Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.730.168
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ljudi zasto nema vise vol. bara na novom krypton skinu ! nego moram uvijek uc u audio settings, dsp pa onda vol amplifier !?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Kakva tortura ?????
 
1 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

ljudi zasto nema vise vol. bara na novom krypton skinu ! nego moram uvijek uc u audio settings, dsp pa onda vol amplifier !?

 Da probaš sa +-. Inače ako upališ podršku za touch u opcijama Estuarya triba bi ga dobit za video playback, mislim da za audio ne radi ta shema. Inače preporučujem Aeon MQ7 za skin. 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 13:52 (om-prat).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Gogo222 kaže...
Kakva tortura ?????

 Valjda na Windowsima, kod mene na fedori se update radi s jednom komandom i za 3 minute sve gotovo :D 

16 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

jel se isplati 18-cu leil-u instalirat iako je night build ?

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

jel se isplati 18-cu leil-u instalirat iako je night build ?

 Pa ono eventualno dobiješ AmazonPrime u hd-u ako ti je to bitno.

Inače ovo je dobar pocetak za Estuary OSD ako se kome da zajebavat. Čak donekle radi i ovako...mislim osd radi, ali sjebe ostatak skina.

 

U Aeon 7 MQ OSD botune moš palit gasit na samom OSD-u....

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 14:52 (om-prat).
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Gogo222 kaže...
Kakva tortura ?????

 

Pa evo između ostalog pročitaj post iznad svog:) Dosta ljudi prijavljuje da im ne rade titlovi i sl. Inače mislim na torturu podešavanja svega ispočetka. Instalacije add onova, podešavanja postavki itd. Znam za opciju bekapa i učitavanja add onova iz bekap fajla, ali rijetko to prođe bez problema. Uglavnom se svodi na ajmo opet sve ispočetka na žgance.

16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

ja nikad nisam nis unistalo samo overwrite bilo osijek build ili bas kodi 

evo insalirao sam 18. preko 17.3 i nikakvih problema cak je i malo brzi 

svi addonovi rade 

 

amazon mi je bitan ! 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 15:02 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Yo Momma kaže...

 

 Instalacije add onova, podešavanja postavki itd. Znam za opciju bekapa i učitavanja add onova iz bekap fajla, ali rijetko to prođe bez problema. Uglavnom se svodi na ajmo opet sve ispočetka na žgance.

 

Nije li lakse naci build koji ti paše i samo koristiti isti?

Go to work, send your kids to school, follow fashion, act normal, walk on the pavements, watch T.V., save for your old age, obey the law. Repeat after me; I am free
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Molim vas pomoc!

Zadnja verzija kodija na Sony tvu, sinoc sve radilo.

Danas upalim, addonsi rade ali mi mape preko smb-a vise ne rade i ne mogu ih nikako popraviti.

Kad idem na dodavanje novog mreznog mjesta preko smba nema nista, prazno.

Sto mogu napraviti?

TrustNo1
 
0 0 hvala 0
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

ja nikad nisam nis unistalo samo overwrite bilo osijek build ili bas kodi 

evo insalirao sam 18. preko 17.3 i nikakvih problema cak je i malo brzi 

svi addonovi rade 

 

amazon mi je bitan ! 

 Ma i oni i Netflix su u k.... Ka da je bitno s kojeg clienta gledaš ako daješ lovu. Vjerojatno ne bi ni instalira pirate add-one da mogu bez advance launchera ili nekih debilnih hackova instalirat to ka addon. 

Rišili bi i lokalizaciju tako, ali eto očito je bitnije uvalit raji hardver...

 

 

 

10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Miki77 kaže...

Molim vas pomoc!

Zadnja verzija kodija na Sony tvu, sinoc sve radilo.

Danas upalim, addonsi rade ali mi mape preko smb-a vise ne rade i ne mogu ih nikako popraviti.

Kad idem na dodavanje novog mreznog mjesta preko smba nema nista, prazno.

Sto mogu napraviti?

 Koristi NFS... Jeli vidiš iz android file managera vezu? Moguće da nema veze sa samim Kodijem...

16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Insralirao sam zadnji osijek build i radi odlicno sa 18-com pa probajte :-)

Njegov skin ima vol +- 

Poruka je uređivana zadnji put pon 3.7.2017 19:47 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
Miki77 kaže...

Molim vas pomoc!

Zadnja verzija kodija na Sony tvu, sinoc sve radilo.

Danas upalim, addonsi rade ali mi mape preko smb-a vise ne rade i ne mogu ih nikako popraviti.

Kad idem na dodavanje novog mreznog mjesta preko smba nema nista, prazno.

Sto mogu napraviti?

 Koristi NFS... Jeli vidiš iz android file managera vezu? Moguće da nema veze sa samim Kodijem...

 Iz nekog razloga mi ni to ne radi... 

TrustNo1
10 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
NFS? To je vise bila zajebancija, posebno ako je na server strani Windows. Kazem prvo provjeri jeli android uopće vidi išta iz file managera(ako ga nema instaliraj). Ne mogu ti bas s ovako malo informacija pomoć...
13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

stigo mi box iz kinekonačno..

 

i sad ne mogu instalirati ni exodus ni ostale.. 

 

ima koji add za filmove a da radi? i gdje uzeti dobar link pa da se složi..

 

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
rapajic_st kaže...

stigo mi box iz kinekonačno..

 

i sad ne mogu instalirati ni exodus ni ostale.. 

 

ima koji add za filmove a da radi? i gdje uzeti dobar link pa da se složi..

 

hvala

Jesi li pokušao Mosquito/Osijek build?

Imaš na njihovom Facebook-u upute.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ima netko da je uspio riješiti problem s neprikazivanjem HD linkova? Pokušao sam u exodusu osvježiti source-ove ili kako se već zovu.. Osim u exodusu ne prikazuju mi se ni u Specto-u niti u Genesis Reborn-u. Pokušao sam obrisati cache i data od kodija i ponovno instalirati addonove ali bez uspjeha. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

probaj sa SALTS bdw. novi osijek build ima HD linkove stavljene kao prvi izbor...pa cekiraj i to

Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Za HD linkove mislim da je Real Debrid najbolje rješenje. Nije skup a radi instantno u 99% slučajeva.
 
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Što je real debrid i kakve on ima veze s kodijem? nekakav VPN?

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.7.2017 13:20 (steve90).
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
steve90 kaže...

Što je real debrid i kakve on ima veze s kodijem? nekakav VPN?

 Real Debrid je file downloader. On kupi linkove sa različitih file hostera kao RapidGator, Turbobit, Redtube itd. Znači netko na te hostere postavi npr, neki film, ti ga pretražuješ i RD će ti omogućiti strimanje/download sa tih file hostera. Među najpoznatijim file hosterima su nekad bili RapidShare, MegaUpload (sada samo Mega) itd.

Kad kroz kodi pretražuješ linkove onda će pretraživati i RD. A ovaj će ti vratiti dosta HD linkova sa Dolby zvukom i 1080p kvalitetom.

Drugim riječima RD nudi kvalitetnije linkove za stream.

Osim toga možeš ga koristiti i mimo kodija. Nađeš link na nekom od podržanih hostera i logiraš se u RD i od tamo skineš na PC/mob gdje već.

7 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Real Debrid je online usluga koja omogućuje direktan pristup HD linkovima u KODI dodacima.

Ne znam bolje objasniti, ali mogu potvrditi da izbacuje hrpu HD i Full HD linkova, nema trzanja (ako imaš solidnu brzinu interneta) i kvaliteta slike je stvarno dobra - nije neki SD upscaling na HD ili Full HD rezoluciju.

Za 3€ možeš probati, dobiješ 15 dana korištenja a imaju i pakete na duži period a nije prevelika razlika u cijeni.
 
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
problem je sto ni rd ni alldebrid nemaju dobar addon u xbmcu, sve sto nade dobre linkove su za nove filmove i serije, za stare i dalje nema linkova...
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blackstorm kaže...
Real Debrid je online usluga koja omogućuje direktan pristup HD linkovima u KODI dodacima.

Ne znam bolje objasniti, ali mogu potvrditi da izbacuje hrpu HD i Full HD linkova, nema trzanja (ako imaš solidnu brzinu interneta) i kvaliteta slike je stvarno dobra - nije neki SD upscaling na HD ili Full HD rezoluciju.

Za 3€ možeš probati, dobiješ 15 dana korištenja a imaju i pakete na duži period a nije prevelika razlika u cijeni.

 Ja neznam sta bi bez RD zaista

Dado ja jos nisam naisao na nesto a da nema RD link,od dana kad sam ga uzeo nisam pogledao nesto a da nije RD link

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 19.7.2017 0:21 (Blade Runner31).
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
Blackstorm kaže...
Real Debrid je online usluga koja omogućuje direktan pristup HD linkovima u KODI dodacima.

Ne znam bolje objasniti, ali mogu potvrditi da izbacuje hrpu HD i Full HD linkova, nema trzanja (ako imaš solidnu brzinu interneta) i kvaliteta slike je stvarno dobra - nije neki SD upscaling na HD ili Full HD rezoluciju.

Za 3€ možeš probati, dobiješ 15 dana korištenja a imaju i pakete na duži period a nije prevelika razlika u cijeni.

 Ja neznam sta bi bez RD zaista

Dado ja jos nisam naisao na nesto a da nema RD link,od dana kad sam ga uzeo nisam pogledao nesto a da nije RD link

 Aj mi reci koji addon rabis, pa cemo odma naci da nema rd linka....

battletag:MasnaKrvavic#2275
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
....

 Aj mi reci koji addon rabis, pa cemo odma naci da nema rd linka....

 I ja imam RD i ne mogu zamisliti više kodi bez njega. Do neki dan sam imao samo Exodus na kodiju i nije mi se dogodilo nikada da nema RD link. Prekjučer sam instalirao Covenant i sad njega testiram i zasada je odličan.

BF Nick: Xtreme_Switch
15 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Switch kaže...
dado16 kaže...
....

 Aj mi reci koji addon rabis, pa cemo odma naci da nema rd linka....

 I ja imam RD i ne mogu zamisliti više kodi bez njega. Do neki dan sam imao samo Exodus na kodiju i nije mi se dogodilo nikada da nema RD link. Prekjučer sam instalirao Covenant i sad njega testiram i zasada je odličan.

 exodus imam i ne nalazi mi na svim filmovima starijih od 2016 a da ne pricam slucajno film iz 1990...Budem probao covenant

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Ja sam recimo gledao batman 1989 i big 1989 prosli tjedan na exodusu i rd linkova bilo 10ak barem od toga barem 5 hd.
Steam: Dalthor85 Xfire: Dalthor85 Raptr: Dalthor
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dado16 kaže...
Switch kaže...
dado16 kaže...
....

 Aj mi reci koji addon rabis, pa cemo odma naci da nema rd linka....

 I ja imam RD i ne mogu zamisliti više kodi bez njega. Do neki dan sam imao samo Exodus na kodiju i nije mi se dogodilo nikada da nema RD link. Prekjučer sam instalirao Covenant i sad njega testiram i zasada je odličan.

 exodus imam i ne nalazi mi na svim filmovima starijih od 2016 a da ne pricam slucajno film iz 1990...Budem probao covenant

 Exodus,znaci jos nisam naisao da nemam RD linka,ali niti jednom,provjeri si malo postavke ili nesto,nebi znao kako ti pomoc jer mi se to nije desilo jos.Gledao sam sad zadnje seriju iz 86.god i linkova koliko hoces.Cak se nekad iznenadim da ima HD link na necemu starijem,jel je HD boo ali slika bude ok.Nezz,zaista neznam zasto tebi nema

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.7.2017 8:46 (Blade Runner31).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice