Black Friday 2023 zaključana tema

poruka: 649
|
čitano: 187.649
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Black Friday 2023

Drzimo temu nanzivotu black petak je odavno svrsio

16 godina
offline
Black Friday 2023

Već sam javio adminima da se tema zatvori, međutim nema efekta već par dana. Nema potrebe više za daljnim komentiranjem jer je baš postala pijaca...

LOL: Crobrother
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Jel ima neka zamjenska tema u kojoj bi komentirali i postavljali popuste na sve i svašta? Nisam u toku.

16 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Marko :D kaže...

Jel ima neka zamjenska tema u kojoj bi komentirali i postavljali popuste na sve i svašta? Nisam u toku.

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 11:27 (Najbrži).
14 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Najbrži kaže...

Već sam javio adminima da se tema zatvori, međutim nema efekta već par dana. Nema potrebe više za daljnim komentiranjem jer je baš postala pijaca...

 Ne vidim problem u svezi diskusije oko dostave i ostalo, tako i tako većin je vezano za ovogodišnji Black Friday, a tema je prošlost, bez zatvaranja.

 

Jednostavno ju ne pratiš više.

 

P.S.

 

Još čekam crucial nvem, skupljen s njihove strance da dođe

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 12:44 (T-bone's).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023
T-bone's kaže...

 

P.S.

 

Još čekam crucial nvem, skupljen s njihove strance da dođe

Evo moj stigao danas HP-om, uskoro će vjerujem i ostalima.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
16 godina
moderator
offline
Re: Black Friday 2023
Najbrži kaže...

Već sam javio adminima da se tema zatvori, međutim nema efekta već par dana. Nema potrebe više za daljnim komentiranjem jer je baš postala pijaca...

 Neki imaju još aktivne Black Friday akcije (razvukli ih "malo" na više tjedana...), zašto bi se tema morala zaključati?

 

Kao da je već počeo BF 2024, pa se preklapaju..

 

I prije smo ovu temu ostavljali do polovice prosinca aktivnu.

...
Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 13:04 (Miro).
19 mjeseci
protjeran
offline
Re: Black Friday 2023
Najbrži kaže...
Marko :D kaže...

Jel ima neka zamjenska tema u kojoj bi komentirali i postavljali popuste na sve i svašta? Nisam u toku.

Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]

To NIJE tema za raspravu i komentare, samo linkovi na akcije.

 

OVO je tema za raspravu.

 

OVO je tema za dostavu PS5 konzola.

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.12.2023 14:39 (Qui-Gon-Jinn).
13 godina
offline
Black Friday 2023

Treba otvorit jednu normalnu temu u kojoj bi se raspravljalo u popustu na svu tehnologiju. Ovo su već dvije teme, pitanje je koliko ih još ima...

13 godina
offline
Black Friday 2023

Ekipa, jeste vi dobili što od paketa što ste naručili za crni petak, a da dostavlja Paket24? Koliko dugo je trebalo da vam stigne?

 

Naručio laptop s Ekupi početkom tjedna, od srijede je u pošti i čeka. Pisalo je da je dostava od 7.12. do 11.12., ali nekako sumnjam da će doći 11.12.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 13:02 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Black Friday 2023
Marko :D kaže...

Ekipa, jeste vi dobili što od paketa što ste naručili za crni petak, a da dostavlja Paket24? Koliko dugo je trebalo da vam stigne?

 

Naručio laptop s Ekupi početkom tjedna, od srijede je u pošti i čeka. Pisalo je da je dostava od 7.12. do 11.12., ali nekako sumnjam da će doći 11.12.

 Meni su expresno dostavili mobitel sa Ekupi.

Naručeno 24. dostavljeno 27.11.

Bome sam se iznenadio ;)

Tigar Krezumica
8 godina
offline
Black Friday 2023
umjereno intelektualno oštećen i ponosim se time
13 godina
offline
Black Friday 2023

Čekam taj laptop kao ozebli sunce; svaka dva sata osvježavam stranicu za praćenje, ali konstantno stoji "pošiljka je zaprimljena". Doduše, nikad mi se još s Paket24 nije dogodilo da sam dobio paket na vrijeme, pa ne očekujem da će doći ovaj put. 🤷‍♂️

Ako će to značiti da ću laptop dobit odmah, ma jurim u Poštu. 😂 Ali koliko vidim, paket stoji u sortirnici u VG. 😬

 

Stvarno bi se trebali malo bolje organizirati; pakete za paketomate dostavljati ponoći, a one za dostavu i poštanske urede preko dana. S time da bi ove za poštanske urede trebali ostaviti zadnje, odnosno kad sve normalne pakete dostave do kupaca. Jer, imam dojam da oni poberu sve u jedan kombi, onda malo ode do paketomata, pa malo do poštanskog ureda, pa malo do kupca i sasvim je logično da tako nikad ništa ne stignu.

 

Bilo bi idealno kada bi i na stranicu za promijene mogli dodati da si korisnik odabere vrijeme dostave, pa da dostavljač ne mora nazivat "jeste doma?". Sjećam se da su jedne godine dostavljali i nedjeljom da stignu sve, pa ne vidim zašto to ne bi mogli prakticirati u 12. mjesecu kada imaju najveću gužvu. Sortirnica im ionako radi 24/7/365, koliko sam skužio.

Poruka je uređivana zadnji put sub 9.12.2023 13:48 (Marko :D).
13 godina
offline
Black Friday 2023

Stigao laptop, odličan je. Uzeo sam Legion Pro 5 16ARX8

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.12.2023 23:35 (Marko :D).
12 godina
offline
Re: Black Friday 2023
fromcelltohell kaže...
Marko :D kaže...

Ekipa, jeste vi dobili što od paketa što ste naručili za crni petak, a da dostavlja Paket24? Koliko dugo je trebalo da vam stigne?

 

Naručio laptop s Ekupi početkom tjedna, od srijede je u pošti i čeka. Pisalo je da je dostava od 7.12. do 11.12., ali nekako sumnjam da će doći 11.12.

 Meni su expresno dostavili mobitel sa Ekupi.

Naručeno 24. dostavljeno 27.11.

Bome sam se iznenadio ;)

 Naručili smo jednake mobitele sa Ekupi.

Ja sam naručio 24. oko 15 sati telefonom i stigao mi je idući dan (u subotu) u 8:40...

Još expresnije... I još više iznenađujuće od naše Pošte...

 

Btw, @Marko :D, jel to imaš Slovensku tipkovnicu na novom laptopu, bez "ć"?

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put sri 13.12.2023 1:22 (Spiridon).
13 godina
offline
Re: Black Friday 2023

Vjeruj mi da sam odmah nakon kupovine išao guglati "slovenian keyboard layout". 🤣

8 godina
offline
Black Friday 2023

Instar je samo nastavio ovaj tužni black friday sa nekom xmas akcijom, ako je netko zakasnio, možda sad vidi štogod zanimljivog.

 

I druga stvar, jesu vam stigli SSDovi od Crucial? Ja još čekam...

10 godina
offline
Black Friday 2023

možda iskoristiti ovaj thread i dodati "+ xmas 2023" u naslov ?

16 godina
moderator
offline
Black Friday 2023

 

 

...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice