Informatičar starog kova

poruka: 1.401
|
čitano: 351.714
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Jebate, kad te ovako dobro ide s drvetom, mogao bi zeni napraviti kuhinjski komplet, drvene zlice, dasku za rezanje i ostalo
13 godina
offline
Informatičar starog kova

srećom moja ovlaštena squaw ne čita ovaj forum pa ću ti oprostiti :)

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
11 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
hehe, palo mi je na pamet da ces bas to reci...
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

 To što si napravio zove se lupa, a ne povećalo. Povećalo je samo uvećavajuće stakalce.

vocap, bičz?
7 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...

 To što si napravio zove se lupa, a ne povećalo. Povećalo je samo uvećavajuće stakalce.

 Opa....

Tetka nam se ipak vlaži na ISK.

To, care !!!

Kruha i igala...
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
Informatičar starog kova kaže...

 To što si napravio zove se lupa, a ne povećalo. Povećalo je samo uvećavajuće stakalce.

 E vidiš ode kod nas je povećalo

neda mi se
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
nicky.sl kaže...

 E vidiš ode kod nas je povećalo

 I "kod nas" je povećalo, ma gdje to "kod nas" bilo. Kao što rekoh, povećalo je uvećavajuće stakalce. On je to već imao. Prema njegovu tekstu, napravio je ono što već ima. Nije li to glupo?

vocap, bičz?
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...

 I "kod nas" je povećalo, ma gdje to "kod nas" bilo. Kao što rekoh, povećalo je uvećavajuće stakalce. On je to već imao. Prema njegovu tekstu, napravio je ono što već ima. Nije li to glupo?

 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
Informatičar starog kova kaže...

 To što si napravio zove se lupa, a ne povećalo. Povećalo je samo uvećavajuće stakalce.

 

"slikao sam povećalo pod točno određenim kutom" i onda slika povećala

"povećalo mi je ispalo samo jedan put na pod i zadobilo nekoliko oštećenja" i onda slika povećala

"odlučio sam napraviti drveno kućište sa ručkom" i onda nekoliko slika postupka izrade

"nakon dosta ručnog rada i brušenja napokon su se dijelovi spojili oko povećala" 

 

Ako ćemo već tucati mermer onda nećemo reći da sam napravio lupu jer je staklo već bilo napravljeno. 

 

Inače u Šibeniku postoje dvije vrste povećala: 1) povećala bez drške i 2) povećala sa drškom. 

 

RTL care... vjeruj mi na riječ kad ti kažem: takvi kao ti su cijelu osnovnu bili kušin na jarče kokodarče.

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Uostalom rekao si da te ne zanima novi blog, pa šta onda čitaš?

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
14 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

Velika pohvala za ideju i trud!

 

Odmah i par pitanja...

Pošto vidim da se dio alata nabavlja kod ekskluzivnog uvoznika i distributera - u narodu znan i kao Lidl, zanima me kako služe biciklističke rukavice (jeli ona gel podloga na dlanovima čemu) i mišljenje/cijena/model bušilice.

 

I BTW, zašto blog? YouTube bi bio puno bolja opcija (osim ako nisamu krivu)!

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
godo kaže...

Velika pohvala za ideju i trud!

 

Odmah i par pitanja...

Pošto vidim da se dio alata nabavlja kod ekskluzivnog uvoznika i distributera - u narodu znan i kao Lidl, zanima me kako služe biciklističke rukavice (jeli ona gel podloga na dlanovima čemu) i mišljenje/cijena/model bušilice.

 

I BTW, zašto blog? YouTube bi bio puno bolja opcija (osim ako nisamu krivu)!

 

u lidla smo kupili squaw i ja zimske one crivit pa san spremija one dvi deklaracije da znamo koji smo broj, nisu nešto... ono standardni lidl :) 

a litnje iman baš od specializeda to su prave sa kvalitetnim gelovima. inače ode u nas 11 miseci nosiš litnje i 1 misec zimske pa nam se ne isplati za ta dva đira kupovat skupe rukavice

šta se tiče bušilice ova mala koju koristin ki bor mašinu i zavidavalicu je ona bavaria iz peveca oko 130 kn, al već dvi godine radi... a standardna mi je bosch bila 550 kn ja je utepija na nekoj akciji za 380 kn

 

šta se tiče youtuba tu si u pravu to mi svi kažu ali ja san slab meštar i moje radioničke metode su u najmanju ruku... hm... nekonvencionalne :)

ali budući da sam pedantan i strpljiv to na kraju ispadne dobro

a i neman čime snimat :)

a i okolina je ono... drvarnice, nije baš respektabilan prostor

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

šta se tiče youtuba tu si u pravu to mi svi kažu ali ja san slab meštar i moje radioničke metode su u najmanju ruku... hm... nekonvencionalne :)

ali budući da sam pedantan i strpljiv to na kraju ispadne dobro

a i neman čime snimat :)

a i okolina je ono... drvarnice, nije baš respektabilan prostor

 Koliko pustih izlika. Prava je istina zapravo u tome da se suviše loše koristiš hrvatskim jezikom pa usmeno izlaganje misli ne dolazi u obzir. Tebi bi bio prevelik napor štogod suvislo reći, a gledatelji ionako ništa ne bi razumjeli.

vocap, bičz?
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
Informatičar starog kova kaže...

šta se tiče youtuba tu si u pravu to mi svi kažu ali ja san slab meštar i moje radioničke metode su u najmanju ruku... hm... nekonvencionalne :)

ali budući da sam pedantan i strpljiv to na kraju ispadne dobro

a i neman čime snimat :)

a i okolina je ono... drvarnice, nije baš respektabilan prostor

 Koliko pustih izlika. Prava je istina zapravo u tome da se suviše loše koristiš hrvatskim jezikom pa usmeno izlaganje misli ne dolazi u obzir. Tebi bi bio prevelik napor štogod suvislo reći, a gledatelji ionako ništa ne bi razumjeli.

 Zasto ti njega toliko mrziš ?!?

neda mi se
13 godina
offline
Informatičar starog kova

moguće rtl care... moguće

 

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Informatičar starog kova

e moj nicky to ni meni nije jasno... ženu mu nisan jeba, pare mu ne dugujem... stvarno ne znan

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Informatičar starog kova

ali dobro, pustimo čovjeka nek ispoljava svoje frustracije na meni, meni to u principu ne smeta dok ne postane naporan. naporan bi posta i da me fali :)

ali eto... ovo je javni forum pa nek čovjek kaže

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

Tebi ne smeta al meni smeta i to od prve poruke na ovom forumu. Mrzim kad se netko krije iza neznam kakvog nicka a još više mrzim mučke provokatore koji samo love priliku da se s nekim svađaju. A ja sam večeras baš nabrušen za takve.

neda mi se
14 godina
neaktivan
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
Informatičar starog kova kaže...

šta se tiče youtuba tu si u pravu to mi svi kažu ali ja san slab meštar i moje radioničke metode su u najmanju ruku... hm... nekonvencionalne :)

ali budući da sam pedantan i strpljiv to na kraju ispadne dobro

a i neman čime snimat :)

a i okolina je ono... drvarnice, nije baš respektabilan prostor

 Koliko pustih izlika. Prava je istina zapravo u tome da se suviše loše koristiš hrvatskim jezikom pa usmeno izlaganje misli ne dolazi u obzir. Tebi bi bio prevelik napor štogod suvislo reći, a gledatelji ionako ništa ne bi razumjeli.

 

Informatičar starog kova kaže...

ali dobro, pustimo čovjeka nek ispoljava svoje frustracije na meni, meni to u principu ne smeta dok ne postane naporan. naporan bi posta i da me fali :)

ali eto... ovo je javni forum pa nek čovjek kaže

... vi se znate ili?

Koliko ja znam (ona/ono/on/to/član lgbt zajednice) je žensko, navodno.  hm, da nije netko kome si zaboravio aktivirati Office?

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
godo kaže...

... vi se znate ili?

 Kolega književnik tvrdi da se poznajemo. Vjerojatno zbog ovoga. Skrolaj dolje, razvila se cijela rasprava.

vocap, bičz?
13 godina
offline
Informatičar starog kova

Gospodićna je ljubomorna jer nikoga ne zanima njen blog na "savršenom hrvatskom jeziku", a ISK čita pola Hrvatske i uživaju makar ne razumiju trećinu riječi :P.

 

A veću glupost od one da bi sad čovjek trebao vraćati pare kupcu svoje knjige (i to još punu cijenu iz knjižare ) jer se taj kupac pravi idiotom koji kao ništa ne razumije, stvarno već dugo nisam pročitao. Ako mogu ja iz Zagorja bez problema uživati u blogu onda može bilo tko.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
odjavljen
offline
Informatičar starog kova

Ja bi tom dotičnom vratio pare i napisao na blog tko je, imenom i prezimenom. Pa nek se tom dotičnom smije ceo region (bar ovaj pametniji dio koji čita ISKa)

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Sum_of_all_fears kaže...

Ja bi tom dotičnom vratio pare i napisao na blog tko je, imenom i prezimenom. Pa nek se tom dotičnom smije ceo region (bar ovaj pametniji dio koji čita ISKa)

 Ma kakve pare? Bija bi lud kad bi ih vratio a u tom slučaju bi mu gume izbuža na onoj njegovoj limuzini.

neda mi se
14 godina
neaktivan
offline
Informatičar starog kova

Hehe... to se danas radi tako da se uvaži primjedba cijenjenog dijela publike i u narednom skorijem periodu izda riječnik stranih i nejasnih pojmova kako bi čitatelji mogli iskusiti cjeloviti doživljaj autorovog izričaja!

 

Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
13 godina
offline
Informatičar starog kova

ali nije on da pare meni nego knjižari tako da mu ja neman šta vratit a i ne znan njegov identitet (mada nije problem saznat) ali nije mi zanimljiv. glup je a neman vrimena za glupane odavno san priša na desnu stranu gaussove krivulje

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova
Informatičar starog kova kaže...

ali nije on da pare meni nego knjižari tako da mu ja neman šta vratit a i ne znan njegov identitet (mada nije problem saznat) ali nije mi zanimljiv. glup je a neman vrimena za glupane odavno san priša na desnu stranu gaussove krivulje

 Nije li indikativno što taj čovjek - svi znamo koje struke te kojega radnog mjesta - ne može čitati tvoju knjigu? Nije li, bilo bi bolje reći, takva situacija paradoksalna?

vocap, bičz?
10 godina
offline
Re: Informatičar starog kova
Arendelle kaže...
Informatičar starog kova kaže...

ali nije on da pare meni nego knjižari tako da mu ja neman šta vratit a i ne znan njegov identitet (mada nije problem saznat) ali nije mi zanimljiv. glup je a neman vrimena za glupane odavno san priša na desnu stranu gaussove krivulje

 Nije li indikativno što taj čovjek - svi znamo koje struke te kojega radnog mjesta - ne može čitati tvoju knjigu? Nije li, bilo bi bolje reći, takva situacija paradoksalna?

 Ovdje si jedino ti paradoksalna.

Očigledno mrziš legendu znanu kao ISK i uvjek imaš neki upljuvak za ubaciti.

 

neda mi se
13 godina
offline
Re: Informatičar starog kova

indikativno je samo da je taj čovjek, to jest ti

- ušao u legendu kao "čovjek koji je od pisca knjige tražio novac nazad, umjesto od knjižare, jer nije zadovoljan sadržajem knjige"

- ušao u legendu kao jedini imaoc OIB-a i JMBG-a koji nije razumio što je pisac htio reći

- ima psihičkih problema

- ne zna čitati jer niti sam na broj 098 231 400 niti na email kristijan.miric(ž)si.t-com.hr dobio nikakav upit 

 

sve u svemu rtl care... živ ti meni bio i zdrav

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
13 godina
offline
Informatičar starog kova

također je indikativno i to da san ja budala jer te nisan stavija na ignore...

Potpis i pečat nisu potrebni jer je post pisan na elektroničkom računalu.
8 godina
odjavljen
offline
Re: Informatičar starog kova

Nemam vremena za pisanje duljega odgovora, pa samo ukratko:

 

— dotični je korisnik foruma tražio povrat novca jer knjigu, s obzirom na to da nije lektorirana, nije razumio

— on se možda koristi hiperbolom kad govori da "nije razumio" želeći naglasiti važnost lektora u izdavačkom lancu

— spomenuti gospodin očito je uspješno završio fakultet, a također je u radnom odnosu što nisu karakteristike duševno bolesnih

— lektor (tzv. RTL Car s web-stranice Forum.hr) sigurno zna čitati, ali zna i za bolje načine prosvjeda nego što ih znadeš ti.

 

Živio, Brade Pitte. Kad već pozdravljamo nepostojeće sugovornike, neka barem bude zanimljivo.

vocap, bičz?
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice