Njuskalo-pomoc !

poruka: 150
|
čitano: 42.372
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...

a nist javim vam iz zatvora ak su me zatvorili,nadam se da imaju DSL tamo

 

zapravo mi ne mogu nista , jer nisam nista prodao, nema skrivenog pdv-a ni nicega i sad gledam te zakone i vidim( to je za prodaju na malo) ... ili se varam?

 

 

Problem je što ti praktički "uvoziš" nešto a zaoblaziš davanja koja drugi uvoznici imaju.

Dakle, možda te spasi samo to što nisi ništa prodao...

I da, Zakon je na njihovoj strani, ali ti se isto možeš koristiti Zakonom.

Pogledaj kolika je kazna, pa pogledaš dali ti se isplati platiti ili ići u daljnje borbe...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
13 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...
mate960 kaže...

Da li je kartica od moba registrirana na tvoje ime?

mislim da je {#}

Pozdravi mi ekipu u remyu

 

griješiti je ljudski al je osjećaj božanski
15 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...
rooswelt1991 kaže...

Jel možemo znati kako je glasio oglas?

Usb...

-narudžba iz inozemstva

-100% novo 

-uplata prije

-opis...

Praktički si rekao, švercam nove usb-ove.

Da je pisalo da su rabljeni ili tako nešto, mogao bi se izvući, ovako ne...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Možda ti je konkurencija to napravila ,ako je imaš. jer ako netko prijavi inspektoratu oni moraju obaviti pregled

12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...
mate960 kaže...

Da li je kartica od moba registrirana na tvoje ime?

mislim da je {#}

Ne bih ti volio biti u kozi :/

Ofc.
13 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Odmah put za Njemačku.

Mes que un Club! FCBarcelona!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
mate960 kaže...
Omega_vu kaže...
mate960 kaže...

Da li je kartica od moba registrirana na tvoje ime?

mislim da je {#}

Ne bih ti volio biti u kozi :/

fina utjeha

karamba!
14 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Koje s***** to sto si naruci sa e bay si sve uredno platio i sve je stiglo postom to sto oni nisu odarili PDV,carinu..pmaterinu kaj sve ne njihov problem!

Prodajes polovne stvari ili ti ga propdajes nesto sto ti ne treba. Jedino ako si svercer na veliko onda si u gabuli.

Medjutim nema od toga nista tacnije nevjerujem da im se isplati ganjati te preko gmaila(mislim da i nemogu) niti preko IP adrese(ovo je moguce) ali IP su dinamicke.

Kako ih nije sramota politicari su ukrali u miliardama kn a oni ganjaju sicu{#} Onda ta isti porezna/carinska inpekcija lupa ove carine kak im se digne i kolk im se digne

15 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

gledaj to sa vedrije strane, možeš zakamatarit sanadera u najgorem slučaju, i kad izađeš živiš ko kralj ti i sljedeće 3 tvoje generacije potomaka {#}

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Quilombo23 kaže...

Koje s***** to sto si naruci sa e bay si sve uredno platio i sve je stiglo postom to sto oni nisu odarili PDV,carinu..pmaterinu kaj sve ne njihov problem!

Prodajes polovne stvari ili ti ga propdajes nesto sto ti ne treba. Jedino ako si svercer na veliko onda si u gabuli.

Medjutim nema od toga nista tacnije nevjerujem da im se isplati ganjati te preko gmaila(mislim da i nemogu) niti preko IP adrese(ovo je moguce) ali IP su dinamicke.

Kako ih nije sramota politicari su ukrali u miliardama kn a oni ganjaju sicu{#} Onda ta isti porezna/carinska inpekcija lupa ove carine kak im se digne i kolk im se digne

Narucivao sam milijun stvari sa eBay-a i Game.co.uk, nikad ali NIKAD mi nisu carinu naplatili, a bilo je paketa vrijednosti i preko 520kn ( u funtama ispisano) i prolazili su sa pecatom: Oslobodeno placanja carine.

 

 

I nisam nista preprodavao da se zna {#}

Ofc.
13 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

mozes ti njima rec kao da si ti isprobavao te usb-ove dal rade i fakticki s time nisu vise novi nego su "rabljeni", tj. testirani...i zapakirani kao novi, hahaha

12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
RuskeGTT kaže...

mozes ti njima rec kao da si ti isprobavao te usb-ove dal rade i fakticki s time nisu vise novi nego su "rabljeni", tj. testirani...i zapakirani kao novi, hahaha

Reci da si ih benchao {#}

Ofc.
15 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

Cek u cemu je problem? Pokazi im racun sa paypala i rijesen problem. Nebi da prodajes preko firme to, a nisi platio porez i carinu pri uvozu.

 

Jbt nemogu virovat oko cega oni gube vrime umisto da cesljaju one koje trebaju cesljat. Banda gubava.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
mate960 kaže...
Quilombo23 kaže...

Koje s***** to sto si naruci sa e bay si sve uredno platio i sve je stiglo postom to sto oni nisu odarili PDV,carinu..pmaterinu kaj sve ne njihov problem!

Prodajes polovne stvari ili ti ga propdajes nesto sto ti ne treba. Jedino ako si svercer na veliko onda si u gabuli.

Medjutim nema od toga nista tacnije nevjerujem da im se isplati ganjati te preko gmaila(mislim da i nemogu) niti preko IP adrese(ovo je moguce) ali IP su dinamicke.

Kako ih nije sramota politicari su ukrali u miliardama kn a oni ganjaju sicu{#} Onda ta isti porezna/carinska inpekcija lupa ove carine kak im se digne i kolk im se digne

Narucivao sam milijun stvari sa eBay-a i Game.co.uk, nikad ali NIKAD mi nisu carinu naplatili, a bilo je paketa vrijednosti i preko 520kn ( u funtama ispisano) i prolazili su sa pecatom: Oslobodeno placanja carine.

 

 

I nisam nista preprodavao da se zna {#}

Mene su oderali zato! Stvar koju sam kupio iz amerike i kosta 100$ + 20ak$ dostava,dobio racun svu dokumentaciju,kupio sa oficijelnog site oni meni procjenili na oko 1000kn pa mi na to udarili PDV,carinu.... m***** im ******

Sve sto sam kupio za licnu je uporabu nisam preprodavao.

Kad vec traze dlaku u jajetu kaj ne hebu one sa mobitelima niko mobitel shopa a prodaju po 50ak komada. Porijeklo imovine samo za "siromahe" ne? Pocrkali dabogda!

 

Pustite nas da kupujemo iz inostranstva jer je ovde sve hebeno pakleno skupo!!!!!!{#}

15 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

kad se kontaktira preko njuskala ne mogu vidjet moju adresu? problem je onda sto mi u emailu od toga sadrzi ime prezime (skolski email)

karamba!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Quilombo23 kaže...

Mene su oderali zato! Stvar koju sam kupio iz amerike i kosta 100$ + 20ak$ dostava,dobio racun svu dokumentaciju,kupio sa oficijelnog site oni meni procjenili na oko 1000kn pa mi na to udarili PDV,carinu.... m***** im ******

Sve sto sam kupio za licnu je uporabu nisam preprodavao.

Kad vec traze dlaku u jajetu kaj ne hebu one sa mobitelima niko mobitel shopa a prodaju po 50ak komada. Porijeklo imovine samo za "siromahe" ne? Pocrkali dabogda!

 

Pustite nas da kupujemo iz inostranstva jer je ovde sve hebeno pakleno skupo!!!!!!{#}

Kako su ti oni mogli procijenit tu stvar? Kod vecine sam cuo da traze da im prethodno racun doneses na carinu i preuzmes paket.

Ofc.
15 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...

kad se kontaktira preko njuskala ne mogu vidjet moju adresu? problem je onda sto mi u emailu od toga sadrzi ime prezime (skolski email)

Dečko, pomiri se, bio si previše neoprezan!

 

Nadaj se da će zaboraviti na ovo, ili plati neku manju kaznicu.

 

Kad radiš nešto u "sivoj" zoni, pazi da uvijek imaš neki izlaz.

 

Praktički im daješ sve što trebaju, a da se i ne pomuče. Zato će takve kao ti (no offence) prve, a ove koji su oprezniji bili će vjerovatno pustiti jer im se neda zahebavat s njima.

 

Ovo ti je škola! Bez nekog rada teško ćeš pare samo tako dobiti...

Sve ima svoju cijenu! Pa tako i stvari pod moj PC. volim često mjenjati stvari pa imajte i to imajte na umu, ne sramite mi se neš ponuditi od hardvera :-D
15 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

neznam samo kako oni mogu dokazati da si to ti?

 

znaci npr. ja ako ocu tebe zajebat, stavim oglas na njuskalu i napisem tvoj broj i mail i tebe optuze? nebi bas reko...

i ako si stavio podatke na njuskalo, oni to nebi smili dijelit s nikime, pa cak niti policijom...

 

12 godina
protjeran
offline
Njuskalo-pomoc !

Činjenica je da bi trebao zamoliti moderatore da obrišu ovu temu.Dobio si savjete vamo,pa nemoj da te nađu preko bug-a( ako se to može) .

A po nicku mogu pretpostavit da si iz Vukovara (vidiš nije to tako teško). Bolje tišina,a ovo nek ti bude škola {#}

http://www.hercegbosna.org/
13 godina
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...

Stavio sam na njuskalo neke stvari koje bih narucio preko ebaya, i nakon nekoliko dana dobijem ovu obavijest

 

''Poštovani, Molim Vas da nam dostavite sve račune s ebay-a i paypal-a i plaćeni PDV kako bi mogli odrediti visinu novčane kazne za ilegalnu trgovinu. Nakon toga očekujte posjet službene osobe na kućnu adresu kako bi utvrdili podrijetlo robe koju prodajte na njuškalu. Zahvaljujemo na razumijevanju i lijepi pozdrav. Državni inspektorat www.inspektorat.hr
Oglas: http://www.njuskalo.hr/pc-kartice/easycap-usb-2.0-postarina-besplatna-oglas-3188776 ''    Državni inspektorat RH <prijava@inspektorat.hr>

 

Al sto je najgore nisam nista prodao...  Ako neko nest zna...

Pošalji poruku njuškalu da vidiš šta oni kažu :) 
Tvoj jedina greška je što si napisao da dolazi iz inozemstva.
Koliko si oglasa stavio? I koliko dugo si registriran na njuškalu? 

Meni da dođu na vrata, poslo bi ih u 3**.
Mislim da bi isto to što si dobio na mail treba dobiti i na kućnu adresu na papiru ne samo preko maila.

EDIT: Nadam se da nećeš dobiti nikakvu kaznu, sretno{#} 

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 1:24 (Liverpool1892).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
mario-kamatario kaže...

A po nicku mogu pretpostavit da si iz Vukovara (vidiš nije to tako teško). Bolje tišina,a ovo nek ti bude škola {#}

 

Ja po postovima predpostavljam da se zove ''M''.

Mes que un Club! FCBarcelona!
12 godina
protjeran
offline
Njuskalo-pomoc !

Ah ,Omega-vu ... Jel imaš šta prepisano na sebi?

Ja recimo neam,i da dođu po ovrhu,mogu im dat prljave gaće iz korpe sa prljavim vešom.Trenutno je to jedino moje vlasništvo..{#}

Ako nemaš ništa na sebi,nema straha {#}

 

http://www.hercegbosna.org/
14 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Ovo je jedna od kvalitetnijih psina. {#}

 

Reci ti meni, uplašeni ptiću, jesi li pogledao izvornik poruke, gdje ti piše s kojeg je servera i kompjutera poslano? Mislim da te neki zloćko trola. Možda & konkurencija. Državni inspektorat ne prijeti forumaškim stilom i ne piše e-mail poruke u haiku formatu. {#}

Early adopter
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 1:31 (Teerex).
15 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

na stranici inspektorata je ovaj email javnost@inspektorat.hr  tak da je sigrno i prijava@inspektorat.hr dobro ste me proanalizirali, sad shvačam da sam se ''malo'' previse otvorio internetu... imao sam 4-5 oglasa registriran 2 tjedna , htio sam zaraditi za faks nvm al izgleda da me prijavio''kupac'' , tako  da hvala svima na savijetima       može LOCK

karamba!
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 1:34 (Omega_vu).
12 godina
protjeran
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...

na stranici inspektorata je ovaj email javnost@inspektorat.hr  tak da je sigrno i prijava@inspektorat.hr dobro ste me proanalizirali, sad shvačam da sam se ''malo'' previse otvorio internetu... imao sam 4-5 oglasa registriran 2 tjedna , htio sam zaraditi za faks nvm al izgleda da me prijavio''kupac'' , tako  da hvala svima na savijetima       može LOCK

I naravno nek mod briše ovu temu,samo ti može naškodit....

http://www.hercegbosna.org/
13 godina
offline
Njuskalo-pomoc !

Javi nam kako je na kraju završilo!

http://www.njuskalo.hr/korisnik/LivCRO1892
15 godina
neaktivan
offline
Njuskalo-pomoc !

Najbolje riješenje ti je da ako je ovo stvarna prijava: Tvrdi da ti netko namješta i ne odtavljaj im nista. Riješi se svih mogućih dokaza. USB--ove sakrij negdje van kuće kao i račune. Formatiraj disk par puta a podatke stavi na prijenosni disk i sakrij izvan kuće.

Ako ti nakon tvoje obrane da ti netko namješta dodju u preters, bar da budeš siguran da neće ništa naći {#}

Forum: http://www.elite7hackers.byethost16.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...

na stranici inspektorata je ovaj email javnost@inspektorat.hr  tak da je sigrno i prijava@inspektorat.hr dobro ste me proanalizirali, sad shvačam da sam se ''malo'' previse otvorio internetu... imao sam 4-5 oglasa registriran 2 tjedna , htio sam zaraditi za faks nvm al izgleda da me prijavio''kupac'' , tako  da hvala svima na savijetima       može LOCK

Mogu ti i ja poslati mail sa bilo koje od mogućih ''adresa'' koje možeš smisliti na toj domeni.

Early adopter
Poruka je uređivana zadnji put pet 12.8.2011 2:08 (Teerex).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Teerex kaže...
Omega_vu kaže...

na stranici inspektorata je ovaj email javnost@inspektorat.hr  tak da je sigrno i prijava@inspektorat.hr dobro ste me proanalizirali, sad shvačam da sam se ''malo'' previse otvorio internetu... imao sam 4-5 oglasa registriran 2 tjedna , htio sam zaraditi za faks nvm al izgleda da me prijavio''kupac'' , tako  da hvala svima na savijetima       može LOCK

Mogu ti i ja poslati mail sa bilo koje od mogućih ''adresa'' koje možeš smisliti na toj domeni.

kako onda znati jel to prava? da sad posaljem im ono sto su trazili ili?

karamba!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Njuskalo-pomoc !
Omega_vu kaže...

kako onda znati jel to prava? da sad posaljem im ono sto su trazili ili?

Komentar mog frenda: Ja bi im posla YOU MAD BRO? i trollface i gg!

Ofc.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice