Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.431
|
čitano: 2.466.459
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sutra zabijamo Švedima 50 komada a Džomba i Šprem će u sav glas na kraju ''svi trk u Hangar'', ovi će tamo biti šlagirani 

Moj PC  
7 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nisam skontao, jel sada popust u poslovnici vrijedi sad na cijeli asortiman kako je pisalo na TVu, ili ne vrijedi za ono iz kataloga i na akciji?

 

I jel ostalo sto pametno od laptopa u poslovnicama, jel se uopce isplati ici do tamo?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
assassin.st kaže...

Nisam skontao, jel sada popust u poslovnici vrijedi sad na cijeli asortiman kako je pisalo na TVu, ili ne vrijedi za ono iz kataloga i na akciji?

 

I jel ostalo sto pametno od laptopa u poslovnicama, jel se uopce isplati ici do tamo?

 katalog je istekao danas pa odsad vrijedi popust i na te stvari. ali nista nije dostupno/ nekim stvarima su ocito podigli masno osnovnu cijenu. za poslovnice nemoj ocekivati nista, po svemu sudeci sve je opustoseno, jedino ako ce iducih dana dobivati nove stvari pa se tako uspije nesto uloviti.

6 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Minneyar kaže...

Frend je uzeo odlicnu ponudu sinoc preko webshopa, gotovu konfu Ryzen 1400x/ GTX 1060 6 GB za 4300 kn ukupno. Inace GTX 1060 6 GB sam dode skoro 2500+ trenutno na nabava.net (3300 na alzashop, gg). Tako da definitivno se dalo ubosti dobrih stvari, a hrpa ljudi je jednostavno bitter sto nisu ulovili na vrijeme :)

 I ja sam uspio naručit jednu konfu, ali se bojim da ni ja ni on nećemo to nikada vidjet :) 

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

bio sam danas u megastore poslovnici u avenue mallu, zanimao me AOC monitor (nemaju ga ni u jednoj poslovnici)

 

od periferije ima Roccat Suora RGB, obicna Suora (nema na webu, 649kn je), Razer Deathstalker, Razer Blackwidow (nisam siguran koja tocno), Roccat Kone Pure Owl-Eye RGB, Razer Naga, Razer Abyssus, Corsair Glaive, Logitech G240, Logitech G233, Corsair H1500 i jos neke stvari kojih se ne sjecam

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 16:12 (mustang995).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Minneyar kaže...
assassin.st kaže...

Nisam skontao, jel sada popust u poslovnici vrijedi sad na cijeli asortiman kako je pisalo na TVu, ili ne vrijedi za ono iz kataloga i na akciji?

 

I jel ostalo sto pametno od laptopa u poslovnicama, jel se uopce isplati ici do tamo?

 katalog je istekao danas pa odsad vrijedi popust i na te stvari. ali nista nije dostupno/ nekim stvarima su ocito podigli masno osnovnu cijenu. za poslovnice nemoj ocekivati nista, po svemu sudeci sve je opustoseno, jedino ako ce iducih dana dobivati nove stvari pa se tako uspije nesto uloviti.

 Nije katalog istekao, vrijedi do kraja današnjeg dana ili do isteka zaliha. S obzirom da su već do sada napravili 100 sranja, sumnjam da će bit ljudi pa maknut katalog od sutra. Jednostavno nema šanse. Ili će ga maknut, a povuć sve proizvode iz trgovine.

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 16:10 (explorer 4).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sve 5 za Megastore. Prvi dan kad su krenuli sa akcijom, imali su red u city centru west. Navala je bila velika.

Danas kad je krenuo 29%. Otišao sam u city danas u 9 kupio si usb stick sandisk usb 3.0 32gb. Prva cijena mmu bila 120 i nešt, pa preko toga naljepnica spušteno na 110, i na to sam dobio 29% i kupio ga za 78 kuna. Sestri se dopao, pa je oko 13h išla i ona kupit si isti taj, kad pred njom lik kupuje zadnji. a imali su ih 6 komada na stelaži kad sam ja kupovao ujutro.

 

BF4 & BF1 - Tonyhrv
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima jos par stvari koje su ostale  u trgovinama, ali je sve pitanje isplativosti na kraju krajeva u usporedbi sa drugim proizvodacima i trgovinama, sa dostupnoscu, potrebama i ostalim...

 

Ugl. za ono sto znam da ima je:

 

San Disk SSD Plus 240 GB- 759 kn- popust 29% - 538 kn - Nema vise...

Vodeno hladenje Corsair H45- 499 kn- popust 29%- 350 kn

Xfx Rx 570 4 Gb ddr5- 2999 kn- popust 29%-  2130 kn - Nema vise

Gigabyte GTX 960 2 Gb ddr5- 1599 kn- popust 29%- 1135 kn 1 komad

Logitech G413 Silver i Carbon- 879 kn- popust 29%- 625 kn - Ostala jos samo silver, carbona nema

Logitech G213 Spectrum Prodigy- 629 kn- popust 29%- 447 kn- 1 komad

Logitech G402 Fury- 589 kn- popust 29%- 419 kn- 1 komad

 

Mislim da sam rekao tocne cijene, ali mozda su neke 20-30 kn nize ili vise, nisam bas sve zapamtio...Ima jos dosta miseva i tipkovnica od Corsaira i Razera, par podloga od Roccata, Corsaira, E-Bluea i Logija, par slusalica od raznih proizvodaca, ploca 1151 soceta par komada po ok cijenama sa popustom itd, itd...Ugl. ima jos stvari pa tko nije neka si ugrabi nesto dok jos stigne...

 

Od ostaloga ako vec niste kupili ili nemate Usb stick ili memorijske kartice, ima od 32 Gb do 64 Gb po 2 komada i vise, a sa popustom mislim da su ok cijene...

 

Ja sam sebi uzeo San Disk Ultra Flair Usb 3.0 64 gb za 140 kn (prava cijena 206 kn) prvi dan kada je bilo 32% popusta...

 

E sad koliko je ovo gore za dns isplativo pitanje je sad..

 

P.S. Meni su rekli da katalog vise ne vrijedi, i ne vrijedi valjda, jer su cijene za proizvode iz kataloga sada vracene na neke stare cijene od prije koje su naravno bile vece pa i sa popustom te iste proizvode uopce nije isplativo kupiti...

 

Npr. Logitech G402 Fury prvi dan je bio u katalogu i bio je 399 kn, sada kada nije u katalogu je 589 kn i sa popustom od 29% bi ga platili 420 kn sto je vise nego kada je bio u katalogu...

 

Lukavci...

 

T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 19:48 (Tomo53nja).
12 godina
protjeran
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Isprike na duplom postu, ali evo i slike sto tocno ima i koliko kosta...Nadam se da se bar nesto vidi...

 

Gore ispravljene cijene koje nisu bile tocne, cega vise nema i koliko komada cega ima...

 

P.S. Radi se poslovnici u City Centar East i bome su ljudi sada predvecer ipak navalili...

 

 

Grafe iza ove prve su R7 370 2 Gb, 1199 kn ja mislim i MSI Gtx 960 2 GB za 1599 kn bez popusta...

 

Stavio sam opis nekih slika ali ne sve pa dok pregledam stavim i ostale...

 

 

 

G413-879 kn, G213-629 kn, G19s-819 kn G413-879 kn, G213-629 kn, G19s-819 kn
S lijeva na desno, 1- 1200 kn, 2- 799, 3- 649, 5-1000 S lijeva na desno, 1- 1200 kn, 2- 799, 3- 649, 5-1000
S lijeva na desno, 1-50 kn, 2- 949, 3- 609 S lijeva na desno, 1-50 kn, 2- 949, 3- 609
S l. na d. 1- 589, 2- 99, 3- 739, 4- 629, 5-449 S l. na d. 1- 589, 2- 99, 3- 739, 4- 629, 5-449
Lijevo na desno opet, 1- 449, 2- 619, 3- 299, 4- 299, 5- 999, 6-1099 kn, 7- neznam, Lijevo na desno opet, 1- 449, 2- 619, 3- 299, 4- 299, 5- 999, 6-1099 kn, 7- neznam,
Doom- 399, Sims 4- 500, Bf Hardline- 170, Mass Effect- 300, Far Cry 4- 299 kn Doom- 399, Sims 4- 500, Bf Hardline- 170, Mass Effect- 300, Far Cry 4- 299 kn
T.L. - za zahvalu klikni hvala // WoT nick: tomo53nja
Poruka je uređivana zadnji put pon 15.1.2018 20:25 (Tomo53nja).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

svaka čast ekipi na akciji i popustim, ali očito su se gadno preračunali.

 

Osim što su protuzakonito mijenjali cijene preko noći, mijenjali su ih više puta u ova dva dana nego u posljenjih 6mj valjda. Čak mi nešto zvoni u glavi da postoji zakon koji određuje koliko puta možete mijenjati cijenu proizvoda u tjednu/mjesecu il što već...možda se varam, ali nešto me kopka u glavi.

 

Mene stvarno smeta to, što očito rade budale od nas...kao ono e idemo jebenu akciju napravit...kad ono u jbte malo smo se preračunali, daj diži cijene...sramota...ovime su mi pali u rang Hervisa koji vječno ima popuste preko 50%, a cijene proizvoda su im iste već 3 godine...kako bih volio da im opizde kaznu.

 

Za Hervis sam već počeo skupljati slike i dokaze njihovih "popusta"...samo da ih malo više skupim i pošaljem inspektoratu...dokle više.

Pa time puni državni proračun, a ne bakicom koja je nije prešla preko zebre.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
MasterG kaže...

svaka čast ekipi na akciji i popustim, ali očito su se gadno preračunali.

 

Osim što su protuzakonito mijenjali cijene preko noći, mijenjali su ih više puta u ova dva dana nego u posljenjih 6mj valjda. Čak mi nešto zvoni u glavi da postoji zakon koji određuje koliko puta možete mijenjati cijenu proizvoda u tjednu/mjesecu il što već...možda se varam, ali nešto me kopka u glavi.

 

Mene stvarno smeta to, što očito rade budale od nas...kao ono e idemo jebenu akciju napravit...kad ono u jbte malo smo se preračunali, daj diži cijene...sramota...ovime su mi pali u rang Hervisa koji vječno ima popuste preko 50%, a cijene proizvoda su im iste već 3 godine...kako bih volio da im opizde kaznu.

 

Za Hervis sam već počeo skupljati slike i dokaze njihovih "popusta"...samo da ih malo više skupim i pošaljem inspektoratu...dokle više.

Pa time puni državni proračun, a ne bakicom koja je nije prešla preko zebre.

 dobar post 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni je dosao prvi paket, sve je bilo dobro zapakirano jedino ne znam na koju foru sam platio 13 kn vise nego sto sam trebao, iskreno me nije briga za te novce, bitno mi je da je paket kod mene

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...

Meni je dosao prvi paket, sve je bilo dobro zapakirano jedino ne znam na koju foru sam platio 13 kn vise nego sto sam trebao, iskreno me nije briga za te novce, bitno mi je da je paket kod mene

 jesi dobio kakvu obavijest dostavljaca itd? Tko je dostavio? GLS , DPD ili netko treci?

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
toxic kaže...
hrčak kaže...

Meni je dosao prvi paket, sve je bilo dobro zapakirano jedino ne znam na koju foru sam platio 13 kn vise nego sto sam trebao, iskreno me nije briga za te novce, bitno mi je da je paket kod mene

 jesi dobio kakvu obavijest dostavljaca itd? Tko je dostavio? GLS , DPD ili netko treci?

Nisam dobio nikakvu obavijest da ce mi danas biti dostavljen paket, Gls, covjek je vec dosao do mene doma i onda tek zvao da pita jesam li doma, a ja cijeli dan na faksu. Sva sreca pa je mama bila doma i preuzela paket.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 12:45 (hrčak).
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hrčak kaže...
toxic kaže...
hrčak kaže...

Meni je dosao prvi paket, sve je bilo dobro zapakirano jedino ne znam na koju foru sam platio 13 kn vise nego sto sam trebao, iskreno me nije briga za te novce, bitno mi je da je paket kod mene

 jesi dobio kakvu obavijest dostavljaca itd? Tko je dostavio? GLS , DPD ili netko treci?

Nisam dobio nikakvu obavijest da ce mi danas biti dostavljen paket, Gls, covjek je vec dosao do mene doma i onda tek zvao da pita jesam li doma, a ja cijeli dan na faksu. Sva sreca pa je mama bila doma i preuzela paket.

 Kad si narucio i sta? Nice, ocekivao sam da ce to sve skupa puno duze trajati s obzirom na situaciju

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Narucio sam dvije tinte i ssd disk. Tinte su dosle danas, ssd jos nije. Narucio sam u petak navecer dok je trajala akcija od 32%

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Aj ti si barem dobio. Sa grafickim su poceli sto sam recimo to i ocekivao...

Vise kao nema, kao nemaju tu niti dobavljaci, pa eto, ako moze neka druga. Sa time da se izgleda posipaju 'pepelom' pa i te nude sa popustom.

U biti stavljen na vjetrometinu ili tu sa popustom ili niti jednu, jer narucene nema.

I nema vise od jedne , ako je koji 'miner' narucio...

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Megastore zvao i kaže ne može 6 komada, da niti jedan dobavljač nema 570, ponudili su mi ili 
1x MSI RX 580 4Gb (3g jamstva) 2067kn (popust u cijeni)
ili
1x Evga gtx 1060 6Gb gaming (3g jamstva) 1970kn (popust u cijeni).

Kako je RX 570 bio 1700kn (mislio se uključiti u mining) a nisam htio puno više dati uzeo sam 1xGTX 1060 6GB, biti će mi bolje nego sadašnja RX470 za igre, a možda sadašnji RX470 uključim u miniranje, još ni sam ne znam.
No mislim da sam bolje prošao nego odabrao 580, i šteta što ne mogu 6 komada.

Javite što su vama nudili i po kojoj cijeni. Mene su zvali danas u 11h ujutro

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam uzeo sluše pouzecem u subotu oko 23-0,osim prvog maila o potvrdi narudzbe nista jos nisam dobio!
Poslao sam im dans upit o mogucem vremenu dostave robe,ali jos niko nista ne odgovara!
AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

Megastore zvao i kaže ne može 6 komada, da niti jedan dobavljač nema 570, ponudili su mi ili 
1x MSI RX 580 4Gb (3g jamstva) 2067kn (popust u cijeni)
ili
1x Evga gtx 1060 6Gb gaming (3g jamstva) 1970kn (popust u cijeni).

Kako je RX 570 bio 1700kn (mislio se uključiti u mining) a nisam htio puno više dati uzeo sam 1xGTX 1060 6GB, biti će mi bolje nego sadašnja RX470 za igre, a možda sadašnji RX470 uključim u miniranje, još ni sam ne znam.
No mislim da sam bolje prošao nego odabrao 580, i šteta što ne mogu 6 komada.

Javite što su vama nudili i po kojoj cijeni. Mene su zvali danas u 11h ujutro

 Ovo im je stajalno na stranicama.

Dakle po kupcu 1-2 ista proizvoda u akciji.

 

Mene ne budu zvali jer sam narucio samo Zeldu i inzistirat cu i cekat koliko treba :)

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
volegradele kaže...
Ja sam uzeo sluše pouzecem u subotu oko 23-0,osim prvog maila o potvrdi narudzbe nista jos nisam dobio!
Poslao sam im dans upit o mogucem vremenu dostave robe,ali jos niko nista ne odgovara!

 Ista stvar. G502 proteus core i 2 powerbanka NOA. Nadam se da to znaci da nam je paket na putu i da ce sve stici uskoro bez problema :P

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sumljam da je na putu, ja sam narucio tu famoznu 570, nitko nista ne zove jos, i dalje je procesuiranje 

Sir! We are surrounded! - Great! Now we can attack in every direction!
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja isto naručio 570, potvrda mi stigla u 0:10, vidjet ćemo ako bude nešto, no nisam previše optimističan

GTX 1060 6 GB sa 3g bi mi pasala ako bi bila do 2000

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nije h18 ali je amazon, blue yeti mikrofon + ghost recon bundle za 80gbp, sa dostavom u hr 84gbp. kod nas ispod 1400kn nema

 

link

 

edit:

ima i watchdogs 2 bundle, samo treba odabrati

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 13:56 (LeftY_CRO).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mustang995 kaže...

bio sam danas u megastore poslovnici u avenue mallu, zanimao me AOC monitor (nemaju ga ni u jednoj poslovnici)

 

od periferije ima Roccat Suora RGB, obicna Suora (nema na webu, 649kn je), Razer Deathstalker, Razer Blackwidow (nisam siguran koja tocno), Roccat Kone Pure Owl-Eye RGB, Razer Naga, Razer Abyssus, Corsair Glaive, Logitech G240, Logitech G233, Corsair H1500 i jos neke stvari kojih se ne sjecam

 

 

Ja sam odmah nakon sat vremena od prvotne akcije pikirao taj monitor ali u katalogu je pa ne vrijedi akcija 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stryder kaže...
Ja sam odmah nakon sat vremena od prvotne akcije pikirao taj monitor ali u katalogu je pa ne vrijedi akcija 

akcija za taj monitor nije vrijedila nakon prve utakmice (32% popusta), ali nakon druge (29%) vise nije bio u katalogu i da su ga imali kostao bi 1278kn

odgovorili su mi na facebooku da nemaju informaciju kada bi monitor opet trebao biti u ponudi

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 14:27 (mustang995).
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Dell SE2717H mislim da je bio oko 1600kn  ali u katalogu. Sad odem u trgovinu ono 2149. Pa nemoj me jebat hahah

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Odgovorili su mi na upit upravo da je ocekivano vrijeme dostave 4-14 radnih dana i da ce se GLS javit na mobitel prije dostave. Zivi bili pa vidjeli.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Edit - krivi thread.

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.1.2018 16:51 (tigerija).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kolege, provijerite koliko morate platiti, meni su na tinte obračunali 25% umjesto 32% popusta što opet nije puno, 13 kn ali pazite i da Vama to ne naprave. Sada samo čekam da mi ssd dođe da vidim koliko ću njega platiti

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 3
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice