Batman: Arkham Knight

poruka: 355
|
čitano: 54.128
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Moj PC  
1 0 hvala 2
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Moj PC  
0 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight

Zatišje pred buru.

Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods. ...Come, my friends, 'Tis not too late to seek a newer world.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Moj PC  
1 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Novi trailer:

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
4 0 hvala 4
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Batman Arkham Knight Trailer - IGN Rewind Theater

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Batman: Arkham Knight - Cinematic TV Spot

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Novi Gameplay:

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/XxC4R3ONxX/
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

The minimum system requirements for the game follows a common trend for many recent PC releases, that being the requirement of a 64-Bit OS and a minimum requirement of 6GB or ram. On the Video card side the minimum is a GTX 660, with 2GB or VRAM, which is rather high, but not overly extreme. Sadly no AMD equivalent was listed.

 

Minimum System Requirements:

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)

Processor: Intel Core i5-750, 2.67 GHz | AMD Phenom II X4 965, 3.4 GHz

Memory: 6 GB RAM

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 660

Graphics Memory: 2 GB

DirectX®: 11

Network: Broadband Internet Connection Required

Hard Drive Space: 45 GB

 

Recommended System Requirements

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)

Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 760

Graphics Memory: 3 GB

DirectX®: 11

Network: Broadband Internet Connection Required

Hard Drive Space: 55 GB

 

ULTRA System Requirements

OS: Win 7 SP1, Win 8.1 (64-bit Operating System Required)

Processor: Intel Core i7-3770, 3.4 GHz | AMD FX-8350, 4.0 GHz

Memory: 8 GB RAM

Graphics Card: NVIDIA GeForce GTX 980

Graphics Memory: 3 GB

DirectX®: 11

Network: Broadband Internet Connection Required

Hard Drive Space: 55 GB

  

As many of you assume, cranking up the detail levels of the game makes the requirements get larger and larger, with Ultra requiring Nvidia's GTX 980 and a minimum of 3GB or VRAM and 8GB of system memory. Even the CPU requirements move up to AMD's Quad core Piledriver CPUs and Intel's Ivy bridge i7's.

You can be certain that Maxing out Arkham Knight will be a difficult task and with a storage requirement of 55GB it will be difficult to squeeze into an SSD. 

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 2
9 godina
neaktivan
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Znači nit GTX 970 nije dovoljna za Ultra postavke.Zanimljivo.To valjda zbog 3.5 gb VRAM-a.
STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
10 godina
odjavljen
offline
Batman: Arkham Knight

Pa di ide ovaj svijet?Ako ti za ultra treba GTX 980 nakon vise od 6 mjeseci odgode onda sam ja Chuck Norris.Platis komp skoro 10 000 kn i ne mozes igrat igru na max nakon 3 mjeseca.A bit ce jos i gore 

 

EDIT: Di je AMD?Jos jedna Nvidia igra?Nista cudno.Ako AMD ne izbaci neke super grafe RIP za njih.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 15:44 (IvanDado).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Batman: Arkham Knight

zanima me kolika će biti razlika u kvaliteti slike na ps4 i ultra na pcu ako je uopće bude.

 

 

vjerujem da sam u manjini ali mi vec na kitu ide sto su sve novije igre sandbox

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 15:50 (Kill Frenzy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Danas se ne isplati biti PC gamer. Da bi jednu igru pokrenuo na ultra treba ti GTX 980 od nekoliko tisuca kuna. Strasno. 

 

Treba sve igre bojkotirat. Nista ne kupit, samo piratstvo. Drukacije nece ici s ovakvim developerima. 10 godina da ju rade samo bi na profit gledali.

Moj PC  
3 1 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Batman: Arkham Knight

Istina.Nije to vise kao prije.Prije sam igro sa kompom iz 99 igre iz 2006,a sad moram nadogradit svakih godinu dana neko sranje.Onda jos odgode igru za vise od 6 mjeseci i stave GTX 980 za ultra   Onda s druge strane je taj AMD.Njega vise ni ne stavljaju pod system req lmao.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Zasto onda igrate nove igre ?

 

Vratite se na 386 i igrajte solitare ako vam smeta sta igre napreduju.

Moj PC  
0 5 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Batman: Arkham Knight

Nisu stavili AMD jer je Nvidia objavila taj sistemski zahtjev a ne službeno WB/Rocksteady.Očito je da če kao i prijašnje Batman igre bit opet akcije-kupi GTX grafulju,dobiš novi Batman badava.

STEAM - L3giONaR ORIGIN-L3Gi0naR UPLAY- L3giONaR
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Zajeb kaže...

Zasto onda igrate nove igre ?

 

Vratite se na 386 i igrajte solitare ako vam smeta sta igre napreduju.

 Naravno,ali zna se kad se pretjeruje.I ovo je cisto pretjerivanje.Dam se kladit da su objavili 3 system req samo zato sto su znali kakva bi pompa tek bila da je pod recommended GTX 980 sto zapravo i je.GTX 760 je za medium postavke najvjerojatnije,a medium pod recommended je stupid.

10 godina
odjavljen
offline
Re: Batman: Arkham Knight
ApretaH kaže...

Nisu stavili AMD jer je Nvidia objavila taj sistemski zahtjev a ne službeno WB/Rocksteady.Očito je da če kao i prijašnje Batman igre bit opet akcije-kupi GTX grafulju,dobiš novi Batman badava.

 100% ali bilo bi uredu da onda dobijemo i za AMD system req nesto kasnije,a to najvjerojatnije necemo dobit.

14 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
Zajeb kaže...

Zasto onda igrate nove igre ?

 

Vratite se na 386 i igrajte solitare ako vam smeta sta igre napreduju.

 radi se o tome da ce ova igra raditi skoro isto kao na konzoli koja ima upola slabiji hw.

nitko se ovdje ne buni napredku nego ne iskorištavanju ovoga što većina ljudi koristi.s ovakvom politikom ih se samo tjera da kupuju što jači hardware a stari nije ni 50% iskorišten

Stranice su trenutno nedostupne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 17:06 (Kill Frenzy).
16 godina
odjavljen
offline
Batman: Arkham Knight

Smirite živce...ultra je valjda 4K rezolucija tak da će max detalje sve letjeti i na slabijim konfiguracijama u full HD.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: Batman: Arkham Knight
XXX kaže...

Smirite živce...ultra je valjda 4K rezolucija tak da će max detalje sve letjeti i na slabijim konfiguracijama u full HD.

 Nadam se.Jer ako je za 1080p 60fps onda nek se ube.Kladim se u sto god hoces da ljudi koji su kupili GTX 980 nije im cilj bio igrat igre na 1080p.

16 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Ovo na Ultra je vjerovatno sa nvidia physx na maksimumu koji je žderač FPSa!

Svaki Batman do sada je imao "fiziku" tako da će vjerovatno i ovaj.

 

A ostala razlika između Ultra i High postavki će se vjerovatno morati tražiti mikroskopom kao u svim današnjim igrama...

Možda W3 promjeni nešto u odnosu izgleda Ultra VS High postavki, ali zasad je to neznatno ili čak nepostojeće i ne oprvdava toliku razliku u cjeni grafičke kartice!

 

Primjer u GTA V - ultra trava koja nenormalno jede performanse ima samo dodanu sjenu naspram very high opcije!

Da u igri funkcionira ambient occlusion, (a NE RADI, tragično, ali istinito) te silne sjene nebi bile ni potrebne!

 

Ili možda pogledat Far Cry 4 i NEVJEROVATNU razliku u geometriji između ultra/high postavki; ili možda jošNEVJEROVATNIJU razliku između teksturi ultra/high, (još postoji very high opcija )

 

Još jedan primjer abnormalnog preseravanja sa zahtjevima je Shadow of Mordor i one nebuloze kolika količina video memorije treba za određenu postavku!

___

 

Te postavke su postale debilana žešća i reko bi samo reklama za proizvođače hardwarea, kao i ovi nvidia guideovi koji jako ljepo pokažu razliku u raznim postavkama, a za testnu konfiguraciju koriste neke GTX 980 SLI i GTX TITAN X SLI boleštine!

 

Nebi bilo čudno da nadolazeći DX12 može isporučit i bolje performanse na slabijem hardwareu, ali to se jednostavno nesmije dogodit!

 

I dali je ovo pod recommended gdje je GTX 760 - 1080p@30 ili 1080p@60?

Jer prisjetimo se, ovo je prastari Unreal Engine 3!

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.4.2015 17:22 (doktor1).
Moj PC  
4 0 hvala 2
16 godina
odjavljen
offline
Re: Batman: Arkham Knight
doktor1 kaže...
Jer prisjetimo se, ovo je prastari Unreal Engine 3!

 Što je često gore nego neki novi nabrijani engine jer prenapregnu taj prastari pokretač preko svake granice koji npr. koristi samo jednu jezgru i slične nebuloze.

16 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
XXX kaže...
doktor1 kaže...
Jer prisjetimo se, ovo je prastari Unreal Engine 3!

 Što je često gore nego neki novi nabrijani engine jer prenapregnu taj prastari pokretač preko svake granice koji npr. koristi samo jednu jezgru i slične nebuloze.

"Optimizirali" su ga

10 godina
odjavljen
offline
Batman: Arkham Knight

Ne znam.Ja mislim da im ta recommended konfa sluzi samo kako bi sakrili cinjenicu da ti stvarno treba GTX 980.Ako ne bas to onda definitivno GTX 970.Jer GTX 760 je za medium/high kiliko sam ja procito.

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Batman: Arkham Knight

Izgleda da su ipak negdje i spomenuli AMD grafe.Ovo sam nasao:

 

Minimum: Radeon HD 7870

 

Recommended: Radeon R9 280

 

Ultra: Radeon R9 290X

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 17:33 (IvanDado).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
protjeran
offline
Batman: Arkham Knight
Death closes all: but something ere the end, Some work of noble note, may yet be done, Not unbecoming men that strove with Gods....Come, my friends, Tis not too late to seek a newer world
 
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Batman: Arkham Knight

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Batman: Arkham Knight
doktor1 kaže...

Jonathan Banks stvarno ima specifičan glas. Odmah sam ga prepoznao u prvom gameplay traileru, ali toliko ljudi je govorilo da to nije on da nisam znao što da mislim. Drago mi je što sam bio u pravu jer je čovjek stvarno kvalitetan glumac.

 

Inače, ovo je jedina igra ove godine za koju sam potpuno siguran da će ispuniti sva očekivanja i obećanja koja je dala.

 

 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice