Njuškalo biseri

poruka: 5.755
|
čitano: 1.560.563
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
sirka666 kaže...
Riba kaže...

Preko 26 Ghz {#}...

 

KLIK

Pa znaš kako se to računa... 8 jezgri na 3,4Ghz i eto ga, 27Ghz. {#}

Dobra matematika {#}

nicky.sl
16 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
nicky.sl kaže...
sirka666 kaže...
Riba kaže...

Preko 26 Ghz {#}...

 

KLIK

Pa znaš kako se to računa... 8 jezgri na 3,4Ghz i eto ga, 27Ghz. {#}

Dobra matematika {#}

Da ima još ljudi šta misli da i7 ima 7 jezgri (7 x 3,80 = 26,6), i5 = 5 jezgri, i3 = 3 jezgre. {#}

ANTI_Fejzbukovac
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Riba kaže...
nicky.sl kaže...
sirka666 kaže...
Riba kaže...

Preko 26 Ghz {#}...

 

KLIK

Pa znaš kako se to računa... 8 jezgri na 3,4Ghz i eto ga, 27Ghz. {#}

Dobra matematika {#}

Da ima još ljudi šta misli da i7 ima 7 jezgri (7 x 3,80 = 26,6), i5 = 5 jezgri, i3 = 3 jezgre. {#}

E tako je lakše računat {#}

nicky.sl
14 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

2300kn za Athlon X2 4200+ konfu{#}

 

Kaj vrijedi u ovoj ploči 2500kn? Neki ljudi stvarno nisu normalni.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.1.2014 20:04 (veki22).
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
veki22 kaže...

2300kn za Athlon X2 4200+ konfu{#}

 

Kaj vrijedi u ovoj ploči 2500kn? Neki ljudi stvarno nisu normalni.

Očito je neka modificirana uber cool matična, čim mu je ime hacker12345... {#}

Whomsoever takes this sword shall wield the power eternal.. But, as the sword remains fresh, so must power SCAR the spirit. -Frostmourne | R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
offline
Njuškalo biseri

Ovo vrijedi ćevape i pivu za odvoz otpada... :)

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
veki22 kaže...

2300kn za Athlon X2 4200+ konfu{#}

 

Kaj vrijedi u ovoj ploči 2500kn? Neki ljudi stvarno nisu normalni.

'nemam ambalažu,ali imam račun i granciju 2g'' zar za garanciju ne treba ambalaža?

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri

Netriba ambalaza nego naljepnica (citaj garantni list) i racun.

nicky.sl
12 godina
protjeran
offline
Njuškalo biseri

ovo sam morao staviti  12000kn{#} a ja svoju "staru" komplet konfu s i7 3820+280x+p9x79 deuxe+6gb+2harda+ssd+dell ips 22,xfx550"...dao za 7600kn ili sam ja lud ili ovaj{#}

i7 940 i7 940
http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/prodaju-oglas-6706822

||| Core™ inside ||| ;http://battlelog.battlefield.com/bf4/user/SoldierStippy/ ; http://nl.xfire.com/profile/2fu2l/
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Stjepanj kaže...

ovo sam morao staviti  12000kn{#} a ja svoju "staru" komplet konfu s i7 3820+280x+p9x79 deuxe+6gb+2harda+ssd+dell ips 22,xfx550"...dao za 7600kn ili sam ja lud ili ovaj{#}

http://www.njuskalo.hr/pc-racunala/prodaju-oglas-6706822

Ovaj definitivno nije normalan{#}

Prodace ga kako bi ja reka "nikad a mozda ni tad"

nicky.sl
11 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

jojjoj....skoro pa BD rekorderi koštaju toliko...nit je to profi uređaj nit je mlad model se radio 1990-1993 godine

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 13:25 (zlatkor).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Stjepanj kaže...

Nije mi to toliko čudno, da ja sad idem moj PC prodavat stavio bi nekakve hitno/gamerske naslove i cijenu 10k pa smanjivat polagano.

Garantiram da će cijena za tjedan dana bit <7000kn.

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // i7-920@3.9GHz // 6GB DDR3 // GTX660 2GB // Eisberg 240L // Silencio 652
16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
zlatkor kaže...

jojjoj....skoro pa BD rekorderi koštaju toliko...nit je to profi uređaj nit je mlad model se radio 1990-1993 godine

 

Ovdje ti je za još 500kn skuplji. Edit, sorry, tesko mi na mobilu croppat screenshot. http://www.njuskalo.hr/vhs-video/videorekorder-vhs-panasonic-nv-hs1000-nekoristen-profi-hi-f-oglas-10382978
http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 19:18 (overhaul).
16 godina
offline
Njuškalo biseri

Imao sam dotičan Panasonic SVHS, ne vrijedi sada te novce nikako, no ako imate arhivu VHS kazeta koju biste htjeli arhivirati, uređaj je savršen zbog odličnog transporta i TBCa za korekciju videa. Moguća je čak i montaža na njemu :) IMO vrijedi nekakvih 300-500 kuna nekome tko želi kolekcju VHSova digitalizirati maksimalnom kvalitetom.

 

EDIT: Evo vam kvalitetne JBL slušalice... ček, nešt nedostaje...

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.1.2014 22:36 (Father_Dougal).
15 godina
offline
Njuškalo biseri
You are what you believe yourself to be
11 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
Father_Dougal kaže...

Imao sam dotičan Panasonic SVHS, ne vrijedi sada te novce nikako, no ako imate arhivu VHS kazeta koju biste htjeli arhivirati, uređaj je savršen zbog odličnog transporta i TBCa za korekciju videa. Moguća je čak i montaža na njemu :) IMO vrijedi nekakvih 300-500 kuna nekome tko želi kolekcju VHSova digitalizirati maksimalnom kvalitetom.

 

 

za početak 90tih kad su profi aparati koštali po 5000-15000 DEMa to je bilo OK sa kućne snimke i tako, no danas kad to sve napravi PC za 1000kn...{#}

 

bilo tko ko još ima video, a kupio je LCD/plazmu, ne znam dali će ikad više upalit video koji ima tek 240i rezu (SVHS je imao 500i)...

16 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
zlatkor kaže...
Father_Dougal kaže...

Imao sam dotičan Panasonic SVHS, ne vrijedi sada te novce nikako, no ako imate arhivu VHS kazeta koju biste htjeli arhivirati, uređaj je savršen zbog odličnog transporta i TBCa za korekciju videa. Moguća je čak i montaža na njemu :) IMO vrijedi nekakvih 300-500 kuna nekome tko želi kolekcju VHSova digitalizirati maksimalnom kvalitetom.

 

 

za početak 90tih kad su profi aparati koštali po 5000-15000 DEMa to je bilo OK sa kućne snimke i tako, no danas kad to sve napravi PC za 1000kn...{#}

 

bilo tko ko još ima video, a kupio je LCD/plazmu, ne znam dali će ikad više upalit video koji ima tek 240i rezu (SVHS je imao 500i)...

 Ja još imam JVC Svhs(imao dva pa prije par godina jedva se riješio barem jednog za parsto kuna),
ali kao što kažeš, nisam ga niti spajao na lcd tv, neda mi se. No opet, nek stoji, skupa sa policama s kazetama.

Ontopic: ovaj je optimist. Misleći da je "extreme" ime dovoljno da održi cijenu procesoru barem 5 godina.
Afaik, Intel Core i7-3970X  se prodaje za manje po njušci, ako ne i dućanu.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri
overhaul kaže...
Ontopic: ovaj je optimist. Misleći da je "extreme" ime dovoljno da održi cijenu procesoru barem 5 godina.

Afaik, Intel Core i7-3970X  se prodaje za manje po njušci, ako ne i dućanu.

Razmišljao sam da nazovem tog lika i ponudim mu 1000kn...

 

I ovaj mi je super.

Kao prvo, XT tipkovnice uopće ne rade na modernim kompjuterima, i kao drugo, ako nije mehanička (a vjerovatno nije), vrijedi manje od 20kn.


Ja sam dvije 'Vintage' tipkovnice kupio za 35kn komad na Njuškalu, i obje su bile mehaničke (Cherry MX Black i Mitsumi White)

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // i7-920@3.9GHz // 6GB DDR3 // GTX660 2GB // Eisberg 240L // Silencio 652
11 godina
neaktivan
offline
16 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

nije sa njuškala nego sa našeg oglasnika,pa zato ljudi navalite jer je ponuda urnebesno dobra{#}

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
13 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
jura kaže...

nije sa njuškala nego sa našeg oglasnika,pa zato ljudi navalite jer je ponuda urnebesno dobra{#}

  O da... Duboka...

  {#}

11 godina
neaktivan
offline
Njuškalo biseri

Evo jos malo pa nestalo {#}

 

 

Smrdljivi skakavac.
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2014 16:43 (chrispy450).
16 godina
offline
Njuškalo biseri

Hahaha, nasmijao me maltene do suza... :)

 

 

Living on my planet is so easy; there is peace, there is love and there is ecstasy.
10 godina
offline
Re: Njuškalo biseri
Father_Dougal kaže...

Hahaha, nasmijao me maltene do suza... :)

 

 

Aaaaa nostalgija me vata ja san to ima kad san bija mali, a to je bilo daaaaaavno

nicky.sl
12 godina
offline
Njuškalo biseri
1 1
2 2
http://www.youtube.com/user/MsDome007
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 21:22 (Komunist Izet).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

džabe mi zrak troši na planetu.....

Only 3 things are infinite - the Universe,human stupidity and WinRar's trial period.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuškalo biseri

Hah, ja sam za 1050kn u 5. mjesecu kupio i7-920+X58 matičnu+TRUE120.

Btw, cenzura ti je beskorisna, nisi mu prekrio ime i mail na par mjesta...

Sposral bum ti se na gelender i vkral kobasice. Gotovo je konju zmuzgani. // i7-920@3.9GHz // 6GB DDR3 // GTX660 2GB // Eisberg 240L // Silencio 652
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2014 22:08 (8ax).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice