Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.126.867
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
12 godina
offline
Battlefield 5

Ja ću napraviti preorder samo ako ću uz to dobiti neki 1337 camo ili neku OP pušku.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Pričajte svi šta oćete al 90% nas će napraviti preorder čim vidimo prvi trailer
Moj PC  
10 1 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 5

HypeTrain 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

Mislim da će se isplatiti pričekati Black Friday kad su cijene tradicionalno snižene i onda pokušat foru preko Mexika. Prođu kritična 2-3 tjedna kad će biti najviše problema i onda ako će igra biti čemu, uzeti.

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 5
CyberDemonVZ kaže...

Moja preporuka koju možete il ne morate poslušati.

Nemojte raditi preorder. Do sad su svaki BF kupili milijuni ljudi u preorderu i EA/DICE su posatli bahati.

Što se pogotovo vidlo na BF4. Tek su nekoliko mjeseci poslije debakla išli rješavati igru. Vjerojatno čak i da spase franšizu.

 

Ako bude kakva dobra ponuda tako da baš morate uzeti preorder, onda to napravite zadnji tjedan.

kad sam ja to prvi počeo spominjati čim smo krenuli igrati bf4 svi ste me masovno napadali.

ovo je istina i ja sam 110% siguran da ne da ne radim preorder nego ne kupujem.

imam filing da će ovo shebati do krajnjih granica.

igra će grafički izgledati brutalno ,nešto tipa battlefront, a gameplay će biti žali bože.

ja se samo vama čudim kako još dan danas igrate taj ispljuvak od igre,ali svako igra šta mu paše pa više ne ulazim previše u takve polemike s ekipom koja ne vidim dalje od svog nosa. 

 

 

12 godina
offline
Battlefield 5

Ja igram BF4, a vidim čisto solidno, ovisno o vremenskim uvjetima. 

 

Jedini preorder mi je bio BC2 i tako će i ostati.

Tread softly because you tread on my dreams.
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 15:17 (ElektričnaOvca).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 5
ZeNGe_CRO-mt kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Moja preporuka koju možete il ne morate poslušati.

Nemojte raditi preorder. Do sad su svaki BF kupili milijuni ljudi u preorderu i EA/DICE su posatli bahati.

Što se pogotovo vidlo na BF4. Tek su nekoliko mjeseci poslije debakla išli rješavati igru. Vjerojatno čak i da spase franšizu.

 

Ako bude kakva dobra ponuda tako da baš morate uzeti preorder, onda to napravite zadnji tjedan.

kad sam ja to prvi počeo spominjati čim smo krenuli igrati bf4 svi ste me masovno napadali.

ovo je istina i ja sam 110% siguran da ne da ne radim preorder nego ne kupujem.

imam filing da će ovo shebati do krajnjih granica.

igra će grafički izgledati brutalno ,nešto tipa battlefront, a gameplay će biti žali bože.

ja se samo vama čudim kako još dan danas igrate taj ispljuvak od igre,ali svako igra šta mu paše pa više ne ulazim previše u takve polemike s ekipom koja ne vidim dalje od svog nosa. 

 

 

Oj, vidoviti Milan. 

Taj ispljuvak je na kraju pokrpan i 3godine nakon izlaska nema konkurenciju. 

 

Battlelog: MUDO_HR
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

dobro ja to tako zamišljam s obzirom na prijašnja iskustva, ali dao bog da to bude igretina.

pa nema konurencije kad je to jedna jedina takva igra , cod je drugačiji, cs go je sasvim druga priča i kaj ti još ostaje od današnjih takvih igri? možda arma? ali arma je onak 20 godina ispred tako da....je najbolja kad je jedna jedina takva 

no dobro ,vidjet ćemo kaj će nam na kraju servirati.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 5

Ma ja se slažem da je velika vjerojatnost da će servirati lijepo umotani drek, no na kraju balade će većina kupiti igru i to će se igrati jer se ljudi žele igrati sa svojom ekipom i zaebavat se.

Tread softly because you tread on my dreams.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 5

U sredini je Zenge, a oko njega panjevi koji su napravili preorder... http://img.izismile.com/img/img9/20160429/1000/daily_gifdump_1054_15.gif

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

gle jedno je kupit i zahebavat se ali ak kao ekipa kupimo i igra je za k u čemu da uživamo? pa više ćemo uživat u birtiji u cicanju pive 

ušli smo u dubioze, ja sam samo htio dat svoju neku pretpostavku šta bi mene kao mene moglo dočekati dok pričam o bf kao igri potaknut svojim iskustvima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Zenge ja mislin da si ti samo pun k loš igrač pa vajnaš protiv igrice jer te panjevi rejpaju
Moj PC  
8 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

pazi šta pričaš.

moj yoda je antrax.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
ZeNGe_CRO-mt kaže...

pazi šta pričaš.

moj yoda je antrax.

 Zato i jesi tako loš 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
12 godina
offline
Re: Battlefield 5
Volume kaže...
Pričajte svi šta oćete al 90% nas će napraviti preorder čim vidimo prvi trailer

 Evo, ja neću.

Nadam se

 

Prokleti DICE i njihovi prokleto dobri traileri

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Poruka je uređivana zadnji put pon 2.5.2016 19:00 (CyberDemonVZ).
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
CyberDemonVZ kaže...

 Evo, ja neću.

Nadam se

 

Prokleti DICE i njihovi prokleto dobri traileri

U slučaju da bude nekakva glupost tipa 2142, onda igru priskačem kompletno, isto ka hardline...

Šta se tiče tehničke strane igre mislin da tu neće biti problema na izlasku kakvih je bilo s tricom i pogotovo četvorkom, jer će navjerojatnije ostati na istom engine-u. Bilo bi glupo da prave novi jer su trenutni frosbite 3 tek sad doveli red. BF4 (za one koji padaju na grafiku) i dalje izgleda jebeno dobro, a netcode napokon radi onako kako bi triba. Tako da čisto sumnjam da će jednostavno odjebati sve ovo i krenuti od nule s novim engineom...

Ako se ne varam Hardline i Battlefront se vrte na istom i ljudi nisu imali ozbiljnih primjedbi na rad igre prilikom izlaska, valjda će biti ista stvar s novim BF-om

 

Znači sve šta sad tribaju napraviti je pristati poglupljivati igru sa svim noob friendly sranjima, trošit vrime na milijun različitih oružja i dodataka, glupih modova koje nitko ne igra nakon pet dana i svih ostalih gluposti samo da se približe šta većem broju potencijanih kupaca/igrača. Neka ostave par modova koji se igraju i po njima dizajniraju mape (bez vertikalnog gameplaya) za mod kojem su namijenjene, ne mora se svaki mod igrat na svakoj mapi...

Mogu ja sad napisat deset stranica o svojim idejama pa bolje da stanem dok je na vrime... Znaš onaj citat ''jednostavnost je krajnje savršenstvo'' ili kako već ide? Neka se drže toga i teme BF-a i dobit ćemo vrhunsku igjicu

 

Al i ako bude pokvareno govno ka BF4 kakav je bija opet ću kupit jer me ništa drugo ne zanima

15 godina
offline
Battlefield 5

Boli me qurac, ja kupujem.

Mrski je rekao da sve koji kupe BF5 vodi kod Dannya u vinograd na kotlovinu i rizling, a Dujo donosi janjetinu sa Brača kao digestiv!

 

Paypal je armed&ready.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

U Modernom ratovanju nema ovakih slika, tako da ljudi dobro promisle da ne žele WII tematiku.

 

Ok, Sinke-ova ljubavnica na njegovoj profilnoj ima dobru sliku.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 5

Meni je bitnije od igre da se ekipa na ts opet okupi, da se napune domaći serveri i da krene zeka peka i napucavanje i prcanje.

TO su zlatna vremena bf3 kad sam se drkao na 30fps, ali sam tako uživao da sam nekad žurio kući samo da upalim igru.

Ovih dana računalo upalim za pogledati film jer me niš živo ne zanima, ali potajno se veselim i nadam novom bf da će dić scenu i da će me opet natjerat da žurim kući radi proklete igre :)

 

Živi bili pa vidjeli! 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 5
fila2208 kaže...

Meni je bitnije od igre da se ekipa na ts opet okupi, da se napune domaći serveri i da krene zeka peka i napucavanje i prcanje.

TO su zlatna vremena bf3 kad sam se drkao na 30fps, ali sam tako uživao da sam nekad žurio kući samo da upalim igru.

Ovih dana računalo upalim za pogledati film jer me niš živo ne zanima, ali potajno se veselim i nadam novom bf da će dić scenu i da će me opet natjerat da žurim kući radi proklete igre :)

 

Živi bili pa vidjeli! 

 To je to, želio bi da se to ponovi. Kad se sjetim izlaska BF3, doslovno smo prvih mjesec dana bježali sa predavanja i igrali do iznemoglosti 

15 godina
offline
Re: Battlefield 5
fila2208 kaže...

Meni je bitnije od igre da se ekipa na ts opet okupi, da se napune domaći serveri i da krene zeka peka i napucavanje i prcanje.

TO su zlatna vremena bf3 kad sam se drkao na 30fps, ali sam tako uživao da sam nekad žurio kući samo da upalim igru.

Ovih dana računalo upalim za pogledati film jer me niš živo ne zanima, ali potajno se veselim i nadam novom bf da će dić scenu i da će me opet natjerat da žurim kući radi proklete igre :)

 

Živi bili pa vidjeli! 

 

Nope, aint gonna happen!

 

Svatko ima svoj best moments u gaming, ti svoj imao sa BF3.

 

10 godina
odjavljen
offline
Battlefield 5

Novi Battlefield me jedino interesira ako ce biti kao Bad Company 2. O covjece koja je to igretina bila.

 
1 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 5

potpisujem ovo da svako ima svoje gej-merske trenutke

tako je i meni bilo s bf3 

zivia sam na njoj

kupio bf4 ni upalio ga 5 puta nisam

kupim rainbow six opet isto

nadajmo se da petica donosi nestoo bolje

 
2 0 hvala 1
10 godina
offline
Battlefield 5

E kad bi peticu približili doživljaju iz Bad Company 2 i pogotovo kad bi ubacili meni osobno legendarnu i neponovljivu da ne kažem nenadyebivu mapu zvanu Atacama Dezert. Eh koji su se mečevi tamo vodili.

Nijednu igru nisan igra niti 300-400 sati ali BC2 san prasija priko 3000h sve skupa i priželjkujem nastavak te legendarne igre.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 5
mrfloyd kaže...

Nope, aint gonna happen!

 

Svatko ima svoj best moments u gaming, ti svoj imao sa BF3.

 

Ahhh ta vremena Leisure Suit Larry-a kad se kožicu počelo šetati... totalno imaš pravo Floyd

There are some things so serious you have to laugh at them. -Niels Bohr
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
mrfloyd kaže...
fila2208 kaže...

Meni je bitnije od igre da se ekipa na ts opet okupi, da se napune domaći serveri i da krene zeka peka i napucavanje i prcanje.

TO su zlatna vremena bf3 kad sam se drkao na 30fps, ali sam tako uživao da sam nekad žurio kući samo da upalim igru.

Ovih dana računalo upalim za pogledati film jer me niš živo ne zanima, ali potajno se veselim i nadam novom bf da će dić scenu i da će me opet natjerat da žurim kući radi proklete igre :)

 

Živi bili pa vidjeli! 

 

Nope, aint gonna happen!

 

Svatko ima svoj best moments u gaming, ti svoj imao sa BF3.

 

Pa nadam se da nisi u pravu, možda je tad bilo prvi put da sam pripadao nekom većem klanu, zajednici i da smo svi rokali, pa zato, ali bf3 kakav god bio, baš je bio ekstra radi te ekipe.

Zato se nadam, da možda radi neke znatiželje da se vidi i proba taj bf5, barem okupi desetak likova i da se opet zekamo po ts. Igra je imala čar jer si imao ekipu, i ekipa je imala tebe.

 

Ne znam, nadam se da će bit nešto od te igre, jer neki sam razmišljao s kakvim sam guštom igrao igre, a sad me niš više ne može držat preko 100sati...bacam novce na igre radi ekipe i na kraju nitko ne igra.

Nezz, sve nade polažem u beef 5 pa ćemo vidjeti :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Trica je imala dušu, četvorka je nekako "prazna" i to je najveći problem... Neznan zašto, al baš iman neki pozitivan osjećaj da bi ovaj novi nastavak moga biti pun pogodak i da će se opet igrat punom parom
Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 5
Volume kaže...
Trica je imala dušu, četvorka je nekako "prazna" i to je najveći problem... Neznan zašto, al baš iman neki pozitivan osjećaj da bi ovaj novi nastavak moga biti pun pogodak i da će se opet igrat punom parom

 

Isto tako se i trojka cinila isprazna nakon dvojke

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Volume kaže...
Trica je imala dušu, četvorka je nekako "prazna" i to je najveći problem... Neznan zašto, al baš iman neki pozitivan osjećaj da bi ovaj novi nastavak moga biti pun pogodak i da će se opet igrat punom parom

 Trica je nakon dvice i bc2 djelovala plastično i plavo, ali što je, desio se boom, većina ljudi se uhvatila šutera, i dopizdio im je cod, ajmo vidjet šta bf nudi i tako prešli, i dobio si hrpu novih igrača koji su ostali.

Igrači, community i ovaj forum te njegova tema su dali bf3 nešto što nije imao, a to je dašak balkana u njega koji se osjetio na domaćim serverima, i neka je, to smo što smo ne vrijedi bježat od toga.

 

ZAto kažem, bf5, ako ne upali, onda ne znam što dalje i šta igrati...tetris neki i to je to :)

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
13 godina
offline
Re: Battlefield 5
Friday kaže...

 

Isto tako se i trojka cinila isprazna nakon dvojke

 

fila2208 kaže...

 Trica je nakon dvice i bc2 djelovala plastično i plavo, ali što je, desio se boom, većina ljudi se uhvatila šutera, i dopizdio im je cod, ajmo vidjet šta bf nudi i tako prešli, i dobio si hrpu novih igrača koji su ostali.

Igrači, community i ovaj forum te njegova tema su dali bf3 nešto što nije imao, a to je dašak balkana u njega koji se osjetio na domaćim serverima, i neka je, to smo što smo ne vrijedi bježat od toga.

 

ZAto kažem, bf5, ako ne upali, onda ne znam što dalje i šta igrati...tetris neki i to je to :)

 

Dvica i sve nakon nje se u isti koš mogu staviti samo po imenu i tematici igre, sve ostalo je razlika nebo i zemlja...

Meni se trica tako gadila da sam mislia da je 100% preskačem. I onda 7-8 miseci nakon izlaska sam se prisilia da je opet zaigram jer nisam ima šta, svidila mi se i nastavia igrati jer me vuklo. U četvorci sam skupia oko 1300 sati, al od svega toga možda 10% toga vrimena sam uživa u igri. Sve ostalo jebena dosada i napor bez ikakvog gušta, neznan kako sam uopće uspija skupit toliko sati...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice