T-Com pokloni za produženje ugovora izdvojena tema

poruka: 3.570
|
čitano: 1.814.576
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Mr. Fugitive kaže...

You know what really grinds my gear kad su u pitanju MAX3 paketi? Naplata 30 kn "mjesečne naknade za osiguranje funkcionalnosti opreme." {#}

Je li to praksa i kod ostalih operatera? Ili oni imaju neku drugu shemu? Npr. oderu te pri izlasku na intervenciju?

Uglavnom ta mjesečna naknada za osiguranje funkcionalnosti se tu u cijene paketa umješala iz razloga jer t-com nije smio staviti toliko niske cijene radi HAKOM-a. Već je netko spomenuo koliko sam nabrzinu vidio ovdje prije par strana o čemu se radi. Ukratko, da je t-com stavio cijene paketa bez tih 30kn onda bi ostavio jako malo prostora ostalim operaterima.

 

Ono što tih 30kn dodatnih kuna ti jamči da ako ti krepa modem, maxtv receiver, kablovi, linija ili bilošto vezano za ono što koristiš u tom paketu, dobit ćeš zamjenski uređaj besplatno. Također i ovo što si spomenuo, izlazak tehničara na teren je besplatan dok te recimo drugi operateri oderu od 300kn do čak 500kn samo za izlazak na teren, a cijene recimo modema su isto dosta velike.

 

Ne pričam ovo jer radim u t-comu, nego je situacija stvarno takva, možeš provjeriti na stranicama i vipa i bneta u pdf cijenicima koliko koštaju takve stvari.

 

Sjećam se da često ljudima s kojima sam pričao, ali i osobno, t-com je uvijek donio novi modem, makar ti prolio vodu po njemu, znači bez puno pitanja.

To je tako u praksi, sad tu postoje i stvari tipa dugo čekanje tehničara, teško dobivanje agenta na telefon, ali to su neke druge stvari koje ne funkcioniraju savršeno.

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ima li ikakav poklon za ugovaranje Max3 M ili L na 24 mj?
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
pod009 kaže...
Ima li ikakav poklon za ugovaranje Max3 M ili L na 24 mj?

HBO Go na 6mjeseci free ako uzmeš u MAX3L paketu HBO paket, nakon 6mjeseci odjaviš taj HBO Go bez ikakvih penala.

 

Još možeš birati između gadgeta:

LG L40 - 99kn jednokratno (na prvom računu se zaračuna tih 99kn) - to je ovaj mob: http://www.gsmarena.com/lg_l40_d160-6286.php

Tablet Vivax 8" - quad core 1.2, jellybean 4.2, 5mp prednja i 2mp zadnja kamera, sive boje - 99kn jednokratno (+40kn/mj mobilni internet, na njemu dobiješ neograničeno surfanje internetom uz 512mb po punoj brzini mjesečno. Dobiješ običnu SIM karticu koju ubaciš u tablet i surfaš.) Bez mobilnog interneta tablet košta 399kn jednokratno.

 

Primjer:

 

Tablet

MAX3M - 305kn + 40kn mobilni internet = 345kn (+99kn tablet na prvom računu)

MAX3L HBO - 359kn + 40kn mobilni internet = 399kn (+99kn tablet na prvom računu i HBO Go 6mjeseci free)

 

Mobitel

MAX3M - 305kn (+99kn mobitel na prvom računu)

MAX3L HBO - 359kn (+99kn mobitel na prvom računu i HBO Go 6mjeseci free)

 

Mobilni internet vam je inače 25kn + 5kn radijska frekvencija + 10kn naknadna za pristup mobilnoj mreži koja ide od 1.7., pa ispadne 40kn sve zajedno s PDV-om.

 

 

11 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

@DangerouS

Kako ide rotacija tih mobitela uz pakete (kad se proda zaliha ili vremenski) jer ova zadnja dva su baš loši i zastarjeli mobiteli

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Kad nestane zaliha stavljaju nove.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...

@DangerouS

Kako ide rotacija tih mobitela uz pakete (kad se proda zaliha ili vremenski) jer ova zadnja dva su baš loši i zastarjeli mobiteli

Kad nadju vecu kolicinu otpada onda to stave u ponudu sve dok se otpad ne proda i tako ukrug...

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
naPerk777 kaže...
ezacro kaže...

@DangerouS

Kako ide rotacija tih mobitela uz pakete (kad se proda zaliha ili vremenski) jer ova zadnja dva su baš loši i zastarjeli mobiteli

Kad nadju vecu kolicinu otpada onda to stave u ponudu sve dok se otpad ne proda i tako ukrug...

Godinama kupuješ benzin  na benzinskoj pumpi (vjerojatno istoj),  puno ljudi kupuje na istoj...jesi li ikad od INE, Petrola, Tifona, Lukoila dobio išta zato jer stalno kupuješ gorivo kod njih? Jesi ikad dobio išta kod zubara jer godinama plaćaš popravke zubiju? Nisi...dobro možda jesi nekakav popust eventualno.

 

See the point? Nezahvalni su ljudi jako danas, ako ti se mobitel ne sviđa, prodaj ga i stavi si 500kn u đep (možda i više ako imaš sreće s prodajom). Ako ti je 500kn smeće, produži meni mobač :)

 

Ostali operateri daju 1kn/3mj i to je uglavnom to, ili pola godine 50%, ali ništa od gadgeta i mobitela. O Vip ponudi PS4, PS3, TVa i tableta neću pričati. PS4 u Vipu košta 3800kn, dok jen ovi u dućanu 3300kn, u Sancta Domenici čak i na rate je 3300kn.

 

Ne dižem t-com u nebesa, no t-com po pravilu, a ni drugi operateri ti ne moraju i nisu dužni dati ništa na poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube. Čak ni pokloni nisu toliko loši, prije 5 godina sam produžio ugovor i dobio X-530 zvučnike koji su oko 500kn u dućanima, te HDD Transcend 2 godine kasnije koji je također bio oko 500kn. Mobitel možeš zapakirani prodati za više, a tablet za 100eura na njuškalu bez problema.

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DangerouS kaže...
naPerk777 kaže...
ezacro kaže...

@DangerouS

Kako ide rotacija tih mobitela uz pakete (kad se proda zaliha ili vremenski) jer ova zadnja dva su baš loši i zastarjeli mobiteli

Kad nadju vecu kolicinu otpada onda to stave u ponudu sve dok se otpad ne proda i tako ukrug...

Godinama kupuješ benzin  na benzinskoj pumpi (vjerojatno istoj),  puno ljudi kupuje na istoj...jesi li ikad od INE, Petrola, Tifona, Lukoila dobio išta zato jer stalno kupuješ gorivo kod njih? Jesi ikad dobio išta kod zubara jer godinama plaćaš popravke zubiju? Nisi...dobro možda jesi nekakav popust eventualno.

 

See the point? Nezahvalni su ljudi jako danas, ako ti se mobitel ne sviđa, prodaj ga i stavi si 500kn u đep (možda i više ako imaš sreće s prodajom). Ako ti je 500kn smeće, produži meni mobač :)

 

Ostali operateri daju 1kn/3mj i to je uglavnom to, ili pola godine 50%, ali ništa od gadgeta i mobitela. O Vip ponudi PS4, PS3, TVa i tableta neću pričati. PS4 u Vipu košta 3800kn, dok jen ovi u dućanu 3300kn, u Sancta Domenici čak i na rate je 3300kn.

 

Ne dižem t-com u nebesa, no t-com po pravilu, a ni drugi operateri ti ne moraju i nisu dužni dati ništa na poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube. Čak ni pokloni nisu toliko loši, prije 5 godina sam produžio ugovor i dobio X-530 zvučnike koji su oko 500kn u dućanima, te HDD Transcend 2 godine kasnije koji je također bio oko 500kn. Mobitel možeš zapakirani prodati za više, a tablet za 100eura na njuškalu bez problema.

Isto tako možeš se informirati, pričekati ako ti nije hitno i možda bolje proći.... ;)

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
anarky1988 kaže...
DangerouS kaže...
naPerk777 kaže...
ezacro kaže...

@DangerouS

Kako ide rotacija tih mobitela uz pakete (kad se proda zaliha ili vremenski) jer ova zadnja dva su baš loši i zastarjeli mobiteli

Kad nadju vecu kolicinu otpada onda to stave u ponudu sve dok se otpad ne proda i tako ukrug...

Godinama kupuješ benzin  na benzinskoj pumpi (vjerojatno istoj),  puno ljudi kupuje na istoj...jesi li ikad od INE, Petrola, Tifona, Lukoila dobio išta zato jer stalno kupuješ gorivo kod njih? Jesi ikad dobio išta kod zubara jer godinama plaćaš popravke zubiju? Nisi...dobro možda jesi nekakav popust eventualno.

 

See the point? Nezahvalni su ljudi jako danas, ako ti se mobitel ne sviđa, prodaj ga i stavi si 500kn u đep (možda i više ako imaš sreće s prodajom). Ako ti je 500kn smeće, produži meni mobač :)

 

Ostali operateri daju 1kn/3mj i to je uglavnom to, ili pola godine 50%, ali ništa od gadgeta i mobitela. O Vip ponudi PS4, PS3, TVa i tableta neću pričati. PS4 u Vipu košta 3800kn, dok jen ovi u dućanu 3300kn, u Sancta Domenici čak i na rate je 3300kn.

 

Ne dižem t-com u nebesa, no t-com po pravilu, a ni drugi operateri ti ne moraju i nisu dužni dati ništa na poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube. Čak ni pokloni nisu toliko loši, prije 5 godina sam produžio ugovor i dobio X-530 zvučnike koji su oko 500kn u dućanima, te HDD Transcend 2 godine kasnije koji je također bio oko 500kn. Mobitel možeš zapakirani prodati za više, a tablet za 100eura na njuškalu bez problema.

Isto tako možeš se informirati, pričekati ako ti nije hitno i možda bolje proći.... ;)

Sa ovakvim stanjem u državi, očekuješ nekakav TV na poklon? Teško, dok dočekaš TV, mogao si za to vrijeme piknut tablet. Nedavno sam pričao s korisnikom na telefon i požalio mi se kako već 2 godine nije dobio ništa od t-coma na poklon. Rekao sam mu da nije produživao ugovor pa nije ništa ni dobio, uglavnom to make long story short, na kraju nije uzeo tablet ni mobitel jer je rekao da ipak ne želi ugovor i mobitel/tablet jer mu ne trebaju sada. Uglavnom, sto ljudi sto ćudi. Vrijeme ionako ide, usluge interneta koristi većina ljudi i neće ih se odreći, zašto ne piknut onda nekakav tablet ili mobitel.

 

Što se tiče nekih boljih tableta, zasada se ne nazire nešto takvo. Ovaj tablet bi se mogao provući do zime kao ponuda uz produljenje.

11 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Ne dižem t-com u nebesa, no t-com po pravilu, a ni drugi operateri ti ne moraju i nisu dužni dati ništa na poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube. Čak ni pokloni nisu toliko loši, prije 5 godina sam produžio ugovor i dobio X-530 zvučnike koji su oko 500kn u dućanima, te HDD Transcend 2 godine kasnije koji je također bio oko 500kn. Mobitel možeš zapakirani prodati za više, a tablet za 100eura na njuškalu bez problema.

Ima tu nekoliko problema...tcom ne poklanja ništa nego ti potpisuješ ugovor na 24 mjeseca

Drugo taj famozni tablet ako ne želiš plaćat kako si i sam naveo dodatnih 40 kn mjesecno moraš platit 599 kn pa tvoja teorija o zaradi 100 eura ne vrijedi

Sam T-com navodi da je to popust a ne poklon

 

12 godina
protjeran
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora
Ja i dalje ne vjerujem da ima ljudi koji misle da im t-com nesto poklanja!lol!
Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Moj PC  
6 2 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...
Ne dižem t-com u nebesa, no t-com po pravilu, a ni drugi operateri ti ne moraju i nisu dužni dati ništa na poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube. Čak ni pokloni nisu toliko loši, prije 5 godina sam produžio ugovor i dobio X-530 zvučnike koji su oko 500kn u dućanima, te HDD Transcend 2 godine kasnije koji je također bio oko 500kn. Mobitel možeš zapakirani prodati za više, a tablet za 100eura na njuškalu bez problema.

Ima tu nekoliko problema...tcom ne poklanja ništa nego ti potpisuješ ugovor na 24 mjeseca

Drugo taj famozni tablet ako ne želiš plaćat kako si i sam naveo dodatnih 40 kn mjesecno moraš platit 599 kn pa tvoja teorija o zaradi 100 eura ne vrijedi

Sam T-com navodi da je to popust a ne poklon

 

 

Za tih 40kn dobijes mobilni internet koji bi inace platio 40kn da uzimas posebno, dakle u teoriji ti dobivas tablet za 99kn. 100eura je ispod cijene, mozes ga uvaljat za 1000kn. Kupis tablet za 400 i prodas za 900 ajmo reci to je 500kn opet.

 

Ti dobijes kao poklon za potpis ugovora, kako to nije poklon, nitko te ne tjera da potpises. Sad da li ti to zoves poklon ili popust, sasvim je svejedno 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 11:56 (DangerouS).
14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DangerouS kaže...

 

 

Za tih 40kn dobijes mobilni internet koji bi inace platio 40kn da uzimas posebno, dakle u teoriji ti dobivas tablet za 99kn. 100eura je ispod cijene, mozes ga uvaljat za 1000kn. Kupis tablet za 400 i prodas za 900 ajmo reci to je 500kn opet.

 

Ti dobijes kao poklon za potpis ugovora, kako to nije poklon, nitko te ne tjera da potpises. Sad da li ti to zoves poklon ili popust, sasvim je svejedno 

 

 

Takav tablet novi je ~930kn, pa eto, ti ga uvaljaj za 1000 s tim da ga svi na njuškalu prodaju po 600-750. Plus marka "Vivax" isto neide u korist...

12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Vkm996 kaže...
DangerouS kaže...

 

 

Za tih 40kn dobijes mobilni internet koji bi inace platio 40kn da uzimas posebno, dakle u teoriji ti dobivas tablet za 99kn. 100eura je ispod cijene, mozes ga uvaljat za 1000kn. Kupis tablet za 400 i prodas za 900 ajmo reci to je 500kn opet.

 

Ti dobijes kao poklon za potpis ugovora, kako to nije poklon, nitko te ne tjera da potpises. Sad da li ti to zoves poklon ili popust, sasvim je svejedno 

 

 

Takav tablet novi je ~930kn, pa eto, ti ga uvaljaj za 1000 s tim da ga svi na njuškalu prodaju po 600-750. Plus marka "Vivax" isto neide u korist...

Koliko znam, nitko osim T-coma nema ovaj model u dućanima, osim par srpskih dućana gdje je novi oko 1200kn kad se pretvori iz dinara u kune. Krivi model tableta gledaš.

 

Neki dan sam gledao po njuskalu i bila su 3 tableta, jedan je bio 750kn, ostala dva 850kn i 900kn. Nema šanse da je taj tablet na njušaklu za 600kn, pomješao si modele. Njuškalo koristim već godinama i mogu sigurno reći da se tamo može prodati apsolutno sve, čak i ako je cijena parsto kuna skuplja. Uglavnom, poanta je da možeš zaraditi na tom tabletu, a mislim da nema smisla da sad ovdje diskutiramo o tome da li bi zaradio 400 ili 500kn ako ga prodaš. Ostajem pri tome da bi ljudi danas sve džabe. Napadaju T-com koji daje popust na nešto, iako to uopće nije dužan, a država koja uvodi razne namete i PDV, tu šutimo i trpimo, nažalost.

16 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
ezacro kaže...
Ne dižem t-com u nebesa, no t-com po pravilu, a ni drugi operateri ti ne moraju i nisu dužni dati ništa na poklon, a poklonjenom konju se ne gleda u zube. Čak ni pokloni nisu toliko loši, prije 5 godina sam produžio ugovor i dobio X-530 zvučnike koji su oko 500kn u dućanima, te HDD Transcend 2 godine kasnije koji je također bio oko 500kn. Mobitel možeš zapakirani prodati za više, a tablet za 100eura na njuškalu bez problema.

Ima tu nekoliko problema...tcom ne poklanja ništa nego ti potpisuješ ugovor na 24 mjeseca

Drugo taj famozni tablet ako ne želiš plaćat kako si i sam naveo dodatnih 40 kn mjesecno moraš platit 599 kn pa tvoja teorija o zaradi 100 eura ne vrijedi

Sam T-com navodi da je to popust a ne poklon

 

 

Taj tablet se dobije za 200kn ako uzmes i mobilni internet, ako ne uzmes mobilni internet platis ga 400kn.

 

Ja sam prije cca. mjesec dana potpisao ugovor za MAX3 i nisam uzeo mobilni internet i platio ga 400kn.

Kod mene na otoku nema drugih operatera koji su bolji/povoljniji znaci zapeo sam na T-COM i zasto ja sad ne bi potpisao ugovor kad cu ionako bit kod njih (valjda dozivotno) i pri tom kupiti povoljno tablet (ili neki drugi uredjaj)?

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
15 godina
online
T-Com pokloni za produženje ugovora

To su cijene za pakete u koje je uklj net,telefon il jos i tv a ako se samo produljuje adsl onda je 600kn tablet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Prosli tjedan sam produzio ugovor na 24 mjeseca, uzeo mob LG L40, 200 kn. Mogao sam uzeti taj tablet, takodzer za 200 kn. Imam Flat adsl, 4mb, bez maxTV. Po mom misljenju super ponuda.

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.6.2014 21:46 (IgGy25).
13 godina
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

DangerouS jel stvarno max2 S 215 Kn , i dal je u to uključeno stalno 10 mbita ili je u nekom promo razdoblju. Ima kakav mobitel uz to?

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
TomekK kaže...

DangerouS jel stvarno max2 S 215 Kn , i dal je u to uključeno stalno 10 mbita ili je u nekom promo razdoblju. Ima kakav mobitel uz to?

Stvarno je 215kn, dobiš 60minuta free unutar HT fiksne mreže, 10mbita brzinu i flat internet.

 

Mobitel ti je LG L40 za 199kn jednokratno uz tu ponudu.

13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DangerouS kaže...
TomekK kaže...

DangerouS jel stvarno max2 S 215 Kn , i dal je u to uključeno stalno 10 mbita ili je u nekom promo razdoblju. Ima kakav mobitel uz to?

Stvarno je 215kn, dobiš 60minuta free unutar HT fiksne mreže, 10mbita brzinu i flat internet.

 

Mobitel ti je LG L40 za 199kn jednokratno uz tu ponudu.

ok ,a 10 mbita je stalno tj. 24 mjeseca ili u nekom promo razdoblju

 

15 godina
neaktivan
offline
T-Com pokloni za produženje ugovora

Pitanje za opasnoga: Pretplatnik sam T-coma nekih 15 godina, trenutno sam u tarifi Plan za obitelj XL (500 minuta prema ostalim mrežama), na koju sam prešao iz Plana za obitelj L prije 5-6 mjeseci. Tada smo uključili trećeg člana (koji je došao iz druge mreže) kao nositelja tarife i kupio je mobitel po povoljnijoj cijeni. U međuvremenu je i meni i supruzi istekla ugovorna obveza, tako da bi sad nas dvoje mogli produžiti ugovor i kupiti novi aparat, ali...To bismo mogli, ali samo kao članovi tarife i to po astronomskoj cijeni-primjerice za Samsung Galaxy S5 4498 kn jednokratno, a za nositelja tarife cijena istog uređaja je 1198 kn+100 kn mjesečno 24 mjeseca. Istina da je pri dolasku novi član (kao nositelj) već dobio aparat povoljnije, ali da je tolika razlika...Osim toga, znam da su dolazili iz drugih mreža u T-com i dobijali recimo S4 za par sto kuna u tarifi planzanešto za 135 kn mjesečno + 40 kn za aparat, gdje imaju 5000 minuta prema drugima. Ima li način da ja kao član pri produženju ugovora dobijem aparat povoljnije i/ili više minuta?

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 1.7.2014 8:57 (poco).
 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
TomekK kaže...

ok ,a 10 mbita je stalno tj. 24 mjeseca ili u nekom promo razdoblju

 

Postoji tema u kojoj je 50 puta već rečeno da je tijekom cijelog trajanja UO.

“Life is about passions. Thank you for sharing mine” Michael Schumacher
15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
poco kaže...

Pitanje za opasnoga: Pretplatnik sam T-coma nekih 15 godina, trenutno sam u tarifi Plan za obitelj XL (500 minuta prema ostalim mrežama), na koju sam prešao iz Plana za obitelj L prije 5-6 mjeseci. Tada smo uključili trećeg člana (koji je došao iz druge mreže) kao nositelja tarife i kupio je mobitel po povoljnijoj cijeni. U međuvremenu je i meni i supruzi istekla ugovorna obveza, tako da bi sad nas dvoje mogli produžiti ugovor i kupiti novi aparat, ali...To bismo mogli, ali samo kao članovi tarife i to po astronomskoj cijeni-primjerice za Samsung Galaxy S5 4498 kn jednokratno, a za nositelja tarife cijena istog uređaja je 1198 kn+100 kn mjesečno 24 mjeseca. Istina da je pri dolasku novi član (kao nositelj) već dobio aparat povoljnije, ali da je tolika razlika...Osim toga, znam da su dolazili iz drugih mreža u T-com i dobijali recimo S4 za par sto kuna u tarifi planzanešto za 135 kn mjesečno + 40 kn za aparat, gdje imaju 5000 minuta prema drugima. Ima li način da ja kao član pri produženju ugovora dobijem aparat povoljnije i/ili više minuta?

 

Nema. Jedino da izađeš iz obiteljske na neku pojedinačnu tarifu. Popusti za člana obiteljske skoro pa i nisu popusti.

Bit će!
15 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

U sadašnjoj tarifi smo nas troje za cca 300 kn. Ako recimo ja iziđem iz tarife, onda vjerovatno njih dvoje koji ostaju nastavljaju plaćati tih 300 kn, a ja bih onda u mojoj pojedinačnoj tarifi plaćao valjda 175 kn (dobio bih 5000 minuta i novi uređaj povoljnije), a kad se zbroje te dvije tarife, eto skoro 500 kn. Neisplativo.

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Pa zašto nisi sada iskoristio mogućnos raskida ugovora bez penala? I mogao si komotno novi uređaj kupiti na nositelja tarife.

Bit će!
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
TomekK kaže...
DangerouS kaže...
TomekK kaže...

DangerouS jel stvarno max2 S 215 Kn , i dal je u to uključeno stalno 10 mbita ili je u nekom promo razdoblju. Ima kakav mobitel uz to?

Stvarno je 215kn, dobiš 60minuta free unutar HT fiksne mreže, 10mbita brzinu i flat internet.

 

Mobitel ti je LG L40 za 199kn jednokratno uz tu ponudu.

ok ,a 10 mbita je stalno tj. 24 mjeseca ili u nekom promo razdoblju

 

24 mjeseca ti je 10mbita, s tim da možeš uzeti i 4mbita i iskoristiti promo 10mbit na 2mjeseca za cijenu 4mbita.

 

@poco

 

Kada uzimaš kao član uređaj, onda ti se radi ugovor na članskom broju. Tako da ne možeš ostvariti još nekakav popust ako potpišeš ugovor na člana, jer uzimanje uređaja si ga automatski potpisao.

 

Do 30.6. si mogao raskinuti ugovor bez penala i uzeti uređaj na nositelja ponovo ili eventualno uzeti za 120kn po broju sve neograničeno + uređaj. Nažalost to više nije od danas moguće. Članski popusti su osjetniji kod nešto jeftinijih modela, jer kod recimo s5 , članski popust od 500kn ne znači puno.

14 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
DangerouS kaže...
TomekK kaže...
DangerouS kaže...
TomekK kaže...

DangerouS jel stvarno max2 S 215 Kn , i dal je u to uključeno stalno 10 mbita ili je u nekom promo razdoblju. Ima kakav mobitel uz to?

Stvarno je 215kn, dobiš 60minuta free unutar HT fiksne mreže, 10mbita brzinu i flat internet.

 

Mobitel ti je LG L40 za 199kn jednokratno uz tu ponudu.

ok ,a 10 mbita je stalno tj. 24 mjeseca ili u nekom promo razdoblju

 

24 mjeseca ti je 10mbita, s tim da možeš uzeti i 4mbita i iskoristiti promo 10mbit na 2mjeseca za cijenu 4mbita.

 

@poco

 

Kada uzimaš kao član uređaj, onda ti se radi ugovor na članskom broju. Tako da ne možeš ostvariti još nekakav popust ako potpišeš ugovor na člana, jer uzimanje uređaja si ga automatski potpisao.

 

Do 30.6. si mogao raskinuti ugovor bez penala i uzeti uređaj na nositelja ponovo ili eventualno uzeti za 120kn po broju sve neograničeno + uređaj. Nažalost to više nije od danas moguće. Članski popusti su osjetniji kod nešto jeftinijih modela, jer kod recimo s5 , članski popust od 500kn ne znači puno.

Stvarno je 215kn i 10 Mbit za nove korisnike. Za stare je 241 kn i 4 Mbit... Nabijem ih...

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
neaktivan
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora
Mr. Fugitive kaže...
DangerouS kaže...
TomekK kaže...
DangerouS kaže...
TomekK kaže...

DangerouS jel stvarno max2 S 215 Kn , i dal je u to uključeno stalno 10 mbita ili je u nekom promo razdoblju. Ima kakav mobitel uz to?

Stvarno je 215kn, dobiš 60minuta free unutar HT fiksne mreže, 10mbita brzinu i flat internet.

 

Mobitel ti je LG L40 za 199kn jednokratno uz tu ponudu.

ok ,a 10 mbita je stalno tj. 24 mjeseca ili u nekom promo razdoblju

 

24 mjeseca ti je 10mbita, s tim da možeš uzeti i 4mbita i iskoristiti promo 10mbit na 2mjeseca za cijenu 4mbita.

 

@poco

 

Kada uzimaš kao član uređaj, onda ti se radi ugovor na članskom broju. Tako da ne možeš ostvariti još nekakav popust ako potpišeš ugovor na člana, jer uzimanje uređaja si ga automatski potpisao.

 

Do 30.6. si mogao raskinuti ugovor bez penala i uzeti uređaj na nositelja ponovo ili eventualno uzeti za 120kn po broju sve neograničeno + uređaj. Nažalost to više nije od danas moguće. Članski popusti su osjetniji kod nešto jeftinijih modela, jer kod recimo s5 , članski popust od 500kn ne znači puno.

Stvarno je 215kn i 10 Mbit za nove korisnike. Za stare je 241 kn i 4 Mbit... Nabijem ih...

U krivu si. Zašto bih širio dezinformacije ako svaki dan prodajem takve stvari?

15 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

U biti  bilo je samo za nove korisnike, no sada se pocelo i ostalima nuditi....

Poruka je uređivana zadnji put sri 2.7.2014 21:40 (dado16).
13 godina
offline
Re: T-Com pokloni za produženje ugovora

Stiga ovaj LG L40 na poklon ali čudno zaključan .

Ubacim vip ili tele2 karticu i na početku ne traži kod za otključavanje ali nema signala i piše usluga ograničena.

Što sad nositi u T centar ili?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice