Nova Ruska droga pod imenom Krokodil zaključana tema

poruka: 267
|
čitano: 45.353
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
herc1988 kaže...
mar123 kaže...
8ax kaže...
Nis gadno u odnosu na kaj sam vidio :P

is.gd/B1C8Ss - meh
is.gd/8MRhdx - meh

a u pi*ku materinu.

haha koja budala da si ide jaja iscupati i penis odrezati

mora da je dobio masnu lovu za to da napravi ili mu je neko pistolj prislonio na celo.

ta osoba koja si reze penis je pod teskim morfijem i lokalnom anestezijom ili jednostavno covjek ne osjeca bol(neznam kako se zove taj poremecaj)

 

Pa?, radije me ubij... :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
passat kaže...
herc1988 kaže...
mar123 kaže...
8ax kaže...
Nis gadno u odnosu na kaj sam vidio :P

is.gd/B1C8Ss - meh
is.gd/8MRhdx - meh

a u pi*ku materinu.

haha koja budala da si ide jaja iscupati i penis odrezati

mora da je dobio masnu lovu za to da napravi ili mu je neko pistolj prislonio na celo.

ta osoba koja si reze penis je pod teskim morfijem i lokalnom anestezijom ili jednostavno covjek ne osjeca bol(neznam kako se zove taj poremecaj)

 

Pa?, radije me ubij... :)

  Majke mi,nešto strašno,ne mislim niti pušit niti pit i zagađivat si time život.A može pivica tu i tam al pušenje i drogiranje ne postoji za mene.Strana rijeć i tako bi trebalo za sve vas.Jel tko se počne drogirat i sam zna da neće prestat makar sve napravo kako bi prestao.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Ja mislim da se sve moze.... pa tako i prestati drogirati

 

Ima li itko da je samovoljno prestao pušiti? (mislim na cigare, naravno ;)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
passat kaže...

Ja mislim da se sve moze.... pa tako i prestati drogirati

Ima li itko da je samovoljno prestao pušiti? (mislim na cigare, naravno ;)

  A može on prestat al opet onaj nagon koji ga tjera i ponovo če početi tako da sumnjam .

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Tommy_123 kaže...
passat kaže...

Ja mislim da se sve moze.... pa tako i prestati drogirati

Ima li itko da je samovoljno prestao pušiti? (mislim na cigare, naravno ;)

  A može on prestat al opet onaj nagon koji ga tjera i ponovo če početi tako da sumnjam .

 

Trabunjaš. Cigarete i alkohol također stvaraju ovisnost. Postoje lakše i teže droge, ne stvaraju sve jednaku ovisnost. Koji nagon? Možeš li pojasniti?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Minoza kaže...
Tommy_123 kaže...
passat kaže...

Ja mislim da se sve moze.... pa tako i prestati drogirati

Ima li itko da je samovoljno prestao pušiti? (mislim na cigare, naravno ;)

  A može on prestat al opet onaj nagon koji ga tjera i ponovo če početi tako da sumnjam .

 

Trabunjaš. Cigarete i alkohol također stvaraju ovisnost. Postoje lakše i teže droge, ne stvaraju sve jednaku ovisnost. Koji nagon? Možeš li pojasniti?

  Istina,mislo sam kad čovjek prestane da nakon nekog vrijemena dobi želju da to ponovo proba.I kad proba to se dalje nastavalja i nastavlja.

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
daj link za te nesrece u pp da vidim
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
passat kaže...

Ja mislim da se sve moze.... pa tako i prestati drogirati

 

Ima li itko da je samovoljno prestao pušiti? (mislim na cigare, naravno ;)

iskreno nzn kako neki ljudi mogu biti ovisni o cigaretama,pusim oko dvije godine i vjerujem da mogu prestat pusti kad god hocu i da mi nece mi najmanje falit cak sam jednom prestao na mjesec dana cisto da dokazem ljudima koji mi nisu vjerovali.Sad nzn dal se meni nije razvila jos ovisnost ili nesto drugo veci mi je problem di s rukom kad nepusim nego da mi fali cigareta.

You got to lose to know how to win
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
MilkMan kaže...
daj link za te nesrece u pp da vidim

  I meni ako nije problem i ako ih još itko ima !

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
15 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Nije lako prestati s drogom kao što vi mislite, već sam objašnjavao pojam fizičke ovisnosti, koja se uvelike razlikuje od same psihičke ovisnosti. Čak je nemoguće na jednom prestati ukoliko ste "korisnik" već dugo, umre se.

Usput, vi koji hočete bolesne videe i slično, otiđite na Satanic cumshot, ima bolesnih stvari, pa čak i nekih slučajeva sa Balkana ( Srbija i Bosna koliko ja znam ).

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
15 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

od droge se nikad nemozes potpuno odviknuti, samo ces ju zamijenit s necim drugim i drogeras ce uvijek bit drogeras. bolje nikad ne probat jer povratka nema.

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
mar123 kaže...

od droge se nikad nemozes potpuno odviknuti, samo ces ju zamijenit s necim drugim i drogeras ce uvijek bit drogeras. bolje nikad ne probat jer povratka nema.

Ne, ni to nije istina, možeš, ali postepeno,

Povratka ima, ali moraš biti ogroman karakter, pitanje je samo zašto bi netko takav uopće probao drogu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
15 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

meni su rekli ljudi iz policije koji se bave drogama da se nikad nemoze odviknut od droge jer ona uđe potpuno u organizam i organizam je stalno treba tako da tim ljudima legalno daju nesto da zadovolje potrebu.

14 godina
neaktivan
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

ljudi uništavaju sami sebe zar im to treba 

15 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

Maloprije sam pogledao link i video klipove na njemu i STVARNO je šokantno!!! Najviše me je šokirao 4. video - pa čovječe ona cura se doslovno raspada!

15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
mar123 kaže...

meni su rekli ljudi iz policije koji se bave drogama da se nikad nemoze odviknut od droge jer ona uđe potpuno u organizam i organizam je stalno treba tako da tim ljudima legalno daju nesto da zadovolje potrebu.

A ljudi iz policije su doktori, magistri, kemičari ili...

Naročito ako je neki stariji policajac.

Nekažem da nisu u pravu, kažem samo da im ne vjeruješ sve što kažu, glede ovoga, smatram da su u krivu, a koliko mi je poznata tema i jesu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
ti sto si reko da se nemoš odviknit od droge

pa mozeš se odviknut ali jako teško postoje mnoge komune u hrvatskoj gdje se uz pomoć vjere odviće od droga probaj posjetit neku komunu i pitat kako im je uspjelo  jednostavno zatvoren si u okruženju u kućicama i tu ovisnost od droge prebacio si na vjeru i jednostavno uspjevaju ljudi uz pomoć Boga

Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 23:02 (codec).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
codec kaže...
ti sto si reko da se nemoš odviknit od droge

pa mozeš se odviknut ali jako teško postoje mnoge komune u hrvatskoj gdje se uz pomoć vjere odviće od droga probaj posjetit neku komunu i pitat kako im je uspjelo  jednostavno zatvoren si u okruženju u kućicama i tu ovisnost od droge prebacio si na vjeru i jednostavno uspjevaju ljudi uz pomoć Boga

Da, vjera tu pomaže, no ne svima, i ne uvijek, puno više ovisi o osobi nego o načinu.

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
MilkMan kaže...
daj link za te nesrece u pp da vidim

 

Tommy_123 kaže...

  I meni ako nije problem i ako ih još itko ima !

  Kakvi idioti.

 

Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
MilkMan kaže...
daj link za te nesrece u pp da vidim
Tommy_123 kaže...

  I meni ako nije problem i ako ih još itko ima !

Nazalost bilo je to prije par godina, od linka vise nemam ni "l". I ja sam isto u par navrata pokusao naci, cisto da gadim ljude uokolo :D Ako nista drugo, makar da ih navedem da opreznije voze ^^

 

mar123 kaže...

vidio sam te slike nesreca(zgnjecene glave,oci ispale iz glave, tijela prepolovljena itd.)

Moguce onda da smo cak gledali i iste slike, sjecam se jedne zene koju je kaminon pregazio (bas i preko glave tocno kako si opisao), a koza joj je bila podrapana i izgledala ko krpa, uzas zivi.

 

To bih ja prikazivao svima onima koje se uhvati kako voze pod utjecajem, ili jednostavno voze neoprezno. Nakon sto se par puta dobro ispovracaju od takvih prizora, mozda ce upaliti mozak iduci puta kada budu na cesti. Ali necu sada u offtopic.

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
Poruka je uređivana zadnji put pon 17.10.2011 23:57 (rustweaver).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
rustweaver kaže...
MilkMan kaže...
daj link za te nesrece u pp da vidim
Tommy_123 kaže...

  I meni ako nije problem i ako ih još itko ima !

Nazalost bilo je to prije par godina, od linka vise nemam ni "l". I ja sam isto u par navrata pokusao naci, cisto da gadim ljude uokolo :D Ako nista drugo, makar da ih navedem da opreznije voze ^^

 

mar123 kaže...

vidio sam te slike nesreca(zgnjecene glave,oci ispale iz glave, tijela prepolovljena itd.)

Moguce onda da smo cak gledali i iste slike, sjecam se jedne zene koju je kaminon pregazio (bas i preko glave tocno kako si opisao), a koza joj je bila podrapana i izgledala ko krpa, uzas zivi.

 

To bih ja prikazivao svima onima koje se uhvati kako voze pod utjecajem, ili jednostavno voze neoprezno. Nakon sto se par puta dobro ispovracaju od takvih prizora, mozda ce upaliti mozak iduci puta kada budu na cesti. Ali necu sada u offtopic.

de nađi taj video negdje da malo povracamo

14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
thatsphucked.com, rotten.com... nadji.
Veza : 7500/650kbps. Prodajem PC, Athlon x3, 4GB RAM, HD6850, 250GB HDD + Pokolni, garancija.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
8ax kaže...
thatsphucked.com, rotten.com... nadji.

 

madafaka

14 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

ajde perverznjaci{#} , trkom u googlo i potražite sljedeću dobitnu kombinaciju {#}

 

man electrocuted on train

 

i ne, video nije FAKE ,navodno je bio mentalni bolesnik....

 

 

u biti ,koga zanimaju takve stvari , izvolite ,jedan od boljih foruma

 

http://www.documentingreality.com/forum/

 

 

knock yourself out{#}

napokon dočekao DNF!
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2011 0:15 (vrx).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
thuglife kaže...
Nekažem da nisu u pravu, kažem samo da im ne vjeruješ sve što kažu, glede ovoga, smatram da su u krivu, a koliko mi je poznata tema i jesu.

Heroin je dovoljno snazan da moze prouzrociti trajne promjene u mozgu:

http://en.wikipedia.org/wiki/Substance_dependence#Role_of_dopamine

My computer once beat me at chess, but we got even after a round of boxing.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Random. kaže...
MilkMan kaže...
daj link za te nesrece u pp da vidim

 

Tommy_123 kaže...

  I meni ako nije problem i ako ih još itko ima !

  Kakvi idioti.

 

  Mi smo idioti zato što se želimo informirat i to vidjeti?

Freedom? THO THOSE WHO DONT HAVE IT,IT'S MORE VALUABLE THAN GOLD !!
14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
vrx ako mislis na ono di ga steuja ubije na vlaku vidio sam to..i nije bio bolesnik nego se slucajno uhvatio za zicu...to je u indiji
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Tommy_123 kaže...
Random. kaže...
MilkMan kaže...
daj link za te nesrece u pp da vidim 
Tommy_123 kaže...

  I meni ako nije problem i ako ih još itko ima !

  Kakvi idioti.

  Mi smo idioti zato što se želimo informirat i to vidjeti?

  1. Da
  2. Zašto bi mi to trebali znati? Ako si toliko morbidan koliko se čini, lijepo mu pošalji PM a ne spamat temu s time.
Kako da skinem hrpu filmova, programa i super ekstra igricu sa torrenta? Skinuo bi GTA IV, Windows Vista Super Enterprise Edition, AutoCAD 2011, neki program za uber modeliranje i pravljenje igara!
15 godina
offline
Nova Ruska droga pod imenom Krokodil

imam te slike na kompu negdje trebam ih nac, pokraj slika pise s koje su stranice pa cu rec ako nađem.

14 godina
offline
Re: Nova Ruska droga pod imenom Krokodil
Random. kaže...
  1. Da
  2. Zašto bi mi to trebali znati? Ako si toliko morbidan koliko se čini, lijepo mu pošalji PM a ne spamat temu s time.

sori ali zašto bi bio idiot,zato što ga to zanima? svatko ima svoj fetiš ,iako mislim da nisu vidjeli niti 1% grozota i strahota što su ljudi u stanju napravit sebi ili drugima....

( hint ,ne dajem nikakve linkove ,googlajte sami ,dovoljno je gadno i ovako: http://en.wikipedia.org/wiki/Dnepropetrovsk_maniacs   ,dao bog da trunuli u paklu!!!!)

ja sam poprilično "baždaren" na takve grozote , nemoj me krivo shvatiti ,nemam nikavu manijakalnu stranu ,niti me to "privlači" ,ali ne znači da nebi volio vidjeti...

nije mi toliko žao čovjeka ,nego prosutog ili uništenog života u slučaju narkomana ,takvi sami sebi presude!

povlačim crtu kada se radi o djeci ,za to nemam više snage gledati ,pogotovo sada kada sam roditelj ,odmah se gleda iz drugog kuta ;)

 

nitko te ne sili da pratiš temu ,sve pametno je ionako rečeno u prvih par stranica.

napokon dočekao DNF!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice