Battlefield 1

poruka: 13.932
|
čitano: 1.096.577
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
animosity_frenzy kaže...

Dobra im je ova nova mapa, mora se priznati. Možda i najbolja u BF1. U svakom slučaju je uz bok Amiensu, tako da sada imaju 2 sjajne mape. Po jedan tenk na svakoj strani, hrpa zaklona, milina. Kako nisam igrao mjesecima, čini mi se i da su ubojitost granata sveli na neku razumnu mjeru. Možda mi se samo čini, jer je mapa široka pa se ne osjeti granade spam toliko.

 Da osjeti se smanjenje granade spama. Naravno male mape kao Voux još ponekad pate od toga, ali od kad su promjenili animaciju i brzinu bacanja granata, ima ih puno manje. Pa prije si kad te netko knifao mogao isputiti granatu kolko je brzo bacao.

 

 

Ako ti je ova Nivelle nights dobra mapa, onda će biti i ona druga noćna u gradu koja baš i je nalik amiensu.

 

Čitera se baš nisam nagledao u BF1, možda tek 2 ili 3 puta do sad. E da i RS2 Vietnam je život!

Poruka je uređivana zadnji put čet 22.6.2017 17:35 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
amater_2 kaže...

 Antrakše druže stari dođi na RS2 Vietnam.

 

Pratio sam jedno vrijeme tu igru dok je bila u razvoju i onda sam vidio jedan video koji me odbio na kraju.

Ne sjećam se više što mi se nije svidjelo, ali toliko sam bio razočaran da čak ni ključ koji sam dobio za betu nisam iskoristio.

 

Inače mi igramo R6 i pizdimo često jer je i ta igra broken, ali je igra barem zanimljiva pa nas to drži.

Vjerojatno ćemo do jeseni pičit R6, a do tada molimo Boga da papci ne sjebu COD.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
Skilledžija kaže...

Mi smo smiješni, mi smo glupi, dosadni i što ti ja znam su odgovori na argumentirano i jasno komentiranje stanja igre.

Što vi mislite da je meni drago da mi se BF1 ne sviđa i da uživam u tome?!

Pogotovo što trenutno na tržištu nema slične igre koja bi me zaokupila i obuzela barem 1000 sati.

 

Trenutno igram broken R6.

Da, i dalje igram broken igru, ali igram ju iz razloga što nije glupa poput BF1.

Ima bolje mape, grindanje i ono najvažnije velik learning curve i to je ono što ju meni čini zanimljivom.

Svaki dan otkrijem nešto novo i naučim neki novi kutak na mapi koji mogu iskoristiti u svoju korist.

 

BF1 upališ i pucaš - nema potrebe za učenjem ičega - meni je to glupo i dosadno, jbga. 

 da

15 godina
offline
Re: Battlefield 1

Voljum druže stari.... pa di si ti.... prcnuo sandru afriku dabogda... 

Battlelog: MUDO_HR
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
amater_2 kaže...

Voljum druže stari.... pa di si ti.... prcnuo sandru afriku dabogda... 

 i ti lidiju... i to vise puta

15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Volume kaže...
amater_2 kaže...

Voljum druže stari.... pa di si ti.... prcnuo sandru afriku dabogda... 

 i ti lidiju... i to vise puta

 E hvala stari. 

Vidiš u što se BF pretvorio... nema više Sandre, Lidije, guza....

 

 

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Battlefield 1

ja samo oću da kažem da je meni igra super

Moj PC  
11 0 hvala 1
12 godina
offline
Battlefield 1

18 minuta razgovora s BF1 developerem:

O noćnim mapama, oružju, napredovanju likova...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 2
12 godina
offline
Battlefield 1

Vraćaju se specijalizacije:

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
1 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 1
CyberDemonVZ kaže...

Vraćaju se specijalizacije:

 

Biće... negdje iduće godine ćemo imati fragment onoga što smo imali u BF4. Slično kao i sa serverima, jel. Don't believe their lies!

Steam = animosity_frenzy; Origin = animosity_frenzy;
15 godina
offline
Battlefield 1

Ekipa,

jel ovo moguce na slici pogledajte ovog prvog oznacenog ? Conquest...64 igraca

Jesam tek nedavno poceo igrat ali mi se ovo cini nemogucim za izvest bez upotrebe nekih sranja..

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 16:55 (toxic).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
toxic kaže...

Ekipa,

jel ovo moguce na slici pogledajte ovog prvog oznacenog ? Conquest...64 igraca

Jesam tek nedavno poceo igrat ali mi se ovo cini nemogucim za izvest bez upotrebe nekih sranja..

 Kao prvo, ova oznaka AA mi je poznata iz BF3 i 4. To je cheat Artificial Aiming. Likovi su imali AA u imenima na raznim videima kad su testirali cheatove.

 

Ali, možda je tip jako dobar s nekim vozilom ili oružjem, pa s tim AA samo dodatno trola likove, da bi ih dodatno iznervirao.

Neki od poznatih Youtubera ti imaju slične rezultate, pogotovo kad upadnu na server sa dosta slabijim protivnicima.

 

Tak da, prema rezultatu se ne može znati. Al da izgleda sumnjivo, izgleda :)

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield 1
toxic kaže...

nemoguce za izvest bez upotrebe nekih sranja..

Ispravljeno.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D ps. pomoći ću svakome najbolje što mogu i znam. :D
15 godina
offline
Re: Battlefield 1

Da je operations je moguće ili frontlines bez time limita, ali ako je normalni CQ bez da je produžena runda onda je vjerovatno haker. Ovih 40-50killeva je bilo vrh u CQ čak i u doba kad je Trench fighter bio OP, ali sada jako teško doći do 50, a kamo li do 100 ili preko.

11 godina
offline
Battlefield 1

ma hakur 100%

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Kako je ova BF1 super igrica.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Za sve kojima se ne sviđa BF serial, našao sam zamjenski MP na Steamu: Genital Jousting. Sad je prava prilika da GA ugrabite. Na popustu je 50% ...

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
Micek kaže...

Za sve kojima se ne sviđa BF serial, našao sam zamjenski MP na Steamu: Genital Jousting. Sad je prava prilika da GA ugrabite. Na popustu je 50% ...

 Micek, Micek.... nama se itekako sviđa BF serijal, zato tako i pizdimo oko njega.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
Soldier977 kaže...

 Micek, Micek.... nama se itekako sviđa BF serijal, zato tako i pizdimo oko njega.

 Nisam mislio na tebe, nemoj krivo shvatiti. Skoro svi u ovoj temi (više ili manje) volimo taj serial. A i za*ebancija je na nivou ako isključimo par trolerskih pojedinaca kojih već duže vrijeme nema ovdje.

Naišao sam na ovu penis igjicu na Steamu i umro od smijeha pa sam je upakirao u prethodni post :)

Mali korak za čovjeka, velik za stonogu
8 godina
offline
Battlefield 1

Dal se još nekom događa da sa pingom 45-50 ima laga ? I ono sa strane mi izbacuje kao loša veza bla bla.

Fps uredan lockan na 60 u svim situacijama.

Portovi otvoreni itd..

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ved23 kaže...

Dal se još nekom događa da sa pingom 45-50 ima laga ? I ono sa strane mi izbacuje kao loša veza bla bla.

Fps uredan lockan na 60 u svim situacijama.

Portovi otvoreni itd..

 Baš i ne.

Jesi možda bežično spojen na router? 

Koji operater i koji router?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
7 godina
neaktivan
offline
Battlefield 1

Blaženi bili BF4 serveri u Njemačkoj, Italiji, Švicarskoj i Austriji gdje si mogao bilo koji mod sa bilo koliko igrača igrati na <30 ping. Ovo što EA sada radi sa svojim serverima u Irskoj gdje se igra na 60 ping je još jedna razlog propasti BF franšize, a da ne govorim koliko je teže pronaći gamemode koji želiš igrati. Onaj ingame browser je prema Battlelogu korak unatrag za jedno 10 godina. Idioti.

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 1

Ako neko treba prdajem za 100 ćuna bf1 origin, nema dlc

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 1

Prva mapa(Lupkow Pass) is Tsar DLCa bi mogla sletjeti na CTE već ovaj tjedan.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.6.2017 9:46 (Jack Sparrow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 1

Spojen kablom.

T-Com a router je ZXDSL 931VII.

20/2 mbit

 

U zadnjih mjesec dana se počelo česće događat.Nikad nije ping preko 50 a sa strane se oni znakovi znaju i crvenit = užasan lag.Neznam do čeg je.

Ne skida update-ove,torrent ugašen,fps stabilan.

12 godina
offline
Re: Battlefield 1
ved23 kaže...

Spojen kablom.

T-Com a router je ZXDSL 931VII.

20/2 mbit

 

U zadnjih mjesec dana se počelo česće događat.Nikad nije ping preko 50 a sa strane se oni znakovi znaju i crvenit = užasan lag.Neznam do čeg je.

Ne skida update-ove,torrent ugašen,fps stabilan.

 Sve što si naveo je odlično, nemam ti pojma što se događa :(

 

Jedino mi na pamet pada neki softver koji radi sranja... Ak imaš kakav program za praćenje veze po programu, probaj pogledati dal što koristi vezu isto kad i BF1.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield 1

Sutra stiže UI update gdje navodno više neće biti random battlepackova

 

Moj PC  
1 0 hvala 3
12 godina
offline
Battlefield 1

Ja ne kužim ovu stvar sa battlepackovima. Za šta to služi u BFu? 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 1

Jedino zasto sam prestao igrat BF su hebeni DLCovi za koje nemam para. Hebote led, da to moras radit iz igre mi nije jasno nikako. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 1
SimeKZ kaže...

Jedino zasto sam prestao igrat BF su hebeni DLCovi za koje nemam para. Hebote led, da to moras radit iz igre mi nije jasno nikako. 

 A gle netko mora raditi te nove mape, oružija, tenkove, animacije i ostale pizdarije. Možda 50 ljudi radi na tom DLCu i to 3-4 mjeseca. Nije sad da su povukli par linija u 10 minuta i novi DLC ispao sam od sebe, to košta, a ti ljudi žele da budu plačeni za svoj rad.

 

Istina da je to sve skupo, ali igre otprlike iste cijene drže već 20 godina, dok su same igre postale kompliciranije, zahtjevaju puno više ljudi i novaca i vremena da se naprave nego prije.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: BF1 nickovi - da se ekipa lakše skupi
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice