Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.226.375
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Zavaljo je mene i kolegu iznad. Doduše, kolega i ja smo došli barem nekako do njega. Meni nikad nije vratio pare.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Leryan kaže...

Zavaljo je mene i kolegu iznad. Doduše, kolega i ja smo došli barem nekako do njega. Meni nikad nije vratio pare.

Ma što da ti kažem... zato sam ovo i napisao jer toliko je ljudi "palo" na njega.

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Izgleda da mali neće prestati dok ne popije batine. Mi smo čak došli i do njegovog poslodavca i do starog koji se ispričavao i onda se riješio "nesporazum" sa grafičkom od kolege. Idem valjda na windayse pa ga posjetim ako popijem koju previše. :)

10 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Leryan kaže...

Izgleda da mali neće prestati dok ne popije batine. Mi smo čak došli i do njegovog poslodavca i do starog koji se ispričavao i onda se riješio "nesporazum" sa grafičkom od kolege. Idem valjda na windayse pa ga posjetim ako popijem koju previše. :)

Da, da cini mi se da bih ga i ja mogao kontaktirati pa da probamo rijesiti taj "nesporazum".

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.3.2014 15:51 (sippi45).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Napravljen je update, ako sam nekog slučajno izostavio neka se javi privatnom porukom pa ćemo i to riješiti. 

11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: zagy15061984

 

Kupac: ja

 

Predmet: EK Supreme HF, 2 litre rashladne tekućine

 

Iskustvo:

Za blok nemam link jer je kupljeno početkom 2. mjeseca.

Za oba predmeta; dogovoreno na brzinu preko PP-a, bez komplikacija, poslano na vrijeme.

 

Ocjena:

5/5 za obje kupnje, iliti 10/10 {#}

Toni
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.3.2014 7:44 (rapture686).
11 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac : pranja_djakovo

Kupac : ja

 Predmet :  mis iz seta cm devastator

Iskustvo : ne znam sto reci kad se vec na prijasnjim stranicama vidi da je {#} 

Ocjena : 5/5 

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač - FakeDeath

 

Kupac -  Ja

 

Dijelovi:

 

CPU Cooler : Raijintek Themis 120mm

Fan: Xilence Case 120mm Transparent Blue LED

 

Iskustvo:

 

 

Isto kao i zadnji put brz dogovor, obavljena primopredaja i GG ;)

 

11/10 :P

Nemam potpis
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: mate213

Kupac: Caesar et Brutus

Predmet: 2x 1TB WD Blue + Intel 520 180GB

Opis: razmjena par PP-ova, brz dogovor, primopredaja uredno izvršena (prodavač točan, precizan, pošten i pouzdan)

Ocjena: 5/5

14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Znam da nije tema za to, ali imam jedno pitanje na koje mi hitno treba odgovor, a znam da ovdje ljudi znaju dosta o tome, pa molim vas oprostite :)

Znači dogovorio sam se za prodaju jedne stvari u vrijednosti od 2000kn s jednim čovjekom koji mi se javio s njuškala i rekao mi je da će sutra uplatiti i poslati mi sliku uplatnice. I sad mene zanima postoji li način da ja tu uplatnicu provjerim(a ne mogu čekati da sjednu novci jer mu paket treba do četvrtka)? Malo mi je sumnjivo zvučao preko telefona, htio sam mu poslati Overseasom pa nije htio bez obzira na zaštitu kupaca, izvlači se da nema email i sl.

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Nista nemoj slat dok ne vidis lovu na racunu.

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
power_user kaže...

Znam da nije tema za to, ali imam jedno pitanje na koje mi hitno treba odgovor, a znam da ovdje ljudi znaju dosta o tome, pa molim vas oprostite :)

Znači dogovorio sam se za prodaju jedne stvari u vrijednosti od 2000kn s jednim čovjekom koji mi se javio s njuškala i rekao mi je da će sutra uplatiti i poslati mi sliku uplatnice. I sad mene zanima postoji li način da ja tu uplatnicu provjerim(a ne mogu čekati da sjednu novci jer mu paket treba do četvrtka)? Malo mi je sumnjivo zvučao preko telefona, htio sam mu poslati Overseasom pa nije htio bez obzira na zaštitu kupaca, izvlači se da nema email i sl.

Najbolje rješenje,pouzećem :)

evilmage007@gmail.com skype evilmage007
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
kruskar kaže...
power_user kaže...

Znam da nije tema za to, ali imam jedno pitanje na koje mi hitno treba odgovor, a znam da ovdje ljudi znaju dosta o tome, pa molim vas oprostite :)

Znači dogovorio sam se za prodaju jedne stvari u vrijednosti od 2000kn s jednim čovjekom koji mi se javio s njuškala i rekao mi je da će sutra uplatiti i poslati mi sliku uplatnice. I sad mene zanima postoji li način da ja tu uplatnicu provjerim(a ne mogu čekati da sjednu novci jer mu paket treba do četvrtka)? Malo mi je sumnjivo zvučao preko telefona, htio sam mu poslati Overseasom pa nije htio bez obzira na zaštitu kupaca, izvlači se da nema email i sl.

Najbolje rješenje,pouzećem :)

Da, ali neće, čak ni preko Overseas Expressa, a to mi je najsumnjivije

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
power_user kaže...
kruskar kaže...
power_user kaže...

Znam da nije tema za to, ali imam jedno pitanje na koje mi hitno treba odgovor, a znam da ovdje ljudi znaju dosta o tome, pa molim vas oprostite :)

Znači dogovorio sam se za prodaju jedne stvari u vrijednosti od 2000kn s jednim čovjekom koji mi se javio s njuškala i rekao mi je da će sutra uplatiti i poslati mi sliku uplatnice. I sad mene zanima postoji li način da ja tu uplatnicu provjerim(a ne mogu čekati da sjednu novci jer mu paket treba do četvrtka)? Malo mi je sumnjivo zvučao preko telefona, htio sam mu poslati Overseasom pa nije htio bez obzira na zaštitu kupaca, izvlači se da nema email i sl.

Najbolje rješenje,pouzećem :)

Da, ali neće, čak ni preko Overseas Expressa, a to mi je najsumnjivije

nemoj slat dok ne vidiš lovu, već je bilo lažnih uplatnica i osim toga neka uplati rano ujutro i do popodne već će biti pokazano na računu

13 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
power_user kaže...

Znam da nije tema za to, ali imam jedno pitanje na koje mi hitno treba odgovor, a znam da ovdje ljudi znaju dosta o tome, pa molim vas oprostite :)

Znači dogovorio sam se za prodaju jedne stvari u vrijednosti od 2000kn s jednim čovjekom koji mi se javio s njuškala i rekao mi je da će sutra uplatiti i poslati mi sliku uplatnice. I sad mene zanima postoji li način da ja tu uplatnicu provjerim(a ne mogu čekati da sjednu novci jer mu paket treba do četvrtka)? Malo mi je sumnjivo zvučao preko telefona, htio sam mu poslati Overseasom pa nije htio bez obzira na zaštitu kupaca, izvlači se da nema email i sl.

Ništa dok ne vidiš lovu na računu! To što ti hoće prodati foru s kopijom uplatnice i da se njemu žuri nikako ne nasjedaj. 

 

Evo ti jedan primjer tu s foruma kako po novome lopovi rade. Ne mora to 100% sad biti i u tvojem slučaju ali smrdi na to.

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.4.2014 15:40 (vrinho).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Samo da vam se javim, tip me zvao i rekao da je platio i poslao mi sliku uplatnice. Poslao je sliku poštanske uplatnice koja izgleda kao da ju je ispunilo malo djete s flomasterom pa sam ga nazvao i pitao u kojem je uredu uplatio, na što je rekao isti ured koji piše na uplatnici. Onda sam na Internetu našao broj te pošte, nazvao i javila se žena koja kaže da je cjelo jutro sama tamo i da nitko nije cijeli dan ništa uplaćivao. Opet sam ga nazvao i onda me samo izvrijeđao kako sam idiot, kako se neće zafrkavati sa mnom i da ide odmah obustaviti uplatu. 

 

Hvala vam svima na savjetima!

 

BTW, da objavim podatke koje mi je dao ako još nekoga pokuša prevariti na istu foru?

While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
16 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
power_user kaže...

BTW, da objavim podatke koje mi je dao ako još nekoga pokuša prevariti na istu foru?

Naravno! Takvima jedva čekam doći doma pozvoniti na vrata.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Daj sliku uplatnice, da vidimo na što to liči.

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Nisam često na forumu i zadnje vrijeme posao.
No sad vidjeh da se član goodish nalazi na listi crvenih.
Dogovorili smo da će mi uplatit novac na račun kad mu stigne paket no on se ne javlja ni na mail ni pozive.
Radi se o sljedećoj periferiji.

Novi Logitech G400, Logitech K200 tipkovnica, CM Storm Speed RX podloga

Sve novo sa jamstvom, još sam poštarinu platio reko da budem fer, no sada se čini da ću ga neki
dan posjetit sa starijim kolegama iz patrole.

U Zaprešiću smo za 20 min.

Nije meni do 350 kn već do prevare i nepovjerenja a to je ono što najviše mrzim.
Kad ideš varat ljude za tako malu svotu zaista moras biti jadan.
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Da li je Goodish ili Goddish?

Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
Chaky kaže...

Da li je Goodish ili Goddish?

evo ovaj i ja sam jedva nasao{#} vidim i kruskar je tu, nebi nikad rekao...sve sami klinci ispod 20 zeljni novaca bez rada!!

 

Intel Core™ i7 ----- Battlelog: SoldierStippy, Xfire; 2fu2L :)LP
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.4.2014 10:15 (Stjepanj).
12 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Goodish sa dva oo, no to je isti tip.

Reko sam ti na PM, imam i mail, ime i broj telefona.

Između ostalog sam mi je priznao na poruku preko moba tko je.

 

Update-nakon prepirki reko je da će dati mami da paket ponovo pošalje jer se on vraća kući

        navečer a pritom je rekao da će tada pregledati paket LOL.Kaže da će unutra staviti lovu za poštarinu.

        Nema love za uplatit trenutno i tu je očito priznao da me želio preveslati jer čemu naručivati nešto

        ako nemaš novaca?Logika.

 

Samo što je sad trta jer nije znao što radim i gdje radim!{#}

 

Pouka toga je da nije dobro varati, pogotovo državne službenike.

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač : x18x05x
Kupac : Dud
Predmet: ddr2
 Kolega je bio toliko dobar i odlučio pokloniti memorije, taman da bratićima pojačam komp. Dogovorili se nakon par poruka, sve prošlo izvrsno i bez problema. Još jednom hvala kolega :)
Ocjena : 5/5

http://d-u-d.deviantart.com http://500px.com/Dado_D
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač :HDtommy
Kupac : ja
Predmet: Corsair AX760 PSU
Uplatio on poslao, full bundle, svi kablovi, račun, garancija 7 godina
Ocjena : 5/5

13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:geci1981

 

Kupac:MARKOZD15

 

Predmet:Sony Xperia Z1 Compact

 

Iskustvo:
Vidio sam oglas i vrlo korektnu cijenu, javio se čovjeku, sve smo se lijepo dogovorili, poslao mi je slike na mail, čak mi je ponudio da uzmem bumper i folije za jos 50KN više, ja nisam pristao jer nisam bio pri novcima, no na kraju sam mu na račun uplatio 50KN više i zamolio da na kraju pošalje i bumper i folije, čovjek je čak poslije posla opet išao kući da zapakira folije i bumper naknadno (bez ikakve ljutnje i bio je jako susretljiv)... Danas mi stigao paket, mobitel radi kao zmaj, a opis artikla je bio savršen. Bio sam skeptičan pošto ipak na slijepo uplaćujem na račun, ali nisam se razočarao, zato definitivno preporučam trgovinu sa navedenim članom.


Ocjena:5/5

*Sony Xperia Z1 Compact*
12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Upozorio bih članove foruma da izbjegavaju oglase hacker12345 na Njuškalu.

Naime, riječ je o bivšim članovima ovog foruma-Brba i Ninofreak12345.

 

Zašto ovo pišem. Prošle godine krajem osmog mjeseca sam preko Brbe prodao jedno napajanje Ninofreak12345. Nisam znao s kime poslujem jer je ovaj govorio o kolegi, a ja sam čak i dao dobar popust.

Mjesec-mjesec i pol dana poslije mi je došla ova poruka:

 

 

Čim sam vidio da je riječ o Ninofreak12345 (koji je i tada, dok je još bio na forumu stekao lošu reputaciju) mirisalo mi je na muljažu i pretvaranje jer je bilo riječ o gotovo nekorištenom, novom napajanju. To se ispostavilo i točno jer je tip tjedan dana kasnije na forum stavio slike svoje nove konfe sa upravo tim napajanjem. Sada je kao iz čistog mira napajanje radilo?!

 

I danas naiđem na točno to napajanje na Njuškalu-od koga drugog, nego baš njega. Čak je bio i toliko bezobrazan da je iskoristio moje slike.

 

 

Njegov oglas: http://www.njuskalo.hr/kucista/commander-iii-desert-fox-800w-es-oglas-10496758 

 

Moj stari oglas: http://www.njuskalo.hr/kucista/napajanje-800w-inwin-commander-iii-desertfox-oglas-8590622

 

Eto, čisto da znate kakve sve gamadi danas ima.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
11 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

jbt, kakvi su to likovi, da ne povjeruješ {#}

pregoRi @ world of warplanes 2x Asus R9 280x + VTX 7870 BE
12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

To je ona ista ekipa koja je otvorila Uzi shop.

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Meni se Brba činio sasvim ok kad sam ljetos dogovarao s njim kupovinu konfiguracije.

Batllelog: sudy_freak || Samsung Galaxy SII crew. || Xiaomi MI3 user ||
12 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
sudy_freak kaže...

Meni se Brba činio sasvim ok kad sam ljetos dogovarao s njim kupovinu konfiguracije.

Brba kao Brba i nema toliko veze sa cijelom pričom, njega spominjem jer je preko njega išla komunikacija sa ovim prevarantom.

 

Professional Case and PC modder. Sponsored by: CoolerMaster,Inter-tech,ASBIS, LD Cooling, MG Vrbanus , iShop,Noiseblocker,Shuttle,In Win, Enermax, EKWB, ASUS,Lamptron, Aquatuning
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice