Stolica / Fotelja za računalo?

poruka: 341
|
čitano: 63.240
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
Re: Stolica / Fotelja za računalo?

Kakvu siću nazad, uz račun daju puni povrat novaca. I kada se kaže "ja želim zamjenu" oni prvo naprave povrat novaca i daju vam novce u ruke i vele sad kupujte.

Tjele ili Trige kako se sad zove je po meni najneudobnija stolica ikad, kičma me boljela nakon pola sata sjedenja. Zbog umjetne kože sam staroj dao da mi sašije presvlaku i bilo je puno bolje ali položaj sjedenja za ubit. Te nakon godine ili nešto tako reko ja vraćam to krckavo, pucketalo, škripavo smeće. 

Probao sam i GADBJERG, možda malo bolji od Trige-a ali sranje svejedno. Memorijska pjena na sjedalu, barem se je reklamirao tada tako, je bila nepostojeća. Isto pucketavo sranje.

Velim, smireno doć u Jysk, reć nije mi nešto više na toj stolici i eto nove...

poz

7 godina
Gman kaže...

Da podijelim svoje iskustvo, kratki osvrt na stolicu GT Omega PRO Racing Office Chair nakon 5 mjeseci korištenja.

Naručena direktno s njihove stranice s dostavom u Hrvatsku. Ako se odlučite na kupovinu pretražite malo Youtube i net općenito jer postoji par tvrtki i Youtubera koji imaju kod za 5% popusta, dobro dođe. Prvi dojam kad je stigla, paket ogroman i težak no dobro zapakiran i zaštićen. Za sastavljanje stolice mi je trebalo možda 15 minuta, ako ne i manje. Sve potrebne alate i šarafe dobijete sa stolicom, i uputstva naravno. Sve je jasno i jednostavno objašnjeno i stvarno brzo se sklopi.

Prvi dojam korištenja mi je bio super, odlična kvaliteta izrade, precizni šavovi, odličan dizajn(bar za moje oko, moja je crna s crvenim šavovima). Na prvu jastuci mi se nisu svidjeli, rob navike. Dan sam sjedio bez njih, onda reko zašto sam ju kupovao ako ih neću koristiti. Nakon dva dana već sam se navikao i sad ne mogu bez njih. Veoma udobna stolica, sjedio sam i po 12h dok sam radio.

Podešavanja svih vrsta su tu. Gore-dole, lock za ljuljanje stolice, podešavanje naslonjača za ruku u 4 smjera. Jedina zamjerka je što su naslonjači od neke fine tvrde plastike, iako to možda nije nužno loše. Vidjet ćemo kada pravo ljeto dođe. 

Sad govorim općenito, mislim da se stvarno isplati uzeti kvalitetna stolica za ljude koji provode mnogo vremena za računalom. Da li je to subjektivan dojam ili ne, ali imam osjećaj da mi se i držanje malo popravilo kao rezultat pravilnog sjedenja.

dustY kaže...

moja je isto sad oko 6mj i nemam nikakvih problema

Dećki, može još malo dojmova ovih vaših GT Omega nakon nešto više korištenja?

Hvala

7 godina

moja je još uvijek ko nova, al jbg ja imam 80kg

23 mjeseca

Bude li nekad popust na stolicu Markus u IKEI? Znam da je prije znalo biti.

7 godina
mario16 kaže...

Bude li nekad popust na stolicu Markus u IKEI? Znam da je prije znalo biti.

Evo ja danas kupio, 999 kuna za klinca.

Na prvi dojam cini mi se dobar, bolji od fensi konkurencije.

Ja osobno imam uredsku fotelju u kojoj mogu legnut i ispruzit se. Dok je ovo bas stolica.

Ima dobru potporu za kraljeznicu, ne najbolju. Naravno uzeo sam platno, a ne kozu olizi skaj ili sto vec je.

Navlake su perive sto je super.

Pozddav.

7 godina

Ima ko one Arozzi stolice koje se prodaju u Linksu? Vidim da imaju Mezzo V2 za 1400 kn a na službenim stranicama 259€. 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
4 godine

Moze preporuka "gamer" stolice za 100 eura? 

8 godina
Kolacic kaže...

Moze preporuka "gamer" stolice za 100 eura? 

Ne može

Ispod 200E samo krš a i 200E je uptino ako nije neka dobra akcija.

4 godine

Kaj nema udobne stolice za 100 eura? Bogati. Jel ima za 1000?

6 godina

Ovo je solidna stolica klik.

EDIT: Nema podesiv naslon za leda i ruke pa je najbolje isprobati prije kupnje da li ti pase.

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 13:02 (war3_tft).
5 godina

Je li itko probao Sheba stolicu iz Future ili drugog ducana: https://www.futura-it.hr/ergonomska-gaming-stolica-sheba/sbox-sheba/product/ Valja li cemu?

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice