Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.171
|
čitano: 6.275.932
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...
tnakir kaže...
Drago kaže...

 

A oklen sti? Otra dotra?

 

{#}

Ja san ti Slatinjanin, Čiovo. Bodul. Lini. Ronzavi.

Ma kakvi boduli, Vlajland FTW!

Ching-Chong-Chuan-Chi?

 

 

 

 

 

 

 

xD

pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Ma kakvi boduli, Vlajland FTW!

Meh, mogu se popisat u more sa prozora. Bodul da ne mogu bit veci. Sol, more, stina... Prodajen maslinovo ulje. Jedino neman apartmane :P

My house... My house...
Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
12 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
pr0n_addict kaže...

Ma kakvi boduli, Vlajland FTW!

Meh, mogu se popisat u more sa prozora. Bodul da ne mogu bit veci. Sol, more, stina... Prodajen maslinovo ulje. Jedino neman apartmane :P

A tko lomi kičmu u polju? Imate uljaru tamo na Čiovu?

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

Imate uljaru tamo na Čiovu?

Kakva uljara? Pa kaže ti da je bodul - za veliku lovu preprodaje fureštima ulje iz Lidla prepakirano u plastične boce i tvrdi da je domaće  {#}

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
pr0n_addict kaže...

A tko lomi kičmu u polju? Imate uljaru tamo na Čiovu?

Stari obradjuje, ja pomazem brat :)

 

Veliki Brat kaže...

Kakva uljara? Pa kaže ti da je bodul - za veliku lovu preprodaje fureštima ulje iz Lidla prepakirano u plastične boce i tvrdi da je domaće  {#}

A ne... ja prodajem vrhunsko ulje. 100% maslinovo. Poslat cu ti uzorak za degustaciju. Ako sam bodul, nisam Bracanin :)

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...
A ne... ja prodajem vrhunsko ulje. 100% maslinovo. Poslat cu ti uzorak za degustaciju. Ako sam bodul, nisam Bracanin :)

Ni ne trebaš slati, stižem ja dolje do tebe. Evo, ovaj vikend ako hoćeš. Ajde sad, pa da te vidimo  :)

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...
tnakir kaže...
A ne... ja prodajem vrhunsko ulje. 100% maslinovo. Poslat cu ti uzorak za degustaciju. Ako sam bodul, nisam Bracanin :)

Ni ne trebaš slati, stižem ja dolje do tebe. Evo, ovaj vikend ako hoćeš. Ajde sad, pa da te vidimo  :)

Ovaj vikend sam u Splitu kod cure, ali sam slobodan svaki radni dan iza 17h. Placam pivu/kavu. Slobodno navrati.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

Slobodno navrati.

In my face! Sad moram pojesti govno i reći da sam zapravo mislio na sljedeći vikend  {#}

Malo se spajaju praznici i giba se u materin rodni kraj (Kaštela).

 

Eto, i u privatnim firmama se može ubosti koji produljeni, barem za nas koji imamo normalne šefice.

Gledam te!
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

-jedan mali bump na Assangea, pravo, pravda i ostale nevažne sitnice....

Interesantno, čak ni pravna sitnica, kao nevaljan nalog ne spriječava vlast da se ponaša kao vlast. ''Silovanje, zlostavljanje i prisila'' su samo dio optužnice.. (?) haa? Možda kao sinonimi za jedno (navodno) djelo, ako kad ih se tako pobroji u optužnici ispadne da je silovao bar 3iljade mađahnih djeva... Jadno za pravne države.

Gdje je barem osnovana sumnja, kao i neki konkretniji dokaz u slučaju ovakvih optužbi, kao preduviejt za uopće pokretanje postupka? Narvno, vlast je vlast, dok je pravda/pravo samo stvar interpretacije.

- Više mi se sviđa AlCaponeova era, kad se USA-FBI bar formalno držala zakona...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
16 godina
moderator
offline
Što se događa s našim društvom?

Nisam znao da snimaju nove epizode Adams Family. 

 

Drago mi je što se nova glumačka postava tako izvrsno uklopila u seriju.

 

http://www.tportal.hr/fotoprica?GalleryId=16149

 

 

This space for rent!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Nisam znao da snimaju nove epizode Adams Family. 

 

Drago mi je što se nova glumačka postava tako izvrsno uklopila u seriju.

 

http://www.tportal.hr/fotoprica?GalleryId=16149 

 

{#}

 

samo jos fali ovaj kreten.

http://danas.net.hr/hrvatska/analiticari-su-nesretni-jer-je-pad-samo-13-posto

 

sljedece izjava koju od njega ocekujem je: "Cijene prehrambenih proizvoda otisle gore? Pa malo vise jedite vna-go." (nije da bi to stanovnistvu tesko palo jer ocigledno su navikli).

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
12 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?

Nakon kaj sam vidio radove malo iza Lučkog zaželio sam upoznati exsperta koji je organizirao popravljanje ceste u šestom mj.

 

Nadam se da će radovi biti gotovi u roku 7 dana.

 

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/4-km-za-sat-i-40-minuta-ovako-se-hrvatska-sprema-za-docek-turista.html

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.6.2012 20:21 (Diplomat).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Diplomat kaže...

Nakon kaj sam vidio radove malo iza Lučkog zaželio sam upoznati exsperta koji je organizirao popravljanje ceste u šestom mj.

 

Nadam se da će radovi biti gotovi u roku 7 dana.

 

http://dnevnik.hr/vijesti/hrvatska/4-km-za-sat-i-40-minuta-ovako-se-hrvatska-sprema-za-docek-turista.html

  Pa to je već tradicija da popravljaju ceste početkom 6. mjeseca

BRUN0_CRO ||| ''Work less, play more.'' \o/
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Drago kaže...

Nisam znao da snimaju nove epizode Adams Family

.. 

- da mi je znati na što ciljaš.. {#} (nije valjda ambalaža važnija od sadržaja, al' slažem se da bi radije vidio dobre sise na vlasti nego plastično lice lošeg makeupa..).

- ja to vidim kao pad vlade/vlasti ili bar jedng (stražnjeg) dijela... anegdotica, ništa značajnijeg. (ionako su joj začepili gubicu? pa se samo slika kad padne..).

 

Mene više 'brine' (naj)važniji podpredsjednik vlade, g.Čačić (da izbjegnemo zabunu, Zgazimir...). - Nestao! (?)... ovaj pad mi je intersantniji od gornjeg pada.

Rezime, 4 mjeseca najavljuje rast privrede cca oko 8mog og. sad već mjesec šuti, pa jučer izlane 'pad' (umjesto rasta prihoda). Podsjetnik, daje ostavku ako do 8mog....

Kao i guranje u NO s mađaronima, naravno, tad se lakše ispregovara neka sudska automobilska optužnica kao dio prodaje sirijskog blaga ili sporedne rafinerijice.. Kao da mu je nešto u planu krenulo suprotno od (njegovim) nadanjima.

Zabrinjava me g.Čačić.... bit će gadno. (Holy može pasti na dupe na glavu, razlike nema, ali ako padne Zgazimestan to je potres, gori od talijanskog).

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put sub 2.6.2012 15:26 (ihush).
13 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
Drago kaže...

Nisam znao da snimaju nove epizode Adams Family

.. 

- da mi je znati na što ciljaš.. {#} (nije valjda ambalaža važnija od sadržaja, al' slažem se da bi radije vidio dobre sise na vlasti nego plastično lice lošeg makeupa..).

- ja to vidim kao pad vlade/vlasti ili bar jedng (stražnjeg) dijela... anegdotica, ništa značajnijeg. (ionako su joj začepili gubicu? pa se samo slika kad padne..).

 

Mene više 'brine' (naj)važniji podpredsjednik vlade, g.Čačić (da izbjegnemo zabunu, Zgazimir...). - Nestao! (?)... ovaj pad mi je intersantniji od gornjeg pada.

Rezime, 4 mjeseca najavljuje rast privrede cca oko 8mog og. sad već mjesec šuti, pa jučer izlane 'pad' (umjesto rasta prihoda). Podsjetnik, daje ostavku ako do 8mog....

Kao i guranje u NO s mađaronima, naravno, tad se lakše ispregovara neka sudska automobilska optužnica kao dio prodaje sirijskog blaga ili sporedne rafinerijice.. Kao da mu je nešto u planu krenulo suprotno od (njegovim) nadanjima.

Zabrinjava me g.Čačić.... bit će gadno. (Holy može pasti na dupe na glavu, razlike nema, ali ako padne Zgazimestan to je potres, gori od talijanskog).

 

To si ti nešto krivo shvatio, ja sam shvatio da je on jedini koji nas može izvući, istina nekima samo uha i pokoju dodatnu kunu iz džepa. Ako ne uspije možda će prenijeti upravljačka prava na odvjetnički ured. Meni je zanimljivije pitanje koji klinac radi naš maneken (premijer).
Freedom is just another word for nothing left to loose ...
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

-jedan mali bump na Assangea, pravo, pravda i ostale nevažne sitnice....

Interesantno, čak ni pravna sitnica, kao nevaljan nalog ne spriječava vlast da se ponaša kao vlast. ''Silovanje, zlostavljanje i prisila'' su samo dio optužnice.. (?) haa? Možda kao sinonimi za jedno (navodno) djelo, ako kad ih se tako pobroji u optužnici ispadne da je silovao bar 3iljade mađahnih djeva... Jadno za pravne države.

Gdje je barem osnovana sumnja, kao i neki konkretniji dokaz u slučaju ovakvih optužbi, kao preduviejt za uopće pokretanje postupka? Narvno, vlast je vlast, dok je pravda/pravo samo stvar interpretacije.

- Više mi se sviđa AlCaponeova era, kad se USA-FBI bar formalno držala zakona...

Je a kaj si drugo očekival, pa Britišeri moraju plesat kak Ameri oče iako je tu Švedska u pitanju zna se tak to ide u trokoraku kaj drugo.{#}{#}

http://www.vhnd.com/a-different-kind-of-truth/
15 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

U vojnoj mirovini sa 26 godina, a sada dobiva medalje u BB. O yebemti drzavu.

http://www.24sata.hr/sudbine/tigrica-u-teretani-docasnica-se-utezima-bori-protiv-depresije-268518

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

U vojnoj mirovini sa 26 godina, a sada dobiva medalje u BB. O yebemti drzavu.

http://www.24sata.hr/sudbine/tigrica-u-teretani-docasnica-se-utezima-bori-protiv-depresije-268518

Mora da su ozljede bile toliko kritične da je mirovina opravdana, nije da se može baviti ikakvom težom fizičkom aktivnošću ostatak živo... wait.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 8:00 (thuglife).
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
thuglife kaže...
tnakir kaže...

U vojnoj mirovini sa 26 godina, a sada dobiva medalje u BB. O yebemti drzavu.

http://www.24sata.hr/sudbine/tigrica-u-teretani-docasnica-se-utezima-bori-protiv-depresije-268518

Mora da su ozljede bile toliko kritične da je mirovina opravdana, nije da se može baviti ikakvom težom fizičkom aktivnošću ostatak živo... wait.

I to jos bodybuilding gdje se napreze svaki ebeni misic, zglob, tetiva... Sto je nisu u ured stavili!??!? Ja bi je sada ponovno poslao na komisiju. Ako bi se pokazalo da je sposobna za posao, tuzio bi je i morala bi vratit svaku lipu koju je dobila.

 

I onda onaj seronja kaze da je svaki gradjanin RH kriv jer smo u ovakvoj krizi.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 8:03 (tnakir).
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Na kužim, pa piše i u samom linku (čitaj: ne da mi se čitati članak) da se treningom bori protiv depresije - pa to joj je terapija. Aleluja!

Gledam te!
15 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...

Na kužim, pa piše i u samom linku (čitaj: ne da mi se čitati članak) da se treningom bori protiv depresije - pa to joj je terapija. Aleluja!

Boo hoo, onda je trebala ic kopat kanale, radom protiv depresije. Da ne kazem... arbajt mah... (nista nazi/faši u ovoj izjavi, da se razumijemo). Lopata u ruke pa da vidis potoke seratonina.

Computer games do not affect kids: I mean if Pacman affected us as kids we'd all be running around in darkened rooms, munching magic pills while listening to repetitive electronic music!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 9:59 (tnakir).
16 godina
offline
Što se događa s našim društvom?

Baš ste onako, "pravo-hrvatski" ogorčeni.

 

Što se to zaista događa s našim društvom? {#}

Welcome my son...
12 godina
odjavljen
offline
Što se događa s našim društvom?
16 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Diplomat kaže...

Da su naše glavešine pametne zabranili/odgodili bi paradu. {#}

Da, jer i inače kad imaš problema s idiotima, onda normalnim ljudima braniš stvari. Primjeti naglasak na normalnim.

Gledam te!
16 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...

Zabrinjava me g.Čačić.... bit će gadno. (Holy može pasti na dupe na glavu, razlike nema, ali ako padne Zgazimestan to je potres, gori od talijanskog).

zasto te zabrinjava?

gajio si iluzije da je ekipa sposobna ili si se nadao da ce barem nesto postaviti (okrenuti za 180 stupnjeva od sadasnjega stanja) kako treba?

(c) Drago: "HDZ-lite"

 

http://www.tportal.hr/komentari/komentatori/197596/Kada-vas-uhapse-pred-samoposlugom-i-zatraze-racun.html

v.p. sve bolji.. u zadnjih godinu-dvije covjek se razvio u kvalitetnog promatraca stanja te komentatora istoga.

 

 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Veliki Brat kaže...
Diplomat kaže...

Da su naše glavešine pametne zabranili/odgodili bi paradu. {#}

Da, jer i inače kad imaš problema s idiotima, onda normalnim ljudima braniš stvari. Primjeti naglasak na normalnim.

Nažalost, cilj (zaštita ljudskih života) opravdava sredstva (zabrana paradiranja). Da oni u državi znaju da ekipa s parade neće nakon napada kukati i prozivati državu, nego ponaosob napadače, ne bi bilo nikakvih problema i nitko ni ne bi pomislio na zabrane. Po logici koja je u glavi onih koji paradiraju, roditelji Luke Ritza bi trebali tužiti državu, jer je omogućila da se desi ono što se desilo. Dok se god ne počnu drastično sankcionirati pojedinci koji zagovaraju i provode nasilje, jer nemaju pametnijeg posla u životu, biti će i ovakvih prijetnji nasiljem. Homofobija (iako to tek izmišljen pojam) sama po sebi nije problem, ukoliko nije popraćena nasiljem. Da sam ja kojim slučajem zli huligan i da znam da mi prijeti novčana kazna od (naprimjer) milijun kuna i 20 godina zatvora, ne bih baš dugo bio huligan, a pogotovo ne bi napadao ljude koji mi ništa ne znače u životu i s kojima nemam nikakvih osobnih problema, jer mi to (kad se sve zbroji i oduzme) ne bi bilo vrijedno rizika.

http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
16 godina
moderator
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
ihush kaže...
Drago kaže...

Nisam znao da snimaju nove epizode Adams Family

.. 

- da mi je znati na što ciljaš.. {#} (nije valjda ambalaža važnija od sadržaja, al' slažem se da bi radije vidio dobre sise na vlasti nego plastično lice lošeg makeupa..).

- ja to vidim kao pad vlade/vlasti ili bar jedng (stražnjeg) dijela... anegdotica, ništa značajnijeg. (ionako su joj začepili gubicu? pa se samo slika kad padne..).

 

 

 

Slažem se, nije u redu izrugivat se vanjštini, ali mislim da je ova idiot općenito, pa sam onda išao linijom manjeg otpora i koncentrirao se samo na ono vidljivo. 

 

Međutim, radi se o osobi koja nema pojma što bi sa sobom i ideje joj se svode na kese/vrećice za smeće/one u trgovinama, naknadama za povratnu ambalažu (bude/ne bude, voli me/ne voli me...), a onda je na kraju vidimo na nekoj planinarskoj fešti s potpeticama od 10 cm. 

 

Inače je diplomirala "feminističku ekologiju", što je odmah kvalificira kao idiotkinju (osim ako postoji feministička fizika, kemija ili matematika, u kojem slučaju povlačim što sam rekao i priznajem da sam sam idiot), a inače se bavi i (tatarataaaaaaaaa!) faking chemtrailsima!

 

Zastupničko pitanje, jeblo majku svoju: http://www.mandrilo.com/images/istina/chem_pismo_gradjanina/chem_vlada_140410.pdf

 

 

Kil mi faking nau.

 

 

This space for rent!
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.6.2012 14:38 (Drago).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Diplomat kaže...
Veliki Brat kaže...
Diplomat kaže...

Da su naše glavešine pametne zabranili/odgodili bi paradu. {#}

Da, jer i inače kad imaš problema s idiotima, onda normalnim ljudima braniš stvari. Primjeti naglasak na normalnim.

 Zamisli da radiš festu za rodendan koji ti uopce nije, posudis novac za cugu i ostalo.

 

Znaš da ce doci ljudi koji ce ugroziti tvoj i zivot tvojih prijatelja/susjeda/rodbine te da ce ti unistiti kucu.

 

Dali bi slagao tu festu?

Ja bi svakom od prijatelja/susjeda/rodbine dao po jednu motornu pilu, pa nek samo dođu da ih narežemo na šnite. {#}

http://www.ivonazivkovic.net/marihuana.htm
14 godina
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
Diplomat kaže...

Ovo je tipično index sranje, potpaljivanje atmosfere s ciljem skupljanja kojeg klika više na članku.

 

Ta navodna frakcija Hajduk Jugend ne postoji, samo su neki debili prije par godina tiskali takve majice, a ovi još veći debili da indexa to iskoristili za ovakav članak.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Što se događa s našim društvom?
tnakir kaže...

U vojnoj mirovini sa 26 godina, a sada dobiva medalje u BB. O yebemti drzavu.

To je jedan dio problema - država. Drugi dio se odnosi na bahatluk, bezobrazluk koji je zaživio u našem društvu. Hajde, kontam snašla se i sredila si penziju. Ali ako je već tako, onda šutiš, kenjaš, ne talasaš.. A ona se naslikava za novine i još se hvali time. Hrkljuš..

 

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice