nije moguće naručiti ili kupiti u poslovnici USB Stick SanDisk 16GB, jer je proizvod rasprodan!

Do dolaska novih količina, zahvaljujemo se svim zainteresiranima i kupcima te molimo za strpljenje!

Vaš Links

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2017 0:59 (plavi08).
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Meni je sinoć prošla narudžba. Javili mi da dođem po stickove. Dva uzeo.

15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sinoć u 22:32 prošla narudžba preko weba, artikal dostupan i sve ok, danas stiže mail 

 

nažalost vise nemamo artikala na lageru za prodaju, nisu niti raspolozivi kod dobavljaca.
Sukladno uvjetima kupnje, na koje ste pristali, Vaša narudžba je stornirana.

 

Profi usluga definitivno. 

The guy who wants too much risks losing absolutely everything. Of course, the guy who wants too little from life might not get anything at all.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

također, plaćanje karticom (PayWay) prošlo u 22:30 i sad vidim istu obavijest.

Links no more

 
0 2 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pokupio dva sticka (Split) i prodavač mi kaže da su 1500 komada u minusu. To je bilo oko 12 sati. Razgrabilo se sve što su imali u roku odmah. Tko god nije dobio mail od Linksa da je rezervacija uspješna teško može do sticka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

CyberDemonVZ [link]

 

Malo ste zakasnili, ja sam ga kupio prije 4-5godina po 169Kn 

Ruku na srce, koristim ga svakodnevno za posao i još uvijek radi, samo je plastika popucala na utoru s donje strane jer je i prilično tanka.

E da, ovaj što ja imam je class 4 što je prilično sporo, nezz kakvi su ti iz Linksa.

 

SkorvY
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Piše Links da su imali 586 usb stickova za cijelu Hrvatsku...

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Upravo predigao svoja dva u dućanu u Splitu 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sta ste se svi tako napalili na te prastare super spore stickove? Stvarno ne kuzim..

Moj PC  
9 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

Sta ste se svi tako napalili na te prastare super spore stickove? Stvarno ne kuzim..

 Za školu su dobri (prebacit neku prezentaciju, isprintat nešto), muziku u autu...

Ako sam nešto progriješio, ispravite me. :D Mlad sam, još učim! :D
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

Sta ste se svi tako napalili na te prastare super spore stickove? Stvarno ne kuzim..

Osobno sam uzeo dva radi toga sto cu na jednan stavljati dokumente, slike i slicne stvari koje zelim imati uz sebe ili ako ih trebam prenijeti na drugo racunalo, a na drugi cu staviti windows tako da ga uvijek imam spremnog u slucaju da trebam reinstalirti. Sto se navale tice, cini mi se najvise radi preprodaje. Vidio sam puno upita na stranicama fejsa o tome koliko smiju naruciti, dali smiju 10,20 ili vise komada... Svi vidjeli priliku, SanDisk usb sa 60mj gare za 20kn, to bi dobro isla preprodaja gdje bi na njusci bez problema isli po 50+kn

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.2.2017 14:06 (ibme74).
13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Evo koliko je dobar/loš ovaj stick:

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zašto bi na njušci išli za 50 ili više kn kad je redovna cijena u trgovini 49kn?

11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nebi vjerovao sta se sve na njuskalu i fb oglasnicima proda i po kojim cijenama.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Ja sam pokupio svoja dva primjerka koja sam sinoć rezervirao.

14 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da bi ti se isplatilo to preprodavat trebas biti teska, kruha gladna, sirotinja. Kolko se da zaradit na preprodaji, 15kn? Ako..

Moj PC  
10 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

Da bi ti se isplatilo to preprodavat trebas biti teska, kruha gladna, sirotinja. Kolko se da zaradit na preprodaji, 15kn? Ako..

Ljudi na fb oglasnicima kupuju od preprodavaca po 50-70kn one kineske USB-ove od 16GB koji se na ebay-u nadju po 3$ (20kn), i to ne kazem u smislu da je postavio oglas i da je pitanje jel prodao ili ne, nego ljudi masovno komentiraju da zele uzeti, i onda kada proda tih 15-20 komada sto ima samo napise da je rasprodano i da ce podici oglas kada opet bude imao (citaj kada mu stigne iz kine), e sada ako uspijeva prodati 16gb noname usb-ove bez ambalaze, papira i garancije za vise nego duplo od cifre koju je on dao za njih zamisli koliko bi mu tek islo sa brand imenom koje ima ambalazu i garanciju od 60mj. Mozda jesmo u 2017 ali i dalje postoji hrpa neinformirani ljudi koji usprkos tome sto imaju internet nemaju pojma kako provjeriti vrijednost necega ili naruciti nesto sa ebay-a. 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

Sta ste se svi tako napalili na te prastare super spore stickove? Stvarno ne kuzim..

 To ti je isto ko da si rekao šta ljudi kupuju spore usb 3.0 stickove, pored prijenosnih ssd diskova...

(jednostavno isplativost jednih i drugih nije ista...)

14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ansha kaže...

Da bi ti se isplatilo to preprodavat trebas biti teska, kruha gladna, sirotinja. Kolko se da zaradit na preprodaji, 15kn? Ako..

 proda ih 10 ima dnevnicu kao netko tko radi na miješalici, ali nije ni kopao ni orao. 

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 Ma pusti druga, on uvijek nešto mora komentirati i lupati .

16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
planety kaže...

Evo koliko je dobar/loš ovaj stick:

 

 Evo mojih rezultata

 

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jučer sam uzeo 2 preko weba s time da bih platio i preuzeo u poslovnici i dođem danas u poslovnicu kad kaže lik narudžba vam je stornirana.

Pitam što je bilo kaže imali su 400-500 narudžbi više nego što su imali usb-ova i sustav im je pao pa su valjda neke narudžbe propale.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
gelon kaže...

Jučer sam uzeo 2 preko weba s time da bih platio i preuzeo u poslovnici i dođem danas u poslovnicu kad kaže lik narudžba vam je stornirana.

Pitam što je bilo kaže imali su 400-500 narudžbi više nego što su imali usb-ova i sustav im je pao pa su valjda neke narudžbe propale.

 Jesi dobio potvrdu na mail da ti je narudžba pozitivno riješena i da te USB čeka u poslovnici?

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Samo mail o detaljima narudžbe ali u njemu ne piše da me usb čeka u poslovnici.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice