Privatni torrent trackeri P&O izdvojena tema

poruka: 3.327
|
čitano: 1.083.305
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

i ja se pokusam logirat na yuwabitsu i nista i pokusao sam resetirat lozinku kaze; Adresa koju ste uneli nije pronadjena u nasoj bazi podataka.

a tamo imam upload preko 3tb a ratio 35 moze li neko prinit njihovom stafu nase jadne probleme{#}

13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Kako uopće preživljavate na privatnim trackerima sa hrvatskim očajnim uploadom? Presušili polako izvori i mislim preći polako na privatne trackere ali ne vidim kako mogu išta uploadati sa 256 kbps. Skuplje tarife su preskupe a isto nije baš bajan upload. Znam kako stvari idu nisam totalni njub što se tiče privatnih trackera jedno vrijeme sam bio na jednom manjem trackeru prije nego sam odustao.

 

Seed boxovi ili se jednostavno ima para za najskuplje tarife?

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.8.2012 13:40 (gringo88).
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

danas sam se tek uspio logirat na yuwabits nakon mjesec dana tako oni koji se nisu logirali i recetirali passvord

  da imaju nade da nece izgubit acaunt tamo {#}

16 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
gringo88 kaže...

Kako uopće preživljavate na privatnim trackerima sa hrvatskim očajnim uploadom? Presušili polako izvori i mislim preći polako na privatne trackere ali ne vidim kako mogu išta uploadati sa 256 kbps. Skuplje tarife su preskupe a isto nije baš bajan upload. Znam kako stvari idu nisam totalni njub što se tiče privatnih trackera jedno vrijeme sam bio na jednom manjem trackeru prije nego sam odustao.

 

Seed boxovi ili se jednostavno ima para za najskuplje tarife?

 

 

  Seedbox naravno, kako drugačije  {#}

Za 20€ ima odličnih boxova za seed-anje.

15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Ja sam skupio 400 GB upa na Partisu u 8mj.
kucna veza, imam 1.5 mbps upload (Amis).

Ali sam imao i paralelno uz to triput vise downloada.

Jos racunaj da sam u istom periodu skupio 200 GB na ipt, i 140GB na TS.
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
gringo88 kaže...
Seed boxovi ili se jednostavno ima para za najskuplje tarife?

 

 

Velik HDD + tracker s bonus bodovima/sistemom + PC koji radi što dulje

 

 

Ako ti PC radi 0-24 7 dana u tjednu i imaš na seedu preko 100+ torrenta bodovi pljušte (lako itvedivo ako pratiš npr. više serija ili si na više trackera). A onda ih lako mijenjaš za upload GB.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.8.2012 14:36 (Paolo2612).
15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Najbolje je umjesto jednog packa skinut epizodu po epizodu :P
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Mitch kaže...
Najbolje je umjesto jednog packa skinut epizodu po epizodu :P

Ako se bonus temelji na broju torrenata na seed-u - da.

 

Uostalom neki ne čekaju cijelu sezonu da završi nego skidaju i gledaju nove epizode kako izadju. A i jaki posao kliknut desetak puta umjesto jednom - potrošio si 10 sekundi više.

Možeš ti iščupati čovjeka s balkana, ali nikad balkan iz čovjeka.
13 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
gringo88 kaže...

Kako uopće preživljavate na privatnim trackerima sa hrvatskim očajnim uploadom? Presušili polako izvori i mislim preći polako na privatne trackere ali ne vidim kako mogu išta uploadati sa 256 kbps. Skuplje tarife su preskupe a isto nije baš bajan upload. Znam kako stvari idu nisam totalni njub što se tiče privatnih trackera jedno vrijeme sam bio na jednom manjem trackeru prije nego sam odustao.

 

Seed boxovi ili se jednostavno ima para za najskuplje tarife?

 

 

 

Ja bit ti preporucio da se krenes sa no ratio trackerima prvo. Mozda ces ih malo teze nabaviti ali uvijek se nade netko tko je voljan pomoci.

14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Šta je sa THR-om ?

 

Is It Down ?

Kaže da nije....

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.8.2012 16:06 (dr. zlo).
12 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
dr. zlo kaže...

Kod mene ista stvar

15 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Ni ja nemogu na thr {#}

Prof. dr. sc. torrentologije
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

ni ja {#}

lnova65
13 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

niti ja :( nešto nevalja...

igorr
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

WHR je selia na nove servere jucer tj danas pa je mozda slicna stvar i sa THR-on ?

12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

sta se više događa sa torentHr-om stalno pada,uđem pet minuta i odmah nedostupan {#}

12 godina
odjavljen
offline
Privatni torrent trackeri P&O

stara prica 
jednotavno su nesposobni 

http://revohd.com
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O

"Poštovani članovi,

 

uzrok problemu koji se dogodio zadnja dva dana je krađa identiteta radi koje smo morali imati kompletnu reinstalaciju servera i svih servisa. 

Pod krađom identiteta ne mislimo na krađu korisničkih podataka, niti ikakvih detalja sa servera, tako da se ne morate brinuti niti mjenjati vaše identitete/lozinke i sl. 

 

Ovim putem se ispričavamo te vas molimo ukoliko primjetite neke neispravnosti slobodno prijavite, ili globalne ili vezane isključivo za vaš profil (hnr i sl).

 

Nažalost, nepovratno je izgubljeno mjesec dana slika, točnije od 13.7. do 18.8. Stoga ukoliko primjetite da vam nedostaju slike u avatarima, potpisima ili uploadanim torrentima u tom razdoblju, ako ste u mogučnosti popravite to. 

Također torrenti od 18.8. 04:00 nadalje ne postoje na trackeru, bilo ih je svega nekoliko, pa slobodno možete maknuti sa leecha/seeda, ili da uploader reuploada ponovo ako vidi ovu obavijest.

 

NAPOMENA za donatore: donorboxovi će danas biti ponovno u funkciji, a vrijeme koje ste bili bez njih produženo.

 

Još jednom primite naše isprike, ispravili smo sve nedostatke za ubuduće."

 

 

 

12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

jel ima još igdje velika kolekcija eknjiga na hrvatskom.. otkad je zatvoren onaj site bane na kojem je bilo masu knjiga, ne vidim kvalitetnu alternativu... thr ili ts mi i nemaju neki kvalitetan izbor šta se toga tiče

13 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
reaCTor kaže...

jel ima još igdje velika kolekcija eknjiga na hrvatskom.. otkad je zatvoren onaj site bane na kojem je bilo masu knjiga, ne vidim kvalitetnu alternativu... thr ili ts mi i nemaju neki kvalitetan izbor šta se toga tiče

Baš i ne (barem ja nisam našla), jedino ti ostaju Scribd i Mediafire.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
GigaGirl kaže...
reaCTor kaže...

jel ima još igdje velika kolekcija eknjiga na hrvatskom.. otkad je zatvoren onaj site bane na kojem je bilo masu knjiga, ne vidim kvalitetnu alternativu... thr ili ts mi i nemaju neki kvalitetan izbor šta se toga tiče

Baš i ne (barem ja nisam našla), jedino ti ostaju Scribd i Mediafire.

nevjerojatna šteta {#}

15 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Jel uopste vise moguce upasti na thevault.bz? 

 

Ima li neko ko je uspio da prodje irc intervju? Propitao sam ljude koji su pokusavali u zadnje vrijeme ali tvrda da vise nema sanse za prolaz?

Da li je moguce uopste naci pozivnicu ili sam totalno spao na nisku granu da moram ici kupovati account?

16 godina
online
Privatni torrent trackeri P&O

Jesi probao na ircu?

Nisam upoznat sa trackerom, ali ako imas 2-3 dobra proofa ne vidim razlog da te na puste

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
goodye kaže...

Jesi probao na ircu?

Nisam upoznat sa trackerom, ali ako imas 2-3 dobra proofa ne vidim razlog da te na puste

Probao sam. Za proofove ih skoro pa nije ni briga jer gledaju neke druge vrijednosti.

1. Da li imas materijal za upload. 

2. Da li imas reputaciju na raznim forumima niske kvalitete. 

 

Traker je slican kao AOM, gdje manje gledaju da li imas reputaciju po drugim trakerima, vec ih zanima tvoja reputacija u svijetu magije, ili u slucaju thevaulta, biznisa.

 

Nazalost ja materijal za upload nemam, jer nemam tu platnu moc da kupujem skupe kurseve. 

 

Pokusacu opet, dobro cu pripremiti pricu, pa kako prodjem. 

14 godina
neaktivan
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
Arxi kaže...
goodye kaže...

Jesi probao na ircu?

Nisam upoznat sa trackerom, ali ako imas 2-3 dobra proofa ne vidim razlog da te na puste

Probao sam. Za proofove ih skoro pa nije ni briga jer gledaju neke druge vrijednosti.

1. Da li imas materijal za upload. 

2. Da li imas reputaciju na raznim forumima niske kvalitete. 

 

Traker je slican kao AOM, gdje manje gledaju da li imas reputaciju po drugim trakerima, vec ih zanima tvoja reputacija u svijetu magije, ili u slucaju thevaulta, biznisa.

 

Nazalost ja materijal za upload nemam, jer nemam tu platnu moc da kupujem skupe kurseve. 

 

Pokusacu opet, dobro cu pripremiti pricu, pa kako prodjem. 

e da barem znas kako se ja sada tucem po glavi{#} registrirao sam se kod njih jos prosle godine u 6.mj. dok nisam nit znao sta su privatni trackeri i zaboravio da imam uopce tamo acc, tek nedavno se sjetio kada sam ušao u svijet privatnih trackera..ugl oni meni vjerojatno deletali acc radi neaktivnosti..velika steta,a odlican tracker

BF3 nick:FlasHard3 Xfire:bobbyz666
14 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
gringo88 kaže...

Kako uopće preživljavate na privatnim trackerima sa hrvatskim očajnim uploadom? Presušili polako izvori i mislim preći polako na privatne trackere ali ne vidim kako mogu išta uploadati sa 256 kbps. Skuplje tarife su preskupe a isto nije baš bajan upload. Znam kako stvari idu nisam totalni njub što se tiče privatnih trackera jedno vrijeme sam bio na jednom manjem trackeru prije nego sam odustao.

 

Seed boxovi ili se jednostavno ima para za najskuplje tarife?

 

 

Nisu ni u BiH nista bolji uploadi...Nije to nista... dosta sam se ja vremena patio prvo sa 128kbita, pa sa 192kbita i sada imam za mene dovoljnih 512kbita uploada, a dok sam imao 128 kbita za godinu dana sam uploadao oko 80GB, ali nisam tada toliko obracao paznju na upload... sada svaka 24h uploadujem oko 1GB i drzim uspjesan radio na partis-u a evo sada i na IPT kako sam dobio pozivnicu necu spustiti ratio ispod 10.0 dok mi je na partisu nesto veci od 8.0, cak sam i dobio status uploadera pa mi to uveliko pomaze, svaki torrent koji uploadam garantovano mi je da cu ga uploadat najmanje do 3.0 ratia u roku od par dana...

U startu sam dobio 3 upozorenja na partisu jer nisam bio odmah upucen u to odrzavanje ratia jer sam tek tada presao sa ftp-a na torrente...

Gura se gura, necu dozvoliti da me banuju niti na jednom trackeru...

http://www.speedtest.net/result/2082576031.png
12 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.8.2012 2:24 (walterica).
14 godina
neaktivan
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Vec neko vrijeme trazim pozivnicu za BTN, pa me zanima da li netko zna na koje se nacine moze doci do nje? Da li jos uvijek imaju interview code-ove?

15 godina
offline
Re: Privatni torrent trackeri P&O
reaCTor kaže...

jel ima još igdje velika kolekcija eknjiga na hrvatskom.. otkad je zatvoren onaj site bane na kojem je bilo masu knjiga, ne vidim kvalitetnu alternativu... thr ili ts mi i nemaju neki kvalitetan izbor šta se toga tiče

Imas stranica (warez) ali ne trackera

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
14 godina
offline
Privatni torrent trackeri P&O

Zasto jednostavno ne uzmete box na cca mjesec dana, nabijete par TB uploada i mirni ste duze vrijeme?

Jedino na sta onda pazite je H&R, a stvar s ratio vam je rijesena za dugo vremena.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Pozivnice za privatne torrent trackere
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice