"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

poruka: 559
|
čitano: 194.865
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

da...prvo su bili s likovima Looney tunesa a kasnije su došli pokemoni. Vrečica smokića je bila oko 3kn a nekad su se za*ebali kod pakiranja pa si dobio čak 2 tazića u vrećici {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
ddarknessfairyy kaže...

da...prvo su bili s likovima Looney tunesa a kasnije su došli pokemoni. Vrečica smokića je bila oko 3kn a nekad su se za*ebali kod pakiranja pa si dobio čak 2 tazića u vrećici {#}

onda su se u mom slučaju cesto zahebali :D sjecam se samo pokemona :S

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
16 godina
odjavljen
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Novi klinci nikad nece naucit kaj je zivot bez interneta i facebook-a,a to nema nikakvu cijenu. 

 

Nisam ni ja bogzna sto star (93-će god.), ali samo znam da sam osnovnu zavrsio taman kad je pocela fejs revolucija. {#}

 

 

http://isvijet.com.hr
10 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

a ja ju poceo kad je pocela fejs opsada ;P kod mene nije baš bilo igre s prijateljima i vršnjacima(jbg,svi bili retardirani ili su te tjerali),uglavnom izrada kućica,penjanje po stablima,grupa grupu traži,igranje na rata(ja bio glavni distributer/proizvođač puški,moj uzi je bio jedinstven primjerak :D)....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
12 godina
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

10 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Milka30 kaže...

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

Ili koristim Vi ili koristim imena
Ja ustupim i pomognem ako me upitaju za pomoć ili ako vidim da se muče(jednom sam ja upitao treba li ponijet vrećice pa me odhebalo,otad više ne pitam..)
Ja bih išao vani da i ostali idu vani,to sigurno :P

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
10 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Milka30 kaže...

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

Da ima djece koja su neodgojena ima ali ovo sa ustupanjem mjesta je već izlizana fora. Ja se od svoje 15-te(a davno je to bilo) više ne dižem nikom osim trudnicama i starčekima. Dizala sam se ja svima starijima, nisam čak ni pokušavala sjest nego sam stajala dok nisam imala "nezgodu s psom." Tri tjedna sam svaki dan stajala u autobusu Zaprešić - Črnomerec sa štakom i nogom koja nije bila "u uporabi" i ni jednoj toj velikoj dami nije palo na pamet da ustupi mjesto. Začudo ustajali su oni "neodgojeni" klinci od 20-tak godina. A da ne pričam o tome da te još i onako odgojeno gurne da bi se progurala do mjesta i onda kokodakala kak je prošla od Borongaja do Trga pješke da bi našla čizme koje joj se sviđaju i da je jaaako umorna...ma pljuc.

 

On topic: novi klinci neće nikad igrati "care care gospodare" dok čekaju autobus {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
11 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
ddarknessfairyy kaže...

Nisi čuo za Alfa??? {#} Issss može te bit sram!!! Alf je najdifniji i najbolji izvanzemaljac koji je ikada postojao!  {#}

A koliko se sjećam,reprizirao se prije nekih desetak godina {#}

Daniel
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Shumy kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Nisi čuo za Alfa??? {#} Issss može te bit sram!!! Alf je najdifniji i najbolji izvanzemaljac koji je ikada postojao!  {#}

A koliko se sjećam,reprizirao se prije nekih desetak godina {#}

samo?! {#}

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
11 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
kivic15 kaže...

samo?! {#}

Pardon! Htio sam reći ZADNJI PUT KADA SE REPRIZIRALO! {#}

Daniel
12 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
14 godina
odjavljen
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bancic123 kaže...

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

 

Balavac si, ali ne zato jer imaš 16 {#}

Svi smo mi Mentalist.
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Jakovp kaže...
bancic123 kaže...

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

 

Balavac si, ali ne zato jer imaš 16 {#}

Na temelju cega si to zakljucio?

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bancic123 kaže...

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

ako su svi oko tebe neodgojeni,onda nemoj i ti bit ''neodgojen''...

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
10 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bancic123 kaže...

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

Sam si se tako klasificirao...Nitko nije rekao da ste gluplji. Tema nije tu da vrijeđa nekog već da se mi "stari" prisjetimo nekih divnih stvari koje vi niste nikad upoznali. 

Isto tako postoji razlika između modernog i neodgojenog. I sam kažeš da znaš što je VHS a sad priznaj kojiko mladih poznaš koji npr nemaju pojma što je to i usput se zgražaju nad nama "starijima", uopče neću ulaziti u to kako netko od 25 može bit star {#}

 

A ovaj post koji si citirao sam ja već komentirala.

 

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
12 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bancic123 kaže...

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

Pa jesi balavac,imas samo 16!

I ja sam jednom imao 16 i dobro znam "šta te puca".Naravno da mrziš kada ti netko stariji "soli pamet",naravno da si i "preiskusan" za svoje godine,naravno da o kompjuterima znas vise od od nas kada smo imali 16...

Mislis li da ovo "VI",umanjuje tebe kao covjeka,zato jer koliko puta ti se desilo da te netko od odraslih ne shvaca ozbiljno ili te naziva balavcem,pa zasto bi ti onda ikoga oslovljavao sa VI!?

Koliko puta se desilo da tebi nitko ne ustupi mjesto?Pa sto bi ti onda drugima?

RESPEKT je u pitanju,nista drugo!To je ono sta klincima fali!Grozno mi je cuti kada netko oslovljava svoje roditelje sa STARI ili STARA.Pa cak i imenom,jer kao-mama mi je prijateljica i zato je zovem imenom.

Budi 100% siguran da taj "VI" te cini boljom osobom i drugi te vise cjene.....no to ces saznati tek kada budes imao svoju djecu!

 

Igranje.....joooj,ma nemojte mi samo pricati da se danasnja djeca znaju igrati(naravno ne sva),danasnja djeca imaju 500 prijatelja,al na Facebooku.Ona znaju sve o svjetu,oruzju,prezivljavanju,informatici.....zahebi to.Nemaju pojma,hodaju ko zombiji,u glavama ih pucaju scene iz fimova,igrica-a kada treba djelovati-nemaju pojma!

 

No nisu djeca kriva,kriv je suvremeni nacin zivota,koji im omogucava sve sto mi nismo mogli imati.Zato niti ne cjene stvari kao sto smo mi.Zato niti nemaju mastu,jer ju mogu "kupiti"

Nazalost...

 

10 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

imam ja susjede koji su mi se rugali da imam samo 250h na xfireu,a onda sam im dao zracnu pa su faljivali kilometar od mete....

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
10 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Milka30 kaže...

Pa jesi balavac,imas samo 16!

I ja sam jednom imao 16 i dobro znam "šta te puca".Naravno da mrziš kada ti netko stariji "soli pamet",naravno da si i "preiskusan" za svoje godine,naravno da o kompjuterima znas vise od od nas kada smo imali 16...

Mislis li da ovo "VI",umanjuje tebe kao covjeka,zato jer koliko puta ti se desilo da te netko od odraslih ne shvaca ozbiljno ili te naziva balavcem,pa zasto bi ti onda ikoga oslovljavao sa VI!?

Koliko puta se desilo da tebi nitko ne ustupi mjesto?Pa sto bi ti onda drugima?

RESPEKT je u pitanju,nista drugo!To je ono sta klincima fali!Grozno mi je cuti kada netko oslovljava svoje roditelje sa STARI ili STARA.Pa cak i imenom,jer kao-mama mi je prijateljica i zato je zovem imenom.

Budi 100% siguran da taj "VI" te cini boljom osobom i drugi te vise cjene.....no to ces saznati tek kada budes imao svoju djecu!

 

Igranje.....joooj,ma nemojte mi samo pricati da se danasnja djeca znaju igrati(naravno ne sva),danasnja djeca imaju 500 prijatelja,al na Facebooku.Ona znaju sve o svjetu,oruzju,prezivljavanju,informatici.....zahebi to.Nemaju pojma,hodaju ko zombiji,u glavama ih pucaju scene iz fimova,igrica-a kada treba djelovati-nemaju pojma!

 

No nisu djeca kriva,kriv je suvremeni nacin zivota,koji im omogucava sve sto mi nismo mogli imati.Zato niti ne cjene stvari kao sto smo mi.Zato niti nemaju mastu,jer ju mogu "kupiti"

Nazalost...

 

Oslovljavanje roditelja nema veze sa poštovanjem. Ja svog tatu zovem "seljak" on mene "tele" i to nema nikakve veze sa nepoštovanjem. Čak štoviše zato što se poštujemo se možemo tako nazivati jer znamo da je to iz ljubavi i da ne mislimo ništa ružno time.

 

A da nekima fali maše oooo da fali itekako. Gledam neki dan curice se vani igraju i imaju cijeeelu kuhinju postavljenu i cmolje da se nemogu igrati jer nemaju povrća. I onda baka ode i iščupa povrće iz vrta....mislim WTF? meni je kuhinja bila cigle i siporeks, hrana pijesak a kruh ono žuto pjenasto čim se prozori kitaju(ne znam kak se zove) {#}

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
11 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
ddarknessfairyy kaže...
Milka30 kaže...

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

Da ima djece koja su neodgojena ima ali ovo sa ustupanjem mjesta je već izlizana fora. Ja se od svoje 15-te(a davno je to bilo) više ne dižem nikom osim trudnicama i starčekima. Dizala sam se ja svima starijima, nisam čak ni pokušavala sjest nego sam stajala dok nisam imala "nezgodu s psom." Tri tjedna sam svaki dan stajala u autobusu Zaprešić - Črnomerec sa štakom i nogom koja nije bila "u uporabi" i ni jednoj toj velikoj dami nije palo na pamet da ustupi mjesto. Začudo ustajali su oni "neodgojeni" klinci od 20-tak godina. A da ne pričam o tome da te još i onako odgojeno gurne da bi se progurala do mjesta i onda kokodakala kak je prošla od Borongaja do Trga pješke da bi našla čizme koje joj se sviđaju i da je jaaako umorna...ma pljuc.

 

On topic: novi klinci neće nikad igrati "care care gospodare" dok čekaju autobus {#}

 

 

 

 

 

ja sam koristio gajbe i to karlovačko pivo jer su bile najtvrđe za "teren" (blato,kamenjurine,rupe) pa kad dođe konobar iz kafića-trk u haustor

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.9.2013 23:05 (ilyaz97).
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Milka30 kaže...
bancic123 kaže...

Kako me zivciraju zatupljeni ljudi,koji ljude dijele na odrasle i klince,ja imam 16 godina i znaci da sam ja sad balavac i gluplji jer ne znam sto je VHS (naravno da znam,govorim za one mladje i recmo "modernije") ? 

 

Ne vidim bit ove teme,kao da su sva djeca mojih godina ista.

 

Recimo post od kolege gore:

 

Novi klinci nikada nece oslovljavati odrasle sa "VI"

Novi klinci ne ustupaju mjesto odraslima.

Novi klinci ne znaju sta je to izaci van i igrati se.

 

Mislim wtf? Ja sam neodgojen jer sam dijete 21. stoljeca?

 

Pa jesi balavac,imas samo 16!

I ja sam jednom imao 16 i dobro znam "šta te puca".Naravno da mrziš kada ti netko stariji "soli pamet",naravno da si i "preiskusan" za svoje godine,naravno da o kompjuterima znas vise od od nas kada smo imali 16...

Mislis li da ovo "VI",umanjuje tebe kao covjeka,zato jer koliko puta ti se desilo da te netko od odraslih ne shvaca ozbiljno ili te naziva balavcem,pa zasto bi ti onda ikoga oslovljavao sa VI!?

Koliko puta se desilo da tebi nitko ne ustupi mjesto?Pa sto bi ti onda drugima?

RESPEKT je u pitanju,nista drugo!To je ono sta klincima fali!Grozno mi je cuti kada netko oslovljava svoje roditelje sa STARI ili STARA.Pa cak i imenom,jer kao-mama mi je prijateljica i zato je zovem imenom.

Budi 100% siguran da taj "VI" te cini boljom osobom i drugi te vise cjene.....no to ces saznati tek kada budes imao svoju djecu!

 

Igranje.....joooj,ma nemojte mi samo pricati da se danasnja djeca znaju igrati(naravno ne sva),danasnja djeca imaju 500 prijatelja,al na Facebooku.Ona znaju sve o svjetu,oruzju,prezivljavanju,informatici.....zahebi to.Nemaju pojma,hodaju ko zombiji,u glavama ih pucaju scene iz fimova,igrica-a kada treba djelovati-nemaju pojma!

 

No nisu djeca kriva,kriv je suvremeni nacin zivota,koji im omogucava sve sto mi nismo mogli imati.Zato niti ne cjene stvari kao sto smo mi.Zato niti nemaju mastu,jer ju mogu "kupiti"

Nazalost...

 

Prosao sam ja fazu u kojoj su me "zivcirali" odrasli.

Svim starijim osobama se obracam sa "vi" ne jer sam tako odgojen,vec radi respekta,iako vecina to ne zasluzuje.

Ja zivim po dobrom starom pravilu,tj. ne cinim drugom nista sto sam nebi htio da mi neko radi.

Da,mi smo recimo djeca 21. stoljeca i koristim facebook,ali ne vidim sto je u tome lose,na FB-u imam 500 prijatelja,brisem nekog svaki put kad vidim ime s kojim nisam ili ne kanim komunicirati,prije mi je naravno bilo fora imat puno ljudi,kao i svakom klincu koji si napravi fejs,ali eto,gade mi se statusi i slike raznih drolyetina i maloumnih retarda na koje svakodnevno naljecem.

šiz gada smajl it sims tu mi remajndz mi of čajldhud memoriz
12 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
ddarknessfairyy kaže...

Oslovljavanje roditelja nema veze sa poštovanjem. Ja svog tatu zovem "seljak" on mene "tele" i to nema nikakve veze sa nepoštovanjem. Čak štoviše zato što se poštujemo se možemo tako nazivati jer znamo da je to iz ljubavi i da ne mislimo ništa ružno time.

 

A da nekima fali maše oooo da fali itekako. Gledam neki dan curice se vani igraju i imaju cijeeelu kuhinju postavljenu i cmolje da se nemogu igrati jer nemaju povrća. I onda baka ode i iščupa povrće iz vrta....mislim WTF? meni je kuhinja bila cigle i siporeks, hrana pijesak a kruh ono žuto pjenasto čim se prozori kitaju(ne znam kak se zove) {#}

Pur pjena se zove!

Seljak-tele,vas dvojica imate nesto posebno,jos ako ti je tata zafrkant,to je onda ok!

Mislio sam reci tipa ono:

Kčer:Anđo daj mi skuhaj rucak!

  ili 

Kčer:Stara daj mi skuhaj rucak!

 

Kontas?Kako to ruzno zvuci.Zar je tesko reci Mama molim te,skuhaj mi rucak!

16 godina
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

... meni je danas kod mladih malo preizraženo ovo (fotka)
Pogled u autobus i svima glave sa slušalicama usmjerene među noge i prazan pogled u smartphone.
Nemožete reći da ne uzima danak kad u danu, pored osnovnih aktivnosti
poput spavanja, prehrane, higijene, i potom učenja, putovanja, škole, televizije, ulete silni sati
na mobitelu, tabletu, online ili u igricama. Cijelu tu masu sati jer nije bilo (ovakvog) interneta,
mobitela, mi smo imali na raspolaganju za nešto konretno, za osobno druženje, fizičko kretanje,
igranje, svirke u bendovima i vježbanje instrumenta, putovanja,  posjete, izložbe, akcije,

obilaske, izlaske, ma makar kave. Bili su, sjećam se, na stojedinici oglasi navečer tipa:
"planiramo neki tulum, ako koga zanima, nek se javi na taj i taj telefon." "ima nas dečkiju
na proslavi rođendana, ako neke cure zanima dobra klopa muzika i cuga, nek se jave.."
neznam jel danas takvo što funkcionira.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
Milka30 kaže...

Pur pjena se zove!

Seljak-tele,vas dvojica imate nesto posebno,jos ako ti je tata zafrkant,to je onda ok!

Mislio sam reci tipa ono:

Kčer:Anđo daj mi skuhaj rucak!

  ili 

Kčer:Stara daj mi skuhaj rucak!

 

Kontas?Kako to ruzno zvuci.Zar je tesko reci Mama molim te,skuhaj mi rucak!

Eeee to...pur pjena...gradila se kuća kad sam bila mala pa kad je tata ogulio višak oko prozora to je bilo super za igranje {#}

A i to stara i takav odnos su roditelji sami krivi. Ja bi svoje da me tak tretira frknula prek nosa i nek si sama kuha(isss zvučim ko moja baka prije 20 godina). {#}

 

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
12 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
bancic123 kaže...

Prosao sam ja fazu u kojoj su me "zivcirali" odrasli.

Svim starijim osobama se obracam sa "vi" ne jer sam tako odgojen,vec radi respekta,iako vecina to ne zasluzuje.

Ja zivim po dobrom starom pravilu,tj. ne cinim drugom nista sto sam nebi htio da mi neko radi.

Da,mi smo recimo djeca 21. stoljeca i koristim facebook,ali ne vidim sto je u tome lose,na FB-u imam 500 prijatelja,brisem nekog svaki put kad vidim ime s kojim nisam ili ne kanim komunicirati,prije mi je naravno bilo fora imat puno ljudi,kao i svakom klincu koji si napravi fejs,ali eto,gade mi se statusi i slike raznih drolyetina i maloumnih retarda na koje svakodnevno naljecem.

Isprika na duplom postu,ali moram odgovoriti!

 

  Facebook prijatelji,joooj!

Evo gle primjera!

Ja kada sam pravio kuću,platio sam samo majstora za žbukanje,sve ostalo su mi prijatelji pomagali-time sam uštedio oko 50 000KN.

Od djetinstva se znam sa njima,uvjek smo si pomagali,zajedno roštiljali,zabavljali se-dakle uvjek smo priskakali jedno drugima u pomoc.

Moj šogor recimo,ima oko 700 FB prijatelja i kada je useljavao u prazan stan,pozvao je te svoje FB prijatelje da mu pomognu-ono MAHUNA!

Svi su ga LAJKALI i nitko nije dosao.Na majstore je dao oko 15 000 KN samo da mu osposobe stan za zivot!

JBG,meni nije lako zaraditi 50 000 KN,no opet i da sam pun para ko ćep,opet bi pravio kuću uz pomoc pravih prijatelja!

Zahebi te FB prijatelje!

14 godina
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

Nema pravog posla bez prijatelja, pa koliko god te to koštalo, i koliko god ti uštedio novaca. I ja tako gledam, kad smo cijepali drva, brat je pozvao prijatelje, i došli su, nisu ništa vikali ne mogu vamo tamo, imoztavali se, došli su i rekli treba mi sjekira. I mislim si... Pa da ja sad zovem nekog od svojih '' prijatelja '' ne da ne bi nitko došao, nego ne bi nitko ni reagirao. Toliko o današnjoj mladeži. Jednostavno nema više prijateljstva kao što je prije bilo. A vi pričajte što hoćete ! 

Optimizam je nedostatak iskustva.
10 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
turbojc kaže...

Nema pravog posla bez prijatelja, pa koliko god te to koštalo, i koliko god ti uštedio novaca. I ja tako gledam, kad smo cijepali drva, brat je pozvao prijatelje, i došli su, nisu ništa vikali ne mogu vamo tamo, imoztavali se, došli su i rekli treba mi sjekira. I mislim si... Pa da ja sad zovem nekog od svojih '' prijatelja '' ne da ne bi nitko došao, nego ne bi nitko ni reagirao. Toliko o današnjoj mladeži. Jednostavno nema više prijateljstva kao što je prije bilo. A vi pričajte što hoćete ! 

među muškima se još i nađe al među curama jok. Sad bi me vjerojatno masa njih razapela za ovo al je tako. Ja uopće nemam prijateljica( samo prijatelje) jer mi je jednostavno odvratno u šta su se današnje ženske pretvorile. Nije mi jasno kak mogu sjedit satima, oblajavat, blebetat o cipelama koje su vidjele prije tjedan dana ne znam di, raspravljat po tisućiti put o Severini,napadat jedna drugu na FB a kad spomeneš neki posao onda te pogledaju ko da si s marsa pala. Kad je rad postao tabu tema u ženskom društvu?

Zato hvala lijepo nebi...radije ću pomoć prijatelju i s muškima kopat rupe za stupove nego slušat isprazno kokodakanje o novim Dolche i bregana torbicama.

Don't blink. Blink and you're dead. They are fast. Faster than you can believe. Don't turn your back. Don't look away. And don't blink. Good Luck.
10 godina
neaktivan
offline
"Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauciti

A tek ove moje generacije....a te o kojim govoris su ciste sponzoruse,nazalost normalne se vise ne rađaju...

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
16 godina
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
kivic15 kaže...

A tek ove moje generacije....a te o kojim govoris su ciste sponzoruse,nazalost normalne se vise ne rađaju...

 Ma svi se rađaju kao čist papir. Što će upisati ne ovisi o dobu, nego okolici.
Ako budu odgajani na žutoj štampi, rtl exkluziv/tabloid carpetima i slično,
ako smisao života budu tražili u američkim teenagerskim sapunicama,
onda mi to možemo pogrešno etiketirati da je krivo vrijeme, 21. stoljeće... ali
samo je stvar utjecaja i nametnutih autoriteta, a ne mode ili trendova :)
Da se razumijemo, internet je genijalna stvar. Besplatna enciklopedija
kojoj nema premca u povijesti čovječanstva, odgovor na svako pitanje,
upute za svaku djelatnost i zanimanje, dokumenti za svaki problem.
No jasno, kao i za sve, uglavnom se koristi na najnižem i najispraznijem nivou.
Koja je "celebriti" nabacila novu tetovažu, s kim spavala i kakvu aferu i
koji komad tijela otkrila u "šokantnom videu".
Šokantna vijest: takvih i toga je uvijek bilo. Stvar je samo toga kome
je to bilo bitno i referenca u životu.

ontopik:
Kratkotrajno mlijeko nekad je bilo 50% jeftinije od onog trajnog i bilo je u vrećicama koje su rado pucale.
Jednom je neki kamion izvalio u zavoju u ulici nekih tri kasete takvog mlijeka iz prtljažnika. Bio je to
praznik za nas klince. Jest da je dobar dio vrećica bio napola prazan zbog probušene ambalaže, ali
svi smo doma došli kao slavodobitni heroji sa par vrećica i vonjali na sasušeno mlijeko po rukama i odjeći:)

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
10 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc
overhaul kaže...
kivic15 kaže...

A tek ove moje generacije....a te o kojim govoris su ciste sponzoruse,nazalost normalne se vise ne rađaju...

 Ma svi se rađaju kao čist papir. Što će upisati ne ovisi o dobu, nego okolici.
Ako budu odgajani na žutoj štampi, rtl exkluziv/tabloid carpetima i slično,
ako smisao života budu tražili u američkim teenagerskim sapunicama,
onda mi to možemo pogrešno etiketirati da je krivo vrijeme, 21. stoljeće... ali
samo je stvar utjecaja i nametnutih autoriteta, a ne mode ili trendova :)
Da se razumijemo, internet je genijalna stvar. Besplatna enciklopedija
kojoj nema premca u povijesti čovječanstva, odgovor na svako pitanje,
upute za svaku djelatnost i zanimanje, dokumenti za svaki problem.
No jasno, kao i za sve, uglavnom se koristi na najnižem i najispraznijem nivou.
Koja je "celebriti" nabacila novu tetovažu, s kim spavala i kakvu aferu i
koji komad tijela otkrila u "šokantnom videu".
Šokantna vijest: takvih i toga je uvijek bilo. Stvar je samo toga kome
je to bilo bitno i referenca u životu.

ontopik:
Kratkotrajno mlijeko nekad je bilo 50% jeftinije od onog trajnog i bilo je u vrećicama koje su rado pucale.
Jednom je neki kamion izvalio u zavoju u ulici nekih tri kasete takvog mlijeka iz prtljažnika. Bio je to
praznik za nas klince. Jest da je dobar dio vrećica bio napola prazan zbog probušene ambalaže, ali
svi smo doma došli kao slavodobitni heroji sa par vrećica i vonjali na sasušeno mlijeko po rukama i odjeći:)

Zaključak:Svi skupa idemo u qurac,polako,ali sigurno,internet je goli qurac a ne dobra stvar,ja dosad nisam nikog od svojih debila vidio da su na wikipedii i sl.(osim mene koji evo cijeli dan visim i istrazivam ww2,ww1,a kako smo krenuli,istrazivat cu i ww3)

Nema 'leba bez motike,okopavam narkotike :)///Svi smo mi Mentalist///
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 16:06 (kivic15).
14 godina
neaktivan
offline
Re: "Nekoliko" stvari koje klinci nece nikad nauc

Jao, mlijeko u vrećicama. Koliko to dugo nisam vidio...

 

Sad bih ti hvala lupio, al ćeš se morati zadovoljiti sa palcem.

What Andy giveth, Bill taketh away.
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.9.2013 16:09 (rustweaver).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice