Osama Bin Laden

poruka: 445
|
čitano: 247.099
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
funat kaže...
naxeem kaže...
funat kaže...
Znam i jednog koji je bio u vojsci gore. uostalom ja sam bio 3 mjeseca u glavnom stozeru 2004. i bilo je svakakvih prica. ni jedna tako altruisticna kakve ovdje citam.

Super, s obzirom da je BSD mala jedinica, a naših u Afganistanu je također malo, moj će te frend znati.

 

 

 

Nemam veze s BSD ili ičim takvim. bio sam u brigadi veze i 3 mjeseca u jednom odjelu GS-a na Krešimircu. Pričao sam s časnicima po kavama o svemu i svačemu, pa je bilo priča i o tome. Uglavnom - nitko baš nije imao previše iluzija. Frend koji je bio na nekom IT projektu u Kabulu mi je pričao kako je opijum glavni izvor novca za CIA-u i kako plaćenici sada nadziru sva polja - a njima direktno upravljaju CIA i službe iznad vojske. O tome se tamo priča kao mi ovdje o vremenu. Naravno da takvo nešto ne dođe na CNN (ako izuzmemo link koji sam maloprije dao). 

Dakle, ti si bio u brigadi veze u Zagrebu? Nisi bio u Afganistanu kao pripadnik HRVCON-a, npr. SPN-a, VOB 350 ili Bojne za Specijalna Djelovanja (većinom bivši pripadnici Bojne Zrinski) koja radi na obuci regularne vojske i osiguranju u sklopi ISAF-a? Ali si čuo da CIA proizvodi opijum?

 

Makar je to moguće (nebi me iznenadilo), ti tvrdiš da je zapravo NATO gore da bi zaradio nešto na opijumu? Meni se čini da su troškovi ratovanja malo veći od zarade na opijumu i poljima koja je teško čuvati pored tako opakog rata. Naime, osoba koja mi je pričala, a gore je osobno bila (sigurno je poznaješ, ako si bio gore i ako ti je pričala, nije naših puno gore bilo), rekla mi je, tj. pričala da je zemlja u totalnom rasulu, da nitko nije siguran niti kad nosom proviri iz baze, da Talibani ubijaju Afganistance, civile i vojsku, ne biraju, da je najvažniji resurs opijum koji obrađuju i babe i djeca jer im je to jedino s čime preživljavaju i da Talibani još uvijek kontroliraju veći dio zemlje i opijuma. A bilo je i o tome da često koriste civile kao živi štit (poznata praksa), da postavljaju bombe svukud pa da se dešavalo da civilni putnici po cesti nalete na IED i sl.

 

Kako sam ja razumio, Amerikanci nemaju nikakvu kontrolu i rat je samo ogroman trošak i smrt.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 12:37 (naxeem).
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
Kako sam ja razumio, Amerikanci nemaju nikakvu kontrolu i rat je samo ogroman trošak i smrt.

Nešto u čemu se slažemo.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
tnakir kaže...

ROFLMAO... naravno da vise vjerujem CNN-u i FOXu nego nekakvom senzacionalistickom uratku koje vabi gledatelje tako da izmislja nekakve urote. Iako svaki medij je pristran tako da ne uzimam sve slijepo ni od CNNA-a ni od BBCa a pogotovo ne od HRT.a :)

Neznam kakav je taj Zeitergeist jer ga nisam gledao, ali teško da je gori od FOX Newsa koji je čista bullshit republikanska propaganda, američki senzacionalizam i urote protiv "land of the free bla bla".

 

 

Više kvalitetnijih vijesti se vidi u našim ekskluzivima i red carpetima nego na fox newsu.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 14:30 (Paolo2612).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

a dobro sad ispada da smo mi svi debili. Prvo lika poniziš kad rekne da je po njegovom slobodnom mišljenju napad na osamu izmišljen itd. sad kad se spomene bilo kakav dokaz omalovažiš ga. Ima par filmova tipa zeitgeist (u kojima ima učenih i diplomiranih koji jedini znaju šta se događa), malih milijun filmova na youtubu i raznoraznih dokaza. Normalno je da je ovih dokaza malo jer misliš da bi oni (ameri) dozvolili toliko antiameričkih filmova. Opće je poznato da je 9/11 i nekoliko tisuća ubijenih bio razlog bušu da zarati sa nekoliko azijskih zemalja i ubije stotine tisuća žena i djece i to već 10 godina. Pa da su pola amerike uništili šta je previše previše je. toliko tekstova iz BBCa iz CNNa kao tekstovi njihovih znalaca je logično, naravno da će branit svoje. Sigurno srpske neke novine neće napisat da je Srbija bila agresor niti će neke Hrv. reći da je neki general ili šta ti ja znam uradio neeko zlodjelo, potpuno logično....

Ovakav razgovor praktički nema smislia ako ce se svaki argument koji se neslaže sa nekima bit proglašen nedovoljno stručnim, nepovjerljiv izvor itd. jer ipak ovdje smo da iznesemo neko svoje mišljenje......

Ne, odakle ti da su svi debili? Ja to nisam rekao niti mislim. - Što se tiče napada na Osamu, ja nisam rekao da možda nije izmišljen, nego da postoje objašnjenja čak i za bacanje u more. Da, i meni to zvuči glupo i nategnuto, ali isto tako može biti istina u već spomenutim situacijama. Što se tih filmova tiče, to je smeće koje ja spominjem. Mislim da su ti filmovi čisto smeće prepuno manipulacije i ismijavanja ljudske (ne)inteligencije.

Ne vidim kako to ti neki x-evi iz glupog filma mogu biti jedini koji znaju? Zašto? Svatko danas može staviti film na Youtube. Da, a dozvolili su Assangeu da im na Internetu objavi cjelokupnu diplomatsku depešu. Odakle vadiš te glupe brojke? Bush je ubio stotine tisuća žena i djece? WTF? To čak niti najradikalniji protivnici ne valjaju. Naravno, kad su "vaši" argumenti tipa "opće je poznato da [umetni neku glupost]". Čekam dan kad će netko iz građevinske struke, s imenom i prezimenom i mozgom doći kao gospodin Šimić i fino stati iza objašnjenja bilo čega, od "nemogućeg leta", do "miniranja nebodera" i sličnih ideja koje su tako fina hrana forumske "stručnjake".

Da, argumenti "opće je poznato", "neka profesorica", "neki ljudi", "čuo sam", "priča se", "zna se"... baš su uvjerljivi.

 

Znaš li kako se argumentira? - Ako želiš argumentirati da je Zapad udružen u zločinački pothvat, onda fino linkaš osobu s kredibilitetom, a ne "Zeitgeist", recimo Noama Chomskyja s kojim se često slažem u izjavama. Taj čovjek će reći da su interesni ratovi (koje sam već spominjao) zločin Zapada koji se samo nastavlja na povijest (i o tome sam pisao) i jako dobro će objasniti sustav diktatora i "uvođenja demokracije".

 

Inače, evo ovo je vrlo moguća stvar oko Osame. Takva laž nije nemoguća ili nevjerojatna, dapače, uvjerljivija od priče o likvidaciji.

naxeem, sjećam te se dok si još imao Mislava Bagu na svom avataru...xD

e sad, ti si kao i neki faks završio, imaš 5 zvjezdica ispod avatara, i kao neki si intelektualac...

gore negdje si napsiao da svaka budala može letjeti avionom kad je on u zraku....za tebe mi je to malo nelogično, jer kad ja kažem da je meni NE NEKA, NEGO PROFESORICA POVIJESTI u mojoj srednjoj školi rekla (dam ti i njezino ime i prezime, možeš ju i kontaktirati, ak baš želiš, da potvrdiš vjerodostojnost njezina postojanja) da su Ameri obučavali Afghanistance, kažeš da ona nema pojma...

sa svim dužnim poštovanjem, ti nemreš znati jel bilo koja budala može upravljati avionom u zraku...ak smo mi gledali Zeitgeist, ti si gledao previše onih di 1 čovjek onesposobi teroriste, i spusti avion na pistu bolje od pilota koje je uspavan...

nadalje, ak ćemo strogo tehnički, nikakav link na netu nije potpuno siguran, jer kak i sam kažeš, može sadržaj na njemu napisati bilo tko s pristupom internetu....isto kao što svatko može staviti video na youtube...

...ti ne želiš uvažiti ništa drugo osim linkova..., linkove koje sam MOŽDA BAŠ JA NAPISAO...

ti se prema svima nama odnosiš kao da smo mi mulci, a jedino ti ZNAŠ PRAVU ISTINU...nisi bio tamo, nisi bio na u avionu, nisi snimao s kamerom, nisi probao upravljati avionom u letu, nisi bio u Afghanistanu,  ..a držiš se superiornije naspram nas 20x...a sve što znaš....

 

 

 

 

well, znaš s linkova...{#}

 

 

Psssssst Zecovi spavaju
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 16:05 (angel of fire).
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
Dakle, ti si bio u brigadi veze u Zagrebu? Nisi bio u Afganistanu kao pripadnik HRVCON-a, npr. SPN-a, VOB 350 ili Bojne za Specijalna Djelovanja (većinom bivši pripadnici Bojne Zrinski) koja radi na obuci regularne vojske i osiguranju u sklopi ISAF-a? Ali si čuo da CIA proizvodi opijum?

Makar je to moguće (nebi me iznenadilo), ti tvrdiš da je zapravo NATO gore da bi zaradio nešto na opijumu? 

 

Zašto su Amekanci u Afpakistanu, to zna samo Bush, jer nitko normalan nije takvo nešto tražio. Često se tvrdi da je strategija Al-Qaide bila odvući Amerikance u konkretan rat i na taj način mobilizirati mase protiv njih - i da je ta strategija savršeno uspjela. Bush - kao savršeni retard je bio idealna meta za takav plan (iz ovoga vidiš da zapravo ne brijem na urote i američko rušenje WTC-a). 

 

Kasniji napad na Irak u početku ima više smisla - jer je u trenutku kada se više ne otkrivaju nove rezerve nafte potrebno pod kontrolu staviti takvu zemlju. Irak je savršena meta - multikulturalno društvo (Arapi i Kurdi) mukom izgrađivano savršen je cilj za divide et impera - te građanski rat koji će sam po sebi anulirati potencijalni ustanak. Nažalost ono na što debil poput Busha nije računao (a Powell je upravo na to upozoravao) - jest to da jačanje šijitske struje znači ulazak Irana u Irak i potencijalno otvaranje nove fronte. Dokaz: http://www.dailykos.com/story/2005/12/08/170606/-Bush-did-NOT-know-there-was-difference-between-SunniShiite-Muslims-until-Jan-03http://www.huffingtonpost.com/2006/08/04/bush-didnt-know-there-wer_n_26528.html

 

Danas je Irak zapravo iranski dominion, a Amerikanci ginu i gledaju kako da pobjegnu. Sada Obama provodi novu strategiju - napad na Libiju i Siriju - koje su glavni saveznici Irana na Zapadu (uz Hezbollah). Ukoliko SAD (i njihov alias po imenu NATO) uspiju slomiti osovinu Teheran - Damask - Hezbollah - Tripoli, Iran ostaje izoliran i spreman za konačni napad ako treba i nuklearnim oružjem. 

 

A sve ostalo prijatelju - su priče za malu djecu. I demokracija, i arapske revolucije, i crvenkapica i pepeljuga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 16:20 (funat).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

Frend pilot se slaže s time da letenje nije ništa specijalno. Svatko s malo soli u glavi može upravljati letećim avionom, a kako nebi trenirani pilot. Da, veliki avioni su teži za upravljanje, ali ništa nevjerojatno senzacionalno.

Prof. povijesti ne zna ništa specijalno ako ne zna ništa specijalno. Ona zna ono što je čula na predavanju kojem svatko može pristupiti.

 

Ne mislim ja da sam superiorniji, nego da su stavovi teoretičara urote inferiorni logičnijim stavovima i da su teoretičari urote naivniji. Logika.

 

Zamisli da u susjednom stanu nešto eksplodira i raznese susjeda i stan. Teoretičar urote će pretpostaviti da je protivnička tajna služba aktivirala plastični eksploziv i ubila tvog susjeda koji je zapravo špijun. Logičnije rješenje, koje ima znatno veću šansu da je istinito je, da je u susjednom stanu eksplodirala boca plina. Nakon što vatrogasci zaključe i javno objave da se radi o eksploziji boce plina, teoretičar urote će reći da je riječ o zataškavanju i da vatrogasci, policija, mediji, "svjedoci" zataškavaju rat tajnih službi i ubojstvo špijuna te pronaći dvadesetak "činjenica" zašto se radi o bombi, a ne plinu.

 

Zato mi teorije urote idu na živce: nategnute su, iracionalne i iritantno se koriste manipuliranjem. Jednostavno su glupe.

 

Konkretno, svi ratuju iz nekih interesa i praktičnosti, a altruizam ako postoji, usputan je. No, to ne znači da su svi Ameri zli (većina ne želi Irak i sl.) i kreteni kao Donald Trump, niti to znači da Bin Laden, Al'Quaida i terorizam nisu stvarni.

 

funat kaže...

A sve ostalo prijatelju - su priče za malu djecu. I demokracija, i arapske revolucije, i crvenkapica i pepeljuga.

Naravno da nisu. Arapske revolucije su stvarne i, dokazano, nisu baš na ruku Amerima.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 17:35 (naxeem).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...
Zamisli da u susjednom stanu nešto eksplodira i raznese susjeda i stan. Teoretičar urote će pretpostaviti da je protivnička tajna služba aktivirala plastični eksploziv i ubila tvog susjeda koji je zapravo špijun. Logičnije rješenje, koje ima znatno veću šansu da je istinito je, da je u susjednom stanu eksplodirala boca plina. Nakon što vatrogasci zaključe i javno objave da se radi o eksploziji boce plina, teoretičar urote će reći da je riječ o zataškavanju i da vatrogasci, policija, mediji, "svjedoci" zataškavaju rat tajnih službi i ubojstvo špijuna te pronaći dvadesetak "činjenica" zašto se radi o bombi, a ne plinu.

 

Zato mi teorije urote idu na živce: nategnute su, iracionalne i iritantno se koriste manipuliranjem. Jednostavno su glupe.

Prije će biti da vatrogasci ne zaključe ništa, već se osnuje povjerenstvo kojoj je cilj rasvijetliti događaje. Nakon par godina, radna skupina zaključuje da je eksplodirao prirodni plin, koji se kao posljedica taloženja u zemlji kroz ventilaciju nakupio u prostoriji. Premda je eksplozija bila u dnevnom boravku koji nema otvor za ventilaciju, iskra je iz prekidača poletjela 2 metra lijevo, zatim je u zraku skrenula desno prema spavaćoj sobi, gdje je nakom par metara još jednom skrenula i otvorila vrata, a zatim izazvala eksploziju koju su sudjedi čuli. Jer u stanu nije postojala plinska boca, a grijanje je izvedeno na struju.

 

Nakon što je povjerenstvo podastrijelo službeno izvješće nadležnim organima, neki teoretičari zavjere tvrde da je sigurno nešto drugo u pitanju, a ne plin, jer plina u stanu nije niti bilo..

 

Samo ovisi s koje strane gledaš. Vjerojatno si zamislio, kao mali Ivica, da su službeni stavovovi bogom dani, pošteni i nepristrani. Samo ću citirati Churchilla; ako nešto ne želiš riješiti, osnuj povjerenstvo. Samo pogledaj oko sebe tko donosi zaključke kod takvih situacija. Hint; ne vatrogasci..

 

16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...

 

Zamisli da u susjednom stanu nešto eksplodira i raznese susjeda i stan. Teoretičar urote će pretpostaviti da je protivnička tajna služba aktivirala plastični eksploziv i ubila tvog susjeda koji je zapravo špijun. Logičnije rješenje, koje ima znatno veću šansu da je istinito je, da je u susjednom stanu eksplodirala boca plina. Nakon što vatrogasci zaključe i javno objave da se radi o eksploziji boce plina, teoretičar urote će reći da je riječ o zataškavanju i da vatrogasci, policija, mediji, "svjedoci" zataškavaju rat tajnih službi i ubojstvo špijuna te pronaći dvadesetak "činjenica" zašto se radi o bombi, a ne plinu.

 

 

Ovo sa eksplozijom plinske boce recimo, se često moze cut po medijima a totalno je krivo i stalno grješe opet iznova kaj uopce rade njihovi urednici pitam se jer sama Plinska boca nikad ne eksplodira zapravo.{#} Vec plin izađe iz nje nebitno kak i pomješa se sa zrakom, pa kad se stvori fina mješavina u prostoru samo jedna iskra i bum eto razorne eksplozije u tom slucaju. Moš ti bocu punu plina pogodit, s recimo Zoljom ili necim slicno nebitno samo ce se stvorit veliki plamen zapravo ništa od eksplozije u tom slucaju.{#}{#}

 

http://www.google.hr/search?q=eksplozja+plinska+boce&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:en-US:official&client=firefox-a#q=eksplozija+plinske+boce&hl=hr&client=firefox-a&hs=nT6&rls=org.mozilla:en-US:official&prmd=ivns&ei=lj3VTe9JiPmyBqS0zP4L&start=10&sa=N&fp=3106028c34495d6d

http://www.reliastream.com/cast/start/niorozco/
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
angel of fire kaže...
naxeem kaže...
d3stroy3r_cro kaže...

a dobro sad ispada da smo mi svi debili. Prvo lika poniziš kad rekne da je po njegovom slobodnom mišljenju napad na osamu izmišljen itd. sad kad se spomene bilo kakav dokaz omalovažiš ga. Ima par filmova tipa zeitgeist (u kojima ima učenih i diplomiranih koji jedini znaju šta se događa), malih milijun filmova na youtubu i raznoraznih dokaza. Normalno je da je ovih dokaza malo jer misliš da bi oni (ameri) dozvolili toliko antiameričkih filmova. Opće je poznato da je 9/11 i nekoliko tisuća ubijenih bio razlog bušu da zarati sa nekoliko azijskih zemalja i ubije stotine tisuća žena i djece i to već 10 godina. Pa da su pola amerike uništili šta je previše previše je. toliko tekstova iz BBCa iz CNNa kao tekstovi njihovih znalaca je logično, naravno da će branit svoje. Sigurno srpske neke novine neće napisat da je Srbija bila agresor niti će neke Hrv. reći da je neki general ili šta ti ja znam uradio neeko zlodjelo, potpuno logično....

Ovakav razgovor praktički nema smislia ako ce se svaki argument koji se neslaže sa nekima bit proglašen nedovoljno stručnim, nepovjerljiv izvor itd. jer ipak ovdje smo da iznesemo neko svoje mišljenje......

Ne, odakle ti da su svi debili? Ja to nisam rekao niti mislim. - Što se tiče napada na Osamu, ja nisam rekao da možda nije izmišljen, nego da postoje objašnjenja čak i za bacanje u more. Da, i meni to zvuči glupo i nategnuto, ali isto tako može biti istina u već spomenutim situacijama. Što se tih filmova tiče, to je smeće koje ja spominjem. Mislim da su ti filmovi čisto smeće prepuno manipulacije i ismijavanja ljudske (ne)inteligencije.

Ne vidim kako to ti neki x-evi iz glupog filma mogu biti jedini koji znaju? Zašto? Svatko danas može staviti film na Youtube. Da, a dozvolili su Assangeu da im na Internetu objavi cjelokupnu diplomatsku depešu. Odakle vadiš te glupe brojke? Bush je ubio stotine tisuća žena i djece? WTF? To čak niti najradikalniji protivnici ne valjaju. Naravno, kad su "vaši" argumenti tipa "opće je poznato da [umetni neku glupost]". Čekam dan kad će netko iz građevinske struke, s imenom i prezimenom i mozgom doći kao gospodin Šimić i fino stati iza objašnjenja bilo čega, od "nemogućeg leta", do "miniranja nebodera" i sličnih ideja koje su tako fina hrana forumske "stručnjake".

Da, argumenti "opće je poznato", "neka profesorica", "neki ljudi", "čuo sam", "priča se", "zna se"... baš su uvjerljivi.

 

Znaš li kako se argumentira? - Ako želiš argumentirati da je Zapad udružen u zločinački pothvat, onda fino linkaš osobu s kredibilitetom, a ne "Zeitgeist", recimo Noama Chomskyja s kojim se često slažem u izjavama. Taj čovjek će reći da su interesni ratovi (koje sam već spominjao) zločin Zapada koji se samo nastavlja na povijest (i o tome sam pisao) i jako dobro će objasniti sustav diktatora i "uvođenja demokracije".

 

Inače, evo ovo je vrlo moguća stvar oko Osame. Takva laž nije nemoguća ili nevjerojatna, dapače, uvjerljivija od priče o likvidaciji.

naxeem, sjećam te se dok si još imao Mislava Bagu na svom avataru...xD

e sad, ti si kao i neki faks završio, imaš 5 zvjezdica ispod avatara, i kao neki si intelektualac...

gore negdje si napsiao da svaka budala može letjeti avionom kad je on u zraku....za tebe mi je to malo nelogično, jer kad ja kažem da je meni NE NEKA, NEGO PROFESORICA POVIJESTI u mojoj srednjoj školi rekla (dam ti i njezino ime i prezime, možeš ju i kontaktirati, ak baš želiš, da potvrdiš vjerodostojnost njezina postojanja) da su Ameri obučavali Afghanistance, kažeš da ona nema pojma...

sa svim dužnim poštovanjem, ti nemreš znati jel bilo koja budala može upravljati avionom u zraku...ak smo mi gledali Zeitgeist, ti si gledao previše onih di 1 čovjek onesposobi teroriste, i spusti avion na pistu bolje od pilota koje je uspavan...

nadalje, ak ćemo strogo tehnički, nikakav link na netu nije potpuno siguran, jer kak i sam kažeš, može sadržaj na njemu napisati bilo tko s pristupom internetu....isto kao što svatko može staviti video na youtube...

...ti ne želiš uvažiti ništa drugo osim linkova..., linkove koje sam MOŽDA BAŠ JA NAPISAO...

ti se prema svima nama odnosiš kao da smo mi mulci, a jedino ti ZNAŠ PRAVU ISTINU...nisi bio tamo, nisi bio na u avionu, nisi snimao s kamerom, nisi probao upravljati avionom u letu, nisi bio u Afghanistanu,  ..a držiš se superiornije naspram nas 20x...a sve što znaš....

 

 

 

 

well, znaš s linkova...{#}

 

 

Bravo care! Nek si misli sad...

It is no measure of health to be well adjusted to a profoundly sick society
16 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden
svaka budala zna upravljat boeingom 767, kaj imas gore dolje ljevo desno, neznam kk svi se postavljaju ko da je to nesto komplicirano.
poprilicno sam siguran da bi mogo potrefit kriz na zagrebackoj katerali sa desnim kotacem
Tvoj win ovo nemoze http://www.youtube.com/watch?v=3V6365NQrV0 // Win 7 na osx-u http://www.youtube.com/watch?v=Co5BnTQDh2A
14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
funat kaže...

  Iran ostaje izoliran i spreman za konačni napad ako treba i nuklearnim oružjem.

 

 

{#} 

BSD nije u Afganistanu.

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
Tallahasee kaže...
funat kaže...

  Iran ostaje izoliran i spreman za konačni napad ako treba i nuklearnim oružjem.

{#} 

BSD nije u Afganistanu.

Odakle ti to?

16 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden

navodno su ga preimenovali u  Odsada Bi Ladan

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.5.2011 19:26 (Sax).
14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
naxeem kaže...

{#}

BSD nije u Afganistanu.

Odakle ti to?

  Eto znam to. Ok?

Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
16 godina
offline
Osama Bin Laden

Gdje se trenutno nalazi BSD je jednako važno i presudno kao i gdje se 43. nalazila 369. pukovnija. Mi služimo samo kao zastavica na američkom peace-love-happiness prospektu koji opravdava nečiji napad i okupaciju.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
Tallahasee kaže...

  Eto znam to. Ok?

A iskreno ne znam jesu li sada, ali sam siguran da su bili. 100%.

14 godina
protjeran
offline
Osama Bin Laden
Bolje 100 godina zivjeti kao lopov, nego 7 dana kao siromah - KraDeZe \m/
16 godina
offline
Re: Osama Bin Laden
To je bas zanimljivo. misli li time i na golan i istocni jeruzalem? jer tesko da ce to ikad dobiti. zato i spominje "razmjenu"
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden

Što bi Yasser Arafat rekao na to, može može

Do you fear... death? Do you fear that dark abyss? All your deeds laid bare, all your sins punished?
15 godina
neaktivan
offline
Osama Bin Laden
Ja vijerujem da nista ne vijerujem. uopste mi nije jasno kako vam se da zamarat mozgove na nekakve teorije zavijere?
I'll be back
14 godina
protjeran
offline
Re: Osama Bin Laden
meni glava ne služi samo za šišanje. volim znati što se zbiva oko mene.
Kad bi pametni popuštali svijetom bi budale vladale. Krleža: sačuvaj me Bože hrvatske kulture i srpskog junaštva.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
bistri kaže...
svaka budala zna upravljat boeingom 767, kaj imas gore dolje ljevo desno, neznam kk svi se postavljaju ko da je to nesto komplicirano.
poprilicno sam siguran da bi mogo potrefit kriz na zagrebackoj katerali sa desnim kotacem

Haha, pa idi onda za pilota čujem da su super plaćeni.

Uopće neznam zašto pilote toliko obučavaju ja sam ga vozio u flight simulatoru gore, dolje, ljevo, desno, i gas; auto je teže vozit. Jel može poso pilota? {#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Osama Bin Laden
bistri kaže...
svaka budala zna upravljat boeingom 767, kaj imas gore dolje ljevo desno, neznam kk svi se postavljaju ko da je to nesto komplicirano.
poprilicno sam siguran da bi mogo potrefit kriz na zagrebackoj katerali sa desnim kotacem

Nadimak ti baš i (ne)pristaje.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
14 godina
offline
Osama Bin Laden

Lako uzletit, al treba i sletit brate...

3D dizajner
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice