American Truck Simulator

poruka: 359
|
čitano: 126.108
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator
Yay, još jedna potpuno nepotrebna stvar
Nek nam daju nešto zbog čega bi više igrao tu igru, kompanije, prikolice, prometne nesreće, prometni krkljanci, ekonomija!
Moj PC  
3 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: American Truck Simulator
suMaper kaže...

 Hoce li doci to i u ETS?

Život je jedan al Omega je 2.0 :D
10 godina
offline
American Truck Simulator

Hoce naravski ... 

 

 

Hrvek1909 kaže...
Yay, još jedna potpuno nepotrebna stvar
Nek nam daju nešto zbog čega bi više igrao tu igru, kompanije, prikolice, prometne nesreće, prometni krkljanci, ekonomija!

 Yay, cini se upravo suprotno ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Poruka je uređivana zadnji put sub 23.7.2016 17:24 (suMaper).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
offline
American Truck Simulator

ATS Map Rescale project ! 


Oni su jako zadovoljni njihovim napretkom posla i za nekoliko tjedana ocekuju pocetak internog testiranja (njihovi betasi) a nakon toga i Open Beta za sve nas ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Mrtva tema ?!?! ... 

 

The Day of the Updates

 

ATS 1.4 final je vani ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Vozi se preko bare sve češće, još kad urade REscale 

 

 

Max1985
 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Momci vrijedno rade   , http://blog.scssoft.com/2016/10/under-hood.html .

 

 

 

Max1985
Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2016 17:48 (Max1985).
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Max1985 kaže...

Momci vrijedno rade   , http://blog.scssoft.com/2016/10/under-hood.html .

 

 

 

 moram priznati svaka im čast, no zato su po meni malo zapostavili ETS 2

13 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

Požurite dok nije nestalo click

 

RIP Šaban (21.6.2016)
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
American Truck Simulator

Novi, novcijati, jos vruc Peterbilt 389 ... 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Kriza je učinila svoje, pa i ja prešao preko bare. Još uvijek se navikavam na američki način vožnje i na veličinu kamiona. :D 

 

Nisam dosta dugo igrao, pa sam odlučio dati priliku rescalu i moram priznati da se nisam razočarao. :D 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Igzy20 kaže...

Kriza je učinila svoje, pa i ja prešao preko bare. Još uvijek se navikavam na američki način vožnje i na veličinu kamiona. :D 

 

Nisam dosta dugo igrao, pa sam odlučio dati priliku rescalu i moram priznati da se nisam razočarao. :D 

 "prokleta je Amerika i zlato što sja" 

9 godina
neaktivan
offline
American Truck Simulator

ATS World Rescale is released in Update 1.5! http://blog.scssoft.com/2016/12/ats-world-rescale-is-released-in-update.html

 

Svaka čast momcima iz SCS-sa  , kupovina ATS-a ide odmah 

Max1985
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Nekakva kriza se događa preko Bare, pa da malo to probamo riješiti. Europska firma posluje jako dobro tako da smo se sad malo posvetili i razvoju biznisa i u Americi. Stigao je novi kamion i sad konačno možemo sa stilom voziti. :D

 

 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Malo novosti stiže i u ATS. Stiže New Mexico DLC. Nema nikakvih datuma kad dolazi, ali radi se na njemu. 

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Stigla je 1.6 beta. Najviše mi je u oko upala blokada diferencijala i adaptivni modovi mjenjača. Zanima me kako će se to ponašati. Sad se čeka Novi Meksiko.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2017 17:46 (Igzy20).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
American Truck Simulator

Meni su ovi američki kamioni predobri, puno bolji od naših. Kupujem ovo ljeto igru sigurno.

Kad bi barem mogli napraviti nešto slično King of the Road, ta mi je igra u mladosti bila nekako bolja od ovog sad. Trebali bi staviti miks američkih i europskih kamiona i stvarno veliku mapu. Ako je igrao tko tu igru zna o čemu pričam :D Još kad se sjetim tih utrka, tko će prije dostaviti robu uh :D

na toj igri imam sigurno najmanje 500 sati igranja kako je bila zarazna tada :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.4.2017 20:20 (Gremlin144).
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
American Truck Simulator

Hjooj... Da nije bilo King of the Road vjerojatno danas ne bi bio toliko lud za ETS i ATS. Sate i sate sam proveo vozeći. Bježanje od mafije, visokorizične prikolice kraj ceste, a pogotovo mi se sviđao onaj dio gore u ''pustinji'', poslije velikog brda.

 

I slažem se, ima stvari koje bi bilo odlično kad bi se mogle prenijeti u ETS i ATS iz te igre.

 

ATS ima potencijala, samo treba vidjeti u kojem smjeru će krenuti.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
American Truck Simulator

Da ubace još da se da

 voziti bilo bi jebeno :D
Utrke su isto žestoke, meni je jedino ovako zamjerka što se benzin sporo troši na Euro Truck Simulatoru pa pretpostavljam da je i ovdje isto tako.

Igra ima potencijala, da postane puno zabavnija, a pogotovo zato što obožavam američke kamione :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: American Truck Simulator
Gremlin144 kaže...

Da ubace još da se da

 voziti bilo bi jebeno :D
Utrke su isto žestoke, meni je jedino ovako zamjerka što se benzin sporo troši na Euro Truck Simulatoru pa pretpostavljam da je i ovdje isto tako.

Igra ima potencijala, da postane puno zabavnija, a pogotovo zato što obožavam američke kamione :D

 problem je ako se to ubaci, cak i u mp, pa to bi bilo neigrajuće, neki ne znaju vozit niti bez prikolice,  a da ne govorim sa prikolicom...

Battleog - 191silvinjo
9 godina
offline
American Truck Simulator

Eto malo novosti i preko bare. Nakon najavljenog New Mexica, teški tereti stižu i u ATS. Nadam se da će updateovi/DLC-ovi izaći brzo. Naravno kao i uvijek nema nikakvog potvrđenog datuma, tako da bilo koji spomenuti datum je čista pretpostavka.

Molim nove članove da mi ne šalju PM u vezi ETS 2 multiplayera jer više ne odgovaram na takve poruke. Sve je objašnjeno u temi! Dajte si malo truda i u par minuta ćete pronaći sve odgovore.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: American Truck Simulator

ATS je dost dobar, iako djeluje mal naspram ETS2. Bolji krajolik je, ali botovi i dalje ne znaju voziti.

 

 

10 godina
offline
American Truck Simulator

Okreni , obrni i oopet nista bez Amera ... 

New Mexico: Places to Rest and Refuel


IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
American Truck Simulator
IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Idu dani zayebani ...  (i novi update 158 Mb)

Heavy Cargo Pack DLC for ATS is out!

SCS Cargo Addict

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
offline
American Truck Simulator

 Doubles ... 

 

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator
Moj PC  
3 0 hvala 0
10 godina
offline
American Truck Simulator

Dve i tri prikolice: okreni , obrni, navrni i oopet nista bez Amera ...  

 

American Truck Simulator 1.28 Open Beta > http://blog.scssoft.com/2017/07/american-truck-simulator-128-open-beta.html

IDEA is not discovered or undiscovered, it come self, it light !
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
American Truck Simulator

Ekipa, ima netko da je voljan pomoći? Nešto sam petljao sa kompom i izbrisali su mi se saveovi, a nažalost izbrisao sam greškom i backup mapu sa saveovima. Ako netko ima profil viška i voljan ga je ustupiti bio bih zahvalan. Ne da mi se ispočetka kretat, a bio sam negdje 15 - 20 level. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice