Razoran potres u Japanu

poruka: 489
|
čitano: 71.085
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Razoran potres u Japanu
Kod Japana se opet treslo...:/
Twitter: @bmarasovic ||| http://androoolog.blogspot.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Razoran potres u Japanu
Šef kaže...
Kod Japana se opet treslo...:/

7.4 ako se nevaram. strasno

Networking Admin,nemam 15 godina takav mi je nick :)
16 godina
moderator
offline
Re: Razoran potres u Japanu
tpg kaže...

7.4 ako se nevaram. strasno

To nije ni blizu devetke, to je mališa koji je ostao zatvoren pa sad izletio :D

15 godina
offline
14 godina
protjeran
offline
Razoran potres u Japanu
Treslo se i podrucje Sibenika oko 8 sati.
lijepo li je Hrvat biti,majko hvala ti
15 godina
neaktivan
offline
Razoran potres u Japanu

Ja sam oko prije dvije godine sjedio u dnevnoj i jeo konflekse , kad se cjela kuća zatresla onako ne baš pretjerano , ali taj osjećaj da se kuća može tresti .. neopisivo.Pošto sam iz Varaždina malo me je začudio taj mini potres XD

You may say that I'm a dreamer But I'm not the only one I hope someday you'll join us And the world will live as one .......
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2011 23:31 (nixXxa).
13 godina
offline
Razoran potres u Japanu

Stupanj nuklearne krize podignut na najvišu razinu: http://www.bbc.co.uk/news/world-asia-pacific-13045341

Challenge your preconceptions, or they will challenge you.
16 godina
offline
Razoran potres u Japanu

Na index.hr piše da je ispuštena količina radioaktivnog joda tek 10%, te cezija tek 1/7 od one u Černobilu, a na tportalu piše da je viša nego u Černobilu. Kome vjerovati?

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
16 godina
offline
Razoran potres u Japanu

S obzirom da se kolicina ispustenog otpada polako priblizava Cernobilu, i to se ne dogadja u nekoj tamo rusiji u doba hladnog rata, vec u civiliziranoj zemlji, kroz par godina bi mogli imati puno tocnije podatke koliko radijacija stvarno utjece na zdravlje ljudi, bez napuhavanja brojki (u bilo kojem smjeru) kao sto je bio slucaj kod Cernobila, gdje se i dan danas brojke krecu od 30 do 3 milijuna... {#}

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being cold...
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice