Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] izdvojena tema

poruka: 6.861
|
čitano: 3.601.318
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
zoharbizo kaže...

Vidim da ne stavljate ponude monitora pa evo dva modela LCD monitora sa IPS panelima i LED tehnologijom za sicu novaca.Odlicni monitori sa hrpom izlaza tipa DVI,VGA i HDMI.Oba monitora su super zamjene za skuplji DELL ako nemate novaca.Inace AOC ima sitno vecu dijagonalu pa birajte koji vam se svida vise.

Philips IPS LED 22" 227E3QPHSU AVin/out, DVI-D, HDMI za 1171 HRK

AOC IPS LED 23" ultraslim D-SUB, DVI, 2 X HDMI za 1194 HRK

Takva cijena je bila i u protisu no sad je 20 kn skuplji zbog povećanja PDV-a. Kupio prije koji tjedan ovaj AOC 23'' i prezadovoljan.

Protis

 

League Of Legends EUW IGN: slinA ...ONE SHOT, ONE KILL, NO LUCK JUST SKILL!
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

dell u2312hm u linksa na akciji !

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
cod2playahhh kaže...

dell u2312hm u linksa na akciji !

 

A ima i jeftinije u 5 trgovina bez akcije :)

 

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=u2312

 

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
segregator kaže...
cod2playahhh kaže...

dell u2312hm u linksa na akciji !

 

A ima i jeftinije u 5 trgovina bez akcije :)

 

 

http://www.nabava.net/trazilica.php?tp=0&q=u2312

 

Ali je u Linksa ista cijena i za obročno plaćanje!

Ofc.
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Razer BlackWidow Ultimate - 710 KN  !!

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Haf932 kaže...

Razer BlackWidow Ultimate - 710 KN  !!

 

Super cijena ako nisu slučajno pobrkali na cjeniku običnu i ultimate verziju :)

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
segregator kaže...
Haf932 kaže...

Razer BlackWidow Ultimate - 710 KN  !!

Super cijena ako nisu slučajno pobrkali na cjeniku običnu i ultimate verziju :)

Mislim da nebi trebali pobrkat , posto pise da ima pozadinsko osvijetljenje i na slici je Ultimate verzija !

Music As A Weapon !!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Haf932 kaže..

kako god pobrkano ili ne, tak je to pozadinsko osvijeteljene i jack sastrane jedino sta ultimate ima a normalna nema... neisplativo ako kad igras definitivno ne gledas u tipkovnicu xd.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

To je lošija verzija GTX560, ima 192 bitnu sabirnicu i nešto manje CUDA jezgri, 336.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
donator_bubrega kaže...

To je lošija verzija GTX560, ima 192 bitnu sabirnicu i nešto manje CUDA jezgri, 336.

jel slabija od 6850?ako nije,jos uvjek dobar izbor

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Nešto slabija, 2-3 % jača od HD6790.

I want to taste you but your lips are venomous poison You're poison, running through my veins
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Kartica u rangu HD 6790, isplativa ce biti kada nebude bilo HD 6850 za 10XX HRK.

clock2much
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
donator_bubrega kaže...

To je lošija verzija GTX560, ima 192 bitnu sabirnicu i nešto manje CUDA jezgri, 336.

  288.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
zoharbizo kaže...

Kartica u rangu HD 6790, isplativa ce biti kada nebude bilo HD 6850 za 10XX HRK.

GTX 550 Ti je u rangu sa HD 6790, a ova "oslabljena" GTX 560 razvali HD 6850 i HD 7770 grafe k'o beba zvečku. Klasična GTX 560 ubije HD 6870, a GTX 560 Ti pokenja HD 6950. True story!

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
The Man kaže...
zoharbizo kaže...

Kartica u rangu HD 6790, isplativa ce biti kada nebude bilo HD 6850 za 10XX HRK.

GTX 550 Ti je u rangu sa HD 6790, a ova "oslabljena" GTX 560 razvali HD 6850 i HD 7770 grafe k'o beba zvečku. Klasična GTX 560 ubije HD 6870, a GTX 560 Ti pokenja HD 6950. True story!

  Ofc.  {#}

 

  {#}

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E moj The Man...
13 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
The Man kaže...

GTX 550 Ti je u rangu sa HD 6790, a ova "oslabljena" GTX 560 razvali HD 6850 i HD 7770 grafe k'o beba zvečku. Klasična GTX 560 ubije HD 6870, a GTX 560 Ti pokenja HD 6950. True story!

Znam da si ljubitelj nVidie i poštujem to, ali poštuj i ti nas.

 

GTX550Ti je izmđu HD 6770 i 6790, više pada ka 6770, GTX 560 Smart Edition(rebrendirani Green) je u rangu sa HD 6790, tj sa GTX 460 768M, onom sa 192 Bit-nom sabirnicom. HD 7770 je trunku slabija od HD 6850, jako je clockabilna i poletna karta, na najvišim takotvima vozi 6870@Stock. GTX 560@Stock je u rangu sa HD 6870, a usudio bih se reći i zeru slabija, zanemariva razlika! GTX 560Ti je između HD 5870 i HD 6950 koje su u razliki oko 10%(bolja teselacija), tako da je GTX 560Ti slabija 5, a u najgorem slučaju 10% od HD 6950, ali je jedna, ako ne i najclockabilnija nVidia proizvedena(iza GTX680) tako da bez greške ide preko razine HD 6950!

 

Neznam više što reći, mislim da sam bio itekako jasan.

I want to taste you but your lips are venomous poison!
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
The Man kaže...

560ti da pokenja 6950? Imas icime to potkrijepiti? JAKO me zanima.

13 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

GTX560 nije slabija od 6870, imao sam i imam obje unazad 2mj., to jednostavno nije točno, kartice su apsolutno podjednake ovisno o igri, razlika je toliko neprimjetna da je golom oku nebitna, u korist bilo koje kartice.

 

Obje sam i clockao, i opet - podjednake su, obje odlične. Best buy danas definitivno, za 1150kn upiknuti bilo koju. Za FullHD rez čisto dovoljna kartica.

Faith divides us. Death unites us.
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

AKCIJA u Linksu : Scythe Yasya - 299 KN

 

                        Scytke Mugen 3 Rev.B - 315 KN

 

 

 

 

Music As A Weapon !!
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
thedream kaže...

GTX560 nije slabija od 6870, imao sam i imam obje unazad 2mj., to jednostavno nije točno, kartice su apsolutno podjednake ovisno o igri, razlika je toliko neprimjetna da je golom oku nebitna, u korist bilo koje kartice.

 

Obje sam i clockao, i opet - podjednake su, obje odlične. Best buy danas definitivno, za 1150kn upiknuti bilo koju. Za FullHD rez čisto dovoljna kartica.

Kao što je rečeno, za normalnog korisnika koji ne pati za FPS-om su te kartice apsolutno iste! Razliku bi samo znanstvenik skužio!

 

Ali za benchmarkove i slične stvari je zeru (niti 4%) jača HD6870, dok je teselacija na strani GTX560!

 

Te kartice smatram u rangu, manje-više iste!

I want to taste you but your lips are venomous poison!
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

citajuci ovo ja sam zaboravio vec koja je ovo tema {#}

Xc
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Da, malo ih off topic pere...mozda od previse slane sunke za uskrs :P
Battlelog ~ UrbanFsk
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
mislavgray kaže...
The Man kaže...

560ti da pokenja 6950? Imas icime to potkrijepiti?  JAKO me zanima.

  ''Kenjala'' je 6950 jedino po samom izlasku, dok AMD još nije sredio drivere za novu seriju. Tada je bila itekako bolja čak i od 6970, a nakon AMD-ovog "fixa" drivera situacija se prilično promijenila.

 

    Nažalost, The Man govori općenito; neka, to je njegovo pravo kao pojedinca (sloboda govora). Ovdje mogu fino povući jednu marginalnu, da ne kažem smiješnu paralelu: uvijek mogu tvrditi da je 2+2=5 i to je skroz u redu s moje strane, međutim podrazumijeva se da će takav moj stav/tvrdnja uvjetovati oštre kritike mase. Tako je i ovdje slučaj s kolegom The Man-om.

 

 

  OT

 

  Smatram kako je ovo solidna cijena za karticu takvoga kalibra. Posjeduje fenomenalne performanse te isto tako izvrstan OC potencijal zahvaljujući odlično riješenom hlađenju, tako da kartica bez ikakvih problema ide preko razine 580. Uz sve to čuo sam da je kartica dosta tiha čak i pod opterećenjem.

 

    Vjerujem kako ni u skorašnjoj budućnosti za ovaj model navedena cijena od cca 2.6K krznenih  sasvim sigurno neće ići značajno naniže.

 

    Ukoliko ste malo zahtjevniji gejmer u potrazi za karticom cjenovnog ranga od 2.5K Kn (+-5%) - odličnih performansi, OC sposobnosti te hlađenja, a da je uz to i prilično tiha, ovo čudo se nameće kao čisto solidan izbor da zauzme mjesto u vašem limenom računalnom ljubimcu.

 

  {#}

 

 

 

 

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Gigabyte H61M-S1 GEN3, trenutno najjeftinija H61 S1155 ploca na trzistu, ima GEN3 slot i jos brdo opcija.Definitivno bestbuy za 329 HRK.

clock2much
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
zoharbizo kaže...

Gigabyte H61M-S1 GEN3, trenutno najjeftinija H61 S1155 ploca na trzistu, ima GEN3 slot i jos brdo opcija.Definitivno bestbuy za 329 HRK.

  Da, jest ako gledamo na nove u dućanu za te novce. Međutim, onaj tko kupuje novu ploču za ovaj novac (u dućanu) mora znati da koju god ploču da uzme, multimedijalna podrška je praktično nula bodova.

Smrt pojedinca je tragedija; smrt milijuna je statistika. J.V.D. Stalin
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Sto je multimedijalna podrska po tebi?Daj mi pojasni to.

clock2much
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
zoharbizo kaže...

Sto je multimedijalna podrska po tebi?Daj mi pojasni to.

  Bolje reći, što nije...

 

  Konkretno, ovdje mislim na eSATA/-//-3/FireWire/USB2.0/-//-3.0/BT/WiFi/SATA2/-//-3/PCI (svi mogući, zbog mATX formata jad i bijeda)/RAM/etc.

 

  Neke od ovih stvari podrazumijevam u smislu multimedijalne podrške za eventualne nadogradnje u budućnosti.

 

  Sorry za{#} !

Smrt pojedinca je tragedija; smrt milijuna je statistika. J.V.D. Stalin
16 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
zoharbizo kaže...

Gigabyte H61M-S1 GEN3, trenutno najjeftinija H61 S1155 ploca na trzistu, ima GEN3 slot i jos brdo opcija.Definitivno bestbuy za 329 HRK.

Pa sad brdo opcija baš i nema. Integr. zvučne su ugl. loše kod tih jeftinijih, nema SATA3, malo SATA2 konektora(bar meni), isto tako premalo USB izlaza, a nema ni DVI, HDMI neću ni spominjat. Samo 2 utora za RAM itd. Ipak, dobra stvar je što prima i 95W procesore.

Al dobro, to je ploča od 300kn, ništa više ne treba ni očekivati za tu lovu.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
zoharbizo kaže...

Gigabyte H61M-S1 GEN3, trenutno najjeftinija H61 S1155 ploca na trzistu, ima GEN3 slot i jos brdo opcija.Definitivno bestbuy za 329 HRK.

Slaba ploča, jako slaba. Čak i uz tu cijenu izostanak DVi outa mi je 2012. godine jednostavno onako, ne. Zvučna je jadna, ALC887 HD Realtek, ali i ona čak može proći uz ostala ograničenja ploče, također kao i Penryn zamjeram premalo utora za RAM, USB i SATA priključaka.

 

Nadograđivanje takvog sustava je u tom slučaju stvarno pain in the ass, radije u startu daš 200kn više, nek je i 100,150, pa imaš više, ali zaista - više opcija.

 

EDIT: IMHO, ova ploča dolazi u obzir jedino za uredski komp od 1 500kn.

Faith divides us. Death unites us.
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.4.2012 19:19 (thedream).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice