Kako dobiti vrućicu? zaključana tema

poruka: 101
|
čitano: 287.232
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Ako ti se neda ići-ispiši se,kao što je netko već rekao,a možeš se i praviti da ti je loše(ali će ti onda bit dosadno doma.....znam iz iskustva  ;))

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Boze sacuvaj , jeste normalni kakav surovi krumpir , jos ti samo fali da krepas ,dobit ces 40°C od tog smeca.Nego lipo uzmi zivin termometar i napravi obrnuto od tehnike spustanja zive.(protresi termometar na drugu stranui umisto da se ziva spusti ona ce se dignit , tako pokazi doma svojima da imas 37,5 i neides u skolu)  :)

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
ivan_1995 kaže...

sutra mi se neda ici u skolu...pa me zanima kak dobit temperaturu???

ne treba ti vrućica kada imaš već propuh u glavi Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

lol  ( nije  SUROVI NEGO SIROVI **)  :)

15 godina
odjavljen
offline
Kako dobiti vručicu??

Lagano podgrij toplomjer sa upaljačem na većoj udaljenosti (15-20cm pa približavaj). Ne pretjeruj da ne istopiš plastiku i pazi da temp ne ode na 300'C. Lagano, oprezno, polako približavaj upaljač. Posluži se nekom izolacijom ako treba (nezapaljivom!).

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
ivan_1995 kaže...

ma ja svoj trljan...

gdje stignem ali ništa...uvijek imam 36...i nes

 

sakrij upaljac u gace... zagrij na 39 i onda protresi da bude 38,5...

prije toga se umi sto vrucijom vodom, zovi staru, stara vidi toplomjer, popipa celo a celo vruce, neides u skolu, nakon toga tableta pa ti kao padne temp, nakon toga izmjeris "legalnim" putem i to je to...

ako nemas upaljac, pusti zarulju da gori i nasloni toplomjer na kratko i eto XD

potpis :D
15 godina
odjavljen
offline
Kako dobiti vručicu??

Ne igraj se s upaljačem, ako pretjeraš i staklo pukne, moglo bi biti nezgodno. Živa baš nije najzdraviji metal. Dovoljno ti je lagano noktom kuckat vrh toplomjera (onaj na vrhu skale, ne tamo gdje je živa). To možeš raditi i dok ti je toplomjer ispod ruke.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
MrBlc kaže...

Ne igraj se s upaljačem, ako pretjeraš i staklo pukne, moglo bi biti nezgodno. Živa baš nije najzdraviji metal. Dovoljno ti je lagano noktom kuckat vrh toplomjera (onaj na vrhu skale, ne tamo gdje je živa). To možeš raditi i dok ti je toplomjer ispod ruke.

sta time dobiva? osim lagano dizanje zive i spustanje u momentu kad ga skines ??

nisam probao ali kazem ovako

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
MrBlc kaže...

Ne igraj se s upaljačem, ako pretjeraš i staklo pukne, moglo bi biti nezgodno. Živa baš nije najzdraviji metal. Dovoljno ti je lagano noktom kuckat vrh toplomjera (onaj na vrhu skale, ne tamo gdje je živa). To možeš raditi i dok ti je toplomjer ispod ruke.

da moglo bi se dogodit da pukne, ali ako se prolije ziva neceti nista bit, ali su pare od zive jako otrovne.

METALLICA!!!
15 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

Pobjegni cjeli dan i idi kod doktora da ti dadne ispričnicu(smuljaš mu nešto).

Mislim da nije normalno pokušavat dobit temp. samo radi škole, šta ako ti se nešto ozbiljno dogodi.

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
odjavljen
offline
Kako dobiti vručicu??

Ja kažem za digitalni toplomjer. Nebi nikome preporučio zagrijavanje živinog toplomjera. Rađe odi u školu nego da ti živa prasne u krevetu Smijeh

 

BTW, ovo sa žaruljom je dobra ideja. Prislonit onu "sondu" na kraju toplomjera na žarulju i gledat kako temp ide do 37.5'C....

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

popi govno odma dobis vručicu

16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

ustvari... zasto ti se neda?

sta ima tako lose?

vjeruj... najbolje je djacko doba, odi, zaj.....aj se, s....daj, popi cugu sa ekipom, napusi se, za....vaj malo profesore i ispricaj se na kraju sata (ta mi je najdraza) i tako... kasnije ces vidjet samo 20 ljudi koji ce ti uskoro do........

a ovako si uvijek u nekom dobrom raspolozenju, kad pocnes radit to sve nesto ozbiljno, nesmijes se smijat jer misle da ih vrijedas itd itdf

odi u skolu i uzivaj

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Sum_of_all_fears kaže...

Ja kažem za digitalni toplomjer. Nebi nikome preporučio zagrijavanje živinog toplomjera. Rađe odi u školu nego da ti živa prasne u krevetu Smijeh

 

BTW, ovo sa žaruljom je dobra ideja. Prislonit onu "sondu" na kraju toplomjera na žarulju i gledat kako temp ide do 37.5'C....

Smijeh a moze i prislonit toplomjer na radiator (ali oprezno da mu temperatiura ne skoci)

isprobana metoda jednom, a glavu si pokri toplim rucnicima dekama i jastukom.

METALLICA!!!
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Foliraj da su ti se leđa uklještila. Ili nezgodno zaspi pa se mozda stvarno ukljestis :D

15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Hacker-ri kaže...

ustvari... zasto ti se neda?

sta ima tako lose?

vjeruj... najbolje je djacko doba, odi, zaj.....aj se, s....daj, popi cugu sa ekipom, napusi se, za....vaj malo profesore i ispricaj se na kraju sata (ta mi je najdraza) i tako... kasnije ces vidjet samo 20 ljudi koji ce ti uskoro do........

a ovako si uvijek u nekom dobrom raspolozenju, kad pocnes radit to sve nesto ozbiljno, nesmijes se smijat jer misle da ih vrijedas itd itdf

odi u skolu i uzivaj

Istina, meni je draze gledat cure na tjelesnom ili zurenje u guzice dok odgovaraju nego bjezat iz skole van.Smijeh

Ipak se isplati biti u skoli XD

METALLICA!!!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
uljez kaže...

Istina, meni je draze gledat cure na tjelesnom ili zurenje u guzice dok odgovaraju nego bjezat iz skole van.Smijeh

Ipak se isplati biti u skoli XD

ma bas cu curice gledat... ja sam iz tzk imao jednu profesoricu koja izgleda kao 100 curica :D

mmmmmm bombaaaaa

a joj sto bi joj pjevao :D

potpis :D
15 godina
odjavljen
offline
Kako dobiti vručicu??

a da ipak odes u skolu?

JESUS SAVES!!!
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

ja uzmem toplomjer i tresen ga naopako...:)

16 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

Daj odi u školu, nemoj radit gluposti ako nisi stvarno bolestan. Što ti se loše može dogodit?

Heal The World
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Hacker-ri kaže...
MrBlc kaže...

Ne igraj se s upaljačem, ako pretjeraš i staklo pukne, moglo bi biti nezgodno. Živa baš nije najzdraviji metal. Dovoljno ti je lagano noktom kuckat vrh toplomjera (onaj na vrhu skale, ne tamo gdje je živa). To možeš raditi i dok ti je toplomjer ispod ruke.

sta time dobiva? osim lagano dizanje zive i spustanje u momentu kad ga skines ??

nisam probao ali kazem ovako

 

Upravo to, lagano dizanje žive. Spuštanje spriječava suženje na dnu cijevčice. Iz istog razloga se živa ne spušta kad se toplomjer ohladi, već ga treba otrest.

 

@uljez

Ugrijana živa, blizina upaljača, prskanje kapljica, nemogučnost potpunog skupljanja žive, da ne govorim ako se radi o tepihu ili krevetu. Čak i stariji parketi mogu biti problem.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
16 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

ajmo ga tjerat u skolu :D

 

SKOLA1

 

SKOLA2

 

SKOLA3

 

SKOLA4

 

Sta jos uvijek zelis doma ostat :D

 

ako i nema ovakvih trebi, natjeraj ih da se obuku :D

potpis :D
15 godina
odjavljen
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Hacker-ri kaže...

ajmo ga tjerat u skolu :D

 

SKOLA1

 

SKOLA2

 

SKOLA3

 

SKOLA4

 

Sta jos uvijek zelis doma ostat :D

 

ako i nema ovakvih trebi, natjeraj ih da se obuku :D

sad bi i ja opet u skolu!

JESUS SAVES!!!
15 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Idite u školu. pustite te to dr**nje doma. doma ćete poludit. i ćete vidjet kad počnete radit će vam sve to falit i ćete si mislit koji idiot sam bio, šta nisam išao u školu. znam kako meni sad sve to fali.

Google Wave account: gen.balet@googlewave.com
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??

Odi u školi i z*jebaji se. Ako si srednja glavno da prolaziš. 2 dosta xD

ceRina:)
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
Cerina15 kaže...

Odi u školi i z*jebaji se. Ako si srednja glavno da prolaziš. 2 dosta xD

E kad bi to moji starci olako shvatili taj 2 xD

Imam cvrstu 4 za kraj i opet im nevalja..sta se mene tice, mogu i s 2 proc..

Eh da, nisam streber i nevolim ih !

14 godina
protjeran
offline
Kako dobiti vručicu??

gledaj sabor tv i temperatura će ti naglo skočiti.

 

Sk8er Boi
14 godina
neaktivan
offline
Kako dobiti vručicu??

Ma dvojka je carska ocijena Cool

16 godina
offline
Kako dobiti vručicu??

koji spam... vrlo jadno - nemoj biti mamina balavica i uzmi malo odgovornosti u svoj život

http://downloadzona.blog.hr/ http://hardwarezona.blog.hr/
Poruka je uređivana zadnji put sri 2.12.2009 22:19 (igy).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Kako dobiti vručicu??
igy kaže...

koji spam... vrlo jadno

ajme... pa kao da se bas u svakoj temi moramo drzat teme... ne pricamo o srcanim problemima...

 

Ima di neki topic za OFFTOPIC?

potpis :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice