Kodi Addonsi izdvojena tema

poruka: 3.411
|
čitano: 1.725.824
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipa, ima li tko od vas problema sa real debrid linkovima? KOristim rd već godinu dana i nikad problema do nedavno. Koji god link kliknem brzina ne ide preko 2Mbit/s, sto u prijevodu znači da ne mogu gledati hd filmove i serije jer se neće buffera. Prešao sam nedavno na optima telekom i sad nemam pojma da li je možda do njih nešto. Speedtest daje 60/10 brzinu bez problema, ping je zanemariv. Youtube loada bez frke. Da li je moguće da optima na neki način ubija brzinu na rd linkovima? Instalirao sam Quasar i on mi isto radi bez problema, ali mi nije jasno što je sa rd linkovima.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ibirkic kaže...

Ekipa, ima li tko od vas problema sa real debrid linkovima? KOristim rd već godinu dana i nikad problema do nedavno. Koji god link kliknem brzina ne ide preko 2Mbit/s, sto u prijevodu znači da ne mogu gledati hd filmove i serije jer se neće buffera. Prešao sam nedavno na optima telekom i sad nemam pojma da li je možda do njih nešto. Speedtest daje 60/10 brzinu bez problema, ping je zanemariv. Youtube loada bez frke. Da li je moguće da optima na neki način ubija brzinu na rd linkovima? Instalirao sam Quasar i on mi isto radi bez problema, ali mi nije jasno što je sa rd linkovima.

 Ja sam u zadnja 3 dana pogledao 5 filmova sve u 1080p rezi i to one BluRay verzije po 15/20 GB i niti jednom mi nije došlo do buffera. Imam T-com net, 50/10.

14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

isp te vjerovatno blokira probaj vpn pa vidi jel bolje.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
10 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

i ja uzeo real debrid za probu na 2 tjedna... spojio ga s incursionom, al nema tu 4k sadrzaja i za one filmove koji su releasani.

kako se snalazite s tim sadrzajem, ima li sto vrijedno trosenja vremena?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
doktordoc kaže...

Jedno pitanje

RD se može koristiti samo da se plati, ili

I koliko se isplati ako se plaća

I kako da ga poveže sa incursion ili exodus ili nekim trećim

Šta ste stavili za subtitles, koje ,ja imam podnapisi net., koji ne rade, opensubtitles i titlovi.com koji ne rade

Nisam baš vičan u ovome

 RD moras platit da,isplati se u svakom slucaju ako gledas malo vise ili volis HD,doduse bilo bi cudno da ne volis HD :)

 

opensubtitles moras registrirat.Odes na stranicu,registriras se i te podatke upises u add on.Isto za titlovi,Titlovi moraju biti official https://titlovi.com/clanci/1014/titlovicom-oficijelni-kodi-plugin/

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
9 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Blade Runner31 kaže...
doktordoc kaže...

Jedno pitanje

RD se može koristiti samo da se plati, ili

I koliko se isplati ako se plaća

I kako da ga poveže sa incursion ili exodus ili nekim trećim

Šta ste stavili za subtitles, koje ,ja imam podnapisi net., koji ne rade, opensubtitles i titlovi.com koji ne rade

Nisam baš vičan u ovome

 RD moras platit da,isplati se u svakom slucaju ako gledas malo vise ili volis HD,doduse bilo bi cudno da ne volis HD :)

 

opensubtitles moras registrirat.Odes na stranicu,registriras se i te podatke upises u add on.Isto za titlovi,Titlovi moraju biti official https://titlovi.com/clanci/1014/titlovicom-oficijelni-kodi-plugin/

 Hvala, znači ko gleda puno se isplati

Opensubtitles i titlovi.com sam riješio

 

11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kurjeoko kaže...

i ja uzeo real debrid za probu na 2 tjedna... spojio ga s incursionom, al nema tu 4k sadrzaja i za one filmove koji su releasani.

kako se snalazite s tim sadrzajem, ima li sto vrijedno trosenja vremena?

 ma nista taj real debrid, cisto su sumnjam da i ima 4k da nebi bio visok bitrate kao na torentima jer i ovako 1080p sto sam gledao bez RD nije ni blizu quality kao torenti

 

imas tu nesto 4k hdr 10bit sadrzaja preporuka za dokumentarce https://rarbgmirror.org/torrents.php?category=52&page=1

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
doktordoc kaže...
Blade Runner31 kaže...
doktordoc kaže...

Jedno pitanje

RD se može koristiti samo da se plati, ili

I koliko se isplati ako se plaća

I kako da ga poveže sa incursion ili exodus ili nekim trećim

Šta ste stavili za subtitles, koje ,ja imam podnapisi net., koji ne rade, opensubtitles i titlovi.com koji ne rade

Nisam baš vičan u ovome

 RD moras platit da,isplati se u svakom slucaju ako gledas malo vise ili volis HD,doduse bilo bi cudno da ne volis HD :)

 

opensubtitles moras registrirat.Odes na stranicu,registriras se i te podatke upises u add on.Isto za titlovi,Titlovi moraju biti official https://titlovi.com/clanci/1014/titlovicom-oficijelni-kodi-plugin/

 Hvala, znači ko gleda puno se isplati

Opensubtitles i titlovi.com sam riješio

 

 Np,da isspalti se,stvarno nije puno za to sto pruza,jednostavno besplatni linkovi su losi i ovo je puno bolje.Probaj si 2 tjedna ili 1 mjesec pa vidi,zaista nije puno.I molim te nemoj ovekivati 4k,bluray itd.Naravno kad skines bluray torrent da je razlika,nitko ni ne ocekuje 4k.Di bi stigao kad bi svaku epizodu ili film isao skidat.Ono sto ja radim je da imam zaista dobru stranicu privatnu i kad je neki malo bolji film to si skinem bluray i to je to,ko bi isao skidat sve sto pogledam,puno je to

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sub 24.2.2018 0:37 (Blade Runner31).
8 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

koji sport add je trenutno najbolji

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Kako se namjesti u kodiju u skinu ( bilo kojem ) da ima ono da sam izbaci novo dodane filmove, serije već na početnom zaslonu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

to u opcijama skina moraš namistit pod home window, a svaki skin opet nudi različite mogučnosti

12 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Decki probajte RedBoxTV za Android.Imate puno programa za gledat,nemogu vjerovat da vecina radi i da je ovo na Google Playu.EDIT:Sad ga nema na GP ali tu si mozete skinut,sportskih programa ima puno  

 https://www.redboxtv.net/

 

Ja sam si skinuo BlueStacks za windows,instalirao RedBoxTV i gledam sad preko kompa,probajte super je.Upravo gledam Sky F1 and test Formule 1 :) 

 

Ako nemate slike u BlueStacks instalirajte Vlc s Google Play(Tnx Switch)

 

Omg slike su naopacke,sry zbog toga decki,nedam mi se sad to vrtit :( Na kompu su ok,svasta

 

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.2.2018 5:27 (Blade Runner31).
Moj PC  
5 0 hvala 5
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

sta si kucao u search da bi dobio Redbox ?  . Probao sam zajedno odvojeno i nema  ga

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
error_666 kaže...

sta si kucao u search da bi dobio Redbox ?  . Probao sam zajedno odvojeno i nema  ga

 Evo ovdje si skini,sad ga ni ja ne vidim u GP  https://www.redboxtv.net/

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
12 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
FileFicho kaže...
ibirkic kaže...

Ekipa, ima li tko od vas problema sa real debrid linkovima? KOristim rd već godinu dana i nikad problema do nedavno. Koji god link kliknem brzina ne ide preko 2Mbit/s, sto u prijevodu znači da ne mogu gledati hd filmove i serije jer se neće buffera. Prešao sam nedavno na optima telekom i sad nemam pojma da li je možda do njih nešto. Speedtest daje 60/10 brzinu bez problema, ping je zanemariv. Youtube loada bez frke. Da li je moguće da optima na neki način ubija brzinu na rd linkovima? Instalirao sam Quasar i on mi isto radi bez problema, ali mi nije jasno što je sa rd linkovima.

 Ja sam u zadnja 3 dana pogledao 5 filmova sve u 1080p rezi i to one BluRay verzije po 15/20 GB i niti jednom mi nije došlo do buffera. Imam T-com net, 50/10.

 

 

Ne znam. Vjerojatno optima ima svoje prste u tome. Presao na alldebrid, za sad sve radi kako spada.

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.2.2018 20:14 (ibirkic).
11 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

jel ima tko real debrid da je voljan posudit racun da skinem par stvari...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Da li je tko uspjesno instalirao addonse na XBOX ONE? Gledao sam da je moguce, ali iskreno bojim se bana.

everyday i'm shuffling...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
ibirkic kaže...

Ekipa, ima li tko od vas problema sa real debrid linkovima? KOristim rd već godinu dana i nikad problema do nedavno. Koji god link kliknem brzina ne ide preko 2Mbit/s, sto u prijevodu znači da ne mogu gledati hd filmove i serije jer se neće buffera. Prešao sam nedavno na optima telekom i sad nemam pojma da li je možda do njih nešto. Speedtest daje 60/10 brzinu bez problema, ping je zanemariv. Youtube loada bez frke. Da li je moguće da optima na neki način ubija brzinu na rd linkovima? Instalirao sam Quasar i on mi isto radi bez problema, ali mi nije jasno što je sa rd linkovima.

 uzeo kako rekoh i ja za probu na 15 dana RD, i da, ispada vise 720p i 1080p izvora, isprobao na terrariumu, nisam naisao na 4k od  serija koje sam gledao (koje znam da idu u 4k na netflixu).

imam isti problem, net je stabilan, sve je na zicu, brzina je 100mpbs upload i download (iskon),ali ti real debrid linkovi mi losije performaju nego ovi koji ispadaju standardno (dizison, diziking), steka i zapinje,a vidim da nema ni uhd materijala tako da sumnjam da cu ostavit si to.

 

roby27 kaže...

 ma nista taj real debrid, cisto su sumnjam da i ima 4k da nebi bio visok bitrate kao na torentima jer i ovako 1080p sto sam gledao bez RD nije ni blizu quality kao torenti

 

imas tu nesto 4k hdr 10bit sadrzaja preporuka za dokumentarce https://rarbgmirror.org/torrents.php?category=52&page=1

da, izgleda da mi je to sudbina, samo moram eksterni hard nabavit.

btw taj 4k sadrzaj kojeg skinem na pc, jeli moguce moguce emitirati  s pc-a na android tv?

9 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

svaka cast momcima sto su uradili ovaj build Phoenix reborn, nema sta nema, skoro nista vise ne treba imati na kodiju, i sljaka skoro sve, od radio stanica, IPTV lista, do filmova, serija, XXX ....

Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
dadotb kaže...

svaka cast momcima sto su uradili ovaj build Phoenix reborn, nema sta nema, skoro nista vise ne treba imati na kodiju, i sljaka skoro sve, od radio stanica, IPTV lista, do filmova, serija, XXX ....

 http://www.wirelesshack.org/how-to-install-phoenix-add-on-kodi-17-krypton.html jel to taj? sa tog linka kad odem na korak 10, tj. 11 ne nudi mi ga, isprobano i na tv i na pc.

http://phoenixrebornbuild.com.hr/phoenixrepo/ - da li je ovaj "source" link ispravan?

edit: ispravno sve, proradilo

so we agree? i wont tell anyone if you dont.
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.3.2018 20:20 (qwxy).
14 godina
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Koju verziju da stavim na najnoviji Raspberry Pi?
Uopće se ne snalazim s add-onovima. Ima li što besplatno za serije i filmove? Nije bitna kvaliteta. Samo da radi.

Nije za mene pa sam izgubljen. Ja si skidam filmove i torrente. To mi je bolje.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
kurjeoko kaže...
ibirkic kaže...

Ekipa, ima li tko od vas problema sa real debrid linkovima? KOristim rd već godinu dana i nikad problema do nedavno. Koji god link kliknem brzina ne ide preko 2Mbit/s, sto u prijevodu znači da ne mogu gledati hd filmove i serije jer se neće buffera. Prešao sam nedavno na optima telekom i sad nemam pojma da li je možda do njih nešto. Speedtest daje 60/10 brzinu bez problema, ping je zanemariv. Youtube loada bez frke. Da li je moguće da optima na neki način ubija brzinu na rd linkovima? Instalirao sam Quasar i on mi isto radi bez problema, ali mi nije jasno što je sa rd linkovima.

 uzeo kako rekoh i ja za probu na 15 dana RD, i da, ispada vise 720p i 1080p izvora, isprobao na terrariumu, nisam naisao na 4k od  serija koje sam gledao (koje znam da idu u 4k na netflixu).

imam isti problem, net je stabilan, sve je na zicu, brzina je 100mpbs upload i download (iskon),ali ti real debrid linkovi mi losije performaju nego ovi koji ispadaju standardno (dizison, diziking), steka i zapinje,a vidim da nema ni uhd materijala tako da sumnjam da cu ostavit si to.

 

roby27 kaže...

 ma nista taj real debrid, cisto su sumnjam da i ima 4k da nebi bio visok bitrate kao na torentima jer i ovako 1080p sto sam gledao bez RD nije ni blizu quality kao torenti

 

imas tu nesto 4k hdr 10bit sadrzaja preporuka za dokumentarce https://rarbgmirror.org/torrents.php?category=52&page=1

da, izgleda da mi je to sudbina, samo moram eksterni hard nabavit.

btw taj 4k sadrzaj kojeg skinem na pc, jeli moguce moguce emitirati  s pc-a na android tv?

 

Ja neznam kod Vas, ali RD je nesto bez cega se kodi nemoze zamisliti. Tacno da nemas zasad 4k materijala, ali je slika i audio 5.1 nesto bez cega se gledanje filmpva i serija ne moze gledati

 

11 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

pozdrav, jel postoji neki addon na kojem mogu gledat US programe sa hrvatskim prijevodom poput cbs kanala itd...

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

CroDexter 

Koju verziju čega?

 

Ako hoćeš Kodi odi na stranaice od Libreelec-a i tamo imaš sve opisano kako se instalira kodi za RPI. 

Imaš njihov tool za instalaciju. Odabereš model i ona sam odradi sve.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 23.3.2018 20:29 (izzy007).
14 godina
neaktivan
offline
XBMC(KODI) Addonsi

Ekipa,

Zna li tko kako podesiti u Phoenix Reborn buildu da se u dijelu filmovi s prijevodom vidi na ekranu film? Kad odaberemo film, čuje se prvih 10 sekundi zvuka uz zatamnjenu sliku i to je to.... Nakon toga vrijeme filma ide i odbrojava ali se na ekranu ne događa ništa.

Ostalo iz toga addona radi normalno.

Kodi je instaliran na Android tabletu.

Unaprijed hvala

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.3.2018 14:21 (Mujo05).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Jesi probao promijeniti hardversku akceleraciju?Ako je upaljena-ugasi je,a ako je ugašena-upali je..

14 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
sibica kaže...

Jesi probao promijeniti hardversku akceleraciju?Ako je upaljena-ugasi je,a ako je ugašena-upali je..

 

Da, i bilo je do toga 

Svaka čast, zahvalna obitelj 😀

12 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Mujo05 kaže...
sibica kaže...

Jesi probao promijeniti hardversku akceleraciju?Ako je upaljena-ugasi je,a ako je ugašena-upali je..

 

Da, i bilo je do toga 

Svaka čast, zahvalna obitelj 😀

 Javi obitelji nek klikne hvala covjeku :D :D

Želim paranormalnu ženu(da ima para i da je normalna):)
6 godina
neaktivan
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi
Nema cbs ali u phoenix reborn addonu imaš hbo, fox, cinstar, axn i još dosta drugih kanala s prijevodom ako ti to igra ulogu
11 godina
offline
Re: XBMC(KODI) Addonsi

Moze link na neki instal tutorial tog phoenix reborna...hvala

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Android TV Box, molim preporuku
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice