Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.458.837
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 

Za koji proc trebaš hladnjak ?

LC POWER LC-CC-120 ti košta desetak kuna više a bolji je izbor.

Ako je za taj i3 što imaš pod moj pc onda ništa skuplje ne trebaš od LC POWER LC-CC-95, sjeda ko budali šamar za taj proc.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 19:40 (honor8).
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ma ne trebam samo sam stavio tu ak je dobra ponuda da ljudi vide... Ne pratim cijene toga pa ne znam a opet ako je ok da kolege "upozorim".

 

Tnx.

 

EDIT: Onaj "moj" ima 5 god garu a "tvoj" 2...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 19:49 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...

Ma ne trebam samo sam stavio tu ak je dobra ponuda da ljudi vide... Ne pratim cijene toga pa ne znam a opet ako je ok da kolege "upozorim".

 

Tnx.

 

Sad malo oftopičarimo al jbg.

Koji krc linkaš nešto u dobre ponude ako ni sam ne znaš da li je odbra ponuda ? Ovo i je tema za razglabanje sorry :)

Samo sad spamamo temu.

Ako te je zanimalo da li je taj hladnjak dobra ponuda mogao si priupitat u temu vezanu za odabir CPU hladnjaka.

KLIK

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 19:55 (honor8).
12 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A džebi ga... Editirao sam post dok si tipkao.. vidi razliku u jamstvu...

Nisam ja ništa prčko.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Vezano uz stolac Speedlink Regger iz glavne teme, piše mi da stiže za 8 dana, a upravo me nazvao lik iz dostave dal sam doma, stiže mi neki paket.

Ovo je jedino što sam naručio zadnjih mjesec dana!?

 

Javim ako je stiglo, vidim da ima dosta zainteresiranih!

 

Edit: stigo je!! I sad mi je kćerkica zaspala na rukama :D

Stay tuned.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 10:38 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
7 0 hvala 4
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...
 

Edit: stigo je!! I sad mi je kćerkica zaspala na rukama :D

 

 

Ti se druzis sa petom kolonom, a nas cese Paypal; jel to nacin? Gdje ce ti dusha!?!? Tnx!

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Stolac je stigao. Slike u prilogu.

 

Kutija je lakše oštećena, i zalijepljena, na jednom uglu.

 

Ali, izgleda da je ovo vraćena roba. Unutra je račun iz Media Markta (Nizozemska) na 229 Eura! (Ja sam platio 117 eura! sa dostavom)

Vide se tragovi korištenja na šarafima.

Na samom materijalu stolca nema nikakvih tragova.

 

ALI:

Potrgan je zatvarač na gornjem jastuku! Upravo nosim krojačici u kvartu, to će srediti valjda za kojih 10-20 kuna :)

(Na računu: Razlog povratka "Rits is kapot" - Nizozemski - Potrgan zatvarač)

Kod rastavljanja nisu mogli izvaditi mehanizam iz donje zvijezde, pa su ga rastavili :D Nadam se da sam ga pravilno spojio.

 

Tako da ipak oprez, tko zna sa kakvim kvarom će doći k vama.

 

I napomena: U svim opisima piše da je postolje metalno. Metalni je mehanizam i dio na sjedalu. Petokraka zvijezda je plastična.

 

Stolac je niži oko 5 cm od vrha moje glave kad sjedim. Ja sam visok 189cm. Kad instaliram gornji jastuk, dolazit će na donji dio vrata ili čak lopatice, a ne glavu, gdje je i namjenjen. Vjerojatno ću ga nekako zakopčati malo više.. ili već nešto izmisliti.

 

Sve u svemu, za 50% cijene prema našim dućanima i jednu promjenu zatvarača, ja sam prezadovoljan!

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 12:31 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
21 0 hvala 10
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
CyberDemonVZ kaže...

 

Stolac je niži oko 5 cm od vrha moje glave kad sjedim. Ja sam visok 189cm. Kad instaliram gornji jastuk, dolazit će na donji dio vrata ili čak lopatice, a ne glavu, gdje je i namjenjen. Vjerojatno ću ga nekako zakopčati malo više.. ili već nešto izmisliti.

 

Sve u svemu, za 50% cijene prema našim dućanima i jednu promjenu zatvarača, ja sam prezadovoljan!

 

S obzirom na vraćenu robu, prica sa cijenom drzi vodu. keep us posted oko majmuniranja s gornjim jastukom, ali brijem  da meni nece igrati :/ pozicija donjeg jastuka ti je ok?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jovanka kaže...

 

S obzirom na vraćenu robu, prica sa cijenom drzi vodu. keep us posted oko majmuniranja s gornjim jastukom, ali brijem  da meni nece igrati :/ pozicija donjeg jastuka ti je ok?

 Donjeg možeš pomicati od dolje do gore.

 

Kad gornji pomaknem za samo 4-5 cm prema gore, savršeno paše. Moram nešto izmisliti za njega :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zato treba čitati opis, piše ti da je artikl "B-ware", odnosno vraćena roba. A i postolje se vidi da je plastično, što bi me ljutilo da plaćam punu cijenu ali za ove pare je to sasvim u redu.

 

Svejedno je super deal. Malo je rizično jer tko zna na kakvu možeš naletit. Ti si super prošao, ali sigurno ih ima sa dijelovima koji nedostaju ili oštećenim postoljima.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/sapphire-vapor-x-r9-280x-oc-3-gb-oglas-23625645 Da li je ovo koliko toliko ok cijena za ovu karticu? Mislim znam da nije posve, ali ovo je navodno jedan od boljih modela ove kartice , ili ne?

 

Uglavnom moje pitanje je, bi li se osjetio upgrade u odnosu na moju trenutnu GTX 560 (non Ti)? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Horustsg kaže...

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/sapphire-vapor-x-r9-280x-oc-3-gb-oglas-23625645 Da li je ovo koliko toliko ok cijena za ovu karticu? Mislim znam da nije posve, ali ovo je navodno jedan od boljih modela ove kartice , ili ne?

 

Uglavnom moje pitanje je, bi li se osjetio upgrade u odnosu na moju trenutnu GTX 560 (non Ti)? 

 To je jedan od najboljih modela te kartice,jedino mislim da je sapphire r9 280x toxic bolji ali ta cijena je jednostavno previse po meni za tako staru grafu iako dosta jaku,provaj skinut 100 do 150 kuna i onda uzimaj.

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cijena je ok jer se radi o Vapor X verziji.
Tako da uzmi je, probaj 50-100kn dole, ako ne uzmi je svejedno. :)

Btw, da li je tko primjetio da je euro otisao gore, tako i cijena u kunama dole,?

GTX 1060
1.640,00 Kn

GTX 1070 (nisam bas ljubitelj mini verzija, pa jedan non mini)
Web Cijena: 3.485,55 kn

GTX 1080 Ti
5.842,00 Kn

Sve cijene su sa nabave, tako da sam i trazio na amazonu i prakticki cijene su 1-1, treba pogledat druge ducane. computer universe i slicno. Cini se kao pravo vrijeme za uzet 1080Ti tko misli.

everyday i'm shuffling...
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Horustsg kaže...

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/sapphire-vapor-x-r9-280x-oc-3-gb-oglas-23625645 Da li je ovo koliko toliko ok cijena za ovu karticu? Mislim znam da nije posve, ali ovo je navodno jedan od boljih modela ove kartice , ili ne?

 

Uglavnom moje pitanje je, bi li se osjetio upgrade u odnosu na moju trenutnu GTX 560 (non Ti)? 

 ja sam presao prije par godina sa GTX 560 TI na Gigabyte R9 280X....naravno da je bolja od 560 i to puno....ali sam isto misljenja kao i kolega da ta graficka danas ne vrijedi baš 800kn tim više sto sam je ja tada kupio za 1000kn i imala je nesto malo garancije (a ponavljam kupio sam je prije 2godine)....ako si zapeo baš za taj model ponudi 600kn,max. 650kn 

lol123Ipe77HR
Poruka je uređivana zadnji put sri 18.10.2017 17:14 (Ipe77).
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Hvala svima na pomoći. Pomogli ste savjetima.

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

nekako cudan ovaj iz zd sto prodaje 2 ssd i ram memoriju, al samo danas je ta cijena...

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dennocro kaže...

nekako cudan ovaj iz zd sto prodaje 2 ssd i ram memoriju, al samo danas je ta cijena...

Ili je prevara ili je kamatarima duzan pa prodaje ssd od 480gb za 250kn

 

EDIT: oprez, slike je uzeo sa neta klik, registraciju obavio 17.10.2017. Najvjerojatnije scam.

Slika drugog SSD-a koji prodaje klik

Slike RAM-a klik

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 12:18 (ibme74).
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Zaobići, osim ako nisi iz Zadra da odeš osobno uzeti.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dennocro kaže...

nekako cudan ovaj iz zd sto prodaje 2 ssd i ram memoriju, al samo danas je ta cijena...

 poslao sam mu upit da se nađemo u zadru, no jbga baš je danas u zagrebu i prodat će ssd nekome za 200kn slanjem preko pošte ako ja nemam bolju ideju 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Baš sam htio linkati ali me ibme preduhitrio. Slike nisu njegove definitivno. Uzeti oglas u obzir jedino ako se može osobno doći i provjeriti, za sve ostalo bježite od toga.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

De ga pitaj dali jenon poslikao te slike 

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ma muljator, bad da vidimo sta ce svima odg.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
ibme74 kaže...

De ga pitaj dali jenon poslikao te slike 

 radije neka netko iz zagreba pošalje upit da se nađe s njim, samo vjerojatno će onda reći da je u zadru

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

poslao mu ja poruku cemo se nacu u zg ili zd? da vidimo sta ce odg 

 

 

odjednom prodano. ko mu je od vas nudio bon od 100kn

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 12:40 (dennocro).
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dennocro kaže...

poslao mu ja poruku cemo se nacu u zg ili zd? da vidimo sta ce odg 

 

 

odjednom prodano. ko mu je od vas nudio bon od 100kn

 Nadam se samo da nije netko nasjeo :( , bez osobnog preuzimanja niti pomišljati na uplatu za ovakve nerealistične ponude.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ajd sad nek mu se neko javi jel može poštom, pa da vidimo u čemu je stvar :D

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

stvar je u parama, pokusava zajebati pa ako prodje prodje. sta ti nije jasno. do podne mi je rekao da vrijedi oglas samo.... ja ga prijavio istog trena

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sada je BUSTED ako je uopće i bilo upitno dali je prevarant.

Danas oko 13h mu pošaljem mail sa upitom dali je disk još dostupan i dali može poslati koju sliku na što on odgovara "prodano" (SLIKA1).

Zatim sam sačekao neko vrijeme i oko 17h mu se javljam sa drugog maila - i vidi čuda, na jednom je disk dostupan jer sam ponudio uplatu na račun (SLIKA2)

Molim kolegu Fly598 da editira svoj post u temi za popust i akcije te obrise link na oglas jer je sada otklonjena svaka sumnja o tome dali je prevarant ili ne.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 19:23 (ibme74).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice