Informatičar starog kova

poruka: 1.401
|
čitano: 351.689
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Informatičar starog kova

žena čita, al ljubavnica ne čita

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
14 godina
offline
Informatičar starog kova
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
13 godina
offline
Informatičar starog kova

A možda je gospođa mislila platiti u naturi. Nikad nećemo doznati....Smijeh

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
online
Re: Informatičar starog kova
mario.L_hr kaže...

A možda je gospođa mislila platiti u naturi. Nikad nećemo doznati....Smijeh

 lizing.

- nema više jednokratne naplate, sve na rate, revolving... ''2 put, je 2 put''.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
ihush kaže...

 lizing.

 

ili pushing. Teška dvojba.

Stručnjak za odmaganje...
14 godina
offline
Informatičar starog kova
While some see them as the crazy ones, we see genius. Because the people who are crazy enough to think they can change the world, are the ones who do.---R.I.P S.J.|||Minecraft: njofra|BF3: nj0fra
11 godina
offline
Informatičar starog kova

Prije dva dana naletio na blog. Sad se ne odvjajam od njega, čovik je legenda ipo.

404 Greške a nema ih nigdje
11 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova
Mjesec i po dana nema nogog posta na blogu. Bit ce da nesto ne stima ...
battlelog: b4stardo_CRO
16 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Bastardo kaže...
Mjesec i po dana nema nogog posta na blogu. Bit ce da nesto ne stima ...

Ili je suprotno - sve štima, pa nema tema za pisanje {#} (na našu žalost )

10 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

vidia san jedino da ga tcom-ov frimware zaj... {#} možda san upravo izda temu sljedećeg posta? :P

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.4.2014 18:01 (kivic15).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
kivic15 kaže...

vidia san jedino da ga tcom-ov frimware zaj... {#} možda san upravo izda temu sljedećeg posta? :P

Stara je to manga ... taj se negdje pritajio i vreba ...

battlelog: b4stardo_CRO
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Poštovanje forumaši i dobra večer

 

Drago mi je šta ste aktivni na ovom threadu koji je posvećen mojoj malenkosti :)

 

Dakle situacija:

 

Nisan ništa napisa na blogu 7 tjedana iz jako jednostavnog razloga: ne želin izbacit tekst (i neću) samo zato da se održi neki kontinuitet. Odabra san opciju kvalitet (bar se ja nadan kvalitet). Plus toga, postove pišem više-manje oko tri teme: događaji, informatika in đeneral i neki državni šit. 

 

Drugo, našla se određena grupa individua koja je odlučila da postoje neka stabla koja bi trebalo sasjeći i pretvoriti u knjigu tekstova s bloga. Normalno, lijena vreća kostiju poput mene je razmišljala "neš ti copy paste iz bloga u Word 20 minuta i knjiga gotova", međutim uz posao, obaveze, obitelj, trebalo mi je skoro mjesec dana. Sramota moja.

 

Slobodno pošaljite zahtjev na fb :)

 

Lijep pozdrav

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
15 godina
online
Informatičar starog kova

... trag mu se gubi negdje iza hvarskih grebena. Čim je MCSA uspio zamijeniti za kuharsku pregaču skočio na prvu barku i otišao. Možda i do Argentine/Čile.. Kaže da mu je dosta ovih mlatimudana, (nije distinktivno dal je mislio na nas ili vrle političare) i da ide malo jahati na kravama. Ako ga koja probode, bar zna uzrok 'peckanja s leđa' (malo niže) ovako ga samo pecka a ne zna tko i s koje strane ga nateže..

Ja više ni ne čitam, sad se bavim heklanjem (day job) i pečenjem krafni petkom u striptiz baru (night job). Jedino mi još fali treća osmica (8+8+8=ZOR) pa sad gledam još jedan job između, jer treba skupiti nešto za more, za račune, za državu! (il za DOM? što tamo neki kliču...) izgleda da ću i ja za dom... za starije i nemoćne, animator (ili reanimator). To sam si oduvijek želio (i biti vatrogasac).

 

(post je zapravo samo refresh, jer iscuri ako se ne posta.. -pa da nije prazan eto malo tručkanja.)

 

ujhebate, vidi vratija se šime..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.4.2014 21:41 (ihush).
10 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

Pravo zanimljiv blog!

Hvala ti. :)

13 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

:D

13 godina
offline
Informatičar starog kova
Zdravi i veseli bili :)
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
bradonja_85 kaže...

A ja sam već mislio da je iscrpio svu inspiraciju pišući e-mail ženi s njenim izgovorima kod uskraćivanja kućne gimnastike. Stara kost, iznenadi kad se najmanje nadaš.{#}

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Informatičar starog kova
Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Dva u jedan. Ko dobar gemišt.{#}

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

Nemreš bilivit. Pa on je ipak živ! {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
online
Informatičar starog kova

ima 'tipfelera'.. 224:

- print je stariji od baze. Baza je nastala tek mjesec kasnije od prvog LISTanja programskog koda kao hardcopy na papir. Čak je i famozni buttonćić PrnScr stariji od baze (ako uključimo relacijske kao kriterij 'prave baze'). Ako govorimo npr o bušenim karticama, tad je 'printer' tj bušač kartice opet preduvijet baze itd.

- eGrađanin.. sad i MUP zna tvoj OIB bez da te traži iskaznicu HZMOa ili izviđača, još samo da 'Mile' dobije pass i nauči da nakon F3, F8, scrolla do dna (na wide ekranićićima ne stane po visini) i tamo klikne intuitivni gesture ready HD-3D button 'Filter' koji mu izbaci čarobni podatak na predočnik.

 

225:

- Autoćorak je samo za fazane, đombe znaju NNNI, formulacija generičkog mejla ''uvidom u naše poslovne knjige, utvrđeno je da .. bla bla'', kraće đomba ne izlane da je zaboravio poslati račun u odgovarajućem stoljeću, nego korisnik nije platio (iz nepoznatog razloga, npr zagubio se račun) ali sad mora jer eto knjigovođa ga nešto gnjavi, pa će i ovrhom ako mora (al' nebi on). To pogađa samo PKV informatičara, ne pravog-starog kova, KV/ISK.

- Škartoc ćorak mi je malo sumnjiv (gazda koji ne zna kome šalje topovsko meso?).

 

-nije to više onaj stari ISK.. mada još poneki bljesak nade (dok limuzina ima rikverc) postoji.

 

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Informatičar starog kova
samo fazani misle da mail koji sadrži "uvidom u naše poslovne knjige" neće završiti u spamu
Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Informatičar starog kova

ako koga zanima izaša je 226 :)

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

ako koga zanima izaša je 226 :)

A di je fotka koja prikazuje Pirelli kalendar prigodno okačen na zidu?

Stručnjak za odmaganje...
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 18:02 (mario.L_hr).
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
mario.L_hr kaže...
Informatičar starog kova kaže...

ako koga zanima izaša je 226 :)

A di je fotka koja prikazuje Pirelli kalendar prigodno okačen na zidu?

 

cijenjeni kolega koji je slikavao će dobiti upis u Zapisnik zbog nepotpunog ispunjavanja borbanog zadatka

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

 

cijenjeni kolega koji je slikavao će dobiti upis u Zapisnik zbog nepotpunog ispunjavanja borbanog zadatka

Valjda ste naplatili posao barem 50% više s obzirom na loše uvjete rada na 5 - 6 metara visine? {#}

(ko svaki pravi IT-ovac danas) {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.7.2014 18:32 (kizo2703).
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Budući je objavio fotke još će i on morati platiti?
Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
mario.L_hr kaže...
Budući je objavio fotke još će i on morati platiti?

Ne ,nego nek naplati slikanje: očito se radi o javnoj firmi (komunalci) ,a tu se uvijek ima viška para. {#}

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
online
Informatičar starog kova

... 226, 'a ko je drža skale'.{#}

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
kizo2703 kaže...
mario.L_hr kaže...
Budući je objavio fotke još će i on morati platiti?

Ne ,nego nek naplati slikanje: očito se radi o javnoj firmi (komunalci) ,a tu se uvijek ima viška para. {#}

 

ma kakvi... knjigovodstveni servis :D

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice