Chat tema ljubitelja hardvera zaključana tema

poruka: 24.323
|
čitano: 2.675.808
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
ansha kaže...
mrsmith kaže...

Pričaš o preskakanju tj. flickeringu zbog 60hz-a a ne o ghostingu tj. trailingu... miješaš dvije stvari.

 

Uostalom, evo i isječka s kitguru-a za isti monitor... nisam samo ja vidio duhove.

 

 

Ma kakav crni flickering, trailing imas na apsolutno svakom 60hz monitoru jer je 60hz

Uglavnom, da završimo - evo jedan xy spori LGjev 24" IPS 60Hz kojeg žena koristi za povremeno igranje nema ni približan trailing naspram ovog AOCa.

It is always darkest just before the dawn.
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
mrsmith kaže...
ansha kaže...
mrsmith kaže...

Kad smo već kod 32" AOC-a... danas bio kod frenda koji ga ima i igrao je BF4, živa katastrofa. Doslovno se vidi dvostruko/trostruko crosshair kad brzo mičeš miša.... nije ni čudo da je tako jeftin.

Daj ne drobi, to ces vidjet na svakom monitoru sa "niskim" refresh rateom kad trzas misem lijevo desno...

Jesi ga probao uživo? Nisi očito.

 

Prilično detaljna recenzija, uz moje osobno iskustvo korištenja VS tvoj dojam od jednog popodneva. Živio rođo.

https://uk.hardware.info/reviews/7860/12/aoc-q3279vwf-review-good-and-true-conclusion

Another positive point, the response times (while not the fastest) are good enough to keep up the 75 Hz refresh rate without ghosting, along with the FreeSync this makes it an interesting budget choice for gamers.

 

 

12 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ta recenzija i tvoje osobno iskustvo jedini govore suprotno od svega i svih ostalih, ima logike. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

Ta recenzija i tvoje osobno iskustvo jedini govore suprotno od svega i svih ostalih, ima logike. 

 Evo križara koji jedini zna pravu istinu o hrpi hardvera koji nikad nije imao niti će imati, ali on zna znanje 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 14:47 (Paolo Maldini).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Ne moras odmah bit butthurt, cinjenice su cinjenice. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

Ne moras odmah bit butthurt, cinjenice su cinjenice. 

 Tvoje trkeljanje o nečem što nemaš nisu činjenice, činjenice su recenzija. Tvoje mišljenje o nečem što si vidio samo na slici je nebitno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Pa vidio sam dosta recenzija o tom monitoru i procitao sto ljudi pisu iz osobnog iskustava, posto je u zadnjih tjedan dana aktualna tema i svi postaju nesto o tom monitoru, i svi govore suprotno od tebe.

 

Zakljucak je vrlo jednostavan, jos vise iz razloga sto tvoja strucnost i objektivnost stoje iza obrane istoga. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 14:56 (war3_tft).
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

Pa vidio sam dosta recenzija o tom monitoru i procitao sto ljudi pisu iz osobnog iskustava, posto je u zadnjih tjedan dana aktualna tema i svi postaju nesto o tom monitoru, i svi govore suprotno od tebe.

 

Zakljucak je vrlo jednostavan, jos vise iz razloga sto tvoja strucnost i objektivnost stoje iza obrane istoga. 

 Slobodno linkaš te recenzije i mišljenja jer ovo što sad pišeš ne vrijedi ku**a...

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
war3_tft kaže...

Pa vidio sam dosta recenzija o tom monitoru i procitao sto ljudi pisu iz osobnog iskustava, posto je u zadnjih tjedan dana aktualna tema i svi postaju nesto o tom monitoru, i svi govore suprotno od tebe.

 

Zakljucak je vrlo jednostavan, jos vise iz razloga sto tvoja strucnost i objektivnost stoje iza obrane istoga. 

 Slobodno linkaš te recenzije i mišljenja jer ovo što sad pišeš ne vrijedi ku**a...

 Paolo prijavit ću te za širenje mržnje i toksičnosti po forumu 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Što vi križari niste na misiji širenja jedine prave istine? Mislite ju širiti trkeljajući napamet ili ćete to potkrijepiti dokazima - linkovima...

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:04 (Paolo Maldini).
8 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
_mark0_69 kaže...
petarjukic kaže...

Ovako 

 

Crka mi je prije koji dan ram najvjerojatnije (razlog će te naći pod moj pc) 

Komp neće da posta, resetira se nakon toga beskonačno puta, proba sam resetirati cmos baterijicu, izvuć naboj iz biosa i rama ali svedno i kad ram je unutra i kad nije isto je

 

Sad ću prvi put slati na servis bilo koji komp a tražili su me da pošaljem makar grafičku ako neću i diskove pa me za svaki slučaj zanima jesu li pouzdani, ja ću svedno sve slikati i neću poslati grafu pa eto savjetujte me štogod 

 Relativno je teško ubit ram, da nisi možda pretjerao sa SoC naponom pa je zapravo proc oštećen?

 

Dirao sam bio u samo ryzen masteru, imala je opcija kraj voltaže rama što sam isto dizao ali sam i u biosu ima postavke koje i nisam ščesto koristio, sve se desilo kada sam sve loada na default, išao uključiti svt i ponovno palit od tad ništa, jel mogu primjetiti? 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...

Što vi križari niste na misiji širenja jedine prave istine? Mislite ju širiti trkeljajući napamet ili ćete to potkrijepiti dokazima - linkovima...

 Upisi u gugl "AOC Q3279VWF ghosting" pa ces vidjet veselja, slobodno iz mora linkiva izaberi onaj koji ti se najvise svida. 

Covjek se ruga sa TN panelima, a ovo njegovo izgleda kao neka neslana sala. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...

 Upisi u gugl "AOC Q3279VWF ghosting" 

 WTF?? U rangu argumenta upiši u gugl ravna zemlja i izbacit će ti dokumentarac.

12 godina
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

Ček, ovo su monitori sa neispravnim panelima koji se bez problema reklamiraju....

 

Znači nije problem ...valjda....

11 godina
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
DarthMarkus kaže...

Ček, ovo su monitori sa neispravnim panelima koji se bez problema reklamiraju....

 

Znači nije problem ...valjda....

 da, ovi koji imaju tako izrazen ghosting, su sjebani paneli, pa ih treba odma reklamirati i traziti novi monitor

7 godina
protjeran
offline
Chat tema ljubitelja hardvera

 

ovo malo zatitraš s mišem i ne možeš pogoditi vrata pred nosom, pa ovaj što sam ja uzeo od dede XXX je formula1 monitor u usporedbi sa ovim, ok govorimo o gamingu, glupo je reći za monitor sa svim tim featureima za tu cijenu da je smeće, ali ima izrazitih mana očito...

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...

 WTF?? U rangu argumenta upiši u gugl ravna zemlja i izbacit će ti dokumentarac.

 Kad smo vec kod ravne zemlje, sa tim monitorom kad napravis kruzni pomak s misem svaka ravna ploha se pretvori u sferu kad ostane trag iza nje. 

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 

ovo malo zatitraš s mišem i ne možeš pogoditi vrata pred nosom, pa ovaj što sam ja uzeo od dede XXX je formula1 monitor u usporedbi sa ovim, ok govorimo o gamingu, glupo je reći za monitor sa svim tim featureima za tu cijenu da je smeće, ali ima izrazitih mana očito...

 Ajde drugi put baci oko na komentare jer si uzeo video zdravo za gotovo, a ustvari je monitor neispravan.

Autor videa:  I went through two replacements before i got a decent one, the one i have now has some ghosting but 100x better than the original.

Ima ghostinga u kompetitivnom FPSu koji inače traže TN monitore poput tvog.
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...

 WTF?? U rangu argumenta upiši u gugl ravna zemlja i izbacit će ti dokumentarac.

 Kad smo vec kod ravne zemlje, sa tim monitorom kad napravis kruzni pomak s misem svaka ravna ploha se pretvori u sferu kad ostane trag iza nje. 

 To je to, nit argumenata niti imaš šta pametno za reći. Klasika za huligana poput tebe.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:48 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
lav1000 kaže...

 

ovo malo zatitraš s mišem i ne možeš pogoditi vrata pred nosom, pa ovaj što sam ja uzeo od dede XXX je formula1 monitor u usporedbi sa ovim, ok govorimo o gamingu, glupo je reći za monitor sa svim tim featureima za tu cijenu da je smeće, ali ima izrazitih mana očito...

 Ajde drugi put baci oko na komentare jer si uzeo video zdravo za gotovo, a ustvari je monitor neispravan.

Autor videa:  I went through two replacements before i got a decent one, the one i have now has some ghosting but 100x better than the original.

Ima ghostinga u kompetitivnom FPSu koji inače traže TN monitore poput tvog.
war3_tft kaže...
Paolo Maldini kaže...

 WTF?? U rangu argumenta upiši u gugl ravna zemlja i izbacit će ti dokumentarac.

 Kad smo vec kod ravne zemlje, sa tim monitorom kad napravis kruzni pomak s misem svaka ravna ploha se pretvori u sferu kad ostane trag iza nje. 

 To je to, nit argumenata niti imaš šta pametno za reći. Klasika za huligana poput tebe.

 ajde Paolo digni se na zadnje nogice da nas uvjeriš da je tvoj monitor najbolji na svijetu  

6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
lav1000 kaže...

 ajde Paolo digni se na zadnje nogice da nas uvjeriš da je tvoj monitor najbolji na svijetu  

 Trenutni best buy za SP igrača poput mene  I pametne ulagače u hardver. Ti nisi ni jedno od tog.

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Kad cujes izgovore tipa "za pametne ulagace", a pogotovo "za sp igraca" onda znas da se i sam pomirio sa cinjenicom da je ghosting itekako prisutan ;)))
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 15:56 (war3_tft).
6 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
war3_tft kaže...
Kad cujes izgovore tipa "za pametne ulagace", a pogotovo "za sp igraca" onda znas da se i sam pomirio sa cinjenicom da je ghosting itekako prisutan ;)))

SP igrač - vrsta u izumiranju ali postoji . Nikad u životu nisam igrao ništa ozbiljno u MP osim igre koja je u tvom nicku. Jesi za partiju?

Lav je u mjesec-dva s 8600K prešao na 6400 pa 6600K pa sad ide opet na najjače Intele. I grafičke isto, s konja na magarca pa opet neke prodaje i zamjene. Nebuloza za nekoga tko se smatra hardver guruom.

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 16:00 (Paolo Maldini).
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
lav1000 kaže...

 ajde Paolo digni se na zadnje nogice da nas uvjeriš da je tvoj monitor najbolji na svijetu  

 Trenutni best buy za SP igrača poput mene  I pametne ulagače u hardver. Ti nisi ni jedno od tog.

  

evo i tvoj thumbupper Stjepan se nakon zavidne karijere MP igrača, prebacuje na SP 

 

jbg nisam ja kriv što je prva serija Ryzena netestirani poluproizvod pa treba kod babe Vange prvo za odabir memorije navratiti, da nije tako, bio bi još na ryzenu, bio bi glavni guru, eno ja sa r5 1600 sa polustabilnim ramom imam skorove ko ljudi sa r5 1600x na jačem kloku jezgre i RAM-a 

što reći, da već nemamo Gurua, ja bi nerado prihvatio tu ulogu vodećeg HW ekperta na forumu 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 16:11 (lav1000).
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Jedino vazno u cijeloj prici da mu je proslo podosta hw-a kroz ruke koje je mogao testirati i porazbijati podosta armada mitova, a opet nije usao u trosak.

Sta ces covjeku se svidio high rr gaming pa je malo okrenuo plocu sto se komponenata tice :)
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Paolo Maldini kaže...
 nekoga tko se smatra hardver guruom.

 Guru je jedan jedini i ne diraj se u njega 

to je ovdje zabranjeno, čak i citirati njegove mudre izjave 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Joj lave dosadan si i samo se ponavljas kao papagaj, jebo te k/d ratio ja dok sam imao 10/0+ kd ti nisi ni znao da taj tvoj blue team postoji, a o bf-u si valjda samo cuo price, ak si volis nabijati kd izabrao si totalno krivu igru jer doticni mod igra djecurlija, cq je ono sto cini taj serijal i nista drugo, javi se s k/d nakon milijon partija cq do tada nisi relevantan.lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Inace taj aoc i je najbolji best buy trenutno u svijetu..na 23,5" tn-u se igraju djeca koja misle da ce si dici skill brzim panelom...smanjite si prozor na 320x240 mislit cete da se igrate na 1000hz i 4000fps-a...
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
Joj lave dosadan si i samo se ponavljas kao papagaj, jebo te k/d ratio ja dok sam imao 10/0+ kd ti nisi ni znao da taj tvoj blue team postoji, a o bf-u si valjda samo cuo price, ak si volis nabijati kd izabrao si totalno krivu igru jer doticni mod igra djecurlija, cq je ono sto cini taj serijal i nista drugo, javi se s k/d nakon milijon partija cq do tada nisi relevantan.lp

 Kme, kme, kme,kmek......

7 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera
Stjepanj kaže...
Inace taj aoc i je najbolji best buy trenutno u svijetu..na 23,5" tn-u se igraju djeca koja misle da ce si dici skill brzim panelom...smanjite si prozor na 320x240 mislit cete da se igrate na 1000hz i 4000fps-a...

 Kmek, kmek, kmek 

12 godina
protjeran
offline
Re: Chat tema ljubitelja hardvera

Jedino to i znate, kmecati kao djeca..eod.lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.5.2018 16:22 (Stjepanj).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice