Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] izdvojena tema

poruka: 6.861
|
čitano: 3.602.345
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
7 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
igy kaže...
Treba voditi računa kod kupovine nekih stvari da je ona Todorićeva, a tko zna kako će se ta priča rasplesti.

 Todorić je samo kanal. Robu prodaju različiti dućani, ja kad sam nešto kupovao dobio sam račun od druge firme a ne od Abrakadabre.

My pleasure darlin
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Ok onda
10 godina
offline
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Abrakadabra, popust od 10-60% sve što imaju na skladištu.
Imaju printer snižen 30%, neki hard disk 10%, memorijska 20%, frižder snižen 40%, laptop 20% itd + popust za Visu na sve 10%.
Link do svega na popustu, koristite filtere za određene kategorije (tipa mobiteli, tableti, kućanski aparati itd)

 

btw dostava je 5kn na kiosk, ako vas je strah situacije, možete odabrati i plaćanje kod preuzimanja (tete na kiosku)

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Čovjek prodaje Windows tablet iz Linksa koji je sada 800kn a on 500kn. Račun, sve se čini ok.

http://www.njuskalo.hr/tablet-pc/tablet-onik-global-tab-w1051-tipkovnica-oglas-22133641

Ima 2Gb ram, 32gb za pohranu. Ja ga kupio iz trgovine za 800kn neki dan i tablet je milina, a ovo je doista dobra cijena jer je svega par tjedana star.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

U Alzi imaju dobru cijenu za Galaxy S7 32 GB (crni i zlatni) od 430 € (cca. 3200 kn) i Galaxy S7 Edge 32 GB (crni i zlatni) od 500 € (cca. 3720 kn).

 

Usput, je li tko kupovao s MasterCard-om (debitna) ili VISA-om, tj. ona prva opcija "Card Payment"? Prolazi li to bez problema?

8 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Cijenite više pitku vodu.
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Meni osobno prekrasno kućište, CM Cosmos II novo i zapakirano - 1150 kn.

To kućište košta kod nas oko 3000 kn, tako da mi je cijena malo sumnjiva.

ps. kućište je grdosija, da se ne bi netko slučajno zaletio.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put ned 9.4.2017 10:50 (Valentin17).
 
15 0 hvala 6
9 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Nemam pojma da li tu sve štima, ali bi trebala biti dobra ponuda za MSI Rx 480 4gb=1442.38kn. A na nabavi za isti shop 2.299kn. 

 

 

 

https://www.uzishop.hr/amd-ati-gpu/10111-graficka-kartica-msi-amd-radeon-rx-480-gaming-x-4gb.html?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 
6 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ona WD priča - danas sam dobio novi kod, ali samo -10%

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
igy kaže...
Treba voditi računa kod kupovine nekih stvari da je ona Todorićeva, a tko zna kako će se ta priča rasplesti.

 

Jim Raynor kaže...
igy kaže...
Treba voditi računa kod kupovine nekih stvari da je ona Todorićeva, a tko zna kako će se ta priča rasplesti.

 Todorić je samo kanal. Robu prodaju različiti dućani, ja kad sam nešto kupovao dobio sam račun od druge firme a ne od Abrakadabre.

 

Za sada zaobilazite Abrakadabru, 01.04. sam naručio nešto i pisalo da isporuka ide do 4 dana, i tako čekam ja i čekam, par puta išao do TisakMedia-e jer je tamo trebalo stići i ništa...

 

Maloprije ih nazvao i kažu da nisu u mogućnosti isporučiti robu zbog sveukupne situacije s koncernom.

Znači, u 10dana nisam dobio nikakvu obavijest...

 

Tako da, ipak je povezano, trenutno ne mogu isporučivati i vrše povrat novca, bar tako kažu...

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
El Munjoko kaže...

Kod mene je još aktivna stranica... Ne piše da je nekakva akcija, pretpostavljam da je neka greška.

 nije greska, rekao ovaj na pc ekspertu da su je imali par komada po 1400kn

Battleog - 191silvinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Chriss kaže...

Za sada zaobilazite Abrakadabru, 01.04. sam naručio nešto i pisalo da isporuka ide do 4 dana, i tako čekam ja i čekam, par puta išao do TisakMedia-e jer je tamo trebalo stići i ništa...

 

Maloprije ih nazvao i kažu da nisu u mogućnosti isporučiti robu zbog sveukupne situacije s koncernom.

Znači, u 10dana nisam dobio nikakvu obavijest...

 

Tako da, ipak je povezano, trenutno ne mogu isporučivati i vrše povrat novca, bar tako kažu...

 http://www.vidi.hr/Non-Tech/Hrvatska/Abrakadabra-najsporija-u-Vidijevom-testu-web-trgovina

16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Meni normalno stiže roba, ovisi što ste naručili.

Naručeno 7.4. a danas bi valjda trebalo stići- status.

A Vidi nije ni morao kontaktirati Abrakadabru oko povrata, uz paket dobijete i pismo u kojem su detaljne upute kako paket vratiti i na koju adresu.

Btw opet Abrakadabra ima akciju, sada je "Uskršnja", a sve ove proizvode i imaju na stanju, dostava je 5kn na Tisak a možete i odabrati plaćanje na kiosku.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 14:56 (Ag008).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

I tebi je 5 dana normalno? Nije prestrašno, ali kad sam kupovao informatičku opremu preko bilo kojeg našeg web shopa (centro.hr, futura, supernet, hgshop...), recimo u ponedjeljak naručim, utorak jave da je poslano, u srijedu je kod mene. Abrakadabri u prosjeku treba 2-3 dana samo da zaprime narudžbu, pa dok pošalju, pa dok stigne...jao mene

12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
roby27 kaže...
Chriss kaže...

Za sada zaobilazite Abrakadabru, 01.04. sam naručio nešto i pisalo da isporuka ide do 4 dana, i tako čekam ja i čekam, par puta išao do TisakMedia-e jer je tamo trebalo stići i ništa...

 

Maloprije ih nazvao i kažu da nisu u mogućnosti isporučiti robu zbog sveukupne situacije s koncernom.

Znači, u 10dana nisam dobio nikakvu obavijest...

 

Tako da, ipak je povezano, trenutno ne mogu isporučivati i vrše povrat novca, bar tako kažu...

 http://www.vidi.hr/Non-Tech/Hrvatska/Abrakadabra-najsporija-u-Vidijevom-testu-web-trgovina

 

Ma ajde da sam čekao paket 10dana, ali u 10dana se nisu ni udostojili javiti mailom s ikakvom informacijom, hoću li uopće dobiti naručeno, povrat,...

 

 

Ag008 kaže...

Meni normalno stiže roba, ovisi što ste naručili.

Naručeno 7.4. a danas bi valjda trebalo stići- status.

A Vidi nije ni morao kontaktirati Abrakadabru oko povrata, uz paket dobijete i pismo u kojem su detaljne upute kako paket vratiti i na koju adresu.

Btw opet Abrakadabra ima akciju, sada je "Uskršnja", a sve ove proizvode i imaju na stanju, dostava je 5kn na Tisak a možete i odabrati plaćanje na kiosku.

 

To šta tebi uredno stiže meni il nekom drugom ništa ne znači...

Kažeš "ovisi što ste naručili.", što bi mi sada trebali nagađati što će poslati a što ne?

14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Neka jeftina,a navodno solidna periferija stigla MakroMikro

Jos je sad 30 posto na snjizenju,pa ako valja grabite

http://www.makromikrogrupa.hr/search.asp?upit=spirit%20of%20gamer

 

marroncevic
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

AJMOOO https://www.abrakadabra.com/hr-HR/
Abrakadabra, gotovo sve kategorije (i svi proizvodi unutar kategorije) sniženi 10%.
Na mobitele, televizije, auto, gume itd

 

*Popust je vidljiv nakon dodavanja u košaricu
+10% za Visu

Napomena: Abrkadabra je dio Agrokora pa nemojte platiti unaprijed već kada vam dođe proizvod doma ili na kiosk (plaćanje pri preuzimanju) da ne bi završili u trećem isplatnom redu :D

 

EDIT:

Izdvajam:
Seagate čvrsti disk Barracuda ST1000DM010, 1TB, SATA, SATA2/SATA3, 7200rpm, 64MB Cache, 3.5

S popustom 360kn!
Puno drugih stvari uber jeftino.

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.4.2017 22:08 (Ag008).
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Ja ne mogu otvoriti link ag
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
suspendiran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Ag008 kaže...

AJMOOO https://www.abrakadabra.com/hr-HR/
Abrakadabra, gotovo sve kategorije (i svi proizvodi unutar kategorije) sniženi 10%.
Na mobitele, televizije, auto, gume itd

 

*Popust je vidljiv nakon dodavanja u košaricu
+10% za Visu

Napomena: Abrkadabra je dio Agrokora pa nemojte platiti unaprijed već kada vam dođe proizvod doma ili na kiosk (plaćanje pri preuzimanju) da ne bi završili u trećem isplatnom redu :D

 

EDIT:

Izdvajam:
Seagate čvrsti disk Barracuda ST1000DM010, 1TB, SATA, SATA2/SATA3, 7200rpm, 64MB Cache, 3.5

S popustom 360kn!
Puno drugih stvari uber jeftino.

Visa + plaćanje pouzećem - to baš i ne ide ;) ili riskirat za -20% ili ići na -10% i plaćanje pouzećem

9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Sada da, hvala! Pitanjce jedno, placa li se dostava na toj abrakadabri?
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
5kn na kiosk Tiska, cijena ista ako i placas na rate
Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Ne znam koliko je ovo stvarno dobar deal, ali cijena nije visoka.

 

Samo danas

 

https://www.computeruniverse.net/group/prey/donnerstagsdeal.asp

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
Dobar je deal definitivno.
Strixica za 200 eura,mislim da jeftinije nije bila
robimarko@gmail.com
11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

meni pokazuje 215 eura?valjda dodatak PDV ili sta?s dostavom oko 230 eura...s tim da je cijena na blagajni 210 + 20 dostave...okey?valjda je usteda opet 500kn nego kod nas?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
214 eura je jer kod nas PDV 25% a u DE 19%
robimarko@gmail.com
11 godina
suspendiran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

MSI GTX750 (vjerojatno 1gb model, treba provjeriti) , racun i garancija (isto treba pitat koliko jos dugo) - 350kn

 

http://www.njuskalo.hr/graficke-kartice/gtx-750-oglas-22175791

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

Deal stoljeća za tipkovnice. Danas sam kupio S model za 320kn i fakat mi nije žao. Znam da se iz Kine za slične novce mogu uvesti ove tipkovnice, ali uz njih nemate godinu garancije, a i postoji šansa da vas carina zaje*e.

 

Dobro:

-Outemu Blue switchevi su odlični. Imao sam i Cherry Blue i Razer Green (novu verziju) ali ovo su mi daleko najdraži switchevi koje sam probao.

-Keycap wobble je stvarno minimalan

-Ima (iako dosta tanak) wristrest

-Ima 10 efekata osvjetljanja za sve koji vole light show

-Braidani kabel

-Floating dizajn (tipkovnica nema okvir)

 

Loše:

-Boje osvjetljenja su fiksne. Ne izgleda baš najbolje ali za te novce se fakat ne možemo žaliti

-Obrada keycapova nije baš najbolja, meni je T imao mali komadić plastike koji je virio i pritiskao Y, ali sam samo skinuo keycap i malo to pošmirglao, sada je sve super

 

MS Thunder Pro S mehanička tipkovnica (tenkeyless) 268kn + dostava

 

MS Thunder Pro mehanička tipkovnica (full size) 320kn + dostava

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.4.2017 14:52 (TibzzX).
Moj PC  
13 0 hvala 9
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice