Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.279.433
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
Ja se odavno zalazem za to da nas okupira neka normalna zemlja tipa njemacka ili jedna od skandinavskih zemalja. U slucaju rata bih se prijavio kao dobrovoljac na njihovu stranu.

-ma vidi se da nisi pisac filmskih scenarija il tak nešt..

odavno postoji način, jednostavno objavimo rat USA. Problem.. u posljednjih par desetljeća oni ratuju samo tamo gdje ima dima-vatre nafte. Ali, i to smo prošli tjedan riješili... 'proglasili smo HR naftnom zonom' (ministar i koncesije, uskoro možemo očekivati hrpu tornjeva po slavonskiom ravnicama, nakon tog i šestu flotu kako plovi panonskim morem). Dakle, još samo malo... dok nas razguze i okupiraju.

Ali... (naravno, opet ali), više ni USA nije što je bila, sad samo napadnu ali ne okupiraju... ako nam ubace samo demokraciju (hint mediteran-arabija..) tad smo opet izvisili, nama treba pravi okupator, iz doba WWII.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

Rvat katolik!
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
tnakir kaže...
Ja se odavno zalazem za to da nas okupira neka normalna zemlja tipa njemacka ili jedna od skandinavskih zemalja. U slucaju rata bih se prijavio kao dobrovoljac na njihovu stranu.

Nijemci su to napravili jedamput ,pa znamo kak je završilo ,za nas i za njih. Sigurno je samo da su se Nijemci opametili - ali ,mi smo samo postali još gori.

Još je bilo dobro do '90. ,ali nakon toga ,kad smo ''dobili demokraciju'' ,vratili smo se u '41.

 

I još smo uvijek tamo.

 

Apropo skandinavaca ,ipak su to pametni ljudi.

S obzirom tko je na vlasti u '45. :D

I još smo uvijek tamo, poslovi se dijele po partijskoj liniji, nepotizam, klijentelizam, korupcija, partitokracija. Samo više nije jedna (Komunistička) partija nego na stotine s malim diktatorima.

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

S obzirom tko je na vlasti u '45. :D

I još smo uvijek tamo, poslovi se dijele po partijskoj liniji, nepotizam, klijentelizam, korupcija, partitokracija. Samo više nije jedna (Komunistička) partija nego na stotine s malim diktatorima.

 

 

U njemu teče krv radnih akcija
kad se diglo i selo i grad
bio je on bez igdje ičega
ali nikad prazan k'o sad

Stari, sad se vidi, sad se vraća
s' kim ste htjeli da budete braća
zajebo vas Tito i partija cijela
sloboda očigledno nije umjela da pjeva

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

Pa nije on niti mislil da je USA dream država,Izlanuo se upravo suprotno to je država raznih perverzija bilo zakonskih ili neke druge vrste.Uostalom glavni Američki grad Washington, pa on je pri vrhu po količini nasilja i ubojstava od svih gradova u americi.To da je spomenul recimo Kanadu jel, e uz to bi se več moglo okačit onako okvirno Dream država.

 

http://www.bug.hr/forum/topic/ostalo/teorije-zavjere/43986.aspx?page=23&jumpto=4275337&sort=asc&view=flat

 

 

 

 

 

Ti bokca ovog teškaša su eto zadavili zbog par šteka cigareta,Nevinašce i to čak nekoliko pandura zajahalo na njega pa koja je to glupa taktika. Ali di je pajkanima famozni elektrošoker ili Tazer X26, pa to kod njih to ima svaka patrola i onda nema potrebe za hrvanjem sa bilo kime?

 

 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/policajac-golim-rukama-zadavio-dilera-pred-ocima-sokiranih-prolaznika-u-new-yorku/761070.aspx

 

Pa ti panduri su fakat teške budaletine,{#} očito nitko ništa nije naučio iz davne prošlosti(budala niti ne može naučit) dakle debelo pretjerano policijsko nasilje+kamere može završit katastrofalim posljedicama.Dakle opet isto godina je 1992, to je sve proizašlo iz policijske brutalnosti nad jedim crncem kojeg je nekoliko pandura-kretena razbijalo do daske.Nema kaj dobro se isplatilo to batinanje, kaj pa ništa strašno se nije dogodilo osim 2000+ zapaljenih objekata pa 50 ubijenih i milijarda dolara štete ma sitnica.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Los_Angeles_riots

 

 

 

U državi koja je krcata nasiljem, šta se drugo može očekivat od policije nego da bude brutalna, ali kad budali daš policijsku odoru e to je itekakav problem u praksi. No to sve ima svoje gadne posljedice, pa kad još imaš budale u policiji koji su zaboravili koristit elektrošoker onda ga fučkaj.

 

Eto koga zanima kaj se tiče statistike 2014 godine pa do danas, u Americi je ubijeno 38 policajaca bilo da su upucani ili pregaženi sa autom ili napadnuti na neki drugi način.Američka policijska statistika za 2013 godinu, na razne načine u skukobima sa raznim osobama ubijena su 53 policajca.{#}

 

 

 

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 14:39 (rambox).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...
tnakir kaže...

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

Pa nije on niti mislil da je USA dream država,Izlanuo se ..

 

 

{#}

 -(zapravo) USA je dream država, od dreamtima kojeg smo skoro rasturili u Barceloni, pa do nasada biljke opojnog misirsa i još opojnijeg djelovanja.. koja je dio 'dreama'. Sve je tamo neki san, do Dorotejinih crvenih cipelica u Kanzasu. USA je danas možda i više od sna, možda noćna mora.

Nego, tnakir je konfuzan... sanja o americi, pa se sjeti skandinavki. Mislim, 'oče on demokraciju i blagostanje ili besmislen sex sa Zrča protiv Vikingica/Valkirica? Meni to nije neka dilema... {#} Inga&Brunhilda u želatini!!!

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
rambox kaže...
tnakir kaže...

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

Pa nije on niti mislil da je USA dream država,Izlanuo se ..

 

 

{#}

 -(zapravo) USA je dream država, od dreamtima kojeg smo skoro rasturili u Barceloni, pa do nasada biljke opojnog misirsa i još opojnijeg djelovanja.. koja je dio 'dreama'. Sve je tamo neki san, do Dorotejinih crvenih cipelica u Kanzasu. USA je danas možda i više od sna, možda noćna mora.

Nego, tnakir je konfuzan... sanja o americi, pa se sjeti skandinavki. Mislim, 'oče on demokraciju i blagostanje ili besmislen sex sa Zrča protiv Vikingica/Valkirica? Meni to nije neka dilema... {#} Inga&Brunhilda u želatini!!!

Krivo si me razumio, ja sanjam o skandinavkama pa se sjetim amerike. Inga meni, Brunhilda tebi.

Rvat katolik!
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
segregator kaže...
user2013 kaže...

S obzirom tko je na vlasti u '45. :D

I još smo uvijek tamo, poslovi se dijele po partijskoj liniji, nepotizam, klijentelizam, korupcija, partitokracija. Samo više nije jedna (Komunistička) partija nego na stotine s malim diktatorima.

 

 

U njemu teče krv radnih akcija
kad se diglo i selo i grad
bio je on bez igdje ičega
ali nikad prazan k'o sad

Stari, sad se vidi, sad se vraća
s' kim ste htjeli da budete braća
zajebo vas Tito i partija cijela
sloboda očigledno nije umjela da pjeva

Damir Avdić ima jedan izravniji tekst. :D

15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

jedan link, samo za one koji znaju čitati (-:

kaos
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

Pa ti panduri su fakat teške budaletine,{#} očito nitko ništa nije naučio iz davne prošlosti(budala niti ne može naučit) dakle debelo pretjerano policijsko nasilje+kamere može završit katastrofalim posljedicama.Dakle opet isto godina je 1992, to je sve proizašlo iz policijske brutalnosti nad jedim crncem kojeg je nekoliko pandura-kretena razbijalo do daske.Nema kaj dobro se isplatilo to batinanje, kaj pa ništa strašno se nije dogodilo osim 2000+ zapaljenih objekata pa 50 ubijenih i milijarda dolara štete ma sitnica.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/1992_Los_Angeles_riots

 

 

 

U državi koja je krcata nasiljem, šta se drugo može očekivat od policije nego da bude brutalna, ali kad budali daš policijsku odoru e to je itekakav problem u praksi. No to sve ima svoje gadne posljedice, pa kad još imaš budale u policiji koji su zaboravili koristit elektrošoker onda ga fučkaj.

 

 

Rodney King je bio kriminalac što ne opravdava postupanje policije ali nikad se ne zna sa kime se ima posla i pitanje je što je prethodilo takvom postupanju policije s obzirom da se radi o kriminalcu. SAD ima Al Sharptona i Jessie Jacskona koji dobro žive koristeći kartu rasizma. Mediji snose svoj dio odgovornosti što je došlo do nereda.

 

http://tinyurl.com/k6h7yym

 

http://tinyurl.com/kommrg7

 

Nevezano za ovaj slučaj, policajci nisu vojska ali su ih tako počeli trenirati i traži se sociopatski psihološki profili ljudi pri zapošljavanju u američku policiju.

12 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

A ništa njemIce? :)

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

Rodney King je bio kriminalac što ne opravdava postupanje policije ali nikad se ne zna sa kime se ima posla i pitanje je što je prethodilo takvom postupanju policije s obzirom da se radi o kriminalcu. SAD ima Al Sharptona i Jessie Jacskona koji dobro žive koristeći kartu rasizma. Mediji snose svoj dio odgovornosti što je došlo do nereda.

 

http://tinyurl.com/k6h7yym

 

http://tinyurl.com/kommrg7

 

Nevezano za ovaj slučaj, policajci nisu vojska ali su ih tako počeli trenirati i traži se sociopatski psihološki profili ljudi pri zapošljavanju u američku policiju.

A čuj glupost policije i običan čovjek,Nevinašce ili ono ma to je niko i ništa nije poznata ličnost idemo ga razbit. Ali gle vraga ljudi su skroz ponoreli, i eto veliko sranje i ogromne štete.Inače na Jubitu moš nač puno videa, gde razni ljudi u Americi(koji poznaju zakone) namjerno provociraju policiju da vide i dokažu kolko su neki policajci nesposobni.

 

Pretjerana brutalnost policije je jedan par čarape, a drugi par je nesposobnost ili ona stara ja sam pandur i to je automatski dost da sam u pravu. Onda to izgleda kao pravo maltretiranje, nesposobna policija misli da je u pravu no zapravo nemaju poima kaj rade i onda ispadnu bedasti.Cool

 

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.7.2014 21:06 (rambox).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
royalhero kaže...
tnakir kaže...

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

A ništa njemIce? :)

Pa i nisu mi bas nesto.

Rvat katolik!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

 

 

Rodney King je bio kriminalac što ne opravdava postupanje policije ali nikad se ne zna sa kime se ima posla i pitanje je što je prethodilo takvom postupanju policije s obzirom da se radi o kriminalcu. SAD ima Al Sharptona i Jessie Jacskona koji dobro žive koristeći kartu rasizma. Mediji snose svoj dio odgovornosti što je došlo do nereda.

 

http://tinyurl.com/k6h7yym

 

http://tinyurl.com/kommrg7

 

Nevezano za ovaj slučaj, policajci nisu vojska ali su ih tako počeli trenirati i traži se sociopatski psihološki profili ljudi pri zapošljavanju u američku policiju.

 

Ah, Jackson i Sharpton, neiscrpna inspiracija na Stormfrontu :)

 

https://www.google.hr/search?q=stormfront+jackson+sharpton

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2014 8:49 (segregator).
10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
rambox kaže...

A čuj glupost policije i običan čovjek,Nevinašce ili ono ma to je niko i ništa nije poznata ličnost idemo ga razbit. Ali gle vraga ljudi su skroz ponoreli, i eto veliko sranje i ogromne štete.Inače na Jubitu moš nač puno videa, gde razni ljudi u Americi(koji poznaju zakone) namjerno provociraju policiju da vide i dokažu kolko su neki policajci nesposobni.

 

Pretjerana brutalnost policije je jedan par čarape, a drugi par je nesposobnost ili ona stara ja sam pandur i to je automatski dost da sam u pravu. Onda to izgleda kao pravo maltretiranje, nesposobna policija misli da je u pravu no zapravo nemaju poima kaj rade i onda ispadnu bedasti.Cool

 

Kako bi policajac trebao reagirati u ovom slučaju? :D

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
segregator kaže...

Ah, Jackson i Sharpton, neiscrpna inspiracija na Stormfrontu :)

 

https://www.google.hr/search?q=stormfront+jackson+sharpton

Imaš neki fetiš na Stormfront. :D

 

U svakom slučaju, Jackson i Sharpton dobro žive od "etno biznisa".

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
user2013 kaže...

Kako bi policajac trebao reagirati u ovom slučaju? :D

 

Ovo na video ko da uopče nije policijac,Nevinašce pa to je naš pandur jel ti bokca uglavnom badave mu uniforma jer to nije normalno policijsko ponašanje.Ovaj agresivni debeljko ima sreče, jer da je u u Americi ili u večini EU država več bi odavno bio na podu.Moderna policija danas koristi elektrošokere, a u hrvatskoj naša murija to ne koristi zato kaj toga nema u zakonu.Dakle ja kao privatna osoba jel, mogu kupit bilo suzavac ili neki elektrošoker pa i taj Tazer X26 ako sam punoljetan pa to koristit za svoju samobranu.No naša policija eto ne smije koristit suzavac pa niti elektrošoker, da bi u nekoj nezgodnoj situaciji obuzdala nasilne budale pa koje to ima logike fučkaj ga sad.{#}

 

 

Eto jednog friškog primjera, dakle u banana državi lopina onak usput nogama cipelari našu goloruku muriju bez suzavca ili elektrošokera.Kad pajkan ima suzavac ili još bolje elektrošoker, onda se ne mora fizički obračunavat sa nasilnikom nego šljus eto ti malo struje da se opametiš jel.{#}

 

http://www.jutarnji.hr/kradljivac-bicikla-osim-sto-je-grizao-za-ruku-vlasnika--policajce-je-udarao-nogama-a-i-iz-usta-je-ispljunuo-vrecicu-marihuane/1206747/

http://dambek.minus.com/mjf1iISZq
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
rambox kaže...
tnakir kaže...

@iHush... USA mi i nije neka dream drzava. Kako sam rekao, preferiram efikasne njemce i skandinavce (skandinavke pogotovo).

Pa nije on niti mislil da je USA dream država,Izlanuo se ..

 

 

{#}

 -(zapravo) USA je dream država, od dreamtima kojeg smo skoro rasturili u Barceloni, pa do nasada biljke opojnog misirsa i još opojnijeg djelovanja.. koja je dio 'dreama'. Sve je tamo neki san, do Dorotejinih crvenih cipelica u Kanzasu. USA je danas možda i više od sna, možda noćna mora.

Nego, tnakir je konfuzan... sanja o americi, pa se sjeti skandinavki. Mislim, 'oče on demokraciju i blagostanje ili besmislen sex sa Zrča protiv Vikingica/Valkirica? Meni to nije neka dilema... {#} Inga&Brunhilda u želatini!!!

To je taj 'Američki san'. Svi ga tamo sanjaju ili dolaze sanjati, i za večinu ostaje san. Možda bi im bilo bolje da se probude i vide u kojem su stanju/sranju. Ovo, noćna mora je točnije.

Ovo drugo, američki murjaci i njihov odnos prema "strankama":

 

Svi smo mi djeca i igračke su nam od presudne važnosti za očuvanje duhovnog zdravlja.
Poruka je uređivana zadnji put sri 23.7.2014 22:54 (veliki bebač).
12 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?
12 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

Ovi naši ko da se natječu po ministarstvima tko će veli glupost odvaliti... Ovog puta su se sjetili da bi možda mogli vratiti vojni rok

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

..neki dan, gvorori se o cca 60k dezertista rezervista.. jer su porfesionalci preskupi za nošenje pješčanih vreća.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bukva kaže...

Ovi naši ko da se natječu po ministarstvima tko će veli glupost odvaliti... Ovog puta su se sjetili da bi možda mogli vratiti vojni rok

Vojni rok i pričuva su dvije različite stvari ,barem se meni čini.

ihush kaže...

..neki dan, gvorori se o cca 60k dezertista rezervista.. jer su porfesionalci preskupi za nošenje pješčanih vreća.

Pa naravno da jesu ,ipak su oni creme de la creme.

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
Bukva kaže...

Ovi naši ko da se natječu po ministarstvima tko će veli glupost odvaliti... Ovog puta su se sjetili da bi možda mogli vratiti vojni rok

Vojni rok i pričuva su dvije različite stvari ,barem se meni čini.

Što nije da moraš odslužiti vojni rok da bi bio u pričuvama? Odnosno, svi koji odsluže vojni rok su u pričuvama.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Bukva kaže...
Što nije da moraš odslužiti vojni rok da bi bio u pričuvama? Odnosno, svi koji odsluže vojni rok su u pričuvama.

Bilo je u Jugi ,i kasnije u HR.

 

Međutim ,za pričuvu ti ne treba godinu dana obuke ,a i većina ciljane populacije (25 do 60 godina starosti) kod nas ima vojnu obuku ,bilo iz rata ,bilo iz ukinutog vojnog roka.

 

Oustalom ,vojna pričuva je prvenstveno namjenjena djelovanju u slučaju velikih katastrofa ,kao nedavne poplave ,a ne nekakvoj direktnoj borbi (za te stvari su tu profići).

Uostalom kojeg mi to više neprijatelja imamo da nas direktno ugrožava?

This is a 44 Magnum, the most powerfull handgun in the world, and will blow your head clean off, so You've gotta ask yourself a question: Do I feel lucky? Well, do ya, punk?
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.7.2014 11:04 (kizo2703).
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kizo2703 kaže...
Bukva kaže...
Što nije da moraš odslužiti vojni rok da bi bio u pričuvama? Odnosno, svi koji odsluže vojni rok su u pričuvama.

Bilo je u Jugi ,i kasnije u HR.

 

Međutim ,za pričuvu ti ne treba godinu dana obuke ,a i većina ciljane populacije (25 do 60 godina starosti) kod nas ima vojnu obuku ,bilo iz rata ,bilo iz ukinutog vojnog roka.

 

Oustalom ,vojna pričuva je prvenstveno namjenjena djelovamju u slučaju velikih katastrofa ,kao nedavne poplave ,a ne nekakvoj direktnoj borbi (za te stvari su tu profići).

Uostalom kojeg mi to više neprijatelja imamo da nas direktno ugrožava?

 

Vojno ne, ali ekonomski jedno 10-ak

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

@Segregator - mislim da si malo reko. Pa i sama Vlada nam je unutarnji neprijatelj.

Rvat katolik!
13 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

hmm čemu dzus ako će regrutirati novu vojnu pričuvu.. ja bi dzus-u rado vratio opremu {#}

i ovak i onak ako dođe do neke poplave, ziher nebum punio vreće pjeskom, nego ću na leđima izvlačiti servere iz nekog datacentra {#}

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

@Segregator - mislim da si malo reko. Pa i sama Vlada nam je unutarnji neprijatelj.

 

A eto, vidiš da sam dobio TD, znači barem jedan čovjek ovdje ne shvaća kako se danas ratuje.

Dotičnom preporučam:

 

http://www.amazon.com/Confessions-Economic-Hit-John-Perkins/dp/0452287081

It is our duty as men and women to proceed as though the limits of our abilities do not exist - Pierre Teilhard de Chardin
15 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice