Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.277.409
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...
kostolomac kaže...  

 Kažeš Lidl čeka, jesi ti kad bio u Lidlu?!

 95% proizvoda ( ako ne više ) je iz uvoza, nase prehrambene proizvode možeš naobrojit na prste jedne ruke ( niti toliko ).

Jučer je šef Podravke izjavio da Konzum ima 700 vrsta njihovih proizvoda na polici, a Lidl ? Pogađaj...

Nema teorije da uđeš na Lidlove police s obzirom da su oni diskontni dućan i k tome imaju nabavu na Europskoj razini, primjer da njihovi direktni proizvođači rade za cijelu Europu i nabavne cijene su im tada ekstremno niske....

 Ma ima pyzdumatelinu a ne 700 domaćih prehrambenih proizvoda. Pogledaj malo po ambalažama tih "domaćih" proizvoda gdje su proizvedeni i od kud dolaze. PIK više od pola proizvoda su uvoz koji se pakira kod nas, Ledo Srbija i Makedonija, svi K plus proizvodi su prepakirani od čega je jako malo proizvoda iz Hrvatske(mlijeko, nešto jogurta..) ostalo uvoz... 

To što si je frajer umislio da može prodavat priču kako čim je njegov proizvod je automatski domaći proizvod to nek objesi mačku o rep.

 

Što se tiče Lidla, da Lidl je dio Schwarz grupe kao i Kaufland, ali ne se*i kvake. Nije 95% proizvoda uvoza u Lidlu kao ni u Kauflandu. 

Lakše je ući na Lidlove i Kauflandove police malim proizvođačima nego što je to u slučaju Konzuma. Konzum ima svoje uvjete o plaćanju od kojih ne odstupa, traži svoje cijene i svoje uvjete preuzimanja robe. Todorić svojim dobavljačima ne plaća po godinu dana(proizvođačima povrća čak i dulje) a Schwarz grupa plaća u roku 60 dana.

 

Da se razumijemo ne kupujem ni u Lidlu ni u Konzumu. U Lidlu ne kupujem jer mi ne odgovara taj diskont look a Todoriću iz principa ne dam ni lipe. Kad on počne plaćati ljude koji mu dobavljaju robu i zbog kojih posluje onda možda i svratim tamo. Sve dok ne plaća i ljudima daje bonove u zamjenu za novac neće me tamo vidjeti.

Sa 100% sigurnošću znam da je 90% robe u Lidlu iz dirketno iz uvoza što dolazi cestovnim putem!  Pa daj se malo prošeći po njemu, jedino što ćeš od Podravke nać eventualno je Vegeta i možda koja pašteta i to u takvom čošku skiriveno da moraš trgovinu 5 proć da nađeš. Ne znam gdje ti živš, ali Lidl nisi vidio. Ista situacija je sa Lidlom u Sloveniji, jer tamo često kupujem, jedini koji prozivod imaju od nas je Cedevita, sve ostalo uvoz iz Njemačke, SLovačke, Poljske, Češke,Mađarske, Austrije itd...... Vidim i previše papirologije kod samog uvoza roba pa znam više o tome nego što ti misliš, ali neću u detalje ići jer nema smisla..... Što se tiče Kauflanda, glavna zemlja uvoza je Češka i Poljska i potpuno su drugačija trgovina od Lidla iako je isti vlasnik, nemaju veze jedni s drugima.... i još k tome Kaufland ima puno više robe iz HR od Lidla. Dovoljno da nisi slijep i prošećeš se po trgovini.  Uspoređivat Schwarz grupu i Konzum nema smisla. Konzum ima prihod 2 miljarde €,a Schwarz grupa sa Lidlom i Kauflandom 94 miljarde €. S time da je Lidl diskont trgovina poput Hofera.( kojeg još nema kod nas ) Schwarz grupa se zadužujuje sa kamatom od 1% ( i manje ) a Agrokor sa 8-9-10% i više jer smo vukoj.... od države i HNB-a.

 

 

Jedino što si ti vidio od Konzuma je njihova reklama na trgovini, jer inače nebi pričao gluposti o količini asortimana od Podravke koji se prodaje u Konzumu.... ja bi ti tu sad 50 prehrabenih proizvoda od Podravke na policama ovako napamet mogao nabrojit.

 

Btw. ne kupujem u konzumu, realno jednom godišnjem otiđem do njega......

Kaufland mi je broj 1 u HR, imaju puno hr prozvoda, dobre cijene i same trgovine su mi najbolje uređene....

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 20:50 (kostolomac).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kostolomac kaže...

Sa 100% sigrunošću znam da je 90% robe u Lidlu iz dirketno iz uvoza što dolazi cestovnim putem!  ...

Dušo draga ti si taj koji Lidla vidio nisi u zanjih nekoliko godina. I nije mi jasno jel belebećeš o Slovenskom Lidlu ili ovom u ovdje jer ovdje imaš i  Vindiju(Vindon), Kandit, Zdenka, Dukat(dio lidlove robne marke mlijeka je isto Dukatov a dio jogurta vindijin), PPK, okusi zavičaja, povrće od malih OPG-a...samo ovako napamet. Ne kažem da nema uvoza, ali izjaviti da je 90% uvoz je kao izjaviti da je 90% robe u Konzumu "domaće".

Uostalom šta sad lupaš da ne vrijedi uspoređivati kad si ti prvi išao uspoređivati Konzum i Lidl.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...
kostolomac kaže...

Sa 100% sigrunošću znam da je 90% robe u Lidlu iz dirketno iz uvoza što dolazi cestovnim putem!  ...

Dušo draga ti si taj koji Lidla vidio nisi u zanjih nekoliko godina. I nije mi jasno jel belebećeš o Slovenskom Lidlu ili ovom u ovdje jer ovdje imaš i  Vindiju(Vindon), Kandit, Zdenka, Dukat(dio lidlove robne marke mlijeka je isto Dukatov a dio jogurta vindijin), PPK, okusi zavičaja, povrće od malih OPG-a...samo ovako napamet. Ne kažem da nema uvoza, ali izjaviti da je 90% uvoz je kao izjaviti da je 90% robe u Konzumu "domaće".

Uostalom šta sad lupaš da ne vrijedi uspoređivati kad si ti prvi išao uspoređivati Konzum i Lidl.

 Nema smisla s tobom...

Govorim o HR Lidlu, a paralelu sam povukao i sa Slovenskim koji se isto ponaša sa uvozom.

 

Bio u našem Lidlu neki dan, HR proizvode na  dvije ruke nabrojiš.... Osim ak smatraš da je Njemačka, Poljska, Češka, Slovačka domaća hrana proizvedena u Slavoniji.

Dođi malo da skladišta od Lidla u Jastrebarskom i Perušiću i sve će ti biti jasno odakle dolazi  roba prije isporuke u trgovine.... 

Da, domaće povrće i voće od ''OPG-a'' iz Njemačke, odakle toga najviše dolazi.

Sorry. ali nemaš blage veze o čem pričaš

 

A i neda mi se više.....

Idem koju kunu skupim za Todorića, da može platit održavanje Kumlerovih dvora

 

 

Ponosni vlasnik PS3 i nekoliko desetaka original igara / http://www.accredo.hr/ http://www.mcsi-design.net/
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 21:00 (kostolomac).
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kostolomac kaže...

Govorim o HR Lidlu, a paralelu sam povukao i sa Slovenskim koji se isto ponaša sa uvozom.

 

Bio u našem Lidlu neki dan, HR prizvode na  dvije ruke nabrojiš.... Osim ak smatraš da je Njemačka, Poljska, Češka, Slovačka domaća hrana proizvedena u Slavoniji.

Dođi malo da skladišta od Lidla u Jastrebarskom i Perušiću i sve će ti biti jasno odakle dolazi  roba prije isporuke u trgovine.... 

 

Sorry. ali nemaš blage veze o čem pričaš

 

A i neda mi se više.....

Idem koju kunu skupim za Todorića, da može platit održavanje Kumlerovih dvora

 Ne znam ja kud ti gledaš kad hodaš po dućanu ja sam ti sad nabrojila provjereno što možeš kupiti u Lidlu pa se praviš tulav. 

Paralela sa Slovenskim nema apsolutno nikakvog smisla jer u SLO Lidlu prodaju Slovenske proizvode a od Hrv logično da prodaju samo "razvikanije" marke.

I meni spočitavaš o Njemačkim i Poljskim proizvodima a ti lupiš da je 700 Konzumovih proizvoda domaće i ostaneš živ. Bravo rasprava na razini.

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@kostolomac

 

Mogu potvrditi ovo kaj tvrdiš.

Istina, frende...U Lidlu često kupujem, npr. na polici sa slatkišima koji su stavljeni upravo na ulazu, samo neki strani proizvodi...Odeš do škrinje sa sladoledima, ista stvar, samo uvoz, odeš do pijače, slična stvar...Iako, takve proizvode ne konzumirama, al' vidim kako stvari stoje. Dočim, za razliku od Konzuma ili Plodina, ipak su tamo pretežito domaći proizvodi...

 

Mada nemam osjećaje ka domaćem tržištu u kontekstu da kupujem "hrvatsko", kod nekih proizvoda ipak dajem prednost domaćim proizvođačima. Npr. Mini mljekara Veronika za mliječne proizvode.

 

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
11 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
kostolomac kaže...

Schwarz grupa se zadužujuje sa kamatom od 1% ( i manje ) a Agrokor sa 8-9-10% i više jer smo vukoj.... od države i HNB-a.

 mala ispravkica, pa nastavite dalje

agrokor se zadužuje po nepovoljnim uvjetima ponajviše radi visoke zaduženosti i niske pokrivenosti imovine vlastitim kapitalom, najmanje triput niže od schwarz grupe

to od agrokora radi visokorizičnu kompaniju, za razliku od konkurencije koja je daleko stabilnija i ima puno bolje uvjete zaduživanja

atlantic grupa je primjerice, da se zadržimo u hrvatskoj, u potpuno drukčijoj situaciji i oni se mogu zadužiti po bar dvostruko boljim uvjetima

 

a to je rezultat loših poslovnih poteza koncerna daleko više nego vukojebine od države i vujčića

nedavno sam gledao neke primjere, poput recimo biogradske ilirije, koja doduše nije trgovačka firma, ali ima veći udio dobiti u prihodu i kod investicije u trgovački centar city galleria u zadru najvećim su dijelom išli na dokapitalizaciju, a tek tada na kredit - time su zadržali stabilnost zbog niske razine zaduženja i visoke pokrivenosti imovine vlastitim kapitalom - jedino što su time pristali ulazak i drugih investitora u vlasništvo firme

todorić je htio sve sam držati i tu je najviše popušio, umjesto da je zadržao 50+ posto agrokora za sebe i širenje financirao dokapitalizacijom umjesto kreditima

 

EDIT:

da dometnem, sad će mu se dogoditi daleko gora verzija onoga što je pokušavao izbjeći - netko, vrlo vjerojatno rusi, će ući u vlasništvo agrokora, ali po puno nepovoljnijim uvjetima

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.3.2017 22:16 (picajzla0707).
10 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

http://www.jutarnji.hr/kultura/kazaliste/foto-potez-izvan-uobicajenog-protokola-predsjednica-nakon-premijere-baleta-labude-jezero-u-hnk-zbunila-koreografa-predstave/5782879/

 

Jutros kad sam ovo pročitala na Indexu mislila sam da Index po običaju pretjeruje, ali ova kokoš se stvarno popela na pozornicu. 

 

 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

http://www.jutarnji.hr/kultura/kazaliste/foto-potez-izvan-uobicajenog-protokola-predsjednica-nakon-premijere-baleta-labude-jezero-u-hnk-zbunila-koreografa-predstave/5782879/

 

Jutros kad sam ovo pročitala na Indexu mislila sam da Index po običaju pretjeruje, ali ova kokoš se stvarno popela na pozornicu. 

 

 

 Baš sam došao da to postam...

 

Jbte, ako ta žena nije skrenila s uma onda nitko niije. Navodno je i pokupila cvijeće !!!???.

 

Ona je tipičan primjer jedne "seljančice (bez uvrede struci)", koja je iskočila iz opanaka u cipele i kojoj horda praznoglavaca svaki dan tepa "vrhovnica, kraljica etc", apropo tome stvoreno je nešto hibrdino, tuntlavo i potpuno iskompleksirano biće.

9 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?

Žao mi je ko psu što nisam išao sinoć, nije mi se dalo potezat 180 km, godišnji. Znam zafućkati da bubnjići pucaju, a bome i hukat. Bila mi je žena i kćer, bilo je tihih zvižduka i negodovanja. Malakhov, jebiga profesionalac, a trebao joj je pokazat da se baci u orkestar. Najbolji komentar koji sam pročitao: "Nitko joj nije rekao da je to Labuđe, a ne goveđe jezero"

.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 14:08 (maximilian).
7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Smatrate li da žene imaju pravo da nisu ravnopravne?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
AMD_IT kaže...
Smatrate li da žene imaju pravo da nisu ravnopravne?

Uglavom da.

 

Ali i dalje nisu ravnopravne u glavama mnogih, a bilo je i neprimjerenih izjava u našem Saboru. 

Opet malo mi je nevjerojatno da je u saboru i vladi takav omjer muškaraca i žena zato jer se žene ne žele baviti politikom. 

Nadalje moje mišljenje je da se ne radi dovoljno u ravnopravnosti u školstvu, tj. ne kažnjavaju se profesori koji krše pravila profesionalnog odnosa, a to sam i sam primjetio više puta. 

Neko vrijeme sam i radio fizičke poslove i mogu potvrditi da se neki muškarci odnose jako neprimjereno prema ženam koje tamo rade, a nikoga nije briga. 

ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ROFLOLMAO kaže...
AMD_IT kaže...
Smatrate li da žene imaju pravo da nisu ravnopravne?

Uglavom da.

 

Ali i dalje nisu ravnopravne u glavama mnogih, a bilo je i neprimjerenih izjava u našem Saboru. 

Opet malo mi je nevjerojatno da je u saboru i vladi takav omjer muškaraca i žena zato jer se žene ne žele baviti politikom. 

Nadalje moje mišljenje je da se ne radi dovoljno u ravnopravnosti u školstvu, tj. ne kažnjavaju se profesori koji krše pravila profesionalnog odnosa, a to sam i sam primjetio više puta. 

Neko vrijeme sam i radio fizičke poslove i mogu potvrditi da se neki muškarci odnose jako neprimjereno prema ženam koje tamo rade, a nikoga nije briga. 

To su individualni slučajevi o kojima pričaš. Nije da se cijelo društvo tako ponaša prema ženama ili svi ljudi unutar neke struke.

Žene se ne žele baviti politikom kao što se muškarci ne žele baviti školstvom (generaliziranje ali potkrijepljeno statistikom).

16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...

http://www.jutarnji.hr/kultura/kazaliste/foto-potez-izvan-uobicajenog-protokola-predsjednica-nakon-premijere-baleta-labude-jezero-u-hnk-zbunila-koreografa-predstave/5782879/

 

Jutros kad sam ovo pročitala na Indexu mislila sam da Index po običaju pretjeruje, ali ova kokoš se stvarno popela na pozornicu. 

 

 

Pazi malo kaj rešetaš, da ne bi preventivno pokoji dan završila u Remetincu onako reda radi.

 

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Neznam, nisam žensko, i ono je samo moje mišljenje.

E sad, dali su to stvarno izolirani slućajevi neznam, ali to je ono što sam primjetio. Zapravo ja ne mislim da nisu ravnopravne, već da oko toga još ima posla.

Bilo je profesora koji se oćito pokušavaju upucavati i dirati učenice, a opet bilo je i onih koji jedva stoje s 3 promila u krvi. Ubiti zaključak je da fali kontrole u našem školstvu.
ಠ_ಠ Rolling on the floor laughing until someone jump on me a makes me stop rolling on the floor laughing but then I do it again cuz it's awesome
11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 21:37 (ilyaz97).
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

 Slično sam i ja doživio od stanara susjednih zgrada. Doduše ja sam u studentskim danima volio nag piti kavu na 14. katu (Utrina). Pismo (gurnuto ispod vrata) je glasilo "Majmune ***** ne moramo ujutro tebe prvog golog vidit kad otvaramo prozore.

 

Uglavnom puno krasnih epiteta sam dobio. Ko bi reko da ljudi vide tako visoko.

10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 Slično sam i ja doživio od stanara susjednih zgrada. Doduše ja sam u studentskim danima volio nag piti kavu na 14. katu (Utrina). Pismo (gurnuto ispod vrata) je glasilo "Majmune ***** ne moramo ujutro tebe prvog golog vidit kad otvaramo prozore.

 

Uglavnom puno krasnih epiteta sam dobio. Ko bi reko da ljudi vide tako visoko.

Pih ljudi ne znaju uživati u lijepim jutarnjim prizorima. Ja bi radije gledala nagog studenta kako pije kavu nego srednjovječnu gospođu kako vješa veš. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
DarthMarkus kaže...

 Doduše ja sam u studentskim danima volio nag piti kavu na 14. katu (Utrina). 

Ti na 14-om a zmija se spustila do 12-og.

12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ddarknessfairyy kaže...
DarthMarkus kaže...

 Slično sam i ja doživio od stanara susjednih zgrada. Doduše ja sam u studentskim danima volio nag piti kavu na 14. katu (Utrina). Pismo (gurnuto ispod vrata) je glasilo "Majmune ***** ne moramo ujutro tebe prvog golog vidit kad otvaramo prozore.

 

Uglavnom puno krasnih epiteta sam dobio. Ko bi reko da ljudi vide tako visoko.

Pih ljudi ne znaju uživati u lijepim jutarnjim prizorima. Ja bi radije gledala nagog studenta kako pije kavu nego srednjovječnu gospođu kako vješa veš. 

 Moš mislit kad jedna iskrivita, mamurna osoba s turbo aristokratskom puti zabljesne na uranak više puta .

 

Brzo bi ti dopizdilo.

 

Inače, ja to nisam radio iz nekog fetiša, nego sam se znao toliko izbit tokom tjedna, da mi je ujutro bio slijed 1) leć na pločice (gol) 2) polit se hladnom vodom 3) uzet staru crnu kavu od sinoć 4) stat na penđer i hvatat zrak kao riba

DrNasty kaže...
DarthMarkus kaže...

 Doduše ja sam u studentskim danima volio nag piti kavu na 14. katu (Utrina). 

Ti na 14-om a zmija se spustila do 12-og.

 Poskok je tada mudro u skrovištu (od straha da ga ne umlate)

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 22:37 (DarthMarkus).
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Jutarnji je danas pisao o smrti "filantropa" Rockfellera i clanak o moliteljici protiv abortusa i tome kako se onda divi zeljki markic koja je zapravo glas javnosti.

 

Inace, Hanzekovic, vlasnik jutarnjeg je deklarirani mason.

 

Linkove nisam stavio da ne bi slucajno davali klikove takvim sranjima. Ako mi neko ne vjeruje neka sam googla.

 

 

I onda ce prosjecni desnicar reci da je to Yutarnji ljevicarski portal. 

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.3.2017 23:43 (Psiho246).
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...

Jutarnji je danas pisao o smrti "filantropa" Rockfellera 

 cemu toliko hejta , nije valjda da puš*te teorije zavjera o rockfellerovoj kontroli svijeta bla bla bla ,daleko od toga da je covjek savrsen ali zasigurno nije najgori 

7 godina
protjeran
offline
Što se događa s našim društvom?
Nemoj to pisati, naljutiti ćeš ih. Par ljudi kontrolira svijet, i oni su predstavnici reptila.
Samo pogledaj kako neki od njih liče na guštere!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
loky4i4 kaže...
Psiho246 kaže...

Jutarnji je danas pisao o smrti "filantropa" Rockfellera 

 cemu toliko hejta , nije valjda da puš*te teorije zavjera o rockfellerovoj kontroli svijeta bla bla bla ,daleko od toga da je covjek savrsen ali zasigurno nije najgori 

 Ma ne, naravno da ne pusim.

 

Zasto bih mislio da se ljudi koji imaju moc i novac, udruzuju kako bi imali jos vise moci i novca?

To su teorije zavjere, nije da je to dio ljudske prirode koji vidimo na svakom nivou moci i skoro svakom aspektu zivota, jos od prapovijesti.

Cak i neke vrste zivotinja pokazuju takve uzorke ponasanja...ali ne jednom kad dodes na taj nivo gdje si iznad zakona, dozivis jednu vrstu transcendalnosti gdje stara pravila ne vrijede vise za tebe.

Postanes nadcovjek, mozes nadic prirodu.

 

Svatko tko misli da se bogati i mocni udruzuju kako bi imali vise novca i moci su debili i teoreticari zavjera.

Takvi su pravi ljudi gusteri!!

 

 

(sarkazam naravno)

- Psiho246
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.3.2017 10:25 (Psiho246).
14 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Pa sad, to nisu udruženja tipa mračnih prinošenja ljudskih žrtvi Satani ili kojekakvih sličnih sastačenja ali da posluju s ciljem zarade, definitivno da i to bez obzira na posljedice. Tok povijesti određuje tok kapitala.

7 godina
protjeran
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Psiho246 kaže...
 Ma ne, naravno da ne pusim.
Zasto bih mislio da se ljudi koji imaju moc i novac, udruzuju kako bi imali jos vise moci i novca?
To su teorije zavjere, nije da je to dio ljudske prirode koji vidimo na svakom nivou moci i skoro svakom aspektu zivota, jos od prapovijesti.
Cak i neke vrste zivotinja pokazuju takve uzorke ponasanja...ali ne jednom kad dodes na taj nivo gdje si iznad zakona, dozivis jednu vrstu transcendalnosti gdje stara pravila ne vrijede vise za tebe.
Postanes nadcovjek, mozes nadic prirodu.
Svatko tko misli da se bogati i mocni udruzuju kako bi imali vise novca i moci su debili i teoreticari zavjera.
Takvi su pravi ljudi gusteri!!
(sarkazam naravno)

Naravno da na toj razini surađuju, međutim to da su nadljudi i takve teorije su ipak previše.

I nitko nas ne sprječava da odemo na njihovu razinu.

11 godina
offline
Što se događa s našim društvom?
AL SWEARENGEN Welcome to fucking Deadwood!
10 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?

@chaselol

 

Mali iskompleskirani fašist, koristi tuđu bol i muku, da promovira svoje ideje koje su završile na smetlištu povijesti.

Hilterovac po mjeri Z.Hasanbegovića i Ž.Markić. Može zajedno sa njima ići u zdrug fašista.

Opasn po okolinu, previše je toksičan sa svojim blebetanjem, trebalo bi ga poslati u zatvor kao i Joe Josip Šimunića zbog njegovog operetnog izražavanja na stadionu, svojedobno...

 

SFSN!

Panzerkampfwagen.Unatoč svemu - Dinamo Zagreb.Leaving or dead, always ahead...
Poruka je uređivana zadnji put pet 24.3.2017 6:51 (PzKpfw).
16 godina
neaktivan
offline
Što se događa s našim društvom?
“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
AMD_IT kaže...

Naravno da na toj razini surađuju, međutim to da su nadljudi i takve teorije su ipak previše.

I nitko nas ne sprječava da odemo na njihovu razinu.

 Pa sta onda ne odes na njihovu razinu, nego se klosaris tu s nama klosarima, kad te vec nista ne sprijecava??

PzKpfw kaže...

@chaselol

 

Mali iskompleskirani fašist, koristi tuđu bol i muku, da promovira svoje ideje koje su završile na smetlištu povijesti.

Hilterovac po mjeri Z.Hasanbegovića i Ž.Markić. Može zajedno sa njima ići u zdrug fašista.

Opasn po okolinu, previše je toksičan sa svojim blebetanjem, trebalo bi ga poslati u zatvor kao i Joe Josip Šimunića zbog njegovog operetnog izražavanja na stadionu, svojedobno...

 

SFSN!

 Hahaha super mi je ovaj dio kad se lik sjeti da nije dovoljno emotivan pa se kao naljuti. 

- Psiho246
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice