Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.727.332
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
boxer kaže...
Blade Runner31 kaže...

 Ja nisam ovo jos vidio

 Ono je bilo na kućnom PC-u i Firefoxu, evo na poslu sa Chromom, izbacuje isto.

 

 

 Pa skini sa githuba ako se bojiš....

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dadotb kaže...

moze li neko dobar tutorijal da instaliram quasar na android box beelink ? hvala 

4mal ti je posta koju stranicu prije(više puta). Kakvi vas tutorijali spopali svaki addon se na isti način instalira...

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Sve instalirano, ali mi ne nalazi biti jedan stream za niti jedan film/seriju. Imaš kakav savjet?

16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Na cemu gledas pc,konzola media box...jer sam cuo da to bas ne sljaka 

sa media playerim...ja ovo vrtim na pc-u na 40Mbita i na nikakav problem nisam naisao a primarno koristim osijek build mosquito na 17.3 kryptonu...

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kipo kaže...

Sve instalirano, ali mi ne nalazi biti jedan stream za niti jedan film/seriju. Imaš kakav savjet?

Restartaj Kodi ako nisi, u postavkama tribaš omogučit daljinsko upravljanje. Meni ga je recimo na jednom compu i firewall blokira. 

 

Inače ne bi škodilo malo više informacija... 

 

 

16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ja koristim 360security i malware ali kad opcenito idem nes gledat prrko kodia iskljucim obobje dok gledam flim...probaj tak 

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
xDISORDERx kaže...

kako vama rade subtitle addonovi za qusar? ja svaki put moram manual search udarat, jer mi autamatski za svaki video izbacuje uvik iste titlove nekih drugih filmova

 Kad otvori prozor za skidanje titlova šta piše na vrhu ka ime fajla? video mp4 ili normalno ime. Recimo to se dogada 99% kolegi gori s Pyramidom.

To mi se dogodilo jedino kad je ime fajla tako neka glupost da radim manual search.

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

Na cemu gledas pc,konzola media box...jer sam cuo da to bas ne sljaka 

sa media playerim...ja ovo vrtim na pc-u na 40Mbita i na nikakav problem nisam naisao a primarno koristim osijek build mosquito na 17.3 kryptonu...

Gledam na Pipo x7 playeru (instaliran Windows 10).

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...

Restartaj Kodi ako nisi, u postavkama tribaš omogučit daljinsko upravljanje. Meni ga je recimo na jednom compu i firewall blokira. 

 

Inače ne bi škodilo malo više informacija... 

 

 

Kodi (i Windowsi) restartani nekoliko puta, a daljinsko upravljanje omogućeno. Javi koje dodatne informacije pa ih navedem?

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
4mal kaže...

Ja koristim 360security i malware ali kad opcenito idem nes gledat prrko kodia iskljucim obobje dok gledam flim...probaj tak 

Jedini antivirus koji je instaliran je Windows Defender, ali je stalno isključen.

10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kipo kaže...
om-prat kaže...

Restartaj Kodi ako nisi, u postavkama tribaš omogučit daljinsko upravljanje. Meni ga je recimo na jednom compu i firewall blokira. 

 

Inače ne bi škodilo malo više informacija... 

 

 

Kodi (i Windowsi) restartani nekoliko puta, a daljinsko upravljanje omogućeno. Javi koje dodatne informacije pa ih navedem?

 Ma verzija kodija i OS. Pogledaj u firewallu da nije blokiran quasar ništa mi drugo trenutno ne pada na pamet.

Imam Bay Trail doma pa ću pogledat kad dođem malo detaljnije...

13 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...

 Ma verzija kodija i OS. Pogledaj u firewallu da nije blokiran quasar ništa mi drugo trenutno ne pada na pamet.

Imam Bay Trail doma pa ću pogledat kad dođem malo detaljnije...

Windows 10, a Kodi je 17.3. Firewall provjerim pa javim.

13 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Problem riješen - povećao sam timeout s 10 na 30 sekundi i sad sve radi.

 
2 0 hvala 0
16 godina
online
XBMC(KODI) Addonsi

Danas sam reinstalirao osmc na raspberryu, i poslje zavrsetka instalacije, stavim kodi skin, prva stvar koju sam primjetio, ne radi mi "yatse" app na mobitelu za upravljanje kodijem, dalje nema vise exodusa, ne znam odakle skinuti zadnji koji je bio

 

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@goodye
Koliko znam Exodus se više ne održava. Imaš fork Exodusa, zove se Covenant i podržava i trakt.tv
Radi odlično.
16 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
izzy007 kaže...
@goodye
Koliko znam Exodus se više ne održava. Imaš fork Exodusa, zove se Covenant i podržava i trakt.tv
Radi odlično.

 Hvala, a neki daljinski preko wifi-a? Kako sam rekao, do sada sam koristio yatse, i bio mi je odlican, od jucer jednostavno ne radi.

 

btw, sta je track.tv

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 11:34 (goodye).
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

To je software koji prati sto si gledao od serija,filmova etc...

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
goodye kaže...
izzy007 kaže...
@goodye
Koliko znam Exodus se više ne održava. Imaš fork Exodusa, zove se Covenant i podržava i trakt.tv
Radi odlično.

 Hvala, a neki daljinski preko wifi-a? Kako sam rekao, do sada sam koristio yatse, i bio mi je odlican, od jucer jednostavno ne radi.

 

btw, sta je track.tv

 Imaš službeni Kore, ali prvo pregledaj postavke yatsea i postavke usluga u Kodiju.

16 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
om-prat kaže...
goodye kaže...
izzy007 kaže...
@goodye
Koliko znam Exodus se više ne održava. Imaš fork Exodusa, zove se Covenant i podržava i trakt.tv
Radi odlično.

 Hvala, a neki daljinski preko wifi-a? Kako sam rekao, do sada sam koristio yatse, i bio mi je odlican, od jucer jednostavno ne radi.

 

btw, sta je track.tv

 Imaš službeni Kore, ali prvo pregledaj postavke yatsea i postavke usluga u Kodiju.

 A bas sam danas nasao, treba enable http upravljanje. Settings ->service settings -> control-> allow http i radi

Hvala u svakom slucaju, covenant radi odlicno

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.8.2017 20:26 (goodye).
15 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

jel netko od vas uspio instalirati Kodi na CentOS 7? fedora ima odličnu dokumentaciju, a za centos ne mogu niti paket pronaći, a da ne izgleda krajnje sumnjivo... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Pozdrav,

 

Koje addone preporučate za gledanje filmova/serija? Odkud ih je najbolje instakirati? Prije do je tvaddons bio aktivan sam koristio exodus, salts, specto. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Thorin20 kaže...

Pozdrav,

 

Koje addone preporučate za gledanje filmova/serija? Odkud ih je najbolje instakirati? Prije do je tvaddons bio aktivan sam koristio exodus, salts, specto. 

 Ja samo Covenant koristim.

 

Imaš na ovoj ili prošloj str. Quasar. Isto nije loš, na bazi torrenta.

BF Nick: Xtreme_Switch
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
U vezi quasara, jel ja moram čekat da on skine torrent? Jer kad recimo hoću premotat ili ide buffering ili me izbaci i stalno vrti gore postotak kak skida valjda...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

nemoras cekat dosta je buffer na 100 i iza ako nezelis skinut samo prekines skidanje kad zavrsi film 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
A ne znam, evo upalio dark knight neki od 16gb i šteka, krene pa buffer pa me pita keep downloading i tak ispočetka
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

probaj neki drugi ili kasnije...jer nisu svi linkovi stabilni stalno...

ja probam 1080 sa najmanje gb i 90% sljaka 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@klipson
Da li će torent stream raditi ovisi o par faktora.
Ne čemu to pokušavaš gledati? (pc, android box)
Koliko rama uređaj ima?
Koliki buffer si poštelao u quasaru? (kod mene je 150MB)
Koju brzinu interneta imaš?

Ja bez problema strimao 12GB file.
Kad film krene stisni pauzu.
Tad će se ekran zacrniti i vidjet ćeš brzinu skidanja i koliko % je skinuo. Ako ti trza stisni pauzu i čekaj da dođe do 10% i onda pokreni.
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

@izzy007

Brzina neta oko 45, PC 6gb rama, bilo mi je 20mb buffer i sad sam stavio 150 pa ćemo vidjet

Jel ovisi o broju seedera?

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 19:00 (Klipson).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

seederi su isto bitni

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.8.2017 19:10 (4mal).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
@klipson
Opremi definitivno imaš :)
Seederi su bitni.
Ja imam mizernih 13 megabita brzinu neta.
Skida oko 1.4MB/s i to mi je bilo dovoljno za 12GB file. Stisneš pauzu i pričekaš da se skine 10% filma i nećeš imati problema. To radiš ako su fajlovi veliki. Ja uglavnom strimam do 4GB fajlove ali sam išao testirati novi hardware i položio je ispit na fileu od 12GB :)
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice