Facebook hack zaključana tema

poruka: 18
|
čitano: 29.279
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Facebook hack

Mom prijatelju (ako vec moram ovako), su hack-ali account.

 

Imam adresu, on kaze da ne moze password koristiti.

 

Svi su mu prijatelji tu.

 

Normalno, mora se obratiti lokalnom znalcu za racunare.


Pa vas molim za neke instrukcije. Kako da mu ponovo hackam?

 

 

Ako tema nije u skladu sa pravilima, molim da se brise istog trenutka kada taj zakljucak i bude donesen.

 

Ne zelim da budem kaznjen.

14 godina
odjavljen
offline
Facebook hack

Jeli znas password od maila na koji je koristio? Ako znas onda samo resetiraj i cepaj.

Operation Flashpoint
13 godina
offline
RE: Facebook hack
the funniest thing about this particular signature is that by the time you realise it doesn't say anything it's too late to stop reading it...
13 godina
neaktivan
offline
Facebook hack

jednostavno neka resetuje password http://www.facebook.com/reset.php

ako ne uspe neka kontaktira support i objasni im u cemu je stvar...

bojan
13 godina
neaktivan
offline
Facebook hack

I ja sam imao isti problem, samo mi je istekla email adresa na netu.hr s kojom sam ulazio u profil. Postoji li kakav program da ponovno udem u svoj stari facebook profil,samo da stavim svoju novu email adresu? Zamolio sam i njih s net.hr da mi vrate email adresu, ali nista od toga.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook hack
scenesports kaže...

I ja sam imao isti problem, samo mi je istekla email adresa na netu.hr s kojom sam ulazio u profil. Postoji li kakav program da ponovno udem u svoj stari facebook profil,samo da stavim svoju novu email adresu? Zamolio sam i njih s net.hr da mi vrate email adresu, ali nista od toga.

ne postoji nikakav program.....pa zamoli ih i objasni da moras da samo zamenis na fejsbuku pa posle nega istice.....

bojan
13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook hack
bokile kaže...
scenesports kaže...

I ja sam imao isti problem, samo mi je istekla email adresa na netu.hr s kojom sam ulazio u profil. Postoji li kakav program da ponovno udem u svoj stari facebook profil,samo da stavim svoju novu email adresu? Zamolio sam i njih s net.hr da mi vrate email adresu, ali nista od toga.

ne postoji nikakav program.....pa zamoli ih i objasni da moras da samo zamenis na fejsbuku pa posle nega istice.....

Pokusao sam , ali ne daju.

13 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook hack
scenesports kaže...
bokile kaže...
scenesports kaže...

I ja sam imao isti problem, samo mi je istekla email adresa na netu.hr s kojom sam ulazio u profil. Postoji li kakav program da ponovno udem u svoj stari facebook profil,samo da stavim svoju novu email adresu? Zamolio sam i njih s net.hr da mi vrate email adresu, ali nista od toga.

ne postoji nikakav program.....pa zamoli ih i objasni da moras da samo zamenis na fejsbuku pa posle nega istice.....

Pokusao sam , ali ne daju.

onda se oprosti od naloga

bojan
15 godina
protjeran
offline
Facebook hack

heh ti facebook accounti.. da se upadne nekom na facebook netreba bit nikakav haker niti imat neko znanje o racunalima(niti nikakvi programi)sam treba malo razmisljat. Tak da nikakav haker mu to nije napravio neg sigurno netko koga poznaje

 

┐(-。ー;)┌ | (  ゚,_ゝ゚)
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2010 21:41 (hrvatskafarkasevec).
13 godina
neaktivan
offline
Facebook hack

I meni su jučer 'hakirali' facebook i gmail :(

 

Kad sam se pokušala prijaviti pisalo mi je da je netoćna lozinka, te da je lozinka promijenjena ujutro u 6:05 i da li se sječam te promjene. Odgovorila sam da ne i onda sam morala odgovoriti na nekoliko pitanja vezanih za moj račun i mogla sam ući na svoj profil. Netko je tu promjenu lozinke napravio sa servera Jakarta, Indonesia. Minutu nakon toga izbacilo me sa facebooka i nisam se više mogla prijaviti. Taj haker je promijenio mail adresu na facebooku i pisalo mi je da moja mail adresa nije povezana s niti jednim facebook računom. Naravno, ušao mi je i u mail i promijenio lozinku i sigurnosno pitanje (sad je sigurnosno pitanje nešto na tom Bahasa Indonesia jeziku, googlala sam to i moglo bi se prevesti kao mali prijatelj)...

 

Prijavila sam to supportu na oba mjesta i danas mi je došao mail od googla da mi ne mogu vratiti mail jer nisam dala dovoljno informacija da dokažem da sam stvarno ja vlasnik računa. Pokušala sam opet danas ispuniti onaj njihov obrazac, stavila sam više kontakata s kojima sam komunicirala preko maila, pa sad čekam da mi jave...  Za facebook račun mi se još nitko nije javio...

 

Moja sestra se javila toj osobi koja je bila na mom facebooku preko chata i rekao je da će vratiti račun ako kupim najmanje 500 mil poker chipova od njega. Prijavila sam s muževog računa da je on tražio novac s tog mog profila i za par sati taj je profil blokiran (ili nešto slično, uglavnom nema me više u tražilici tamo). Prije nego što su blokirali račun pratila sam s muževog računa hoće li biti kakvih objava na tom mom hakiranom profilu, i bile su 2 nove : da sad koristim facebook na Bahasa Indonesia i da sam prijatelj s jednom novom osobom (pogađate, iz Indonezije). Odem na profil tog novog prijatelja i njemu pod posao piše Zynga poker haker, škola Mafia wars i takve slične gluposti. Član je nekih grupa indonesianhacker (ne znam sad toćan naziv) i ispod profil slike ima link na neki blog za hakiranje.

 

Ne znam zašto je baš mene izabrao, pa ja ni ne igram taj poker tamo...

 

Uglavnom, zanima me ima li tko iskustva s time, tj. da li je netko uspio vratiti svoj mail i facebook račun nakon što mu je ukraden...

Hvala

15 godina
protjeran
offline
RE: Facebook hack
tina84 kaže...

I meni su jučer 'hakirali' facebook i gmail :(

.....

hehe takvi su mi najbolji "samoprozvani hakeri"  

 

sigurnosno pitanje ti je najbitnije,ako imas nest jednostavno kao sto je "najdraza hrana" i ti upises "pizza" to ce ti netko bez problema pogodit i ta ce osoba dobit novu lozinku tvog mail-a,a kada ima tvoj mail ima sve..nakon toga nije problem upast na facebook 

◂◂  ►  ▐ ▌  ◼  ▸▸
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.10.2010 4:06 (hrvatskafarkasevec).
14 godina
neaktivan
offline
RE: Facebook hack
ujaku su hakirali facebook, ali nije mu nista pobrisao nego ga je prisvojio, stavio svoje ime, svoju lozinku, ostavio samo sliku auta koju je ujak i imao, a znam da je to on posto ima ista CETIRI frenda ko i prije, mene, moju staru, sina i moju tetu
zna li neko ak da mu probijem lozinu, mejl mislim da nije promjenio
(ps, ujak me zamolio za pomoc posto njemu face sluzi iskljucivo za poker, a za ostalo je na razini hrcka pol metra ljevo :D
Aint no man above the crew
15 godina
protjeran
offline
Facebook hack

tri put su mi ukrali ili hakirali fess sva uredno prijavljeno operateru ali uzalud niti san dobija profil nazad  a što je još tragičnije nisu ga niti uklonili tako da sada ima  četiri profila s mojon slikon a samo jedan je ustvari moj ali to i onako nije bitno jer je  fejss i onako naveči šljam ljuckog roda

 

nego par savjeta jer  hakeri neumorno tipkaju  tribalo bi svaka dva ili tri dana gasit ruter iz struje jer tako minja ip adresu a hakerima je bitna ip adresa

 

ili da ih zavarate

 

http://www.download3000.com/download_21432.html

15 godina
protjeran
offline
Facebook hack

nije bitna ip adresa i nije potrebno bit "haker" lol

 

gore sam opisao kako to rade i kak se zastit

Giant Robot
13 godina
neaktivan
offline
Facebook hack
12 godina
neaktivan
offline
Facebook hack

Postoji li ikakva mogućnost da hakiram Facebook profil, ako znam Facebook email?
{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Facebook hack
ana2loo kaže...

Postoji li ikakva mogućnost da hakiram Facebook profil, ako znam Facebook email?
{#}

Postoji jedna metoda, ali da bi je saznao moraš biti bar 5 dana na forumu ili imati 30 postova.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
14 godina
offline
Re: Facebook hack
da, 40% da ćeš uspjeti, 100% da nećeš
Najgora stvar kod cenzure je ***** ***** ********
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice