Baldur's Gate III

poruka: 440
|
čitano: 171.338
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Kant kaže...

Ali kreša mi se stalno!

 

Već tri puta! Dva puta prilikom startanja, treći puta prilikom kreiranja žene s penisom!

 

 

I onda se čudiš šta kreša.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Baldur's Gate III
Kant kaže...

Ali kreša mi se stalno!

 

Već tri puta! Dva puta prilikom startanja, treći puta prilikom kreiranja žene s penisom!

 

edit:

 

...sada opet nešto skida...

 

...ce da vidimo

 Igras DX11 ili Vulkan?

12 godina
offline
Re: Baldur's Gate III

i7 7700k

1070GTX

16GB DDR 4

igra instalirana na HDD-u starom cca 5 god.

Radi SUPER kao i tijekom EA. Zasad sat vremena crashless.

15 godina
offline
Baldur's Gate III

Men se sad skinilo, skidam sad drivere za AMD pa cu samo lika slozit i onda sutra nastavit.

 

sad u krpe sad u krpe
Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Poruka je uređivana zadnji put čet 3.8.2023 22:47 (AmonZero).
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
Mitohondri kaže...
Kant kaže...

Ali kreša mi se stalno!

 

Već tri puta! Dva puta prilikom startanja, treći puta prilikom kreiranja žene s penisom!

 

edit:

 

...sada opet nešto skida...

 

...ce da vidimo

 Igras DX11 ili Vulkan?

 I na DX11 i na Vulcanu

 

Ali sada se stabiliziralo...

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
16 godina
online
Baldur's Gate III

3 i pol sata, tako-tako. Tona opcija, dice rollovi i to mi se sviđa, no combat i priča/atmosfera su mi zasad korak natrag u odnosu na Original Sin 2 koji me uzeo od samog početka. Budemo sutra vidjeli kako će se razvijati.

EDIT: plot počinje biti zanimljiv ^^ Igram kao Drow Rogue tako da treba dosta taktizirati, al to mi je i zanimljivo. Kad uspiješ sneak attack...

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 12:02 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Jel Vama poslije onog pocetka borba kod mosta s hrpu chara se pojavili likovi koji nisu vasi a zatim dialog poceo sam od sebe ici i mijenjati se ?

 

Naime popusio sam svoje likove i nisam mogao niti izaci iz igre bez alt+f4

Ne znam jel to normalno ili mi se joino netko online itd...

 

Za sada sam ostao blago razocaran...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Ja sam uzeo Karlach

 Puno bolje od EA verzije. Iako je slično Original Sin igrama po dizajnu ipak nema taj comic izgled već ozbiljniji.

Zasada bez problema iako broj verzije od igre u cutscenama i ispod minimape mi je ono "WTF Larina??"

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
doktor1 kaže...

Ja sam uzeo Karlach

 Puno bolje od EA verzije. Iako je slično Original Sin igrama po dizajnu ipak nema taj comic izgled već ozbiljniji.

Zasada bez problema iako broj verzije od igre u cutscenama i ispod minimape mi je ono "WTF Larina??"

Ja trazio u postavkama reko mozda se moze Disableat prikaz te verzije, kad ono sipak 

 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Napisao je Swen na twitteru da je hotfix u izradi i da će izaći danas ili sutra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III

Izaso fix prije kojih sat vremena. Nema vise verzije 

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
5 godina
neaktivan
offline
Baldur's Gate III

ovo je najbolji CRPG svih vremena 

 

znao sam da ce biti dobar, ali da je ovako nesto netko uspio napraviti u danasnje vrijeme i uz danasnje trendove izrade igara, pogotovo u CRPG zanru, kapa do poda

 

igram solo, sam u sobi, i malo malo se na glas izderem wooooooow 

 

tek sam na pocetku, onak 10 sati manje vise, i nemrem se maknut od ekrana

 

 

e da pazite se mede 

Poruka je uređivana zadnji put pet 4.8.2023 23:01 (Mitohondri).
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
AmonZero kaže...

Izaso fix prije kojih sat vremena. Nema vise verzije 

 Ja na GOGu dobio update, ali još mi piše verzije svugdje...

16 godina
offline
Baldur's Gate III

Pao je Commander Zalik i sada imamo veliki svetleci mac!

 

\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Baldur's Gate III
doktor1 kaže...
AmonZero kaže...

Izaso fix prije kojih sat vremena. Nema vise verzije 

 Ja na GOGu dobio update, ali još mi piše verzije svugdje...

 

Meni također, i malo nervira jer je dosta veliki font, da je manji mozda me nebi ni smetalo. Inace sve super za sada. Nula bugova, i vidi se velika strast investirana u ovu igru. 

 

 

11 godina
offline
Baldur's Gate III

Igra je vrhunska kao i divinity 2

 

Isto odrastao sa bg 1 i 2,pt,icewind dale

 

Mislio sam odigrat pilars prvo al nemam bas toliko vremena haha...odmah na bg3

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Baldur's Gate III

Jel se isplati sad uzimat,jel igrivo s obzirom na bugove ?Mislio sam čekat tam za tjedan dana kad sam na godišnjem ali me malo svrbe dlanovi....a i vremenska prognoza je baš za gjivit ispred kompa.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III

U 10 sati nisam imo bugove.

Esge panning nekad radi nekad ne, i ta verzija igre šta piše u dijalozima i ispod minimape. Na gogu je i dalje, mislim na steamu nije

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Ja imam problema s rušenjem, ali mislim da je to do lude Radeonke kojoj ne zamjeram jer ju neobično jako i mnogo volim! Ali unatoč tome igram dalje jer jako volim i svoju paladinicu s velikim svetlecim švorcom Sexy Rozgu!

\o/\o/

AMD Ryzen 5900X; Gigabyte Aorus X570 Elite; Corsair Vengeance RGB Pro SL DDR4 2X16 Gb 3600 Mhz; AMD Radeon Gigabyte 7900 XTX; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Baldur's Gate III

Meni igra radi savrseno. Bez ikakvih crashova i sve mi je na ultra na 4 godine starom PC- koji je u to vrijeme imao prosjecne komponente.

 

Broj dijaloga i opcija je mind blown. Mislim da sam sad proveo u onom prvom kampu jedno 2 sata samo pricajuci sa NPC.

Well... if you dont know me you cant trust me, and if you cant trust me, odds are low youll leap in front of a flying arrow to save my life.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Baldur's Gate III

Budući da sam veliki fan D:OS 1 i D:OS 2 mislio sam da me Larian nema čime iznenaditi, ali zapanjen sam kako su napravili Baldur's Gate III. U gotovo svakom pogledu nadmašili su već ionako fenomenalni D:OS 2 i iz svake minute vidi se kako su u igru dali sve od sebe. Ovo je pravi love letter ljubiteljima CRPG-a.

 

Grafika, glazba, oskarovski zvučni efekti, briljantni voice acting, nevjerojatna posvećenost detaljima i svijet koji te tjera da isprobavaš stvari jer sve možeš podići, uzeti, pomaknuti, baciti (uključujući svoje kompanjone). Brdo malih detalja koji ti tjeraju osmijeh na lice. Primjerice, dok se likovi šuljaju cijelo vrijeme šapću, tako sitan detalj, a diže immersion na maksimum.  

 

Larian je polirao zanat kroz zadnjih 20 godina, kroz izvrsnu seriju Divinity i ovo je njihov dan, kad zaslužuju svaku pohvalu koju će dobiti i ulaze u hall of fame s nekadašnjim Biowareom, možda ga i nadmašuju.

 

I da se ne zaboravi, sve to bez mikrotransakcija i bez cijeđenja fanova za kozmetičke dodatke. 

 

Bra-vo!

 

Edit: Ako ovo ne dobije GOTY nagradu, bit će sramota za gaming industriju. Ovo ne može nadmašiti ni Starfield, a da ne pričam o Diablu 4, COD-u i sličnim igr... pardon, mikrotransakcijama.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 12:01 (Q-Tip).
Moj PC  
11 0 hvala 1
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Nemojte zaboraviti na jump opciju. Ono, masu toga se može propustit, kako u borbi, tako u istraživanju!

 

 

Kao niti turn based opciju za šuljanje u svijetu

 

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Ubijaju!

Čestitke Larianu...

Hoće li prestići Hogwearts!?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
online
Re: Baldur's Gate III
doktor1 kaže...

Ubijaju!

Čestitke Larianu...

Hoće li prestići Hogwearts!?

 

 Mene su već par puta ubili, mislim u igri kad pravim vratolomije, udarim macom i onda idem skočiti kao sad ću ja pobjeći pa neka se troše loveći me, kad me smeća prije kraja mog turna ubiju podlo, s leđa, nekakav oportunity hit ili slično . Nisam još na ti s mehanikom napada...

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 19:32 (notloB).
16 godina
offline
Baldur's Gate III

Ja igram na Tactitian i nemam problema. No nesmije se sljepo u borbu...

Ovo je ona jedna od prvih borbi

 

 

Nemam pojma zašto mi u recordingu ima ovoliki kursor!? WTF

 

A rješenje za otvoriti ovu škrinju sam slučajno iskemijo

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Baldur's Gate III
AmonZero kaže...

Izaso fix prije kojih sat vremena. Nema vise verzije 

 Nema na međuscenama, ali sada je na ekranu tokom igre ispod karte :\

Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
15 godina
offline
Re: Baldur's Gate III
GSP kaže...

Igra je vrhunska kao i divinity 2

 

Isto odrastao sa bg 1 i 2,pt,icewind dale

 

Mislio sam odigrat pilars prvo al nemam bas toliko vremena haha...odmah na bg3

 Ja nisam uopće pratio igru i sad gledam da li je uopće za mene ili će me razočarati.

 

Ja sam odrastao uz BG1, BG2, IWD1, IWD2...

 

BG2 mi je all time favorite game i u biti tražim BG2 - novi nastavak.

Da li je ovo slično tome ili Divinity:OS? 

 

Pitam jer mi se ne da spoilat previše, htio bih odigrat bez ikakvog predznanja o igri, ali barem neke tehničke detalje, je li ima isto NPC-a kao prije, ima li party od 6 ili kao divinity 4? Ima li isti "feel " prethodnog nastavka, ili su iskoristili sve iz divinity i upakirali u Sword Coast i D&D?

16 godina
offline
Baldur's Gate III

igrao sam te starije nastavke pred previse godina i uopce se ne sjecam koji je to feeling bio. najdrazi RPG mi je bio NW koji danas vise nebi mogao igrat

 

 

party je 4, ali vec ima mod da mozes imat 8. tako da mozda da pocekas modove pa stavis 6

samo sam par sati odigrao jer nisam vremena ulovio, ali borba je na poteze kao divinity. a BG 1/2 je bio RT

 

uleti na neki twich stream i pogledaj malo gameplaya pa ces znat ako ti pase

 

ja sam je kupio odmah jer zelim ih podrzat, i da nastave izbacivat ovakve igre bez mtx/dlc s hrpu sadrzaja

Poruka je uređivana zadnji put sub 5.8.2023 23:25 (Gemmy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Baldur's Gate III

Ja sto vise gledam sve mi vise lici na Divinity, a sve manje na BG. Mozda se varam, jer ne zelim puno gledati da mi ne unisti pricu. No obicno se rijetko prevarim. No, to ne znaci da necu kupiti. Budem pricekao prvi "veci" popust.

 

 

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Baldur's Gate III

jebo ih miss da ih jebo, igram na normal i svako malo miss, i onda šlag na kraju CRITICAL miss. Mojne me batje.

Poruka je uređivana zadnji put ned 6.8.2023 0:26 (Cryogenic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice