Xiaomi Amazfit

poruka: 1.901
|
čitano: 702.621
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Narucen :) preko HonorBuy_a

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Imate u descriptionu i kupon za cijenu od 85.99$. Traje do 2017-11-30

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Ako ti naplate carinu onda tise više isplati honor a vjerujem da je i jednostavnije s garancijom

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
orke kaže...

 E kad bi barem preracunavanjem ti znao da 72e i 86$ daje istu cijenu. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

a ocito da je al kad sam ja pisao nisam našao po toj cijeni

 
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Od kud je najjeftinije naruciti da je tax free? Neda mi se cekati mjesec dana da ga carina obradi. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Pa ne ispadne te jefitinije preko honorbuya nego preko gearbesta.

Gearbest: Uređaj 86$ * 1.25 + 70kn (carina bonus).

Honorbuy: 123$ + 29$ shipping.

 

Ili ja nešto propuštam ? 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Na gearbestu sa kuponom za 86$ je najjeftiniji sat. Kad uzmes sa DHL brzom postom kod tebe doma je izmedu 5-7 dana. 

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

i nema dodatnih troškova PDV carina?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Ak ti šalju iz kone sa free shipping ima i na to ide 25% + neki sitni troškovi carine od 70kn.

Ako kojim slučajem izbjegneš carinu sat dođe 550kn.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 16:41 (AmonZero).
13 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Narucen Pace sa Gearbesta u srijedu. Otprilike kad bih ga mogao ocekivati doma/na carini? 

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...

Na gearbestu sa kuponom za 86$ je najjeftiniji sat. Kad uzmes sa DHL brzom postom kod tebe doma je izmedu 5-7 dana. 

 Jel sigurno nema dodatnih troskova? Vidio sam po forumima da se znalo dogoditi da su ljudi ipak morali platiti. 

12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
TTTT kaže...
SimeKZ kaže...

Na gearbestu sa kuponom za 86$ je najjeftiniji sat. Kad uzmes sa DHL brzom postom kod tebe doma je izmedu 5-7 dana. 

 Jel sigurno nema dodatnih troskova? Vidio sam po forumima da se znalo dogoditi da su ljudi ipak morali platiti. 

 Naručio sam neke stvari s Gearbesta preko DHL-a. 

Morao sam platiti PDV i ogromne troškove.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
TTTT kaže...
SimeKZ kaže...

Na gearbestu sa kuponom za 86$ je najjeftiniji sat. Kad uzmes sa DHL brzom postom kod tebe doma je izmedu 5-7 dana. 

 Jel sigurno nema dodatnih troskova? Vidio sam po forumima da se znalo dogoditi da su ljudi ipak morali platiti. 

 Kad platis DHLu da ti oni rjese pdv i carinu onda to prode bez problema. Ne znam, ja sam ocito imo srece svaki put tako da mi se nista nije carinilo. Al' opet i kad ti sjedne carina i pdv taj sat je jeftiniji za skoro duplo nego kod nas.

http://forum.pcekspert.com/showthread.php?p=3105649#post3105649
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Gledam maloprije u T-Mobile Gear S3 i nisam uopce dobio zelju ga ga imam...pogledam svoj Amazfit na ruci sa always on ekranom i nema sanse da bi uzeo nesto bez toga...uz sve jos i baterija traje 6 dana.
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...
TTTT kaže...
SimeKZ kaže...

Na gearbestu sa kuponom za 86$ je najjeftiniji sat. Kad uzmes sa DHL brzom postom kod tebe doma je izmedu 5-7 dana. 

 Jel sigurno nema dodatnih troskova? Vidio sam po forumima da se znalo dogoditi da su ljudi ipak morali platiti. 

 Kad platis DHLu da ti oni rjese pdv i carinu onda to prode bez problema. Ne znam, ja sam ocito imo srece svaki put tako da mi se nista nije carinilo. Al' opet i kad ti sjedne carina i pdv taj sat je jeftiniji za skoro duplo nego kod nas.

 Na Gearbestu ili Aliexpress-u?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Koji kod se koristi za taj popust
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
SimeKZ kaže...
TTTT kaže...
SimeKZ kaže...

Na gearbestu sa kuponom za 86$ je najjeftiniji sat. Kad uzmes sa DHL brzom postom kod tebe doma je izmedu 5-7 dana. 

 Jel sigurno nema dodatnih troskova? Vidio sam po forumima da se znalo dogoditi da su ljudi ipak morali platiti. 

 Kad platis DHLu da ti oni rjese pdv i carinu onda to prode bez problema. Ne znam, ja sam ocito imo srece svaki put tako da mi se nista nije carinilo. Al' opet i kad ti sjedne carina i pdv taj sat je jeftiniji za skoro duplo nego kod nas.

 Kad ti sa dhlom sjedne pdv + njihovi carinski troskovi, taj sat kosta niti 100 kn jeftinije nego kod nas. Nigdje nisam nasao da na stranici da pise da je dhl tax free, ako pise, slobodno linkaj. 

15 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit

Koje ogromne troškove ?

Naplate ti samo 25% cijene i neke stvar iza carinu za 70kn. Znači sat će te max izać do 800kn ak ga se kupi za 86$ i ak završi na carini. naravno ovdje pričamo o free shippingu. Ima čak opcija shippinga za nekih 1 $ $ di ti sat dođe za 7-15 dana.

 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Stvarno plaćate carinu na ovaj sat? Ne bi da oni znaju razliku izmedju ovog modela i nekog kineskog no name sata koji vrijedi 20$

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi Amazfit

Oče netko s menom uzeti sa honorbuy djelimo troskove slanja po pola, ja platim samo mi uplatiš kaparu 200kn da češ uzeti, ZG-KR-VŽ osobno ostalo po dogovoru

1 sat 29$

2 sat 34$

i još svaki po pola kupona 5.75$

 

Svakoga uzađe 12$ jeftinije nego da sam uzima

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
AmonZero kaže...

Koje ogromne troškove ?

Naplate ti samo 25% cijene i neke stvar iza carinu za 70kn. Znači sat će te max izać do 800kn ak ga se kupi za 86$ i ak završi na carini. naravno ovdje pričamo o free shippingu. Ima čak opcija shippinga za nekih 1 $ $ di ti sat dođe za 7-15 dana.

 Hehe, ne, ne pričamo o free shippingu, nego o DHL-u 

 

Svi znamo kako radi free shipping i naplata PDV-a i troškova.

 

assassin.st kaže...

Stvarno plaćate carinu na ovaj sat? Ne bi da oni znaju razliku izmedju ovog modela i nekog kineskog no name sata koji vrijedi 20$

 Da. Kupio sam nekoliko jeftinjaka smartwatcheva, svi su prošli bez PDVa.

A svaki Amazfit iz Kine uredno ide na Carinu. Izgleda da znaju razliku :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
assassin.st kaže...

Stvarno plaćate carinu na ovaj sat? Ne bi da oni znaju razliku izmedju ovog modela i nekog kineskog no name sata koji vrijedi 20$

 

 

LOL, ovaj sat niti izgleda niti je isto sto i neki noname kineski sat.

Meni neki renomiraniji brandovi izgledaju kineskije od Amazfita.

12 godina
offline
Xiaomi Amazfit

Jasno mi je to da on izgleda super, ali siguran sam da bi meni prosao bez carine, kao što je bio slučaj i s Roidmi B1 naočalama te Xiaoyi 4k kameri.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi Amazfit
assassin.st kaže...

Stvarno plaćate carinu na ovaj sat? Ne bi da oni znaju razliku izmedju ovog modela i nekog kineskog no name sata koji vrijedi 20$

 

Uopće nije stvar u tome kako izgleda, pa nisu ni oni baš glupi, čim vide Xiaomi znaju da nije neki kineski shit...

10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
tigar81 kaže...
assassin.st kaže...

Stvarno plaćate carinu na ovaj sat? Ne bi da oni znaju razliku izmedju ovog modela i nekog kineskog no name sata koji vrijedi 20$

 

Uopće nije stvar u tome kako izgleda, pa nisu ni oni baš glupi, čim vide Xiaomi znaju da nije neki kineski shit...

 

 

Mislim cak da na kutiji i ne pise Xiaomi vec samo Amazfit by Huami...Huami inace stoji i iza dizajna ovog sata.

 

 

http://www.huami-usa.com/

 

Ja ga inace imam sada vec preko 2 mjeseca i nikakvih problema, niti jednom nije zastekao.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.10.2017 12:44 (ocean77).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
assassin.st kaže...

Jasno mi je to da on izgleda super, ali siguran sam da bi meni prosao bez carine, kao što je bio slučaj i s Roidmi B1 naočalama te Xiaoyi 4k kameri.

Ha, čuj. Svima ostalima baš ne pomaže činjenica što bi tebi sigurno prošao bez carine :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
CyberDemonVZ kaže...
assassin.st kaže...

Jasno mi je to da on izgleda super, ali siguran sam da bi meni prosao bez carine, kao što je bio slučaj i s Roidmi B1 naočalama te Xiaoyi 4k kameri.

Ha, čuj. Svima ostalima baš ne pomaže činjenica što bi tebi sigurno prošao bez carine :D

 Ne bih htio pisati kako ih zeznem jer im je kranji domet čitanje po forumima, ali ako netko želi u PP nek se javi da objasnim pošto se prosječan uhljeb ne zna registrirati na nikakav sajt.

13 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Gam3r kaže...

Narucen Pace sa Gearbesta u srijedu. Otprilike kad bih ga mogao ocekivati doma/na carini? 

 

itko?

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
10 godina
offline
Re: Xiaomi Amazfit
Nekih 3 tjedna...ja sam sa honorbuy.com dobio za 2 dana.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice