Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.431
|
čitano: 2.466.582
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Apocalypso722 kaže...

Dovraga. Kolko vidim prvi sam spomenuo tu ponudu, naručio kad je cijena još jasno bila 89e, i ranije danas mi mailom javili da je "nedobavljivo". Aha, sigurno je nedobavljivo. Može li se, iz iskustva, išta oko toga napraviti? Nije da mi hitno treba napajanje.

Veli nek im se javim i velim želim li nešto drugo odabrati iz ponude ili da storniraju narudžbu. Heh, što ako im se ne javim? 

 

Isprike na dozi soli, radovao sam se kaj sam naišo na dobru ponudu.

 

Pa nađi neko slično napajanje i reci da hoćeš po toj cijeni pa vidi što će reći.

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima negdje razer naga na akciji? Žična, wireless nebi. Može i unutar EU neki shop ako je tko naletio na šta. Hvala

 

Meni moja nakon 10god lagano krenula izdrkavati.

Živjeti u svijetu i pritom ne biti svjestan smisla svijeta isto je kao i lutati velikom knjižnicom i pritom ne doticati knjige
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sad prije EURO2024, mogle bi biti TV akcije, vidim SD i ostali su krenuli, ali vjerujem da ce ici te cijene jos nize prije samog prvenstva.

Ovo zasad je tragicno, vecinom

Di2 & EPS FTW!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Koja je razlika ovog novog 4k maxa i last gena?
Nešto konkretno ili ništa značajno?
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Koliko se sjećam ništa što bi te nagnalo da s jednog prijeđeš na drugi. Ima podršku za Wifi 6E, ako ti je to presudno i nešto je sitno brži u radu. Ako kupuješ prvi put onda uzmi Max čisto jer je noviji, ali generalno teško da ćeš primjetiti razliku.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
x360gamer kaže...
Koja je razlika ovog novog 4k maxa i last gena?
Nešto konkretno ili ništa značajno?

  

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P &
Hvala momci, malo sam proguglao bio i sam.
Kako kaže hex gore, nema nekog smisla mi upgrade (imam 4k max prve gen).
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
djigibao kaže...

Ako netko trazi povoljni reciver za dnevni ovo nije losa ponuda, a jeftiniji je nekih 100€ nego kod nas...

 

Marantz Cinema 70s 7.2 Channel AV Receiver

 

Zna netko šta je ovo uopće, čemu služi?

 
1 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mirkopoter kaže...
Zna netko šta je ovo uopće, čemu služi?

LINK

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

stigao onaj samsung 2tb iz sancte, hvala na dojavi

 

iako nemam 3.2 usb na kompu brzina ssda je super, 100gb prebaci za par minuta :)

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tebi je stigao, a meni su rekli da ću čekati dva tjedna dok stigne od dobavljača
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Također, stigao T7, 2kom 

Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dax-lax kaže...

Također, stigao T7, 2kom 

 jbmt nisam vidio i ja bi sebi uzeo 2 komad, kaj se kod njih nemoze poslati upit o dostupnosti?!

7 tjedana
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nic kaže...

DELL XPS 13 i7-1250U 13.4″ UHD+ Touch Display, 16 GB RAM, 512 GB SSD, Intel Iris Xe Graphics, Windows 11 za 1260€  s Amazona

 

Na nabavi isti model najjeftiniji 1776€

 

 

Anker Soundcore Motion+ za 73€ s Amazona

 

Na nabavi 99.90€ s Anker stranice

 

 

 

 Tebe je se već upozorilo da ne reklamiraš taj svoj sajt. Još i i rekao da nećeš nakon što si kartoniran...

Akagi, Kaga, Sōryū, Hiryū, Shōkaku, Zuikaku
 
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa stavio sam direkt na Amazon popuste? 

 

Što se tiče Ankera, bude bez poštarine kad se dođe do naplate.

 

EDIT:

Uzeo sam link prije redirecta jer sam samo kopirao linkove da ne ulazim artikal po artikal na Amazon, mislim svejedno otiđe direktno na Amazon a ne na stranicu pa ne vidim da reklamiram stranicu ali promjenit ću.

www.UloviPonudu.com
Poruka je uređivana zadnji put sub 27.4.2024 12:53 (Nic).
16 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nije link direkt na amazon.

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nic kaže...

... 

 

Anker Soundcore Motion+ za 73€ s Amazona

 

Na nabavi 99.90€ s Anker stranice

 

 

 

Ovaj Anker vam je super kupovina.

Ja sam ga uzeo prije nekoliko mjeseci i za tu cijenu, a i vise mislim da ne moze bolje.

Ak vam je free shipping kak kolega kaze onda vrh. Ja sam svoj uzeo sa Aliexpres official store-a za nekih 74eur (uz sve neke popuste i kupove koji su tad bili aktivni) i cekog ga tipa mjesec dana da dode, a ovo sa amazona ce vam brzo doletit.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Nic kaže...

Pa stavio sam direkt na Amazon popuste? 

 

Što se tiče Ankera, bude bez poštarine kad se dođe do naplate.

 

EDIT:

Uzeo sam link prije redirecta jer sam samo kopirao linkove da ne ulazim artikal po artikal na Amazon, mislim svejedno otiđe direktno na Amazon a ne na stranicu pa ne vidim da reklamiram stranicu ali promjenit ću.

 Stavljaš linkove na svoju stranicu i stavljaš referral linkove na amazon - oboje nije dozvoljeno.

 

Ili stavljaj normalne linkove na proizvode ili ćeš biti sankcioniran.

 

“The saddest aspect of life right now is that science gathers knowledge faster than society gathers wisdom.” - Isaac Asimov
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ima dosta produkata di piše da se naplacuje delivery a dispečira amazon, kao da nisu ažurirali sve, i kad se dode od zadnjeg koraka ipak nema naplate, pa je mal zbunjujuce
battletag:MasnaKrvavic#2275 steam:Hitman
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
AmonZero kaže...
Nic kaže...

... 

 

Anker Soundcore Motion+ za 73€ s Amazona

 

Na nabavi 99.90€ s Anker stranice

 

 

 

Ovaj Anker vam je super kupovina.

Ja sam ga uzeo prije nekoliko mjeseci i za tu cijenu, a i vise mislim da ne moze bolje.

Ak vam je free shipping kak kolega kaze onda vrh. Ja sam svoj uzeo sa Aliexpres official store-a za nekih 74eur (uz sve neke popuste i kupove koji su tad bili aktivni) i cekog ga tipa mjesec dana da dode, a ovo sa amazona ce vam brzo doletit.

Malo upozorenje za one koji imaju već Soundcore motion+ pa će možda htjeti kupiti drugoga da ih spoje u stereo . Postoje dvije verzije koje nisu kompatibilne iako se radi o istom proizvodu te ih neće biti moguće spojiti pogotovo ako ste ga kupili prije 2-3 godine.  (iteration1 i Hardware version 2 ). Šteta

 

 

12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

BOGDO Hvala na ovome, tako sam se obradovao kad sam vidio ove logitech tipkovnice!

Al onda primjetim US layout, a treba mi za klince, za školu. :(

 

Ništa, ako nekome ne treba HR layout, ovo je vjerojatno super prilika.

Steam and EA: CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put danas u 10:54 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice