Polaganje vozačkog izdvojena tema

poruka: 2.915
|
čitano: 1.225.297
|
moderatori: XXX-Man, pirat, vincimus, Lazarus Long, DrNasty
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Hvala svima ipak iz druge sam polozio ali bolje ikad nego nikad :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Nije bitno iz kojeg puta nego samo da je.

 
3 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Tako je :)

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Naravno,zelim svu srecu i uspjeh buducim kandidatima da i oni uspjesno poloze :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

sta je ugibaliste polazem test u Nemacku na Hrvatskom pa ovo je katastofa...

 

http://s12.postimg.org/rt8vptcp9/sranje_1.jpg

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Nešto kao busna stanica, samo ne isključivo za buseve.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
chutac kaže...

Nešto kao busna stanica, samo ne isključivo za buseve.

 Hvala drug imam jos jedno pitanje sta je "pokretac" to je Anser ili?

13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Valjda, nisam siguran.

Ali da, elektropokretač je u narodu anlaser.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...
chutac kaže...

Nešto kao busna stanica, samo ne isključivo za buseve.

 Hvala drug imam jos jedno pitanje sta je "pokretac" to je Anser* ili?

 *anlaser

 

da

10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Hvala drugari na pomoci da ste mi zivi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

http://s30.postimg.org/uho93050h/aaa1.png

Moze pojasnjenje "do promenjenog zvuka u Guma"

wtf?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Haha, čudan odgovor.

Vjerovatno misle ne cviljenje guma.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

http://s30.postimg.org/uho93050h/aaa1.png

Moze pojasnjenje "do promenjenog zvuka u Guma"

wtf?

 Ma to su gluposti. Teško da ćeš čuti gume, prije ćeš čuti ovjes ako je cesta loša. 

 

Gume čuješ kad postanu plastične. 

12 godina
offline
Polaganje vozačkog

Gume samo cujem kad zaslajdram ili kad ABS upali.

 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

^ Ma strasno koliko ima glupa pitanja da ne kazem i nelogicna translate je uradjen na Hr ne dao ti Bog na neka pitanja(ili se toliko promenio Hr ili je idiot prevodio ili sam ja glup).Prosto moras da bubas pitanja (ucis ih napamet)

Nekad kazem sebi ja necu ovo uspeti.Povadicu jedan dan reci koje nzm pa cu postaviti ovde

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.1.2016 0:31 (cardadule).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Kad položim za auto koje još kategorije dobijem,i najbitnije el mogu voziti motore od 50cm3 , recimo ovako šta http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-tzr-50-50-cm3-oglas-15619644 ili http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-tzr-49-cm3-oglas-17211449

 
0 0 hvala 0
14 godina
odjavljen
offline
Re: Polaganje vozačkog

Neke da, neke ne. Bitno je da su mopedi, tj da su do 50 ccm i da su do max 50 kmh.

Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
MadMax2015 kaže...

Kad položim za auto koje još kategorije dobijem,i najbitnije el mogu voziti motore od 50cm3 , recimo ovako šta http://www.njuskalo.hr/cestovni-motori/yamaha-tzr-50-50-cm3-oglas-15619644 ili http://www.njuskalo.hr/sportski-motori/yamaha-tzr-49-cm3-oglas-17211449

 

Ako ima blokade mozes to s B vozit, ali bolje se nemoj s tim zahebavat ako ne planiras preci na nesto jace. Ti od 6 brzinci 50 kubika su dobri za naucit vozit motor, inace je po meni bolje uzet skuter.

14 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Bezveze je napisati da je bolje uzeti skuter.. Sve ovisi za šta mu treba. Ako ima u planu jednog dana ići na jače motore bolje mu je uzeti brzinca makar 50ccm jer će naučiti mjenjač i oprostiti će mu greške što veliki motor neće. Ako mu treba nešto za gradsku vožnju onda mu je skuter normalno bolja solucija. Govorim iz iskustva jer sam prošao više manje sve od navedenoga. (od 50ccm skutera do trenutnog motora od 700ccm, i danas sutra litru) Taj tzr će mu oprostiti puno početničkih pogrešaka koje na velikom motoru nema prilike ispravljati, dosta mladih vozača sjeda na motor kao da su u autu, znači ide zavoj ti na srednjim okretajma i jedna niže i kočenje motorom ali tu nastaje jednostavno odvajanje od poda ili ispucavanje iz sjedala. Također ovo je za sve vozače, pazite se, nikad niste sami na cesti i nikad ne znate kada i od kuda će naletiti budala koja će vas srušiti ili još gore zgaziti

EUNE LoL: TomoRi || Xfire: tomorijeka56
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

http://s30.postimg.org/uho93050h/aaa1.png

Moze pojasnjenje "do promenjenog zvuka u Guma"

wtf?

 promjenom podloge po kojoj vozis mijenja se i zvuk guma... beton, asfalt s tucanikom, asfalt glatki, grubi... svaki ima svoj zvuk i drukcije prijanjanje... 

chutac kaže...

Haha, čudan odgovor.

Vjerovatno misle ne cviljenje guma.

 ne misle... 

quickr kaže...

 Ma to su gluposti. Teško da ćeš čuti gume, prije ćeš čuti ovjes ako je cesta loša. 

 

Gume čuješ kad postanu plastične. 

 ne misli se na stanje ceste, rupe i slicno... misli se na vrstu ceste po kojoj se vozi... 

gume mijenjaju svoj zvuk ovisno o tome po cemu vozis... 

imam osjecaj, ne samo da masu vas nikad nije auto vozilo, nego se nikad nije vozilo u autu da bi uopce primjetilo takve stvari... 

ivanzu kaže...

Gume samo cujem kad zaslajdram ili kad ABS upali.

 nebi bilo lose posjetit uho grlo nos na provjeru sluha, ako je to jedino kad cujes gume... 

 

 

po zvuku guma mozes odredit ne samo suhi asfalt, vec i dubinu vode na cesti kad pada kisa, ili vrstu snijega (suhi, mokri, friski, utabani, raskvaseni) ili pojavu leda... 

 

ukratko, pitanje ima smisla i dobro su postavljeni odgovori... 

13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
wifi kaže...

 

 

po zvuku guma mozes odredit ne samo suhi asfalt, vec i dubinu vode na cesti kad pada kisa, ili vrstu snijega (suhi, mokri, friski, utabani, raskvaseni) ili pojavu leda... 

 

ukratko, pitanje ima smisla i dobro su postavljeni odgovori... 

 po zvuku guma možeš i znati da li ti je pšenica zrela za žetvu ili ne 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
wifi kaže...

 ne misli se na stanje ceste, rupe i slicno... misli se na vrstu ceste po kojoj se vozi... 

gume mijenjaju svoj zvuk ovisno o tome po cemu vozis... 

imam osjecaj, ne samo da masu vas nikad nije auto vozilo, nego se nikad nije vozilo u autu da bi uopce primjetilo takve stvari... 

 Možda jesi bolje protumačio pitanje nego mi, ali jebem ga ja, po čemu zaključuješ da mi nismo bili u doticaju s autom?
Ne znam uopće što da napišem na ovo...

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
wifi kaže..
Gume samo cujem kad zaslajdram ili kad ABS upali.

 nebi bilo lose posjetit uho grlo nos na provjeru sluha, ako je to jedino kad cujes gume... 

 

 po zvuku guma mozes odredit ne samo suhi asfalt, vec i dubinu vode na cesti kad pada kisa, ili vrstu snijega (suhi, mokri, friski, utabani, raskvaseni) ili pojavu leda... 

 

ukratko, pitanje ima smisla i dobro su postavljeni odgovori... 

 Ja mislim da zivimo u 21st gdje zvucna izolacija izolira vecinu zvukova kotaca ispod brzine od 80-120kmh ovisno o automobilu. Ja svoj auto osjetim po osjecaju papucica,upravljaca,zvuku motora i prijenosu momentuma od auta. Zvuk gume mi najmanje informacija pruzi osim po snijegu.

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.1.2016 23:48 (ivanzu).
13 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ja imam Citroena i osjetim jedino kad naletim na poštenu rupu i dok se ljuljam tamo-vamo 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
TomoRI kaže...

Bezveze je napisati da je bolje uzeti skuter.. Sve ovisi za šta mu treba. Ako ima u planu jednog dana ići na jače motore bolje mu je uzeti brzinca makar 50ccm jer će naučiti mjenjač i oprostiti će mu greške što veliki motor neće. Ako mu treba nešto za gradsku vožnju onda mu je skuter normalno bolja solucija. Govorim iz iskustva jer sam prošao više manje sve od navedenoga. (od 50ccm skutera do trenutnog motora od 700ccm, i danas sutra litru) Taj tzr će mu oprostiti puno početničkih pogrešaka koje na velikom motoru nema prilike ispravljati, dosta mladih vozača sjeda na motor kao da su u autu, znači ide zavoj ti na srednjim okretajma i jedna niže i kočenje motorom ali tu nastaje jednostavno odvajanje od poda ili ispucavanje iz sjedala. Također ovo je za sve vozače, pazite se, nikad niste sami na cesti i nikad ne znate kada i od kuda će naletiti budala koja će vas srušiti ili još gore zgaziti

 

Upravo to sam mu i napisao, ako planira prelazit na nesto jace onda dobro jer ce se naucit, ali ako mu treba za voznju kroz grad bolje ne.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
quickr kaže...

 po zvuku guma možeš i znati da li ti je pšenica zrela za žetvu ili ne 

 ne vozim traktor... a to sto si oglusia od COD-a ili cega vec je druga prica... 

chutac kaže...

 Možda jesi bolje protumačio pitanje nego mi, ali jebem ga ja, po čemu zaključuješ da mi nismo bili u doticaju s autom?
Ne znam uopće što da napišem na ovo...

 ako vozis auto, valjda cujes promjene podloge... ako to ne cujes, onda stvarno ili vozis maybacha ili ste vi ljudi totalno gluvi... 

ivanzu kaže...

 Ja mislim da zivimo u 21st gdje zvucna izolacija izolira vecinu zvukova kotaca ispod brzine od 80-120kmh ovisno o automobilu. Ja svoj auto osjetim po osjecaju papucica,upravljaca,zvuku motora i prijenosu momentuma od auta. Zvuk gume mi najmanje informacija pruzi osim po snijegu.

 ne znam kakvu to zvucnu izolaciju imas i koje je auto u pitanju, ali osim ako nije neka limuzina iz D+ segmenta, svi se zvukovi u nizim uredno cuju, ako ih zelis cut... 

fascinantno mi je da po zvuku netko ne moze odredit da se podloga promijenila... ne mora znat mozda o kakvoj je podlozi rijec, ali definitivno se cuje izmjena podloge... 

10 godina
neaktivan
offline
Polaganje vozačkog

Ljudi moze mala pomoc

 

Sta se podrazumeva pod "Put reakcije" npr http://s16.postimg.org/be8mhdryt/Reakcija.png

 

Kad sam polgao dole npr Put reakcije bi bio (vreme koje mi reagujemo dakle invidulna stvar) ovde je sve neso..

Necu da stikliram nikad rekciju vise...

 

 

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
cardadule kaže...

Ljudi moze mala pomoc

 

Sta se podrazumeva pod "Put reakcije" npr http://s16.postimg.org/be8mhdryt/Reakcija.png

 

Kad sam polgao dole npr Put reakcije bi bio (vreme koje mi reagujemo dakle invidulna stvar) ovde je sve neso..

Necu da stikliram nikad rekciju vise...

 

 

 

 

 Pa put reakcije bi bio put koje vozilo prijeđe od trenutka kad se nešto desi do trenutka kad reagiraš. Ne ovisi o vozilu već o osobi i da li je ta osoba pijana, na drogama, umorna, itd...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Polaganje vozačkog
quickr kaže...

 Pa put reakcije bi bio put koje vozilo prijeđe od trenutka kad se nešto desi do trenutka kad reagiraš. Ne ovisi o vozilu već o osobi i da li je ta osoba pijana, na drogama, umorna, itd...

 ... visi li po mobitelu umisto da vozi... 

13 godina
offline
Re: Polaganje vozačkog
wifi kaže...
quickr kaže...

 Pa put reakcije bi bio put koje vozilo prijeđe od trenutka kad se nešto desi do trenutka kad reagiraš. Ne ovisi o vozilu već o osobi i da li je ta osoba pijana, na drogama, umorna, itd...

 ... visi li po mobitelu umisto da vozi... 

 Ili sluša gume umjesto da gleda cestu 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice