Assassin's Creed: Unity

poruka: 991
|
čitano: 148.213
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Sa onim tweakovim i igrin FXAA radi bez opadanja FPSa te ga semože stavit jer bolje rješava nazubljenost radi 1600x900 rezolucije.

Dakle, u inspectoru isključit gore spomenute FXAA opcije i preporuka stavljanja negativnog LOD filtriranja; plus texture filtering staviti sa performance na quality, (na high qualitiy FPS više nije 30 već cca 27 pa se ne ispalti)..

I evo slika kada se 1600x900 razvuče na 1920x1080, (one prije slike nisam stavio u 1080p pa izgledaju i bolje nego šta je to slučaj kada se slika razvuče na 1080p rezolucji).

U pokretu i iz daljine to i nije tako strašno, a igrivio je, makar dok ne propadneš u bezdan... {#}

 

Ubisoft je na blogu najavio da rješava problem sa tim propadanjem i ostalim sranjima, no zašto to nisu rješili prije izlaska igre...

 

P.S.

Možete probat napravit i custom 16:9 rezoluciju i potjerat igru u toj.

Npr. probao sam na 1792x1008 no ipak nije toliko fluidno kao u 1600x900.

_______

 

Probao sam odigrat par sporednih misija i čine mi se jako dobre.

Neka baba gatara, (misija se sastoji od tri djela) te istraživečku misiju.

 

Dizajn igre je vrhunski, Paris ubija atmosferom i imerzijom, (obavezno staviti francuski audio plus engleski prijevod) svašta se događa po ulicama... Sve to djeluje mnogo življe nego prijašnji nasatvci...

I zbilja je mnogo otvorenih zgrada te je Pariz od početka cjeli otključan i OGROMAN, (plus kanalizacija koj se protže podno cjele mape)!

 

Također odlična je customizacija lika sa različitom opremom koja utječe na određeni segment...

No nevjerovatan poping, (likovi doslovno pred nosom mejnjaju kompletni izgled) problem sa draw distanceom, te hrpa glitcheva su onaj užasni dio ove igre!

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 13:32 (doktor1).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Assassin's Creed: Unity
Moj PC  
11 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Assassin's Creed: Unity

Pale im dionice za 8%. Izbaciti pre-alpha naslov sam tak i bez trunke srama ju naplatiti debele novce..."svaka čast" njima i onima koji to kupuju.

Moj PC  
9 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

Pa zar netko baca novce na singleplayer igrice?

 
6 21 hvala 0
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Dr.Feel kaže...

Pa zar netko baca novce na singleplayer igrice?

 

odrasli ljudi kojima se ne da zahebavati sa crackovima/patchevima. btw unity ima multiplayer.

9 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Dr.Feel kaže...

Pa zar netko baca novce na singleplayer igrice?

Jedino singleplayer i igran.

12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Fanu kaže...
Dr.Feel kaže...

Pa zar netko baca novce na singleplayer igrice?

 

odrasli ljudi kojima se ne da zahebavati sa crackovima/patchevima. btw unity ima multiplayer.

Iskreno hebeš takvog pc korisnika koji nezna patchat,crackat,moddat nešto.

 

Makar napravit jednostavne .ini promjene kad zatreba...

12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Fanu kaže...

 

odrasli ljudi kojima se ne da zahebavati sa crackovima/patchevima. btw unity ima multiplayer.

U današnje vrijeme se na rijetko što isplati dat novce, sve je jedno veliko razočarenje. Zadnja igra koju sam kupio je Max Payne 3.

12 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity

Heh,ja kupio Divinity : Original Sin i Wasteland 2 da podrzim devove...

 

Osim toga jako sam izbirljiv,na mjesec dana imam para za samo jednu igru i mora bit vraški dobra da bi je kupio.

13 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

danas sam gledao ljude kako igraju na reboot infogameru. htio sam upitati osoblje koje je bilo zaduženo za igranje jel je to neka beta verzija ili gotova igra jer neznam kad bi igra trebala izać. na kraju nisam pitao, a sad kad sam shvatio da se radi o gotovoj igri pao mi je mrak na oči. pa to je jednostavno sramota za AAA naslov da se vrti na mizernih 10fps-a. stvarno ne vjerujem da su išli izdavat poluproizvod. 

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

jel mi moze neko rec ima li kakva svrha co op multija ili su to samo klasicne misije al nas vise prolazi i kad prodjes gotovo..??
jel sad gledam dal da uzmem to ili gta v za ps4 jednostavno nemrem vjerovat da su izbacili pvp modove.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Ekipa iz Ubija...

Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

tomislavivic bez ikakvog razmisljanja uzmi GTA V

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 22:31 (Xboxn00b).
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

sam jel mi mozes rec jel ce stalno dolazit nove co op misije i dodatci ili ce sve to bit isto cijelo vrijeme..??

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

http://i.imgur.com/BcsLmer.jpg

 

grafika na ultra....uzas....mislim igra izgleda ljepo kad gledas neke kadrove iz daljine jer je puno toga u sceni, ali teksture su 0 bodova...lica su bolja bila na trici i black flagu.

 

rubovi na likovima izgledaju uzasno cak i uz 4xmsaa se vide tocke di se lome crte, zapravo fxaa bolje rjesava ruboce

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
tomislavivic kaže...

sam jel mi mozes rec jel ce stalno dolazit nove co op misije i dodatci ili ce sve to bit isto cijelo vrijeme..??

I ako izađe nešto novo i ako ne izađe svakako uzmi gta V, vjerujem da nećeš požaliti.

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
thaar kaže...

http://i.imgur.com/BcsLmer.jpg

grafika na ultra....uzas....mislim igra izgleda ljepo kad gledas neke kadrove iz daljine jer je puno toga u sceni, ali teksture su 0 bodova...lica su bolja bila na trici i black flagu.

rubovi na likovima izgledaju uzasno cak i uz 4xmsaa se vide tocke di se lome crte, zapravo fxaa bolje rjesava ruboce

Zašto ti je tako isprano? Malo nariktat birghtnes možda!?

 

Evo jedna moja slika, to kao da nije ista igra...

*pogledaj boju ruke na tvom liku, pogledaj na mom, (Arno)... Kod tebe kao da je iz groba sada izašo {#}

Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 23:33 (doktor1).
12 godina
odjavljen
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
doktor1 kaže...
thaar kaže...

http://i.imgur.com/BcsLmer.jpg

grafika na ultra....uzas....mislim igra izgleda ljepo kad gledas neke kadrove iz daljine jer je puno toga u sceni, ali teksture su 0 bodova...lica su bolja bila na trici i black flagu.

rubovi na likovima izgledaju uzasno cak i uz 4xmsaa se vide tocke di se lome crte, zapravo fxaa bolje rjesava ruboce

Zašto ti je tako isprano? Malo nariktat birghtnes možda!?

 

Evo jedna moja slika, to kao da nije ista igra...

*pogledaj boju ruke na tvom liku, pogledaj na mom, (Arno)... Kod tebe kao da je iz groba sada izašo {#}

pogledaj malo teksture i kod tebe su jako lose razmrljane na sporednim likovima 

naravno u motionu to izgleda bolje

http://www.snabbox.org/
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.11.2014 23:54 (Arnold Layne).
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

@Arnold Layne

 

Istina, ali nisu ti žohari niti u Black Flagu briljirali!

Pogledaj lika pokraj ljevog ramenu u BF i pogledaj ga u Unityu...

Rekao bih da su na slici iz Unity žohari dosta detaljniji, a da ne pričamo o količini.

*Unity slika je 900p, dok je BF 1080p tako da tu netreba skakat kako ovaj izgleda lošije, (mutnije,)..., (ako se netko baš želi hvatat za to evo slike iz Unity na maksimalnim detaljima na normalnoj rezolucji)

Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 0:18 (doktor1).
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
doktor1 kaže...
thaar kaže...

http://i.imgur.com/BcsLmer.jpg

grafika na ultra....uzas....mislim igra izgleda ljepo kad gledas neke kadrove iz daljine jer je puno toga u sceni, ali teksture su 0 bodova...lica su bolja bila na trici i black flagu.

rubovi na likovima izgledaju uzasno cak i uz 4xmsaa se vide tocke di se lome crte, zapravo fxaa bolje rjesava ruboce

Zašto ti je tako isprano? Malo nariktat birghtnes možda!?

 

Evo jedna moja slika, to kao da nije ista igra...

*pogledaj boju ruke na tvom liku, pogledaj na mom, (Arno)... Kod tebe kao da je iz groba sada izašo {#}

ma ovo nisan ja screenshota, pari i meni malo losija ova slika nego kod mene in game. al svejedno je lose, puno losije nego na trailerima...i na tvom screenu

15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

@doktor1

Napravio sam sve kako si naveo, i fps je igriv (30fpsa), ali me mući učestalo trzanje, nije problem sa fps-om već mi igra koda "preskaće", trčim i zašteka na pola sekunde ali igra nastavi teći, tako da se dogodi da krenem trčati u drugom smjeru. Ne mogu lika kontrolirati niti trčati po gradu normalno - maltene ništa osim eventualno penjanja! 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Pogledajte reddit,na njemu je i previse tema za povecat preformanse, osobito taj stuttering^^. Inace,ako imate originalnu verziju,pokrenite uplay u offline mode j trebalo mi maknit stuttering.

 

 

Edit: probaj ovo^^

http://www.reddit.com/r/assassinscreed/comments/2m7qbm/fix_gamebreaking_stuttering_on_pc/?sort=confidence

Nothing is true,everything is permitted.
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.11.2014 0:47 (Bartaul).
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Rocinante2112 kaže...
Fanu kaže...
Dr.Feel kaže...

Pa zar netko baca novce na singleplayer igrice?

 

odrasli ljudi kojima se ne da zahebavati sa crackovima/patchevima. btw unity ima multiplayer.

Iskreno hebeš takvog pc korisnika koji nezna patchat,crackat,moddat nešto.

 

Makar napravit jednostavne .ini promjene kad zatreba...

 

zelio sam reci da je kod piratske verzije to malo veca tlaka (traziti koji update ide uz koji release/crack..pa uopce docekati taj update nakon sto izadje - ovako instaliras steam/origin i sve je automatski bez drame)

12 godina
odjavljen
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
Fanu kaže...
Rocinante2112 kaže...
Fanu kaže...
Dr.Feel kaže...

Pa zar netko baca novce na singleplayer igrice?

 

odrasli ljudi kojima se ne da zahebavati sa crackovima/patchevima. btw unity ima multiplayer.

Iskreno hebeš takvog pc korisnika koji nezna patchat,crackat,moddat nešto.

 

Makar napravit jednostavne .ini promjene kad zatreba...

 

zelio sam reci da je kod piratske verzije to malo veca tlaka (traziti koji update ide uz koji release/crack..pa uopce docekati taj update nakon sto izadje - ovako instaliras steam/origin i sve je automatski bez drame)

Moje misljenje je da ova nit ne zasluzuje moje vrijeme pokusavanja fixanja stvari (ovo sto doktor radi)

I opet da mi igra valja kupio bi je tak da se opet nebi zafrkavo s tim krekovima i glupostima

http://www.snabbox.org/
16 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Unity
headshot kaže...

@doktor1

Napravio sam sve kako si naveo, i fps je igriv (30fpsa), ali me mući učestalo trzanje, nije problem sa fps-om već mi igra koda "preskaće", trčim i zašteka na pola sekunde ali igra nastavi teći, tako da se dogodi da krenem trčati u drugom smjeru. Ne mogu lika kontrolirati niti trčati po gradu normalno - maltene ništa osim eventualno penjanja! 

Uđi u igru, kreni di si stao, odi u opcije i stavi teksture na low, izađi iz igre. Ponovno uđi u učitaj zadnji save. Vrati teksture na high izađi iz igre. Ponovno uđi i taj problem bi trebao biti rješen.

 

Par mojih slika u glaeriji u nastajanju...

10 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

Kako sam bio nabrijan na ovaj naslov "napokon Europa, i to jos Francuska revolucija !!!" Instaliram, sve 5 super radi (35-40fpsa sto je super naspram sta sam cuo) na sve high (ne ultra), dok nisam dosao baš u Pariz, framerate u nekim trenutcima padne na 17-18, baš sam se izbediro, i onda jos vidim onako na 30m katedralu teksture ko u GTA III onako u daljini samo kockasta mrlja koja se izostri kad pridjes, a kao sve high teksture i to. Pa u prvom dijelu su zgrade u daljini lijepse izgledale... Dok interijeri i animacije (pokreti tijela, pogotovo lica) su me oduševile. Neznam, kad je Black Flag izasao puno sam bio okupiraniji njime i opcenito mi je nekako bolji iako je i on u pocetku imao problema sa optimizacijom...

 

Prešao sam i sa 14.7rc3 drivera na 14.11.1 koji su kao napravljeni za novi cod i Unity - nikakve razlike u performansama, ako ne i gore...

Baš im to sve zajedno nije trebalo

Battlelog: D3lBoy-00
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Unity

WTF? {#}

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Assassin's Creed: Unity

@Doktor: Znači igra će raditi kako treba kad izdaju DX12/Mantle patch na PC-ju, odnosno kad izađe sledeća generacija konzola?! {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice