Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.353.817
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Upadam malo kao padobranac, al evo jedan video da se prisjetite malo starije teme.

sup bro?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Strm kaže...

Upadam malo kao padobranac, al evo jedan video da se prisjetite malo starije teme.

 jbt 6 ljudi ne može maknut cucka , što je najbolje cucak čak ni nije agresivan

16 godina
suspendiran
offline
Što se događa s našim društvom?

moram (opet?) malo njurgati dok pokušavam naći neku suvislu zanimljivost u dnevnim novinama.
http://www.24sata.hr/reality/stefani-iz-big-brothera-ne-zali-ni-za-cim-bit-ce-i-danas-svega-435943 Nisam pročitao velevrijdni članak, na takvim stvarima samo komentare pogledam. i...
Okej, dobar dio ljudi komentira da je sve to smeće, dio s visine prodikuje što je tko od tih aktera "napravio/rekao glupo/šokantno/vatevr". Ali svi se navukli na najniži nazivnik gledanja i komentiranja kokoši u kokošinjcu: 473 komentara izjave neke o nečemu...vezana vijest je isto neka nešto rekla i zaradila 117 komentara. Pao prvi seks u bb-324 komentara, seksali se i trijezni-180 komentara... istovremeno, vijest iz istih novina: "Voda ć
e biti skuplja za čak 25 posto" ima 171 komentar. Dakle, to govori više o nama nego o ovima koji rade predstave. Da mi je odseliti se s ove planete. Ne još bolje. Odseliti ove koji se s time bave. S obzirom da dokazuju da ih ne zanima zemlja, priroda, stvaranje ni napredak, sasvim bi im odgovarale katakombe iskopane na marsu. Pa nek onda jedni "anonimno" prate što rade drugi i komentiraju se međusobno.

http://www.bug.hr/forum/post/lcd-plazma-televizori/stvarni-vlasnici-brandova/2909836.aspx
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.9.2015 17:37 (overhaul).
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Hajde da to (Farmu, Big Brother, Maldivi, Parovi....) gledamo sa vedrije strane. Zatvorili su ih tamo pa nisu među nama!

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Hajde da to (Farmu, Big Brother, Maldivi, Parovi....) gledamo sa vedrije strane. Zatvorili su ih tamo pa nisu među nama!

Iako ne gledam takve stvari, ipak je to prevelika koncentracija luđaka na jednom mjestu...

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ciklon B ili bacač plamena bio bi od velike koristi......

15 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Roditelje ovog nesretnog djeteta osuditi za ubojstvo iz nehata. Skupa sa ovima koji se bore protiv cijepljenja.

 

Napisao bi ja što stvarno mislim ali pobrao bi crne kartone i za svoje praunuke...

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Ne znam da li ste vi to uočili ali u zadnjih nekoliko godina vidim da je sve popularnije među bračnim parovima kako dijete što prije uvaliti djedu i baki pa zbrisati na more ili planinu (o kafani da ne govorim). Grozim se toga!

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Ne znam da li ste vi to uočili ali u zadnjih nekoliko godina vidim da je sve popularnije među bračnim parovima kako dijete što prije uvaliti djedu i baki pa zbrisati na more ili planinu (o kafani da ne govorim). Grozim se toga!

 To je oduvijek tako, nije novost. Možda si samo danas svjesniji toga nego ranije. Nikad mi nije bilo jasno zašto ljudi imaju djecu ako ne mogu/žele brinuti o njima.

14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
overhaul kaže...

moram (opet?) malo njurgati dok pokušavam naći neku suvislu zanimljivost u dnevnim novinama.
http://www.24sata.hr/reality/stefani-iz-big-brothera-ne-zali-ni-za-cim-bit-ce-i-danas-svega-435943 Nisam pročitao velevrijdni članak, na takvim stvarima samo komentare pogledam. i...
Okej, dobar dio ljudi komentira da je sve to smeće, dio s visine prodikuje što je tko od tih aktera "napravio/rekao glupo/šokantno/vatevr". Ali svi se navukli na najniži nazivnik gledanja i komentiranja kokoši u kokošinjcu: 473 komentara izjave neke o nečemu...vezana vijest je isto neka nešto rekla i zaradila 117 komentara. Pao prvi seks u bb-324 komentara, seksali se i trijezni-180 komentara... istovremeno, vijest iz istih novina: "Voda ć
e biti skuplja za čak 25 posto" ima 171 komentar. Dakle, to govori više o nama nego o ovima koji rade predstave. Da mi je odseliti se s ove planete. Ne još bolje. Odseliti ove koji se s time bave. S obzirom da dokazuju da ih ne zanima zemlja, priroda, stvaranje ni napredak, sasvim bi im odgovarale katakombe iskopane na marsu. Pa nek onda jedni "anonimno" prate što rade drugi i komentiraju se međusobno.

 Baš sam jučer pričao za ručkom o tome s mojom dragom i naravno da je jasno da te glupave realitye treba ignorirati. Da ih nitko ne gleda nestali bi s ekrana za tjedan dana. Oni tu postoje zbog gledanosti tj. reklama. Problem je što te medijski toliko bombardiraju tim budalaštinama da će nakon 6 mjeseci maltretiranja svi pogledati da vide tko je taj Mirko ili Jovo o kojem se toliko piše.
Ova tvoja statistika je još i dobra, gledajući profil našeg društva možeš zaključiti da puno više ljudi ima nešto za reći o seksu ili izjavama nekih slaboumnih bezveznjaka nego o poskupljenju vode.

14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Jeste bilo ali nije u ovako teškom obliku. Npr. poznat mi je slučaj bračnog para čiji su dvoje djece gotovo non-stop bili sa djedovima i bakama. Na kraju su se razveli jer su u braku živjeli kao momak i djevojka - bez obaveza. Drugi slučaj: bračni par je na more poveo djeda i baku kako bi ima uvalili dvoje djece od godinu dana da se na miru mogu kupati, sunčati i odmarati. Kad mi samo padne na pamet da sam ja sam bio sa dvoje male djece na pelješcu u vrijeme velikog požara.... Hoću da kažem, što se tiče djece ništa mi ne pada kao teško, ja uživam u svemu ali kad vidim kako se "roditelji" ponašaju ....

16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Sto se BB-a tice... netko je vec napisao, da nemaju toliku gledanost, ne bi se emitirali. Takvo smece od programa jednostavno ignorirajte, kao i clanke vezane za isti i to je to.

 

A sto se tice klinca u Rijeci, nije ubojstov iz nehaja jer bi mali svejedno umro, ali su mu se svakako mogli olaksati zadnji sati, bar da ih ne provodi u boli.

 

Tko god vjeruje u te neke kvazimedicine, čare-bare, na njega gledam ili kao na neobrazovanog i neinteligentnog pojedinca ili slučaj za psihijatriju.

Rvat katolik!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

Jeste bilo ali nije u ovako teškom obliku. Npr. poznat mi je slučaj bračnog para čiji su dvoje djece gotovo non-stop bili sa djedovima i bakama. Na kraju su se razveli jer su u braku živjeli kao momak i djevojka - bez obaveza. Drugi slučaj: bračni par je na more poveo djeda i baku kako bi ima uvalili dvoje djece od godinu dana da se na miru mogu kupati, sunčati i odmarati. Kad mi samo padne na pamet da sam ja sam bio sa dvoje male djece na pelješcu u vrijeme velikog požara.... Hoću da kažem, što se tiče djece ništa mi ne pada kao teško, ja uživam u svemu ali kad vidim kako se "roditelji" ponašaju ....

Znam za slučajeve svoje generacije koji su djetinjstvo do polaska u školu u potpunosti proveli kod baka i djedova na selu, roditelje su viđali svakih 2-3 mjeseca vikendom. Zvuči nevjerojatno ali je istinito. Ovi što su se razveli i bolje da jesu. Brak u kojem si zbog kredita ili djece ne vrijedi apsolutno ništa. Ako ljudima nije dobro onda se trebaju razići, zato i ima puno obiteljskog nasilja jer su ti okovi koji ljude drže na okupu frustrirajući.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
jozef kaže...
phoenix2003 kaže...

Ne znam da li ste vi to uočili ali u zadnjih nekoliko godina vidim da je sve popularnije među bračnim parovima kako dijete što prije uvaliti djedu i baki pa zbrisati na more ili planinu (o kafani da ne govorim). Grozim se toga!

 To je oduvijek tako, nije novost. Možda si samo danas svjesniji toga nego ranije. Nikad mi nije bilo jasno zašto ljudi imaju djecu ako ne mogu/žele brinuti o njima.

 

Mislim da nije oduvijek bilo tako. Nitko od mojih brojnih prijatelja i poveće rodbine nije ostajao kod kuće ako su mu starci išli na more.

Danas je postalo popularno kukati kako je muka ići sa djecom na more jer su ovakva i onakva. Imam tri kćeri (2,7,10) i svake godine bez iznimke idemo na more. Izuzetno loše podnose vožnju sve tri - srednja prvi puta povraća već nakon 15-ak km u autu bez obzira na klimu, tablete, itd... Naravno, zahtjevno je brinuti o njima i na moru ali to je jedan ogroman gušt.

 

Uglavnom se radi o potpuno neodgojenoj djeci (odgojna metoda "zagrlit ću te i popričat ćemo o tome zašto si bratu razbio glavu žaračem") i o ljudima koji su navikli izlaziti i partijati pa im djeca samo smetaju. Dno dna...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 8:43 (Friday).
15 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
A sto se tice klinca u Rijeci, nije ubojstov iz nehaja jer bi mali svejedno umro, ali su mu se svakako mogli olaksati zadnji sati, bar da ih ne provodi u boli

Iz osobnog iskustva (nažalost) znam da je uspješnost kemoterapije 50%. Bolje izgleda tih 50% nego "voćni sokovi" i "liderica kulta koja to riješi za 2-3 sata". Možda bi mali i preživio a ovako...

And I looked, and behold a pale horse: and his name that sat on him was Death, and Hell followed with him...
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Sum_of_all_fears kaže...

Iz osobnog iskustva (nažalost) znam da je uspješnost kemoterapije 50%. Bolje izgleda tih 50% nego "voćni sokovi" i "liderica kulta koja to riješi za 2-3 sata". Možda bi mali i preživio a ovako...

 Uspješnost kemoterapije nema stalni postotak, ovisi o tipu i stadiju bolesti i o samom općem stanju pacijenta. Problem našeg zdravstva je to što se radi po protokolima i na sve koji spadaju u određenu "kutiju" se primjenjuje isti postupak.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Friday kaže...

.. srednja prvi puta povraća već nakon 15-ak km u autu bez obzira na klimu, tablete, itd...

Pa uzmi joj tablet iz ruku  :D

Gledam te!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Friday kaže...

Danas je postalo popularno kukati kako je muka ići sa djecom na more jer su ovakva i onakva. Imam tri kćeri (2,7,10) i svake godine bez iznimke idemo na more. Izuzetno loše podnose vožnju sve tri - srednja prvi puta povraća već nakon 15-ak km u autu bez obzira na klimu, tablete, itd... Naravno, zahtjevno je brinuti o njima i na moru ali to je jedan ogroman gušt.

 Ti mora da voziš kao Šumaher onda 

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pero Dinamit kaže...
Friday kaže...

Danas je postalo popularno kukati kako je muka ići sa djecom na more jer su ovakva i onakva. Imam tri kćeri (2,7,10) i svake godine bez iznimke idemo na more. Izuzetno loše podnose vožnju sve tri - srednja prvi puta povraća već nakon 15-ak km u autu bez obzira na klimu, tablete, itd... Naravno, zahtjevno je brinuti o njima i na moru ali to je jedan ogroman gušt.

 Ti mora da voziš kao Šumaher onda 

 

Da, sa natovarenom daciom od 75 KS koja ide na plin

Do 100 na sat mi treba 3 minute na ravnom!

Freak Show Inc.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Tehnika je najbitnija   Barem te gorivo ne ispadne puno.

'Dvije su stvari beskonačne - svemir i ljudska glupost. Za svemir nisam siguran' - Einstein ----- www.cigoff.eu -----
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Pero Dinamit kaže...

Tehnika je najbitnija   Barem te gorivo ne ispadne puno.

 

Malo je off za ovaj topic, ali Vukovar-Orebić (na pelješcu) -> 127 kn 

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Friday kaže...

 

Mislim da nije oduvijek bilo tako. Nitko od mojih brojnih prijatelja i poveće rodbine nije ostajao kod kuće ako su mu starci išli na more.

Danas je postalo popularno kukati kako je muka ići sa djecom na more jer su ovakva i onakva. Imam tri kćeri (2,7,10) i svake godine bez iznimke idemo na more. Izuzetno loše podnose vožnju sve tri - srednja prvi puta povraća već nakon 15-ak km u autu bez obzira na klimu, tablete, itd... Naravno, zahtjevno je brinuti o njima i na moru ali to je jedan ogroman gušt.

 

Uglavnom se radi o potpuno neodgojenoj djeci (odgojna metoda "zagrlit ću te i popričat ćemo o tome zašto si bratu razbio glavu žaračem") i o ljudima koji su navikli izlaziti i partijati pa im djeca samo smetaju. Dno dna...

Potpuno se slažem. I ja sam otac dječaka (nepunih 5) i djevojčice (3,5) i nikada ih ne bi tako uvalio da ih netko danima, mjesecima i godinama odgaja umjesto mene i supruge. U redu je da djeca ponekad prespavaju negdje drugo ali prepustiti djecu djedu i baki, bez obzira na njihovu dobru volju i dobro zdravlje, za mene je idiotizam.

15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Djevojka mi radi u vrtiću. Imaju klinca koji nikako ne želi obući papuče i dreči se kao jarac. Skinu oni njemu čarape, a ono malome nokti se savili koliko su veliki, stara kad ga čisti nakon što se usrao u pelenu, nikada ga ne obriše kako spada, uvijek je usran, ne kupa ga često, eto da se ne razboli. Mali zna toliko smrditi, da ga one okupaju, ali bitno da je kurveštija od mame uvijek napirlitana i da radi kao sudski tumač.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fredii kaže...

Djevojka mi radi u vrtiću. Imaju klinca koji nikako ne želi obući papuče i dreči se kao jarac. Skinu oni njemu čarape, a ono malome nokti se savili koliko su veliki, stara kad ga čisti nakon što se usrao u pelenu, nikada ga ne obriše kako spada, uvijek je usran, ne kupa ga često, eto da se ne razboli. Mali zna toliko smrditi, da ga one okupaju, ali bitno da je kurveštija od mame uvijek napirlitana i da radi kao sudski tumač.

E ok, postoje sluzbe za to (ne kazem da rade svoj posao, u zadnjih par godina su zakazale vise puta). Sto ih ne prijavi?

Rvat katolik!
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Svi joj to govore, pa čak sam i ja indirektno, ali šefica se nećka. Zašto, nikome nije jasno, vjerojatno joj te pizdarije ne trebaju, ali dovoljno se priča okolo da je vrtić loš. To zapravo i nije istina, jer šefice se stvarno trude da vrtić bude na mjestu, ali s ovim samo će pojačati glasine, ako se otkrije da maloga zanemaruje i tračevi će se opravdati. A sad bi mali trebao u talijanski vrtić, možda je i to razlog da ne pokreću. Ne znam, ali za masu problema s djecom, nisu uopće krive majke, nego očevi. Drugi klinac ima vjerojatno neki oblik autizma, prema onome što se vidi u njegovom ponašanju, stara želi to riješiti, ali stari je glup ko kurac. Mali ima skoro 3 godine, nosi i dalje pelenu, ne jede sam, nego ga one hrane i njegove bočice uvijek moraju biti okrenute s tekstom.

 

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 12:26 (fredii).
16 godina
odjavljen
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

E ok, postoje sluzbe za to (ne kazem da rade svoj posao, u zadnjih par godina su zakazale vise puta). Sto ih ne prijavi?

 

To ti je kao priča o onom policajcu od prije par mjeseci - šef mu je rekao da obriše neke kazne. Oni je ljut na šefa, ali šta da radi - mora se...

Freak Show Inc.
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Prije nekoliko dana kada sam došao pokupiti djecu iz vrtića, majka jedne djevojčice (koja je inače sudija) je bila šokirana kada je čula moju djecu kako su govorili nešto o tome kako su prali zube. Čak me, na moje zaprepaštenje, i pitala: "Pa, zar peru zube?"

Što se zanimanja tiče, ne postoji veza više funkcije i dobrog roditelja - naprotiv.

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.9.2015 12:33 (phoenix2003).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
phoenix2003 kaže...

 

Što se zanimanja tiče, ne postoji veza više funkcije i dobrog roditelja - naprotiv.

 

Apsolutno. Ali sad dolazimo do one generalizacije: on/ona je obrazovan i radi dobar posao, pa se očekuje ponašanje skladno tomu.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
fredii kaže...

Svi joj to govore, pa čak sam i ja indirektno, ali šefica se nećka. Zašto, nikome nije jasno, vjerojatno joj te pizdarije ne trebaju, ali dovoljno se priča okolo da je vrtić loš. 

Pretpostavio sam da ima neka caka, mozda da je obitelj problematicna, otac nasilan, mozda politicki jaka ili nesto slicno tome...

 

fredii kaže...

 

Apsolutno. Ali sad dolazimo do one generalizacije: on/ona je obrazovan i radi dobar posao, pa se očekuje ponašanje skladno tomu.

Da, od obrazovanih ljudi ocekujes da ce voditi brigu o higijeni i zdravlju svog djeteta...

Rvat katolik!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
Da, od obrazovanih ljudi ocekujes da ce voditi brigu o higijeni i zdravlju svog djeteta...

 

 

Zato sam i rekao da se to generalizira. Prije dosta godina, lik koji je godište mojega donio je pištolj u osnovnu. Logikom, normalnog čovjeka to je ukor pred isključenje ili isključenje. Nikome ništa, jer je dečko iz pristojne obitelji. Zato se jako, jako, jako nećkam da ikada predajem u školi u struci. Jer na takve stvari ja bih momentalno popizdio i napravio sranje, ako bi to bio odgovor nadležnih na takav događaj. Da dijete iz fine obitelji prođe nekažnjeno, a dijete šljakera po njemu opleti. A s obzirom da sam jako konfliktan kada je u pitanju nepravda, mislim da ne bih dugo radio taj posao, nego bih prešao na biro.

I thought that I heard you laughing I thought that I heard you sing I think I thought I saw you try But that was just a dream That was just a dream
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice