Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.288.655
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 

pronađite sličnosti:

 

nova stranica vladajuće partije

 

https://hrvatskaraste.org/

 

...i kradeze u akciji 

 

http://www.hrvatskaraste.com/

Zanimljiv pristup. Postoji li zakonska regulativa za nešto ovako? 

Stručnjak za odmaganje...
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Odlican politicki program sa obe strane - blacenje drugih kandidata, umjesto da se fokusiraju na to sto ce ONI napraviti u tom mandatu. Jadno.

Čekaj malo, da li ti stvarno misliš da će bilo tko od njih nešto napraviti. Oni samo sjede i čekaju da realni sektor odradi njihov posao.

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
tnakir kaže...

Odlican politicki program sa obe strane - blacenje drugih kandidata, umjesto da se fokusiraju na to sto ce ONI napraviti u tom mandatu. Jadno.

Čekaj malo, da li ti stvarno misliš da će bilo tko od njih nešto napraviti. Oni samo sjede i čekaju da realni sektor odradi njihov posao.

Te dvije opcije ne. Ja ove izbore naginjem ka Pametno.

Rvat katolik!
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

1. Ne smeta te što će ti potencijalni budući premijer biti neobrazovana osoba? Čoek koji je došao na funkciju na kojoj je sada, a ne zna beknut ni Hrvatski, a kamoli Engleski? WTF?

 

2. Ti mora da si se bunike najeo prije nego si pisao ovaj post. S obzirom kakva je predsjednica, a sjeti se da nema nikakve konkretne ovlasti, zamisli što bi bilo da je premijerka...  No tenkju, i ovo joj je dosta. 

 

3. Apsolutno se od političara očekuje da bude pametan, elokventan i slično. Karamarko ne zna nabrojati par točaka svog programa. Lik je karikatura. Ja zbilja ne znam kako je dospio na mjesto predsjednika stranke. Kad pogledaš njegove prethodnike; jednog Ivu Sanadera ili Jadranku Kosor i kada vidiš da su to ipak pametniji, elokventni ljudi, materijal za političara, a onda sa druge strane pogledaš Karamarka, ne znaš bi li se smijao ili plakao. Al opet, kada vidiš da su HDZ-ovi glasači večinom neobrazovani državljani, onda ti bude sve jasno.

 Pa mislim da sam bio jasan. Nisi pročitao post, tj barem ja ne vidim kako se tvoj tekst odnosi na moj.

 

Imali smo Sanadera. Zna 5 jezika. Školovan i elokventan. Inteligentan, voli umjetnost, načitan do ibera, šarmer. Završi u zatvoru 2007. jer je pokro miljone i prodo Inu za malo keša. Ljude je impresionirao pojavom i jezicima, kladim se u 100K da bi dobio na izborima da je na čelu HDZa usprkos optužnicama i lopovluku. Naši puše te spike, "aaaa on je pametan ,zna 5 jezika". Je pametan, al je i lopov.

 

U nekom od proteklih postova rekao sam da je retardirano što sad uspoređuju program HDZa i SDPa kao da su jednaki i kao da HDZ nije pokro sve što se dalo pokrast. Sad opet isto. Komentiramo neznanje i znanje jezika i opet zaboravljamo (mediji) da (10) je HDZ kriminalna organizacija koju je trebalo zatvorit 2007. Njima bandera veličine Pelješca viri iz oka, sad je u fokusu neki šmrklj iz nosa.

 

Da, Kolinda na čelu HDZa je manje zlo od Karamarka. Najmanje zlo (ideal) je da HDZa uopće nema. No, moje političko opredijeljenje je jasno i uopće se neću nadmetat u pljuvanju po HDZu jer sam o tome sve rekao. Go to 10. I mislim da sam jednom rekao da je njihov "najbolji-najmanje loš" predsjednik bila Kosorka. S obzirom na okolnosti (post Sanader era), deblokada pregovora, pdv na 23%, "operejšn Index", korupcija.. uopće nije loše to odradila.

 

Ako govorimo o nekoj super državi gdje se takvo što može očekivati od političara (3), slažem se s tobom. U takvoj državi nebi bilo HDZa pa... No ako govorimo o RH gdje 5% političara ima dovoljno u glavi, potpuno mi je nebitno koliko jezika zna ili nezna. Jezici nisu pokazatelj ni vještine ni pameti pa neznam zašto si skočio sa znanja jezika na "pamet, elokvencija.." Uopće nisam opisivao Karamarka, govorio sam NAČELNO. Nisi pročitao moj post.

 

NAČELNO (u principu, u načelu, početni kriterij prosuđivanja i vrednovanja) me to ne smeta. Ako je osoba vrhunski X, broj jezika mi je nebitan. Di si tu vidio Karamarka... Karamarko ima 100.000 minusa na kojima je već pao. Taman da i zna 5 jezika i da je načitan i pametan opet bi bio zadnji izbor za premijera. Go to 10. Shvati da me kod Karamarka najmanje smetaju jezici.

 

HDZ može dovest ljepuškastog akademika sa 14 doktorata na čelo i dalje će to bit kriminalna organizacije po načelu use nase i podase jer privlače takve ljude. Domoljube koji vole domovinsku kesu.

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/tomislav-karamarko--s-onu-stranu-pameti/852632.aspx

Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 12:06 (ivan dragi).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Ja ove izbore naginjem ka Pametno.

 Kako mali Ivica zamišlja državu. Grubo, ali drugačije se to ne može opisati. Dobre ideje, ali neprovedive kod nas.

 

BTW, što je Karamarko pričao 2000.?

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ivan dragi kaže...

 

HDZ može dovest ljepuškastog akademika sa 14 doktorata na čelo i dalje će to bit kriminalna organizacije po načelu use nase i podase jer privlače takve ljude. Domoljube koji vole domovinsku kesu.

 kao da su ovi drugi nešto drukčiji, nemojte bit naivni

 

ali kako u svakom zlu ima nešto dobro, ima nešto pozitivno i u ovoj situaciji, bez obzira tko pobijedio

 

1. kod kradezeja ćemo se četiri godine valjat od smijeha vlastitom premijeru 

 

2. kod esdepeja je dobro što ćemo imat glavaša za ministra branitelja 

 

sve ostalo nam je potpuno nebitno, jer su i hdz-sdp u osnovi jednaki

13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Te dvije opcije ne. Ja ove izbore naginjem ka Pametno.

Ja sam se svaki put razočarao kod kandidata koji obećavaju (Linux by Drago Galić isključen). Svaki put je ekipa profitirala a meni je ostalo da ponavljam "nikad više".

Stručnjak za odmaganje...
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 kao da su ovi drugi nešto drukčiji, nemojte bit naivni

 

ali kako u svakom zlu ima nešto dobro, ima nešto pozitivno i u ovoj situaciji, bez obzira tko pobijedio

 


sve ostalo nam je potpuno nebitno, jer su i hdz-sdp u osnovi jednaki

 Pa, čitajući ovakve komentare, stvarno mislim da je čovjek potpuno u pravu i da nam stvarno treba sve što Karamarko najavljuje - jedna dobra diktatura!

 

Bez brige picajzla, to se ne odnosi samo na tebe.

mario.L_hr kaže...

Ja sam se svaki put razočarao kod kandidata koji obećavaju (Linux by Drago Galić isključen). Svaki put je ekipa profitirala a meni je ostalo da ponavljam "nikad više".

 Pa, ako ti ozbiljno shvaćaš predizborna obećanja, onda si vrlo naivan.

 

BTW, stranka koja se u kampanji odbija suočiti sa protivncima bi bilo gdje u svijetu bila shvaćena kao (najblaže rečeno!) neozbiljna - jedino u Hrvatskoj se smatra da je ''vodeća i jedina moguća''?!

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 12:44 (kizo2703).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
picajzla0707 kaže...

 kao da su ovi drugi nešto drukčiji, nemojte bit naivni

 

ali kako u svakom zlu ima nešto dobro, ima nešto pozitivno i u ovoj situaciji, bez obzira tko pobijedio

 


sve ostalo nam je potpuno nebitno, jer su i hdz-sdp u osnovi jednaki

 Pa, čitajući ovakve komentare, stvarno mislim da je čovjek potpuno u pravu i da nam stvarno treba sve što Karamarko najavljuje - jedna dobra diktatura!

 

Bez brige picajzla, to se ne odnosi samo na tebe.

 nešto selektivno citiraš - vidim da si pomno izostavio dio o glavašu...

 

ah da, o tome se na iblerovom trenutno ne govori 

16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 

kizo2703 kaže...
 Pa, ako ti ozbiljno shvaćaš predizborna obećanja, onda si vrlo naivan.

 

BTW, stranka koja se u kampanji odbija suočiti sa protivncima bi bilo gdje u svijetu bila shvaćena kao (najblaže rečeno!) neozbiljna - jedino u Hrvatskoj se smatra da je ''vodeća i jedina moguća''?!

 

 Meni je ovo oko sučeljavanja zanimljivo načelno. Zasto bi netko ultimativno morao prihvatiti sučeljavanje?
Kao prvo, nismo svi vješti retoričari i ne moramo to nužno biti, a uostalom i zašto se sučeljavati s nekim o kome sve znas jer si njegove poteze imao priliku živjeti četiri godine?
Nadalje, nije svaki retoricar dobar drzavnik niti je svaki drzavnik nužno vrstan retoričar!
Ja sam npr. brbljav... I ne bi mi bio problem sučeliti se s Milanovićem, ali ne vidim razloga zasto bih ga uvjeravao
da je bahat bez pokrica, da je agresivan, da nije marljiv, da autsorsing nije opcija, da Josip Broz nije nas velikan, da je Plan 21 samo dobra zajebancija,
da zdravstveni odgoj treba uvesti ako se vec pola drzave zbog toga posvađalo, da Tuđman nije playstation kojeg se pali i gasi po potrebi,
da Varga ne bi trebao voditi zdravstvo samo zato sto je Sanjin friend , da je Lex Perkovic bio najveca sramota Hrvatske,
da ne treba vrijeđati građane i susjede, da BDP ne raste ako sporije pada... i jos stosta drugo. Čemu sučeljavanje ako se sve zna?
Sto nam Milanovic moze reći, a da vec ne znamo? Ponekad je ignoriranje puno bolja opcija od svađanja!

 

tnakir kaže...
The Black Iso kaže...

Dobro mi i govore ljudi, s vama nema smisla raspravljati.. vas će srce strefit nakon izbora i pobjede vama mrske opcije.. istina.. bit ce vam tesko.. minimalno 10 godina pod opcijom koju nemozete smisliti..

Zašto bi nas srce strefilo. Jebe me se, uvijek mogu otić vani i ostaviti ovu prčiju da je dokrajčite. Samo, ako vam svi koji doprinose idu vani, koga ćete vi parazitirati?

 

Opcija koju ne mogu smisliti? Pa da, opcija čiji su istaknuti članovi redom kriminalci. Nemoj da počnem nabrajati. Opcija koja je pokrala Hrvatsku. Opcija bez plana, programa i pameti. Zbilja ne vidim zašto bi itko glasao za njih.

 Ne znam ja koja je opcija prodaval svo nacionalno blago.. ne znam ja koja opcija je dva puta bila na vlasti bez iedeje i programa i u to virjeme duboko podijelila drustvo.. i kad sve pogledas.. 10X vise je skolovanih ljudi i akademika u HDZ-u nego i u jednoj drugoj stranci..
I varem znaju zbrajat za razliku od onih koji ne znaju izracunati postotak ili pak izvrsno barataju engleskim. kaz pipl mas trast as.

 

picajzla0707 kaže...

 

pronađite sličnosti:

 

nova stranica vladajuće partije

 

https://hrvatskaraste.org/

 

...i kradeze u akciji 

 

http://www.hrvatskaraste.com/

 Kazes kradeze u akciji, a si ti malo ograničen ili te boli istina ?
Dokaži da oni lažu u ovim brojkama.

Long Live Freedom
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...

 

I varem znaju zbrajat za razliku od onih koji ne znaju izracunati postotak ili pak izvrsno barataju engleskim. kaz pipl mas trast as.

 

 jes, pogotovo veliki vođa

 

ne znam samo jel bolji u brojenju ili u stranim jezicima 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 nešto selektivno citiraš - vidim da si pomno izostavio dio o glavašu...

 

ah da, o tome se na iblerovom trenutno ne govori 

 Pa, mislim da su se o tome izjasnili neki dan, barem koliko sam ja vidio.

 

Iblerov trg? Ne dragi, ne smještaj me tamo, potpuno sam neutralan, osim prema zločinačkoj i Glavaševom SS-u.

Jedne i druge bi trebalo teleportirati u devedesete i ostaviti tamo da uživaju u svojoj prirodnoj okolini.

 

Katarza HDZ-a:

 

 

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 13:11 (kizo2703).
16 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 

 jes, pogotovo veliki vođa

 

ne znam samo jel bolji u brojenju ili u stranim jezicima 

Kad ti meni dokazes suprotno od onoga sto pise na stranici hrvatskaraste.com i dokazes da su ono laži.. onda mozemo rasprvljati.. do tada.. ispadas jadan.
Jer bas na primjeru Sanadera i Josipovića vidimo kako je korisno kad su skolovani, lijepi pametni.. a lopine kakvih nema.. sanader sa korupcijom a josipović sa zampiranjem i svojim nekretninama koje nikako nije mogao posteno steći.



Mislim da ovo degutanatno i primitivno "igranje" na cajkama je puno manje opasno za Hrvatsku od Vlade Zorana Milanovića i njeogivh bisera..



 

Long Live Freedom
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 13:31 (The Black Iso).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...

Mislim da ovo degutanatno i primitivno "igranje" na cajkama je puno manje opasno za Hrvatsku od Vlade Zorana Milanovića i njeogivh bisera..

 Iako si na /Ignore: nije li degutantno i uvredljivo da stranka, koja želi mandat za vladanje odbija bilo kakvo sučeljavanje sa bilo kojim političkim protivnikom?!

 

Za mene, to je vrijeđanje glasača, čak i tebe i svih ostalih koji ćete im dati glas?!

 

Ili je to možda nebitno, pošto je Hrvatska u opasnosti?! Iako ne znam od koga?

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 13:34 (kizo2703).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...

 

Iblerov trg? Ne dragi, ne smještaj me tamo, potpuno sam neutralan, osim prema zločinačkoj i Glavaševom SS-u.

Jedne i druge bi trebalo teleportirati u devedesete i ostaviti tamo da uživaju u svojoj prirodnoj okolini.

 ah, vidi mene bene, na informatičkom forumu pa iblerov trg, u pravu si, sorry, bit će ipak onda da je paljetkova 

The Black Iso kaže...

Kad ti meni dokazes suprotno od onoga sto pise na stranici hrvatskaraste.com i dokazes da su ono laži.. onda mozemo rasprvljati.. do tada.. ispadas jadan.
Jer bas na primjeru Sanadera i Josipovića vidimo kako je korisno kad su skolovani, lijepi pametni.. a lopine kakvih nema.. sanader sa korupcijom a josipović sa zampiranjem i svojim nekretninama koje nikako nije mogao posteno steći.

 štosse zapenušao, ne komentiram uopće sadržaj, niti mi se da čitati preizborne pamflete crvene i plave bande

to sam objavio čisto radi zahebancije s otimačinom domene

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

 ... u pravu si, sorry, bit će ipak onda da je paljetkova 

 A to znači što??

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
The Black Iso kaže...

Mislim da ovo degutanatno i primitivno "igranje" na cajkama je puno manje opasno za Hrvatsku od Vlade Zorana Milanovića i njeogivh bisera..

 Iako si na /Ignore: nije li degutantno i uvredljivo da stranka, koja želi mandat za vladanje odbija bilo kakvo sučeljavanje sa bilo kojim političkim protivnikom?!

 

Za mene, to je vrijeđanje glasača, čak i tebe i svih ostalih koji ćete im dati glas?!

 

Ili je to možda nebitno, pošto je Hrvatska u opasnosti?! Iako ne znam od koga?

 Meni je ovo oko sučeljavanja zanimljivo načelno. Zasto bi netko ultimativno morao prihvatiti sučeljavanje?
Kao prvo, nismo svi vješti retoričari i ne moramo to nužno biti, a uostalom i zašto se sučeljavati s nekim o kome sve znas jer si njegove poteze imao priliku živjeti četiri godine?
Nadalje, nije svaki retoricar dobar drzavnik niti je svaki drzavnik nužno vrstan retoričar!
Ja sam npr. brbljav... I ne bi mi bio problem sučeliti se s Milanovićem, ali ne vidim razloga zasto bih ga uvjeravao
da je bahat bez pokrica, da je agresivan, da nije marljiv, da autsorsing nije opcija, da Josip Broz nije nas velikan, da je Plan 21 samo dobra zajebancija,
da zdravstveni odgoj treba uvesti ako se vec pola drzave zbog toga posvađalo, da Tuđman nije playstation kojeg se pali i gasi po potrebi,
da Varga ne bi trebao voditi zdravstvo samo zato sto je Sanjin friend , da je Lex Perkovic bio najveca sramota Hrvatske,
da ne treba vrijeđati građane i susjede, da BDP ne raste ako sporije pada... i jos stosta drugo. Čemu sučeljavanje ako se sve zna?
Sto nam Milanovic moze reći, a da vec ne znamo? Ponekad je ignoriranje puno bolja opcija od svađanja!

Long Live Freedom
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
picajzla0707 kaže...

 ... u pravu si, sorry, bit će ipak onda da je paljetkova 

 A to znači što??

 http://www.tportal.hr/vijesti/hrvatska/351193/Apis-postao-tvrtka-za-SDP-ove-uhljebe.html 

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...

Meni je ovo oko sučeljavanja zanimljivo načelno. Zasto bi netko ultimativno morao prihvatiti sučeljavanje?
Kao prvo, nismo svi vješti retoričari i ne moramo to nužno biti, a uostalom i zašto se sučeljavati s nekim o kome sve znas jer si njegove poteze imao priliku živjeti četiri godine?
Nadalje, nije svaki retoricar dobar drzavnik niti je svaki drzavnik nužno vrstan retoričar!

Kako će se ozbiljno sučeliti nakon što eventualno dođe na vlast? Vodit će politiku države bez ikakve rasprave s drugima?

Na koji način će razgovarati unutar vlastite koalicije?

Današnji političar, kao profesionalac, mora biti i dovoljno dobar govornik, sugovornik, pregovarač, a mora i poznavati strane jezike.

To je posao. Kao što je liječniku potrebno poznavanje anatomije ili hardverašu poznavanje građe računala, na primjer.

15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
mario.L_hr kaže...
tnakir kaže...

Te dvije opcije ne. Ja ove izbore naginjem ka Pametno.

Ja sam se svaki put razočarao kod kandidata koji obećavaju (Linux by Drago Galić isključen). Svaki put je ekipa profitirala a meni je ostalo da ponavljam "nikad više".

Mislim da je to najbolja opcija. U ostalom, Puljak mi je predavao na faksu fiziku 3, jako pametan i drag covjek.

 

SDP i HDZ ne dolaze u obzir. Ko mi je opcija?

Živi zid? Šta oni znaju o politici?

MOST? Već su počeli pregovori s kim će koalirati sao da dobiju zastupnička mjesta. Ne hvala.

 

Jedino što mi kod Pametno smeta je što se obrušavaju na Most (možda to novinari izvlače iz konteksta), trebali bi gledati svoja posla i gurati u prvi plan svoj program. Ko jebe Most... kako im bude bit će.

Rvat katolik!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 I kaj ja imam s tim? Ja imam svoju firmu, sam si dajem plaću, uredno podmirujem sva davanja za sebe i svoje zaposlenike.

 

Zato te molim da mi ne vrijeđaš zdravu pamet!

 

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže... 

...Zato te molim da mi ne vrijeđaš zdravu pamet!

 

 sorry, malo mi je neshvatljivo da netko "zdrave pameti" danas može agitirati za sdp ili hdz, osim ako nema koristi ili mu netko u obitelji ima koristi od te razbojničke ekipe

 

a takvih je u hrvatskoj jako puno, jer kad pomisliš koliko je partijskih kadrova, prijatelja, kumova i rodbine uhljebljeno u ovih 20 i kusur godina od strane crveno-plavih i njihovih priljepaka, koliko ih "posluje" s njima i ima ekskluzivno pravo na mužnju proračuna, lokalnih i nacionalnih, ne čudim se da svatko malo netko provodi neplaćenu propagandu

 

stoga ne zamjeri mi sumnjičavosti, i to još ovdje, ajde de da se radi o indexovom forumu ili nekom sličnom

 

mislim da se danas ekipa koja zagovara jednu i drugu opciju svodi upravo na te uhljebe, njihovu familiju, "poslovne" partnere, dakle sve one zbog kojih mi ostali tonemo sve niže i pizdimo šutke, a onda možda i ponešto zadojenih budaletina s obje strane, jer ponavljam, čovjek zdrave pameti doista nema opravdanja pred samim sobom propagirati tu bandu

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

mislim da se danas ekipa koja zagovara jednu i drugu opciju svodi upravo na te uhljebe, njihovu familiju, "poslovne" partnere, dakle sve one zbog kojih mi ostali tonemo sve niže i pizdimo šutke, a onda možda i ponešto zadojenih budaletina s obje strane, jer ponavljam, čovjek zdrave pameti doista nema opravdanja pred samim sobom propagirati tu bandu

 Pa, bilo je davno, a nemogu se sjetiti naslova da nađem site, ali znam da je postotak ''tko je čiji uhljeb'' bio 90% HDZ prema 10% ''svi ostali'', od ministarstava, agencija, preko državnih firmi pa do županija, gradova i općina.

 

U tih ostalih 10% moraš računati da je najviše današnjih HDZ-ovih partnera - HSS, HSLS i razne lokalne strančice koje u pravilu uvijek podržavaju HDZ, a tu je i SDSS, do Karamarka UVIJEK HDZ-ov as iz rukava!

 

Pa ti pričaj o uhljebima!

 

Naravno, pričamo o ukupnom broju ljudi, zaposlenima preko partijskih linija od 1990. do danas.

picajzla0707 kaže...

 sorry, malo mi je neshvatljivo da netko "zdrave pameti" danas može agitirati za sdp ili hdz, osim ako nema koristi ili mu netko u obitelji ima koristi od te razbojničke ekipe

 A koga bi trebali podržavati? Živi zid - pa te budale pričaju bajke.

 

Most? Čim im se pruži prilika uletit će HDZ-u u krilo.

 

Bandić?

If it ain`t broken, you`re not working hard enough ...
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 15:27 (kizo2703).
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
picajzla0707 kaže...

mislim da se danas ekipa koja zagovara jednu i drugu opciju svodi upravo na te uhljebe, njihovu familiju, "poslovne" partnere, dakle sve one zbog kojih mi ostali tonemo sve niže i pizdimo šutke, a onda možda i ponešto zadojenih budaletina s obje strane, jer ponavljam, čovjek zdrave pameti doista nema opravdanja pred samim sobom propagirati tu bandu

 Pa, bilo je davno, a nemogu se sjetiti naslova da nađem site, ali znam da je postotak ''tko je čiji uhljeb'' bio 90% HDZ prema 10% ''svi ostali''.

 

U tih ostalih 10% moraš računati da je najviše današnjih HDZ-ovih partnera - HSS, HSLS i razne lokalne strančice koje u pravilu uvijek podržavaju HDZ, a tu je i SDSS, do Karamarka UVIJEK HDZ-ov as iz rukava!

 

Pa ti pričaj o uhljebima!

čisto sumnjam da se taj postotak može izračunati na bilo koji približni način i pretpostavljam da se ekipa posljednjih četiri godine zdušno potrudila doći što bliže izjednačenju

 

stvar je samo u prilici koja stvara lopova, to što su ovi u to vrijeme kad su se brojali uhljebi (u tom istraživanju ili štojeveć) imali samo jedan mandat, ne znači da su drukčiji ili bolji

to što su bili manje na vlasti i manje u prilici ukrasti, ne znači da su manji lopovi

pa hebate, prva velika pljačka bila je upravo sdp-ova, kad su prepisali kompletnu imovinu komunističke partije na sebe - desetke poslovnih prostora, zemljišta, zgrada i prema nekim procjenama oko 200 stanova, koje su brže bolje podijelili "zaslužnima", iako zakon jasno kaže da je ta imovina državna

po čemu su oni bolji od drugih koji su '90-tih zgrtali osobnu korist dok su dečki ginuli da im obrane guzicu

 

uglavnom, gade mi se jedni i drugi, crveni sad čak i malo više, jer su me gadno razočarali 

ali volio bih, baš bi volio (obzirom da mi je ionako svejedno tko će od njih pobijediti) da sdp dobije izbore uz pomoć glavaša, pa da ekipa koja ih i dalje podržava pojede govno

eto, samo taj primjer, da ne navodimo dalje zbog čega mi se gade

16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
picajzla0707 kaže...

čisto sumnjam da se taj postotak može izračunati na bilo koji približni način i pretpostavljam da se ekipa posljednjih četiri godine zdušno potrudila doći što bliže izjednačenju

 

stvar je samo u prilici koja stvara lopova, to što su ovi u to vrijeme kad su se brojali uhljebi (u tom istraživanju ili štojeveć) imali samo jedan mandat, ne znači da su drukčiji ili bolji

to što su bili manje na vlasti i manje u prilici ukrasti, ne znači da su manji lopovi

pa hebate, prva velika pljačka bila je upravo sdp-ova, kad su prepisali kompletnu imovinu komunističke partije na sebe - desetke poslovnih prostora, zemljišta, zgrada i prema nekim procjenama oko 200 stanova, koje su brže bolje podijelili "zaslužnima", iako zakon jasno kaže da je ta imovina državna

po čemu su oni bolji od drugih koji su '90-tih zgrtali osobnu korist dok su dečki ginuli da im obrane guzicu

 

uglavnom, gade mi se jedni i drugi, crveni sad čak i malo više, jer su me gadno razočarali 

ali volio bih, baš bi volio (obzirom da mi je ionako svejedno tko će od njih pobijediti) da sdp dobije izbore uz pomoć glavaša, pa da ekipa koja ih i dalje podržava pojede govno

eto, samo taj primjer, da ne navodimo dalje zbog čega mi se gade

 Iako sam realno iz suprotnog tabora. Svaka čast na riječima. Doslovno si poklopio ove naprdne koji se misle da su njihovi sveti a druga strana đavli.. a istina je malo drukcija. smeće je svaki koji je napravio nesto na stetu Hrvatske.. 

 

tnakir kaže...

Drugo što mi je smiješno kod te kriminalne organ... ovaj, stranke, je što lažu ko mala djeca. Precjednica laže da je ona vratila vlak, Zečina laže da je Merkelica za njega... Alo, koliko vi godina imate?

 

Elmar Brok - "Kao član Predsjedništva CDU-a danas u Šibeniku uručujem srdačne pozdrave Angele Merkel Tomislavu Karamarku.

Kancelarka je izrazila veliko zadovoljstvo razgovorom u Berlinu. U Bruxellesu očekujemo i nadamo se jakoj Hrvatskoj koja će uspjeti kroz gospodarske mjere postati jedna od

vodećih zemalja u ovom dijelu Europe. Nadamo se da će pod novim vodstvom doći do promjene kako bi Hrvatska ušla u bolju i svjetliju budućnost."
Dakle Karamarko ima punu podršku CDU-a i Angele Merkel.

Long Live Freedom
Poruka je uređivana zadnji put pet 30.10.2015 16:32 (The Black Iso).
16 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Merkelica je podrzavala i ćaću pa je drzava u 8 godina postala simbol uhljebnistva i korupcije na celu sa cobanlukom. HDZ danas je isti ko i onaj prije dok su bili na vlasti, samo je sad malo gori jer je Karamarko na celu.

 

Iz nekih izvora sam cuo da su uz Karamarka samo teske mafioze, podzemlje.

http://isvijet.com.hr, Siemens C60, SE K700i, Samsung D600, Sam. Omnia i900, iPhone 3G, iPhone 3GS, iPhone 4, Galaxy SIII, Nexus 5, LG G3
16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Edge kaže...

Merkelica je podrzavala i ćaću pa je drzava u 8 godina postala simbol uhljebnistva i korupcije na celu sa cobanlukom. HDZ danas je isti ko i onaj prije dok su bili na vlasti, samo je sad malo gori jer je Karamarko na celu.

 

Iz nekih izvora sam cuo da su uz Karamarka samo teske mafioze, podzemlje.

 Čekaj, prvo im zamjerate jer "lažu" da je dobio podršku i sprdate se s njima a sad kad vam se dokaže da je dobio onda napadate da je i Ćaća dobio podrsku pa je to sad kao nebitno..
Dajte se sredite.. Da HDZ ovoj državi donese Švicarski standard vi bi govorili da stranka nevalja.. malo objektivnosti nebi škodilo..
A kad ovako pogledas izgleda da je HDZ u Europi vise cijenjena stranka od sdp-a jer HDZ dobiva pdorskuvećine pučana i relevantnih politicara diljem europe dok je sdp izgubio podrsku cak i od susjeda sa istoka..

Long Live Freedom
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...

 Čekaj, prvo im zamjerate jer "lažu" da je dobio podršku i sprdate se s njima a sad kad vam se dokaže da je dobio onda napadate da je i Ćaća dobio podrsku pa je to sad kao nebitno..
Dajte se sredite.. Da HDZ ovoj državi donese Švicarski standard vi bi govorili da stranka nevalja.. malo objektivnosti nebi škodilo..
A kad ovako pogledas izgleda da je HDZ u Europi vise cijenjena stranka od sdp-a jer HDZ dobiva pdorskuvećine pučana i relevantnih politicara diljem europe dok je sdp izgubio podrsku cak i od susjeda sa istoka..

Naravno da je nebitno što ona kaže. Samo je onima koji vole biti vazali bitno, makar bili Njemački.

HDZ niti može donijeti CH standard (jer zato treba podosta pameti) niti može dovesti do ikakvog rasta (na stranu što smo mogli biti CH da nisu toliko krali).

Relevantni političari širom Europe? Oni koji su doveli ove izbjeglice? Krizu u dobrom dijelu članica? Nedefiniranu politiku i prema istoku i prema SAD?

16 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Old Iggy kaže...

Naravno da je nebitno što ona kaže. Samo je onima koji vole biti vazali bitno, makar bili Njemački.

HDZ niti može donijeti CH standard (jer zato treba podosta pameti) niti može dovesti do ikakvog rasta (na stranu što smo mogli biti CH da nisu toliko krali).

Relevantni političari širom Europe? Oni koji su doveli ove izbjeglice? Krizu u dobrom dijelu članica? Nedefiniranu politiku i prema istoku i prema SAD?

 Ja sam rekao da dovedu da biste vi opet bili protiv. amen.
E kad smo kod tih politicara.. i nasih jadnih medija.
Orban je pred par tjedana bio kreten i primitivac a sad kad Austrija jos gore radi onda je to ok..

Long Live Freedom
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
The Black Iso kaže...
picajzla0707 kaže...

pa hebate, prva velika pljačka bila je upravo sdp-ova, kad su prepisali kompletnu imovinu komunističke partije na sebe - desetke poslovnih prostora, zemljišta, zgrada i prema nekim procjenama oko 200 stanova, koje su brže bolje podijelili "zaslužnima", iako zakon jasno kaže da je ta imovina državna

po čemu su oni bolji od drugih koji su '90-tih zgrtali osobnu korist dok su dečki ginuli da im obrane guzicu

 Iako sam realno iz suprotnog tabora. Svaka čast na riječima. Doslovno si poklopio ove naprdne koji se misle da su njihovi sveti a druga strana đavli.. a istina je malo drukcija. smeće je svaki koji je napravio nesto na stetu Hrvatske.

Pa štetu je napravio svatko tko je ikada glasao za HDZ...

 

Al taj film ne bute gledali; uspoređivati svojatanje državne imovine kao stranačke (nije nebitno: ne osobne) i svjesno laganje i aktivan trud u skrivanju tragova za stjecanje osobne koristi su dva rubna područja u širokoj lepezi mogućih manipulacija. I nema tog boga koji me može uvjeriti da je to isto - jer nije.

 

Iako, ruku na srce, koliko god da ne opravdavam taj potez sdp-a, ispada da su dobro i napravili, jer da nisu, danas bi sve bilo hdz-ovo i imali bi samo hadeze na vlasti 25 godina, a tek bi onda bilo sranja...

 

Ali crni iso miki, daj smanji malo tu šizofreniju; moram ti priznati da me plaši dok čitam tvoje postove kako ti je esdepe odvratan i želiš da se maknu, hadeze super i želiš da dođu na vlast, dok su istovremeno isti i smeće svi, jer su pokrali hrvatsku. 

 

Edge kaže...

Iz nekih izvora sam cuo da su uz Karamarka samo teske mafioze, podzemlje.

Da, nevjerojatno mi je kako se lako zaboravi da je taj lik pred odlazak s vlasti imenovao 200 ravnatelja policije, što mu je bilo omogućeno promjenom zakona najkorumpiranije vlade ikad. Nije baš demokratski potez, dapače, vrlo mafijaški.

Gledam te!
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice