T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.815.417
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
IMVK kaže...
TonyKTM kaže...
IMVK kaže...
Fazan kaže...
TonyKTM kaže...

Za koliko vam je tjedana došli tableti iz T-coma?

Stavi opciju više od 2 mjeseca, toliko je prošlo kod mene a tableta nema!  Ugovor potpisao 23.11. 2012.

jel nema ni tebi?

Ja uzeo 26.11

Naravno da nema kad su sve prodali. Kako vam nije jasno? Sad bi trebala doći pošiljka iz Kine.

A ti radiš u t-comu?
Pa znaš sve informacije?!

Ne radim u T-Comu.

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

LG od jucer samo za nove korisnike...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

kako mislis za nove korisnike??a za ostale?

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

A za ostale jedan poklon paket tropskog voća i kila soli za prilaz :)

Fuck me I'm famous.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Ja sam sada pricao sa njihovim agentom, trenutacno nema nikakve akcije ali bi uskoro trebale doci novi gadgeti za produljenje usluge. Strpljenja...

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

da bar vrate galaxy mini 2 il da ubace Huawei tablet za produljenje ADSL-a

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

gdje mogu provjerit na webu da mi je ugovor produžen? jer ja i stari smo prosli petak isli produzit... a pa po vasim pricama nebi se cudio da ni meni nie jos produzen >.<

www.youtube.com/user/1337pwnerzzy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

jucer mi postar ostavio obavijest da nes podignem.....valjda je to to....

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...

kako mislis za nove korisnike??a za ostale?

Misli tako kako je napisao, samo novi korisnici koji prvi put uzimaju ADSL dobivaju mobitel na poklon, postojeći trenutno nemaju tu mogućnost.

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Pa onda ne pričaj gluposti. Kod mene skroz zabrljali, nisu uključili paket skoro mjesec i pol, nego svaku uslugu posebno. Moj ugovor je netragom nestao i još mi rekli da je po njihovoj evidenciji tablet isporučen. Vjerojatno je isporučen samo neznam kome? Nakon bezbroj upita i odgovora tipa strpite se, potpisujem ponovno ugovor i sad opet čekam. Najviše me boli kad vidim koliko  se prodaje tableta na njuškalu, pa opravdano sumljam na malverzacije sa ugovorima i preprodaje!

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Regenmeister kaže...
GAMERANGER kaže...

kako mislis za nove korisnike??a za ostale?

Misli tako kako je napisao, samo novi korisnici koji prvi put uzimaju ADSL dobivaju mobitel na poklon, postojeći trenutno nemaju tu mogućnost.

 

ja ih zvao danas kazu da je mobitel u fazi realizacije i da cu ga sigurno dobiti e sad da li lazu da li ne nezz!!

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
GAMERANGER kaže...
Regenmeister kaže...
GAMERANGER kaže...

kako mislis za nove korisnike??a za ostale?

Misli tako kako je napisao, samo novi korisnici koji prvi put uzimaju ADSL dobivaju mobitel na poklon, postojeći trenutno nemaju tu mogućnost.

 

ja ih zvao danas kazu da je mobitel u fazi realizacije i da cu ga sigurno dobiti e sad da li lazu da li ne nezz!!

Ma svi če dobiti koji su potpisali ugovor ali nije u tome problem, problem je u roku isporuke, zakonski bi trebali isporučiti u roku do 30 dana međutim radi aljkavosti često dolazi do grešaka pa se tzv. "pokloni" isporučuju nekima i duže od 2 mjeseca!

12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Moja trenutna situacija: želim uzeti ovaj MAX2 L paket, no ljudi iz T-Coma mi već 2 MJESECA "NEMOGU AKTIVIRAT TU USLUGU" i već mi dop*zdi, i onda ih pitam šta je sa mojim tabletom, lik mi kaže kao da tablet ništa nevalja, da se neisplati uzimat i na kraju mi kaže da ih više nema! Ima li tko kakvu ideju što da radim?! Kako funkcioniraju stvari ako želim prekinuti sve sa T-Coma i prijeći na Optimu!?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

evo ja sam danas mini 2 s poste podigao....meni trajalo znaci 19 dana od zahtjeva...

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

meni ce sutra biti 19 dan ali nevjerujem da ce doc{#}

12 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pa nemože svima doć na isti dan. 

Ja čekam već 52 dana pa se žalim manje od vas. {#}

7 Times World Champion - 155 Podiums - 68 Pole Positions - 91 Wins | Goodbye and thank you for everything Michael
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Tomek.Klc kaže...

Pa nemože svima doć na isti dan. 

Ja čekam već 52 dana pa se žalim manje od vas. {#}

Pa meni je 60 pa nista:D

Neznam se potpisat..xDD
11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

znam da netkome dojde ranije a nekome duze treba....

 

zato mi tehnicari vec 5.dan otklanjaju kvar na tel. liniji....telefon zvoni i kad dignem onda ili sumi ili u pozadini skroz tiho dalje zvoni....a internet uredno radi {#}

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
jady kaže...

znam da netkome dojde ranije a nekome duze treba....

 

zato mi tehnicari vec 5.dan otklanjaju kvar na tel. liniji....telefon zvoni i kad dignem onda ili sumi ili u pozadini skroz tiho dalje zvoni....a internet uredno radi {#}

Ista je situacija bila i kod mene, a problem je bil u loše spojenim žicama i spliteru, a vjerojatno je i vlaga naskodila. Tak da bi to trebal provjeriti

14 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
što je s ovom akcijom za mobitel? netko je napisao da od sad vrijedi samo za nove korisnike, a ne za produženje ugovora?
Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Tako je, trenutno samo za nove korisnike od prije 3 dana.

Moj PC  
0 1 hvala 1
15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Lg L3 je i za nove i za produljenje uo, cijena 99kn.

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Kad mi je stario prihvatio ponudu za maxtv i tablet, cijena interneta,maxtva i telefona bi trebala biti 305 kn kako nam je rekla kad nam je ponudila preko telefona,  prvi racun kojeg smo dobili nakon tog produzenja je bio sa uracunatim tabletom (to je ok),  ALI drugi racun nam je iznosio 150 KN VISE!!! nego nam je zenska rekla na telefonu (opcija od 305 kn). Ima jos nesto sta smo skuzili, kad je zenska zvala na telefonu je pisao SAKRIVEN BROJ, pa mi i tu nesto smrdi!! Sta mislite o tome, stari ce mi ic u t-com pitat, pa cu rec sta govore.

Pioneer :D
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Minimalna cijena ti je 305kn. U to je uračunato samo 60minuta poziva, dok sve izvan toga se naplačuje po cjeniku, a isto tak eventualni filmovi iz videoteke nisu ukljuceni u tu pretplatu

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
IvanN kaže...
jady kaže...

znam da netkome dojde ranije a nekome duze treba....

 

zato mi tehnicari vec 5.dan otklanjaju kvar na tel. liniji....telefon zvoni i kad dignem onda ili sumi ili u pozadini skroz tiho dalje zvoni....a internet uredno radi {#}

Ista je situacija bila i kod mene, a problem je bil u loše spojenim žicama i spliteru, a vjerojatno je i vlaga naskodila. Tak da bi to trebal provjeriti

splitter je na suhom....sve radi samo tel zvoni i sumi kad se slusalica digna i nemam signal slobodne linije

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
fluj kaže...

Moja trenutna situacija: želim uzeti ovaj MAX2 L paket, no ljudi iz T-Coma mi već 2 MJESECA "NEMOGU AKTIVIRAT TU USLUGU" i već mi dop*zdi, i onda ih pitam šta je sa mojim tabletom, lik mi kaže kao da tablet ništa nevalja, da se neisplati uzimat i na kraju mi kaže da ih više nema! Ima li tko kakvu ideju što da radim?! Kako funkcioniraju stvari ako želim prekinuti sve sa T-Coma i prijeći na Optimu!?

?

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
jady kaže...
IvanN kaže...
jady kaže...

znam da netkome dojde ranije a nekome duze treba....

 

zato mi tehnicari vec 5.dan otklanjaju kvar na tel. liniji....telefon zvoni i kad dignem onda ili sumi ili u pozadini skroz tiho dalje zvoni....a internet uredno radi {#}

Ista je situacija bila i kod mene, a problem je bil u loše spojenim žicama i spliteru, a vjerojatno je i vlaga naskodila. Tak da bi to trebal provjeriti

splitter je na suhom....sve radi samo tel zvoni i sumi kad se slusalica digna i nemam signal slobodne linije

Meni je internet i MaxTV radil noramlano ali kod telefona je bila ista situacija kao kod tebe (nekad šumi, nekad se malo neš čuje, jednom zvoni drugi put ne). Problem je bio vjerojatno u kutiji za razvot telefonskih kabela po kući koja je bila na podu u vodoravnom položaju te se u njoj nakupila kondenzacija, a ni spojevi nisu bili dobro napravljeni ni dobro izolrini tak da je valjda sve skupa kumovalo tome. Tehničar je zamjenil spliter i žice je malo bolje zafrkal i dobro izoliral i sad sve radi bez problema

15 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Evo upravo produljio uslugu (samo data tarifu). Novi poklon je LG L3 za 99kn.

Rvat katolik!
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

krecu sa isporukama pocetkom 2mj tamo 2-3 krecu!!!!!

12 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Također samo uzeo ovaj LG L3.

Zanima me da li ce ga biti moguce otkljucati za sve mreze kao sto je bio slucaj sa samsungom?

I ako moze u kratkim crtama, kako ga se otkljucava, jer ako bude moguce vjerojatno ce biti na istom principu kao i sa proslim mobitelima?

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2013 19:26 (domagoj05).
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice