Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.429
|
čitano: 2.461.446
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

1BIT dobro matere ti jel ti čitaš?

Batllelog: sudy_freak
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sto se tice ove links akcije mogu reci da je UV100 od Adate puno pouzdaniji od onog smeca sto je bio na akciji valjda prosli tjedan. Imam oba usb-a vec mjesecima, uv100 citaju svi uredaji (auto radio, ps4,pc, tv) dok onaj od san diska jedva da je dobar za staviti pdf i otici printat nesto. 

MadeInCroatia
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
sudy_freak kaže...

1BIT dobro matere ti jel ti čitaš?

 Dobro je kolega, ja bi vas zamolio da se smirite...

 

U trenutku kad sam pisao post, sam bio u žurbi, išao to napisat i ugasit komp, brzinski sam pregledao dal je netko već napisao i izgleda da mi je promalko, moja greška...

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Samo da usporedimo:

 

Procesor AMD Ryzen 7 1700

Ekupi 2.989 Kn

Alzashop 2.779 Kn

 

Procesor AMD Ryzen 7 1700X

Ekupi  3.699 Kn

Alzashop 3.404 Kn

 

Procesor AMD Ryzen 7 1800X

Ekupi  4.599 Kn

Alzashop 4.258 Kn

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Lucidiuse, ovdje nije legitimno na ovaj način reklamirati te označavati svoje oglašene stvari. Bez ljutnje kolega, ali bijeli karton siguran kao kuća.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

Samo da usporedimo:

 

Procesor AMD Ryzen 7 1700

Ekupi 2.989 Kn

Alzashop 2.779 Kn

 

Procesor AMD Ryzen 7 1700X

Ekupi  3.699 Kn

Alzashop 3.404 Kn

 

Procesor AMD Ryzen 7 1800X

Ekupi  4.599 Kn

Alzashop 4.258 Kn

 Jos ste zaboravili 3.5% popusta na ekupi kada se upise promo kod eKupi125, mene je sa tim popustom 1700x ispao 3574kn (170kn vise nego u Alzi) a imam domace jamstvo na racunu (najbitnije kod prodaje)

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Caesar et Brutus kaže...

ovdje nije legitimno na ovaj način reklamirati te označavati svoje oglašene stvari. Bez ljutnje kolega, ali bijeli karton siguran kao kuća.

Ne može prodati kad traži previše pa valjda ovako planira probati to uvaliti nekome. NHF.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trolaj nekog drugog, cijene su najnize na njuskalu, samo novi zakljucani i5 je u ducanu 1500kn. Ovo je dosta ispod cijene, gledaj po komponentama proc 1350, maticna 650, ram 200kn...

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Trolaj nekog drugog, cijene su najnize na njuskalu, samo novi zakljucani i5 je u ducanu 1500kn. Ovo je dosta ispod cijene, gledaj po komponentama proc 1350, maticna 650, ram 200kn...

pa dobro, treba malo vremena da rajzen odradi svoje, a onda će to izgledati drukčije:

 

...gledaj po komponentama proc 1350 550, maticna 650 250, ram 200kn...

...ako i toliko 

8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa taj Ryzen nebus vidio ispod 1500kn (4/4), 2000kn (4/8), 2500kn (6/12) neznam kakve vi snove imate, plus kaj ces trebat i ram kojem je cijena otisla u nebo za njega 8GB 450kn, i maticnu za minimum 1000-1200kn ako ce se klokat na neke pristojne taktove tipa 4.4-4.5   Na kraju te to ispadne oko 3000kn cijeli kombo, a valja napomenut i da tih slabijih Ryzena nebude prije petog mjeseca.

 

Ovdje dobije kvalitetan i5 sa dobrom maticnom i 8GB rama za 1200kn manje... pa tko voli nek izvoli.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 14:39 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Pa taj Ryzen nebus vidio ispod 1500kn (4/4), neznam kakve vi snove imate, plus kaj ces trebat i ram kojem je cijena otisla u nebo za njega 8GB 450kn, i maticnu za minimum 1000-1200kn ako ce se klokat na neke pristojne taktove tipa 4.4-4.5   Na kraju te to ispadne oko 3000kn cijeli kombo, a valja napomenut i da tih slabijih Ryzena nebude prije petog mjeseca.

 

Misliš 4/8 ?

8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kaj sam mislio napisao sam.

Moj PC  
0 2 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Kaj sam mislio napisao sam.

 

Taj ne bude kod nas koštao više od 1200kn, pa ko bi uzeo Ryzen 4 jezgre pored Intela i5 i onda još platio ploču 2-3 put skuplje nego 1151, pogotovo još ako malo padnu cijene i5-ica, teorije nema da on košta 1500kn.

Zalutao si u procjeni.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 14:46 (Silent horror1992).
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kako nema teorije? pa pogledaj koliko koštaju intelovi i5k (svi su preko 2000kn), ove Ryzene ces moc sve klokat jer su svi otkljucani, ploce ce biti skoro iste cijene kao i za Kaby lake...

 

Naravno da ce otkljucani Ryzen 4/4 biti bolji nego zakljucani i5 u istom cijenovnom rangu, ali ces svejedno trebat maticnu za klokanje i hladnjak i RAM, to sve skupa se biti sigurno 3k kn u ducanu.

 

Uostalom pogledaj preporucene cijene, pa preformuliraj cijene i dodaj nas porez i na to jos ubaci marzu naseg trgovca, nema teorije da ce to bit 1200kn.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 15:02 (Lucidius).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ak bude tako kako misliš onda će to bit daleko najneprodavaniji Ryzen, pa ljudima je pun rac četverojezgrenih proceva, još kad se moraš usrat da to naguraš na neki visoki takt, skupa ploča, hlađenje, krci palci, neće taj četverojezgreni Ryzen imat nikakve logike ako bude toliko koštao kombo za klokanje..

 

 

8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa vec je testirano da ces za Ryzen i za klokanje trebat nesto skuplju plocu nego kod intela... svejedno ce te taj Ryzen 4/4 kombo ispast jeftinije nego da ides na i5k kombo (3500kn) za nekih 500kn, ali i dlaje se tu radi o iznosima preko 3000kn, dok polovnih i5 procesora sa maticnom i Ramom imas za ispod 2000kn a vrtit ce igre jednako dobro kao i novi Ryzen 4/4 kombo za 3000+kn iz ducana.

 

I zasto taj Ryzen na kraju krajeva nebi imao logike? kostat ce te jeftinije nego da kupujes otkljucani i5k u ducanu, a tko treba vise jezgri moze se protegnut do nekih 2400-2500kn za 6/12 verziju, pa svakom po potrebi i zeljama.

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 15:35 (Lucidius).
Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

maticna 650,

Bolje ploče od tvoje i sa dvije godine garancije su išle za 500 kn max., znači nemoj, bolje nemoj.

Realno si jedino procjenio RAM i to je to, kome krivo, kome pravo jer postoji razlog što nisi prodao, što iz dana u dan toneš u dubinu,

garancije nemaš nikakve, a ovo sačuvano, slabo korišteno i slične izgovore, možeš mi zakačiti znaš kamo.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 15:37 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Koje su to bolje ploce i gdje isle za manje od moje, ajd ene glupiraj se.... oglas je gore 3 dana, sta mislis da ljudi grcaju u parama pa cim vise nesto za 250 eura odma kupuju? koliko ima toga po znatno spustenim cijenama pa ljudi nemogu odma nac kupca...

 

I mozes se slobodno poklopit usima, nađi mi jedan Haswell otkljucani za manje love od mojeg ili cijeli kombo koji je jeftiniji od mojeg (naravno da nebudes jer samo trolas i jebe te to kaj ces jos 5 godina bit na istoj platformi a ja idem vec kroz 10 dana na novu, pa tu kao sreuckas o cijeni)

 

Cak i zakljucani Haswelli idu po 1200kn na Njuškalu, ja svog dajem za neznatno vise a otkljucan je, tako da se poklopis usima i sutis ili mi dokazi te svoje šuplje tvrdnje d aima boljih ponuda od moje nekim linkom 

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 15:41 (Lucidius).
Moj PC  
0 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Koje su to bolje ploce i gdje isle za manje od moje, ajd ene glupiraj se.... 

Gigabyte Z87 G1 Sniper garancija 2 godine, Links - 550 kn, onaj koji je prodavao, bude znao kad vidi ovaj tekst.

Oglas je tri dana i toneš cijenom samo tako, da stoji i 10 dana, po tim cijenama prodati nećeš sigurno.

 

Realno, 4670k - 1200 kn jer i5 3570k ide i po 900 kn.

Ploča, realno 400 kn.

 

Kako je rečeno, samo ti čekaj da potoneš do kraja, pa ako dobiješ 1000 kn za sve, budeš bio sretan.

ps. neki dan je i i5 6600k bio za 1550 kn, nov , zapakiran i nekorišten sa 3 godine garancije kod nas,

nitko pri zdravoj pameti neće dati 1400 kn za prastari, korišteni Haswell i bez garancije.

Lucidius kaže...

Cak i zakljucani Haswelli idu po 1200kn na Njuškalu, ja svog dajem za neznatno vise a otkljucan je

i5 4460 sa dvije godine garancije još, 1000 kn prodan.

Ja sam osobno prošle godine kupio novi i zapakiran sa 3 godine garancije za 1150 kn.

Toliko je istina to što govoriš.

ps. linkove ne mogu staviti kad su planuli odmah dok se to tvoje vuče.

ps. 2 na oglasu nema trenutno niti jednoga otključanoga Haswella osim tvoga, nemam kaj staviti, znači ne laprdaj bezveze.

 

http://www.njuskalo.hr/procesori/intel-core-i5-4460-3.2ghz-haswell-tray-oglas-16257129

http://www.njuskalo.hr/procesori/intel-i5-4460-oglas-21067319

 

Primjer.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 15:50 (Valentin17).
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

editirao sam, slobodno das linkove...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

I kakve veze ima garancija na procesoru, to su stvari koje se ne kvare...

Pa daj ti onda kupi kad garancija nije bitna procesor bez garancije, nemoj kupovati novi iz dućana.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
 
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Ja kupujem iz ducana, ja ne kupujem polovno to sam ti vec rekao

Znači da je i kod procesora garancija bitna, nemoj govoriti onda da nije.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
 
2 1 hvala 1
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

J ane kupujem polovno zato jer ne zelim rabljenu robu i nikad nisam koristio nesta sta je neko prije mene, tako da to nema nikakve veze bilo na procesoru 100 godina garancije na njušjkalu ili nijedna, ja cu ga otic u ducan kupit.

Moj PC  
0 8 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Daj najte se svađati... 

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kaj s ženama? Luci trazi samo nevine?nhf

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
23 0 hvala 10
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

Kaj s ženama? Luci trazi samo nevine?nhf

OMG hahaha 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...

Kaj s ženama? Luci trazi samo nevine?nhf

 

 

Ha,ha izgleda da je tak 

8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jedino kaj se tice zena bjezim od nevinih i netaknutih 

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Čovjek sobodno stavi cijenu koju hoće, u to nije potrebno ulaziti kao ni raditi cijenu drugome. Punoljetni smo ljudi, a ne djeca.

Mnogo vas trola i zrelo je za bijele, bez ljutnje.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
2 0 hvala 2
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

@ibme74

Objavio je kolega, samo šta se ne kuži, tako sam se i ja zeznuo

Ubuduće treba slike stavljat obavezno za ovakve akcije...

 

LINK

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.2.2017 20:44 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice