Roditelji gameri

poruka: 132
|
čitano: 38.798
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Dobro je da ja imam sreće.

Moja *draga* majka gasi računar direktno iz utičnice, kao da je to televizor ili nešto slično.

Dobro je da sam nabavio UPS pa sada zvižđi i pišći kada se išteka iz utičnice, stara misli da to nije u redu što se tako oglašava i više mi ne dira računar, do slijedeže zgode...

A da ne napominjem da ne zna otvoriti imenik na D900....

Intel C2Duo 6600 overcl. 3.0Ghz, 4Gb ram, 8800GTX 768Mb, WD 120Gb ,500Gb.
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Ja neznam kaj je tu čudnoga.Moji starci se konstantno igraju na kompu(zato su meni kupili drugi).Igraju večinoma arkadne igre,ali gotovo svo slobodno vrijeme provode na kompu.

Uostalom bolje to nego de gledaju šugavu televiziju, ili neznam kaj.

16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Hehe pravi topic... Smijeh

 

Meni je najštosnije kad moja stara oće gledat slike na kompu. Ja joj kažem da ga upali da ću ja to doć sredit. Za 10-ak sekundi samo iz sobe čujem: "Sine, jel se to pali preko ovog velikog gumba?"

A kad joj kažem kako je to sve jednostavno, ona govori: " Ma mi smo ti već stari", "Ne da mi se sad učiti"... A stari je druga priča. On zna dosta o kompu, ali nikad nije ni minutu u svom životu igrao komp. Stara je jednom naučila Solitare, al je zaboravila u međuvremenu...

 

Baš me zanima kako će to izgledati kad ćemo mi imati stariju djecu (od 14+ godina), ja ću vjerojatno tad i prestat igrat igre, već mi i sad malo dosađuju (jedino Trackmania online ne Cool)

Rambo is watching you!
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

@reservoir dog

 

E, čovječe, daj upoznaj me sa svojom starom! Zvuči mi kao moj ideal žene. Starog bossa ćemo ubiti i podijeliti drop.

 

Daj, pliz...

Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
offline
RE: Roditelji gameri
Faerdhur kaže...
... Starog bossa ćemo ubiti i podijeliti drop.

 

Daj, pliz...

Hehe, junky... Namigiva
Pazi, gledam te!
16 godina
offline
Roditelji gameri

Meni je stara navučena na Solitare, Spider Solitare i Mahjong... tu i tamo odigra nešto drugo. Nikad neću zaboraviti kada je tek skužila te "igrice", smršavio sam pet kila... uh...

Zatvorite prozore. linuxzasve.com
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

moj tata je na poslu uvijek na kompu zato jer mora stalno e-mailove pregledavat i slat, a igra pasijans i ostale kartaške, doma uopće nejde na njega ,a mama nike ne igra. moji znaju vužgat komp, znaju word, a tata još koristi excel(super ga zna, jedino grafikoni mu nejdu) za posel. oba znaju surfat netom, al prek IE. dok sam stavil linuxe na komp tata me je našpotal kaj sam ga instaliral, i za FF i još za moj account na gmailu govori da je virus, NEMA POJMA.

http://www.freewebs.com/horagio/
Poruka je uređivana zadnji put sri 16.7.2008 10:29 (Horagio).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
Faerdhur kaže...

@reservoir dog

 

E, čovječe, daj upoznaj me sa svojom starom! Zvuči mi kao moj ideal žene. Starog bossa ćemo ubiti i podijeliti drop.

 

Daj, pliz...

 LOL, prenijet ću joj zahtjev kad stari ne bude blizu :)

@dark prince- samo budi uporan. tako sam kao klinac dobio prvu mašinu. sjedneš na vrat, pa nek se oni *ebu... popustit će kad tad...

inače mislim da je ključ za te tvrde matore glupi Super Mario... kad oni njega čuju kako radi "JUH JUH JUHUU!", i sve one psihodelične melodije i zvukove- gotovo je. navuku se na igranje kao majmun na bananu.Cool
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
reservoir dog kaže...
 LOL, prenijet ću joj zahtjev kad stari ne bude blizu :)
 
Hvala ti k'o bratu! Smijeh
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
offline
Roditelji gameri

Moj tata je prešao sve Medal of Honore koje smo imali, a imao sam ih 3 ja mislim na ps1, 2 na ps2 i sada je prešao airborna, a mami sam dao da igra isto medal of honor na ps1 i izgubila se u nekom grmlju i nije joj se dalo više.

AMD Athlon 3200+, 2gb DDR 2 RAM, XFX 9600 GT 740 mhz-GPU Clock. 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
protjeran
offline
RE: Roditelji gameri
Dodinho kaže...

Moj tata je prešao sve Medal of Honore koje smo imali, a imao sam ih 3 ja mislim na ps1, 2 na ps2 i sada je prešao airborna, a mami sam dao da igra isto medal of honor na ps1 i izgubila se u nekom grmlju i nije joj se dalo više.

 Hahaha
A da se nije mama izgubila u grmlju s tatom haha xD
Bolje biti pocetnik nego n00b
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

ja sam roditelj gamer (tocnije mama gamer i sve ostalo vezano za PC)Cool

16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
amazona kaže...

ja sam roditelj gamer (tocnije mama gamer i sve ostalo vezano za PC)Cool

 
Welcome!
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
16 godina
offline
Roditelji gameri

Hehe stari mi je prije znao na PS 1 igrati Tomb Raidera  i to po cijele noći pošto tijekom dana nije mogao doći na red.. :) Danas odigra koju avanturu ponekad na PC-u, a stara ništa...

 

P.S. Baka igra solitaire na kompu.....:)

15 godina
offline
RE: Roditelji gameri

I ja sam roditelj gamer (40+)! S djecom igram wow (svi imamo accounte), a prije smo picili AA. Posto mi je PC osnovno sredstvo rada oduvijek djeca su se igrala s njim od vrlo malih nogu.

Najzanimljivija stvar u priči da je mlađi (8 godina) s wow-om naučio engleski u 6 mjeseci. O pisanju (chat) da ne govorim. Prije nije stigao čitati titlove na TV, a sada piše u chatu skoro brže nego ja.

Da ne zaboravim, sami si plaćaju pretplatu za wow. Da, zarađuju :-)

15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri

Hvala!Pratim forum od kad je otvoren,a nikako da vam se pridruzim.Nadam se da cu uloviti mrvu vise vremena za najbolji forum na netu...a sad prestajem biti mama gamer,vrijeme je za mama rucak,mama ves i ostalo.Osmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
DexCro kaže...

 sami si plaćaju pretplatu za wow. Da, zarađuju :-)

 
Jel u tvom obrtu ili kod nekog drugog?

Zanima me, jer i ja imam jednog malog monstera kojeg treba polako naučiti da privređuje.
Ja ću jednu srednju ćevapa i malo točeno. Hvala.
15 godina
offline
RE: Roditelji gameri
Faerdhur kaže...
DexCro kaže...

 sami si plaćaju pretplatu za wow. Da, zarađuju :-)

 
Jel u tvom obrtu ili kod nekog drugog?
 Hm, s 8 godina nebi bilo ok da rade u firmi. Završio bih u zatvoru. Izlanuo se
Statisti su obojica (reklame, spotovi).
A skupe i na rođendanima i sl.
Stariji (12) se je počeo (pomalo) baviti i webom. Miriši mu lova u tom sektoru. Osmijeh
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Moji su vam moderni, ali ne u tom smislu da igraju igrice. Trenutno ne mogu ni stići, stari možda poigra tu i tamo kiji novi FPS, kad stigne. Njima sve što treba je internet, nešto za posao, a nešto za bezglavo surfanje i branje svakakvog smeća sa interneta, pa onda mene zovu da im popravljam to što pokvare.

Zato moj brat ima 300 – 400 igrica, koju god posudi odmah kopira i sprema na police, tako da kad mi dođe želja za nekom igrom samo uzmem sa police od A do Ž.

Idem na faks kako bi bio pametan, a ne zato što sam pametan...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
hehe dobra tema jednom sam sojem starom dao da igra NFS na volanu a on je rekao da ga to živcira :)
Viva la vida
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
unknown kaže...
hehe dobra tema jednom sam sojem starom dao da igra NFS na volanu a on je rekao da ga to živcira :)
U vezi živciranja

Nisi ti vidio ono što ja, frend nabavio neku ratnu simulaciju aviona, a to mu je bila najveća glupost u životu pošto mu je stari umirovljeni vojni pilot i ima vremena na bacanjeSmijeh Stari mu se nije skidao s kompa, a i inače ima slabije živce (možda pobrao i neki PTSP) i na toj JEDNOJ igri je razbio 4 joysticka od 500 kuna. Kada je prešao bilo je slavlje, a onda rekao mi da je to baš zabavno i ispunjava mu vrijeme, pa da li mu mogu ja nabaviti par simulacija, jer da mu sin više ne želi nabavitSmijeh.
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
Paolo2612 kaže...
U vezi živciranja

Nisi ti vidio ono što ja, frend nabavio neku ratnu simulaciju aviona, a to mu je bila najveća glupost u životu pošto mu je stari umirovljeni vojni pilot i ima vremena na bacanjeSmijeh Stari mu se nije skidao s kompa, a i inače ima slabije živce (možda pobrao i neki PTSP) i na toj JEDNOJ igri je razbio 4 joysticka od 500 kuna. Kada je prešao bilo je slavlje, a onda rekao mi da je to baš zabavno i ispunjava mu vrijeme, pa da li mu mogu ja nabaviti par simulacija, jer da mu sin više ne želi nabavitSmijeh.
 hahaha LOOOOL svaka čast starome! to se zove gamerski duh! :D prije kad sam dolazio u neku igraonicu u puli, bio je jedan stari koji je zajedno sa svojom ekipom drndao quake 3 (i to dobro)... cirka svaki drugi put kad bi ga ubili zaljepio bi miš u stol i počeo psovati na sav glas...

iako je šef igraone bio njegov prijatelj, nakon nekog vremena čovjek je počeo donositi svoje miševe :) trademark igraone...
Μολὼν λαβέ! "Swift as the Wind, Silent as a Forest, Fierce as Fire and Immovable as a Mountain."
16 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri
Paolo2612 kaže...
unknown kaže...
hehe dobra tema jednom sam sojem starom dao da igra NFS na volanu a on je rekao da ga to živcira :)
U vezi živciranja

Nisi ti vidio ono što ja, frend nabavio neku ratnu simulaciju aviona, a to mu je bila najveća glupost u životu pošto mu je stari umirovljeni vojni pilot i ima vremena na bacanjeSmijeh Stari mu se nije skidao s kompa, a i inače ima slabije živce (možda pobrao i neki PTSP) i na toj JEDNOJ igri je razbio 4 joysticka od 500 kuna. Kada je prešao bilo je slavlje, a onda rekao mi da je to baš zabavno i ispunjava mu vrijeme, pa da li mu mogu ja nabaviti par simulacija, jer da mu sin više ne želi nabavitSmijeh.
 hehe 4 joysticka od 500kn pa mogao si je za te pare kupit 4 najnovije igre ako on tako nastavi gaming industrija će rascvijetat.
Viva la vida
16 godina
protjeran
offline
RE: Roditelji gameri
unknown kaže...
Paolo2612 kaže...
unknown kaže...
hehe dobra tema jednom sam sojem starom dao da igra NFS na volanu a on je rekao da ga to živcira :)
U vezi živciranja

Nisi ti vidio ono što ja, frend nabavio neku ratnu simulaciju aviona, a to mu je bila najveća glupost u životu pošto mu je stari umirovljeni vojni pilot i ima vremena na bacanjeSmijeh Stari mu se nije skidao s kompa, a i inače ima slabije živce (možda pobrao i neki PTSP) i na toj JEDNOJ igri je razbio 4 joysticka od 500 kuna. Kada je prešao bilo je slavlje, a onda rekao mi da je to baš zabavno i ispunjava mu vrijeme, pa da li mu mogu ja nabaviti par simulacija, jer da mu sin više ne želi nabavitSmijeh.
 hehe 4 joysticka od 500kn pa mogao si je za te pare kupit 4 najnovije igre ako on tako nastavi gaming industrija će rascvijetat.
 Za te par uzmes flat na par mjeseci i skines 10 000 igraca :D
Leadtek WinFast PX8600GTS 256MB GDDR3 AMD Athlon 64 x2 4200+@2.2GHz Abit KN9 nForce 570 Ultra 2x1 GB 800MHz Kingmax Hitachi 250GB 8MB cache SM206BW Logitech MX518
15 godina
offline
Roditelji gameri

Moja stara (51 god) je igrala neki mahjong na starom kompu i ta ju je igrica četiri godine opsjedala.

Od 10 do 1 - 2 sata u jutro bi buljila u stari crt i klikala kockice, ali te igrice više nema pa vas molim za preporuku za

neku igru bez priče, engleskog i 3d grafike. Stara mi počinje čelavit bez toga!!! :O

I da, nono od 74 dobija više mejlova (30) na dan nego ja na tjedan dok nona ne želi dirati komp jer misli da će ga pokvariti.

 

help!

Kanta: Intel 8400 @ 3GHz, 4Gb OCZ Reaper, X48-DS5, HD4850 CF @ 700MHz i Silverstone Strider 750W
15 godina
neaktivan
offline
RE: Roditelji gameri

Moj stari se ne skida sa chess-a

 

ali mene boli briga imamo dva computera

 

Belji se

Intel core2quad 2,33GHz, 4gb ram II OCZ, GF9800GE 512mb, gigabyte ep43-s3l
15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Ako se itko sjeća onog članka o starijim osobama koje su rad mozga poboljšale igranjem strategija (igrice tu općenito pomažuBelji seSmijeh), ja svoje roditelje (starije od 50 i mlađe od 60 Belji se) pokušavam natjerati da igraju strategije. Imam ih četiri, i trebali bi igrati te stvari, jer stvarno želim imati roditelje koji s 80 godina kuže što ja to govorim o igricama i koji me razumiju uopće. Živjele igrice!!!SmijehNevinašce

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u sign. Današnja djeca slušaju cajke, priče o Vukovaru njima su bajke! Zmajevi su zakon! I AMD je to priznao.
16 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

mojs stari ne silazi s bigfish gamesa i sli.

uglavnom igra puzzle igre, i to jako puno, 1-8h(vikendom) dnevno,

kako ima firmin laptop onda sam ja miran...:D

15 godina
neaktivan
offline
Roditelji gameri

Egzotične li teme ^^

 

Stari mi je krenuo sa Tiberian Dawnom, kad sam ja jedva hodao, pa sam i ja polako za njim. Nakon toga je prešao na TS, a kasnije i RA2 koje bi znao igrati nakon noćnih smjena jer je imao psihički i fizički naporan posao koji je ubijao bioritam. Nedavno je prešao CNC3 i RA3 na hard iz prve.

 

Imao sam priliku igrati s njim u lanu, brutalno je kad te pobijedi netko tko je u osnovnoj računao s logaritamskim tablicama u doba kalkulatora veličine manjeg ormara.

Nothing else matters.
15 godina
offline
Roditelji gameri

meni je to premoćno ka imaš starog da igra s tebom, uostalom tada bi mjenja kantu svako godinu

a mene stara uvika tira s kompa al ot kad sam sam ubacia neke stvari ne smi rič reč

nadam se da ću ja bit roditelj gamer pa sa sinom(daj bože sina) pa da bacimo skupa...

AMD Athlon 3200+, Asus K8N, 1.5GB DDR, HD 3650 512MB, WD 160GB Maxtror 40GB, Power supply 400W ma šta da kažem zvir bez zuba
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice